שאלון היכרות

../images/Emo121.gifאמגXDDDDDD../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

גם את מכירה את וואט וואט אין ט'ה באט????? XDDDDDDDDDD אמג זה אחד השירים הדפוקים יווווווו אמג אני מתהLOL ראית את הקליפ של זה?

נעה 124

New member
../images/Emo113.gifעניתי על זה כבר 5 פעמים..

וכל פעם זה לא נשלח/המחשב נתקע/הייתי צריכה ללכת...

אבירן171

New member
../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif זה קורה רק לטובים ביותר ../images/Emo3.gif

helen333

New member
יאיי איזה כיף!! עונה

שעת התחלה: 22:45 שם: ליאור הלן שם משפחה: ליידן גיל: 15.5 מקום מגורים: נוה יהוד מונוסון מזל: טלה מוצא: רבע סורית ורבע עירקית מצד האמא וחצי אמריקאית אשכנזיה פולניה מצד האבא. אוהב ספורט? ככה ככה..תלוי איזה לא מבין אנשים ש...: לא אוהבים את מיקה, אמנדה ביינס, דניאל רדקליף ואמה ווטסון. מאמין בחייזרים: כן
מה הדבר שעושה אותך למאושר: מיקה, המשפחה שלי, מעריקים, אמריקה, ניו יורק, אירלנד, סרטי הארי פוטר ואוסף הפיות שלי. אתה ותרן או עקשן: או אה עקשנית בטירוף חחח אתה נאמן? כן יש לך מיטה רגילה \\זוגית\\או מיטה וחצי? רגילה (ליחיד) אתה אוהב להיות בבית? כן ראית אחד שלא מצא חן בעינייך, תתני לה צ´אנס לכבוש את לבך? כן איזה פתגם אומר לך הרבה? follow ur dreams..זה פתגם, נכון? חח
אני שונה ממך, תנסה לשנות אותי? לא. מה המשפט שמאפיין אותך? Mika i wanna have babies with u, i <3 NY.
התעקשת על משהו מטופש? פחח הרבה פעמים. ראית טיטאניק? כן..לא ראית ת'הודעת 50 שורות שלי? חח
ראית את מגדל אייפל? במציאות? לא. בשביל 2 מליון דולר תדגמן לפלייבוי? פחח בחיים לא. איך אתה מרגיש עכשיו? מאושרת
אתה ילד של אמא או אבא? אמא אתה לובש חולצות שיראו לך את הבטן? לא זה או זה מועדון/מסיבה פרטית: מסיבה פרטית קפה/תה: תה
שואף לשלמות/לוקח את זה בקלות: תלוי במה. חתולים/כלבים: היה לי כלב, נאבד :( ועכשיו יש לי חתולה אבל כלבים חח..הם גם מחזירים אהבה.
אוכל/ממתקים: ממתקים
קולה/פפסי: קולה תל אביב\חיפה: תל אביב עברי לידר\אביב גפן: לא זה ולא זה חח שונאת את שתיהם יותר נכון.
שי גבסו\הראל סקעת: בעע לא שומעת מוזיקה ישראלית.
יוני בלוך\אפרת גוש:
ג'קאסס\אפקט הפחד: אפקט הפחד ג'וני נוקסוויל\וי מאן: אממ..מי זה? חח מוזיקה!!! שיר אהוב: Grace Kelly זמר\ת אהוב\ה: לא כל כך זמרת אבל אמנדה ביינס חח שורה משיר שאתה מתחבר אליה: !youv got to keep ur mind wild open, why dont u like me..walk out the door תאקט או ד.מ כחול לבן? מה?! חח דנידין או מוקי? מה זה בדיוק?!!
שורה משיר הכי מפגר ששמעת: they try 2 make me go 2 rehab i say no no no זמר עם הקול הכי מצחיק: James Blunt חח (לא שזה רע, אני מתע עליו) היפהופ\מזרחי: היפהופ אהבה היית מאוהב? כן. היית מאוהב ב-2 בו זמנית? כן. בגדת? לא. היית מאוהב במישהו מהמין שלך? לא. התנשקת עם מישהו מהמין שלך? לא. מאמין באהבה אפלטונית? שאני יידע מזה אני אגיד לך.
חח מאמין באהבה וירטואלית? כן. מאמין באהבה? כן. מאמין במוסד הנישואין? החוסר יידע שלי משתלט. מאמין סקס רק אחרי החתונה? לא. תסלח על בגידה של אהוב? תלוי מי האהוב שלי ^_^ האם אי פעם: עישנת? ניסו לשכנע אותי אבל לא.
ראית יותר מחמישה סרטים ביום? כן
ישנת יותר מ30 שעות ברצף? לא
אושפזת בבית חולים? לא תודה לאל. אלא עם כן שנולדתי חח.
ראית אדם מת במציאות? לא. בעצם בהארי פוטר ת'הורים של הארי חח
ראית חתול מת במציאות? לא. יצא לך להתמכר לספרי הארי פוטר? לא, חח אבל לסרטים היתמכרתי קשות. טעמת קליק XL? לא. רבת פעם עם מישהו וכשחשבת על זה זה נשמע לך כמו סתם קטנוניות מצדך? כן. ראית סרט כחול? לא. תיקנת מורה על שגיאה? לא. נתקעת במגלשה? לא. התאהבת פעם במורה? כן! במורה ליוגה שלי חח אבל ליבי שמור למיקה. באבא\\אמא של חבר\\ה? לא. בדמות מספר\\סרט? כן. מיקה, הארי פוטר, זאק אפרון(לא ממש היתאהבתי בו..אהבתי). במישהו מאותו מין? לא. שעת סיום השאלון: 23:15 תודה כרמית

למעלה