זה או זה

דורון 345

New member
../images/Emo163.gif זה או זה ../images/Emo163.gif

מאחר ששוב משעמם כאן, אני ושקד החלטנו להחזיר בשנית את הפינה הזו, בתקווה שהיא תעורר כאן את העניינים.
למי שלא מכיר, הפינה נקראת זה או זה וכל מה שעליכם לעשות זה לבחור שיר אחד מבין שני השירים המוצגים לפניכם (השיר האהוב עליכם מבניהם) ולענות על השאלות שאחריו. השירים הפעם הם:
לוט
או
אחרי שאפרת התאבדה
והשאלות:
למה דווקא השיר הזה?
האם השיר מסמל משהו עבורך?
אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו?
מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו?
מה את חושבת על השיר עכשיו?
אם היה לשיר קליפ, איך את/ה חושב/ת שהוא היה נראה?
משהו להוסיף? מצפה לשיתוף פעולה!

shoham95

New member
לוט!

למה דווקא השיר הזה? כי הוא יפה ומגניב ואני אוהבת אותו. האם השיר מסמל משהו עבורך? לא אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו? לא הייתי משנה, השם מתאים לגמרי מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו? אהבתי אותו מאוד! מה את חושבת על השיר עכשיו? אוהבת אותו מאוד! אם היה לשיר קליפ, איך את/ה חושב/ת שהוא היה נראה? משהו להוסיף? אין לי רעיון כרגע.

shoham95

New member
../images/Emo122.gif

ה"אין לי רעיון כרגע" הוא תשובה לשאלה על הקליפ. טוב, בכל מקרה אין לי משהו להוסיף.

אחרי שאפרת התאבדה

למה דווקא השיר הזה? כי תמיד שאני שומעת אותו הוא מעורר בי מחשבות. הוא לא הכי קליט אבל משהו במנגינה שלו מהדהדת במוח ומשהו כל הזמן גורם לי לרצות להבין אותו יותר. האם השיר מסמל משהו עבורך? הלם, עצב שמלווה בהלם, הלם שמלווה בעצב. לא יודעת, משהו בשיר הזה הוא "אוקיי. מה עכשיו? מה הלאה?" קל לי להזדהות איתו, כשאני מתעמקת בהקשבה לו אני כאילו מרגישה שמישהו מטיח בפני את כל האמת בפרצוף או משהו כזה. אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו? לא יודעת, אולי.. "אבל לא" כי זה קטע יפה כזה בשיר. מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו? לא זוכרת, סביר להניח שלא אהבתי. מה את חושבת על השיר עכשיו? נראה לי שמרוב ההתפלספות חפירה שלי אפשר להבין שאני באמת מאוד אוהבת את השיר ומוצאת בו "משהו מעבר"... אם היה לשיר קליפ, איך את/ה חושב/ת שהוא היה נראה? אולי איש שהוא בתוך חדר ענקי ולבן עד סינוור שאין בו כלום והוא מחפש איך לצאת משם. משהו להוסיף? אני אוהבת את השורה "היה שם בחור עם פסנתר שניגן והרס איזה שיר לא שלו", אולי כדי להוסיף פעם הבאה שאלה על שורה שאוהבים
וגם... עוד משהו. נדמה לי שיוני אמר פעם שבמקור הוא שלח לברק פלדמן את הלחן עם השורה "אחרי שאפרת התחתנה" ואז ברק שירה את זה לאחרי שאפרת התחתנה...

ננעעםם

New member
באתי לענות על השירשור

אבל אז קראתי את שלך והחלטתי שזה יהיה מיותר... קלעת לשורה האהובה עליי וחשבתי על קליפ זהה אחד לאחד...

דורון 345

New member
בגלל זה - קודם עונים ואחר כך קוראים! ../images/Emo6.gif

אני תמיד עונה קודם כי לפעמים כשאני קוראת אז המחשבה שלי מתקבעת על מה שאחרים ענו, ואני לא מצליחה לחשוב מעבר לזה.

עדיש16

New member
אני מזה לא במצב של לענות על דברים ../images/Emo122.gif

אני פשוט נכנסת לפורום כשאני יכולה, לראות מה הולך וזה

דורון 345

New member
אחרי שאפרת התאבדה

למה דווקא השיר הזה? כי אני אוהבת את הלחן שלו מאודמאוד, במיוחד את הקטעים בין לבין שיש חלק מ"תמיד כשאתה בא" האם השיר מסמל משהו עבורך? "אין לי כוח לרצות לנסות להבין אותך" הרבה מאוד פעמים השורה הזאת דיברה אלי, שורה ממש חזקה לדעתי אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו? האמת היא, שאני לא ממש אוהבת שקוראים לשיר על שם השורה הראשונה שבו, אבל אני לא מצליחה לחשוב על שם טוב יותר מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו? כמו הרבה שירים, שמעתי פעם אחת או פעמיים ולא אהבתי אז לא שמעתי יותר וככה גם לא הכרתי את השיר מה את חושבת על השיר עכשיו? מתישהו סידרתי את החדר ושמתי לשמוע את הרגלים רעים, ואז שמתי לב לשיר הזה!
(לא ממש שמתי לב למה מתנגן בחדר... רק כשהגיע החלק של תמיד כשאתה בא הבחנתי בשיר) אם היה לשיר קליפ, איך את/ה חושב/ת שהוא היה נראה? אוף, אני לא יצירתית מספיק
משום מה הסיטואציה שעולה לי בהקשר לשיר הזה זה חוף ים ריק מאנשים בלילה. לא יודעת למה... משהו להוסיף? הלחן מקסים. כבר אמרתי?

אענה על זה בשבת! ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

*ישנה בחדר מחשב היום. מוהאהאהא.
* וכיף שהחזרת את הפינה, דורון!!!

בסוף מישהו אחר ישן בחדר מחשב ../images/Emo69.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

אז במוצ"ש! מבטיחה! (שטכנית זה עוד מעט, אבל עדיין... בשביל התלהבות הכפירה
)

לוט../images/Emo131.gif

למה דווקא השיר הזה? האמת שהיה לי ממש קשה לבחור, כי הם שניהם שירים שאני לא שומעת הרבה, אבל כשאני כבר כן שומעת אותם אני ממש נהנית מהם. בסוף בחרתי את לוט כי את אחרי שאפרת התאבדה באמת לא שמעתי כבר שנים.. האם השיר מסמל משהו עבורך? האמת שלא ממש. זה תמיד שיר שנשמע לי ממש מעניין לחשוב עליו ולנתח אותו, אבל אף פעם לא עשיתי את זה ברצינות אם היית יכול\ה לשנות את השם, איך היית קורא\ת לו? קשה לי לחשוב על זה, כי השם לוט ממש מתאים לו מה חשבת על השיר פעם ראשונה ששמעת אותו? אני זוכרת שהכי אהבתי את הקטע של "לפעמים אפילו רוח אין", "לפעמים אפילו גשם אין", ואז עם הזמן.. אבל מעבר לקטע הזה, לא שמעתי את השיר כמעט בכלל מה את חושבת על השיר עכשיו? שוב, אני בקושי שומעת את השיר הזה. הוא פשוט מתאים למצבי רוח מסויימים בלבד אם היה לשיר קליפ, איך את/ה חושב/ת שהוא היה נראה? אני תמיד מדמיינת קליפים מאוד מילוליים- קליפ שהוא כולו אפרורי וחורפי, עם גשם ורוח ששוחקים את האבן וכאלה >< משהו להוסיף? אני מאוד אוהבת גם את אחרי שאפרת התאבדה. שקלתי לענות על שניהם, אבל אין לי כוח XD

עד שכתבתי זה נמחק ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif ../images/Emo107.gif../images/Emo217.gif

תפוזבל
ממש השקעתי
אנסה לשחזר!

למעלה