מה אתם יודעים על האחים שלכם

../images/Emo179.gifמה אתם יודעים על האחים שלכם../images/Emo35.gif../images/Emo152.gif

1-
מה המאכל הכי אהוב על כל אחד מהאחים שלכם
2-
באיזה שעה האח/ות הולכים לישון ובאיזו שעה מתעוררים
3-
מה תאריך הלידה של האחים ובני כמה הם יהיו השנה
4-
איזה סוג מוזיקה האחים אוהבים
5-
איזו חיה האחים אוהבים ומגדלים/היו רוצים לגדל
6-
מה הספר הכי אהוב על האחים שלכם
7-
איזה סרט קולנוע האחים הכי אוהבים
8-
באיזה כלי נגינה האחים מנגנים
9-
איזה טלפון נייד יש לכל אחד מן האחים
10-
מה הזיכרון ילדות הראשון של כל אחד מן האחים
יאלא, נראה אותכם עומדים באתגר
- לגבי כל אחד ואחת מן האחים
.

Russet

New member
אני אנסה לענות...

1- מה המאכל הכי אהוב על כל אחד מהאחים שלכם באופן גורף ביותר זה עוף, תפו"א ושניצלים. יש עוד הרבה אבל אלה הלהיטים בבית 2- באיזה שעה האח/ות הולכים לישון ובאיזו שעה מתעוררים הגדולה יכולה לישון גם 4 שעות- תלוי בקורס הקטנות הולכות לישון ב9 וקמות ב6 והאמצעית ישנה ב12 וקמה ב7 3- מה תאריך הלידה של האחים ובני כמה הם יהיו השנה אנחנו בדיוק חוגגים כרגע יום הולדת ל3 יצורים פה... יש לנו תאריכים מאוד יפים- אני רק אומר שאנחנו חוגגים 7 ימי הולדת (של כולנו ושל 2 בני זוג) בתוך 4 חודשים, זה מתחיל ביולי ונגמר באוקטובר. 4- איזה סוג מוזיקה האחים אוהבים הגדולה- בעיקר ישראלי, פופ והיפ הופ הקטנות חולות על רוק ישראלי ולעיתים פופ ישראלי- אפילו שירי מיימון מתקבלת בבית הזה... 5- איזו חיה האחים אוהבים ומגדלים/היו רוצים לגדל חמוס- פה אחד. ומסתבר שהגדולה מארגנת להן... 6- מה הספר הכי אהוב על האחים שלכם יש מלא- אין ספר אחד אהוב. רק היום הן קיבלו 3 ספרים חדשים לאוסף וכנראה שאצל ילדים כמו אצל ילדים כל ספר שנקרא ברגע זה הוא האהוב ביותר... 7- איזה סרט קולנוע האחים הכי אוהביםלא סרט אלא סדרה- נארוטו 8- באיזה כלי נגינה האחים מנגנים הגדולה- חצוצרהף כל השאר קלידים כשעכשיו נתנו לאחת כמתנה גיטרה ונדמה ששתיים הולכות לשגע את ההורים שלי בנגינה 9- איזה טלפון נייד יש לכל אחד מן האחים- לגדולה פלאפון ומירס, לאמצעית פלאפון- לשתיהן כמובן דור 3 ולקטנות יש אבל לא ברור איפה הוא, פשוט מסתובב בבית... 10- מה הזיכרון ילדות הראשון של כל אחד מן האחים לצערי אין משהו מוגדר, נראה לי שהן קצת בהדחקה..

למעלה