אם הצלחתי הקרדיטים בפנים

רומי 007

New member
../images/Emo21.gif אם הצלחתי הקרדיטים בפנים

שלום לכולם/ן, תודה לחנה, תודה לליאור על הלינק לחנה, לנועם מזל טוב על המעבר לפורום החדש (בטח יקח לי שנה ללמוד את כל ההוראות הטכניות המפורטות), נקווה שמשנה מקום משנה מזל ושהצבע הכתום תפוז (בהתאם למה שמקובל בדמיון מודרך) יעזור לנו לקלוט את העוברים טוב יותר... ההמבורגר נועד להזכיר לי שעוד לא אכלתי היום כלום, אז בינתיים להתראות לכולם ושוב בהצלחה לכולנו.

חנה - תושיבי את שתיהן ביחד (אם זה

בכלל אפשרי אצל חתולים
) ותצלמי אותם. נתנה לי רעיון מצוין, שושינקה, להכניס גם את התמונות של הכלבים שלי.

זה ממש בלתי אפשרי אצל חתולים

אבל ננסה לחבר שתי תמונות לאחת ולצרף אותן. או שנשים את התמונה שלנו..... (כבר פרסמנו אותה פעם אז מה יכול להיות
)

דל

New member
אני כמובן לא יכולה להתאפק

כשמדובר בחתולים או כלבים. אז הנה דוגמא - החתולות שלי כן היו "מוכנות" לשבת ולהצטלם יחד....

אין לי ממש ניסיון עם חתולים, אבל

יש לי הרגשה שהכלבה הקטנה שלנו היא בטעות "כלב". היא מתנהגת יותר כמו חתול - ממש לא ממושמעת. לדוגמה, הזמנו פיצה בערב, והאור שבחיי קם לשניה מהספה (אכלנו מול ה
, כהרגלנו בקודש...), וגם אני במקרה לא הייתי ליד, והיא ישר חטפה את החתיכה שנשארה לו בצלחת! הגדול לא היה מעז לעשות זאת. גם אם יניחו לו לפני האף סטייק ויאמרו לו "לא לגעת!" וילכו - הוא לא יגע. אבל היא!!! זה משהו!!! חסרת חינוך,לחלוטין. אני תוהה, לפעמים, אם זו "תסמונת הכלב השני"...

למעלה