"מיליוני פנים! מליוני שמות!"

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gif"מיליוני פנים! מליוני שמות!"

-שיר השבוע (של שייגעצ): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה

B a m b o o k

New member
איך שיר נולד?

-שיר השבוע (של שייגעצ):אין
- שיר השבוע (כללי): האיש הירוק-הכבש השישה עשר
- אלבום השבוע: מופע הארנבות של ד"ר קספר-הדיסק הכחול - האדם שעשה לכם את השבוע:
! - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"מי שמביט בי מאחור, לא יודע מי אני" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם):"נכון שטוב טעם זה הנובלס של הממתקים?"
וגם "אני הייתי בגן המשחררים. וזה לא מצחיק בכלל!!"
- דבר שהשגתם השבוע: התחלתי לעבוד. ואושר
- מאכל השבוע: ספגטי בולונז של אמא! - משהו שעשה לכם את השבוע: לילה לבןןןן בת"א! וראיתי את דני סוףסוף אחרי שנה שלא התראינו... - משהו שהרס את השבוע:הילדים בקייטנה מפלצות קטנות. נקווה שזה רק ילך וישתפר שבוע הבא
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? בטח נישן או משו... - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: ילדים זה אכן דבר מתיש. במיוחד כשהם בכיתה א' השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: ים - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שבאמת ניסע לים. שנטייל עוד קצת ושלא יהיה קשה בעבודה
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: מי בא
סתם: - תמונה מי צריך לקנות להם משחיקם במלא כסף כשיש חזיות?

animal bar

New member
"איך אני חוזר אל הגג." ../images/Emo211.gif

- שיר השבוע (של שייגעצ): אנו נושאים לפידים. - שיר השבוע (כללי): הבלונדינית עם הראסטות, העולם הבא, ג'ינג'י- תוקי.
- אלבום השבוע: מי רצח את אגנתה פאלסקוג- נושאי המגבעת. - האדם שעשה לכם את השבוע: ציצי.
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): - - דבר שהשגתם השבוע: בגדים ודיסק של ג'נגו.
- מאכל השבוע: פוטטוסססססססססס!!!!!!! D:D: - משהו שעשה לכם את השבוע: מודיעין, ת''א, ושחזרתי לדבר איתו.
- משהו שהרס את השבוע: שיעור בס אחרון עם המורה שלי!
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? לא ידוע. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: - השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: אולי ת''א. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: אולי הופעה? :p -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: לא יודעת. סתם: - תמונה: -

ofirr69

New member
"וואי וואי וואי השמש זורחת מעלי..."

-שיר השבוע (של שייגעצ): אינטרקום. - שיר השבוע (כללי): ים ( וואי וואי)- המושבה. - אלבום השבוע: איזה יופי... - האדם שעשה לכם את השבוע: השכנה האהובה שלי :) - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): " הנה אני בא! " - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): תבואי בהמונייך אלי לראות את הגיטרה :) - דבר שהשגתם השבוע: גיטרההההה P: - מאכל השבוע: ענבים :O - משהו שעשה לכם את השבוע: המחשב תוקן... ויש גיטרה חדשה. - משהו שהרס את השבוע: יום עבודה כל בוקר ב-9. -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? ימי עבודה בעיקר... - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: המחנ"ק הולך להיות ענקק! השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: שיעור גיטרה. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: איזה יציאה מצחיקה. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חן.

כמו דג במים אני חי חי חי לפי הקצב של

המטקות אני זז ולא חושב יותר מידי.. דין כרמל
גירסא מעפנה אש שלו מה שיש עכשיו ברדיו

Fallen Leaves

New member
../images/Emo204.gifישנתייייי.סוףסוף.

-שיר השבוע (של שייגעצ): אין
- שיר השבוע (כללי): MGMT - Kids Mika - Lollipop Sara Bareilles - Love Song אביתר בנאי - מתי נתנשק
- אלבום השבוע: אין
- האדם שעשה לכם את השבוע: מממממ...טול?
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "ומרחוק תמיד נדמה לי שזו את שקרבה ואז הלב שלי נופל לתחתונים כשהיא חולפת רק הריח הוא כמו שלך משאיר שובל של געגועים.."
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "כי אצלנו זה תמיד שם אבל הם..פתאום זה עומד ואז זהו!" [שיחה-לא-לילדים שהייתה לי עם טול
]
- דבר שהשגתם השבוע: הייתי בשאלתיאלייי
קניתי סוףסוף ת'קפה פרנץ' וניל שאני אוהבת...ממ....קניתי תיק מושלם בסינמה סיטי...
- מאכל השבוע: פריכיות
- משהו שעשה לכם את השבוע: יומשלישי שישנתי אצלו.ררר היה מושלם
- משהו שהרס את השבוע: העבודה המסריחה הזאת!
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? אתמול עבדתי ובלילה הייתי בשאלתיאלי, היומ עבדתי ו...בערב..בטח איזה פאב/ביתקפה..ומחר אני עובדת..
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: ראיתי את משה דץ!
השבוע שבפתח:
- משהו שאתם מחכים לו השבוע: מממ..ללכת איתו לשאלתיאלי [כן.אני מאוהבת במקום הזה]
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה לי נחמד בשבוע האחרון של העבודהההה.
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: אפיייי! ורועי:) .
סתם:
- תמונההרגליים של ג'ק ואני.בדירה.

AvtipuS

New member
"אני מאבד אותך..."

-שיר השבוע (של שייגעצ): קשה לי לחשוב. - שיר השבוע (כללי): ברי סחרוף-הזיות. - אלבום השבוע: ברי סחרוף-סימנים של חולשה. [בגדול כל האלבומים אבל סימנים במיוחד.] - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "הזיות,כמה אפשר לחכות..." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): שגיב פרידמן קבר בנשף ואתמול נדב אבוקסיס גם קבר בלילה לבן. - דבר שהשגתם השבוע: תעודה של 12 שנות לימוד. - מאכל השבוע: - משהו שעשה לכם את השבוע: שגיב פרידמן בנשף,ללא ספק. - משהו שהרס את השבוע: she,ביטול ההופעה של קספר בביט. -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? אתמול לילה לבן,היום ומחר נזרום. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: גלעד כהנא מלך. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: תשובה לגבי העבודה,בגרות אחרונה. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שהתשובה תהייה חיובית ושהבגרות תהייה קלה. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה: כהנא מהלילה לבן. לתמונות נוספות: http://picasaweb.google.com/raztipus/3708

../images/Emo79.gif../images/Emo79.gifתשובותי../images/Emo79.gif

-שיר השבוע (של שייגעצ): המילים הכי יפות
- שיר השבוע (כללי): ^ - אלבום השבוע: לא יודעת - האדם שעשה לכם את השבוע: טליה
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): איך שגלגל מסתובב:) - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) למה את מוציאה את המוח שלך להפסקה דווקא עכשיו?
- דבר שהשגתם השבוע: הבטחה כלשהי
- מאכל השבוע: עוגת בסקוויטים חלומית
- משהו שעשה לכם את השבוע: שראיתי אתמול את הבתדודה הכי חמודה ביקום (אעאע טליה!
!) - משהו שהרס את השבוע: *$#^%, והפיגוע
-מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? רוצה לצאת עוד מעט, הולכת מחר לחברים
- מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: יהיה טוב השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: חופש, ללכת לטאוור רקורדס
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: יומעבודה מוצלח
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: חברים

ברוך245

New member
דאמ..

שיר השבוע (של שייגעצ): אבא עורך דין שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: הוא
משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): קורס מתמטיקה: אני: "מה?" מאי:"מה?" קרן:"מה?" מאיה:"מה אתם בשוק?!", יוסוב:*מתלונן* *מתלונן* *מתלנן* המורה:"די נו סבתא!!", *שקט* מאיה:" למה אנחנו בשקט?" אני:" כי אנחנו בשיעור?" מאיה:"נכון...." דבר שהשגתם השבוע: חגורת ניטיםםם חדשה =] מאכל השבוע: שניצל תירס משהו שעשה לכם את השבוע: הוא
משהו שהרס את השבוע: הוא
וששירה עוזבת =\
מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? הולכים לחגוג לאוהד יומולדתתתתתתתת!!! זה יקח כל הסופ"ש חחחח מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: בנים זה חרא!!
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: לגמור עם המבחן במתמטיקה הזה כבר!! ולקבל תעודה ככה על הדרך... משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שהמבחן במתמטיקה ילך טובבב!! ושהתעודה תהיה טובה ככה על הדרך... האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: לא אותו!!!
סתם:- תמונה

ססילייה

New member
../images/Emo129.gif

-שיר השבוע (של שייגעצ):
- שיר השבוע (כללי): השיר שלי שהשמיעו בבאראקיייייי!
- אלבום השבוע:ג'ירפות-משוחח עם כיסא - האדם שעשה לכם את השבוע:סטרוגולינה, ימית ואסתי.
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):"אז מה לעזאזל מצאת בי?" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "הייתה לי מפקדת פצצה!!בובום!!!" "אריק הנשק שיחק בילדותו עם רוס"ר..רוס"ק...וגם קצת ברוזה.."
- דבר שהשגתם השבוע: שמלה לחתונה של חברים שלי
- מאכל השבוע: אוכל של אמא, נו מה.
- משהו שעשה לכם את השבוע: חמישי בערב!!!החתונה של חברים שלי !!!!!!!!!!11111111111111
- משהו שהרס את השבוע:כלווווווווווווום :) -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? חמישי הייתה חתונה מדהימה מדהימה! בשישי סתם הסתובבנו, והיום..לא יודעת.. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:כלום לא עצווווב, הכל כרגיל!
השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:לא יודעת אם יש משהו מיוחד... - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שיהיה שמח.
-האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:חצייייייייי :) סתם: - תמונה החדר היפה שלי :)

432423

-שיר השבוע (של שייגעצ): - - שיר השבוע (כללי): בבניין/שוטי הנבואה - אלבום השבוע:- - האדם שעשה לכם את השבוע: רז - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע: - מאכל השבוע:שנצילתירס - משהו שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? בייביסיטר ומסיבת גיוס ורז - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה:אין שכל אין דאגות השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: בגרות קלה בלשון - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: כיף -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע:

mightypot

New member
יאי

-שיר השבוע (של שייגעצ): כוחות הרשע - שיר השבוע (כללי): lightning strikes של קלאוס נומי..שיר מרגש במידה - אלבום השבוע: אלבום התמונות מהבר מצווה של אחי הקטן [ניסיתי שם חשיש בפעם הראשונה היה מצחיק] - האדם שעשה לכם את השבוע: סבתא כל שבוע שהיא לא מתה אני שמחה - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): es para vivir apenas un minuto un minuto mas sin ti אני לא יודעת מה זה אומר אבל הם מדברים מצחיק חיחי - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): משהו עם מדונה ושפתי פות זה הצחיק אותי - דבר שהשגתם השבוע: מתכון לממרח בטטה - מאכל השבוע: ממרח בטטה - משהו שעשה לכם את השבוע: הממרח בטטה - משהו שהרס את השבוע: הממרח בטטה הוא עשה לי לשלשל -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? זורקת לפח את הממרח בטטה - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: אל תאכלו ממרח בטטה זה עושה שילשולה השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מתכון לממרח קישוא - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שהשלשול ייפסק -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סבתא סתם: שלשול מתאפיין בעליה בתדירות היציאות, במימיות ובנפח שלהן. בדרך כלל השלשול עובר תוך יום יומיים. שלשול כזה בא בעקבות אכילת מזון מקולקל, או שמנוני מדי, שתייה של מים מזוהמים וכד'. תסמינים יציאה רכה (מימית) ותדירה. קושי להתאפק. כאבי בטן, התכווצויות. במקרים חמורים הופעת דם בצואה, התייבשות, בחלות והקאות, חום ועוד.

מיכמיך3

New member
../images/Emo15.gif

שיר השבוע (של שייגעצ):
בקושי יוצא לי בזמן האחרון לשמוע שייגעצ משום מה. - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע:
- האדם שעשה לכם את השבוע: להפך.. כולם איכזבו אותי. - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם):
- משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) תנו חיוך - הכל לטובה! - דבר שהשגתם השבוע: הרבה עבודה
- מאכל השבוע: בא לי פטריות, בטח לא כולם יבינו מה זה, זה מאפה כזה עם פטריות. - משהו שעשה לכם את השבוע: שבקושי אני לומדת, נשאר לי רק היסטוריה וזהו. - משהו שהרס את השבוע: הרבה אנשים. -מה עשיתם/אתם עושים בסופ"ש? מסעדה. - מסקנה מהשבוע/מסר שהייתם רוצים להעביר לאומה: גם אם חשבתם שמישהו כ"כ קרוב אליכם, כ"כ נחמד, יכול להיות בדיוק ההפך. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: התעודות. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לסיים את השנה הזאת עם ציונים נורמלים. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה

למעלה