משחק חדש

../images/Emo187.gifמשחק חדש../images/Emo70.gif../images/Emo187.gif

שבו"ט לכולם! כיאה לשבוע חדש ושנה חדשה (מה, זה עדיין נחשב
) נתחדשה לנו בפינה חדשה בפורום
הפינה היא למעשה משחק חידות, בו משתמש בפורום מעלה תמונה פשוטה, שממחישה שורה כלשהי משיר של קין. על משתמשי הפורום לנסות לנחש את השורה ומאיזה שיר היא נלקחה, והראשון שניחש נכון- תורו להעלות תמונה משלו למשחק! (ולעצלים- אתם תמיד יכולים להאציל את הסמכות על אמתכם הנאמנה) (אני כאילו) (מוזר לומר אמה ולא עבד) (אה הייתי אמורה לומר שפחה. טוב בואו לא נסחף עם כינוי גנאי.) למשחק עדיין אין שם, כי השם הכי מתאים כבר שייך לפינה אחרת
(איזה פספוס...) אז אם למישהו יש הצעות, אשמח לשמוע
בהצלחה

חידה ראשונה../images/Emo70.gif../images/Emo199.gif

ותודה ל"צייר" אגב קלטו איך שמתי זכויות יוצרים, מכל המוני האנשים שיזממו לגנוב לנו את התמונה

כבר אמרתי לך שאת עושה שימוש מופלא בצייר?!

רמת הדיוק שלי לא מאפשרת לי לצייר שום דבר

תראי ביו טיוב מה אנשים אחרים עושים בצייר

ותביני שאני ממש לא משהו
ומה עם פתרון!?

אני אחרי שבת חברות בלי שינה, המוח לא פועל...

אנסה מחר בבוקר. מבטיחה! חוצמזה, אסור לי לשבח אותך סתם ככה?!

שבחי שבחי, אני סתם מצטנעת אחרי שמוג'ואית שאלה

אותי במייל אם ציירתי עגבניות או תותים. (זה תפוזים, אגב.)

אני חייבת לציין

שאני ישר הבנתי שזה תפוזים.! אבל זה לא עזר לי לזהות את השיר.. P= חח למרות שאין לי יותר מדי זמן לחשוב על זה כרגע..

אני לא מאמינה ../images/Emo12.gif

ועוד חשבתי שזה חידה קלה :| ובכן, בואו נתחיל מזה שזה שזה תפוזים\תותים\עגבניות שרירותי לגמרי וזה לא באמת קשור לתשובה

נו כן.

את זה אני יודעת...אני חושבת שהבעיה האמיתית שלי היא שלא שמעתי קין כ"כ הרבה זמן שהשירים לא ממש שגורים בפי

חחחח טוב אבל רק בגלל שזו החידה הראשונה../images/Emo70.gif

תחשבו מההוא מנסה לעשות ולא מסוגל..

בואי ניסחף

גם ככה יש רק 3 אלבומים... אם זה עוזר אני אומר שבשלב זה של המשחק אני לא בעד לעשות חידות משירים שהם לא באלבום (כלומר ביסיידים\EPים\חידושים)

את יודעת, אם נניח לא תפתרו גם היום, אני מוכנה

לשפצר את חוקי המשחק ולומר שאפשר להוסיף חידה לשורה מאותו השיר
ואני עדיין מחפשת שם למשחק (או שנחליף ל"של מי השורה הזאת" המקורי את השם.., אבל זה לא טוב לרקורד שלנו
)

למעלה