מזמן לא היה לנו

• פותח הנושא sprqy
  • פורסם בתאריך

mg

New member
חחח תודה ! ../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

FredScarran

New member
../images/Emo68.gif

אחת הסצינות היותר מצחיקות בפארסקייפ... Well, I'm not the pwyntheth you theek but we can still have a really good time...

mg

New member
באמת סצנה מצחיקה מאוד !

תמיד כיף להיזכר ולהתגלגל מ-

FredScarran

New member
לני ודייוויד שודדי הקריביים :)

את זה מצאתי באתר של מרצ'נדייזינג של פארסקייפ, אפשר לרכוש את התמונה המקורית חתומה או משהו כזה...

FredScarran

New member
וכמובן...

אני לא זוכרת את השם של מי שעשה את זה או את שם האתר ממנו הורדתי, אז סליחה על העדר הקרדיט, ותודה גדולה למי שעשה את זה באשר הוא\היא נמצאים...

sprqy

New member
אהבתי את כולם

במיוחד את הנסיכה ארין שפשוט היה תענוג לראות את ארין שלנו בפעם הראשונה בקטע קומי ועוד עם חיוך תמידי ומבטא קורע - קלאודיה במיטבה
ואני שמח שתפוז הקשיבו להצעתי והוסיפו אייקון שלה מהפרק הזה:
!

aerynsun

New member
../images/Emo6.gif

באמת האייקון דומה לה. אהבתי את התמונה של לאני ודיודיד. קורע.

mg

New member
יותר אני לא אסתכל על האיקון הזה

באותה הדרך

mg

New member
אחד הדברים שבאמת לא חשבתי

שיתנו לשדר באיזושהי טלוויזיה. הייתי ב-
שקלטתי מה שהוא אמר

aerynsun

New member
וואלה. לא זוכרת על מה מדובר

איזה סצנה זאת ובאיזה פרק?

MeItOsH

New member
עונה 2 פרק 12 נדמה לי..../images/Emo210.gif

החלק השני בטרילוגיה של look at the princess- I do ,i think אם לא אז בחלק השלישי..

sprqy

New member
כן צודקת

בחלק השני שקרייטון תקוע על איזו חללית שברקה חטף אותו והולך למסור אותו לסקורפיוס ואז הוא משתגע שם ולוחץ על כל הכפתורים והאוויר מתחיל לדלוף החוצה ולא נשארת לו קסדה ואז הוא קופץ בין הספינה הזאת לספינה השנייה... ארינסון איך את לא זוכרת?!?!? קטע חזק MG זה דווקא לא הפתיע אותי יותר מדי שמזכירים כזה דבר אבל היה פשוט קורע השטויות שבן המציא באותו רגע, הכותבים אמרו לו לעשות מה שעולה לו לראש וזה בדיוק מה שהוא עשה LOL

dixie chick

New member
מה זאת אומרת אמרו לו לעשות

מה שבא לו? כל הקטע הזה זה נטו אלתור שלו? כי אם כן הוא יכול בהחלט לקבל ח"ח ממני על מקוריות ++!!!

MeItOsH

New member
../images/Emo45.gif../images/Emo210.gif

בן כבר הוכיח הרבה פעמים שהוא יותר מסתם פרצוף יפה. גם הפרקים שהוא כותב עשויים בצורה מקצועית..

sprqy

New member
כן!

בראיון אחד הוא אמר שנתנו לו חופשיות לעשות מה שהוא רוצה ותראו מה יצא, והוא דיבר על הקטע הזה
ניסיתי לחפש את הראיון אבל לא מצאתי, אולי ארינסון או איב זוכרות איפה זה... גם זכור לי שכל הסצנה הידועה בסוף עונה 3 נדמה לי "do you love john crichton" וכו' הייתה עם הרבה אילתורים עד שבן וקלאודיה הרגישו שהסצנה מושלמת מבחינת הדמויות.

dixie chick

New member
כן את זה הם אמרו בקומנטרי של הפרק

כל הסצנה בסוף עונה 3, עם הפרדה והמטבע היתה לא אלתור, אבל רעיון שהגיע מהשחקנים רעיון הטלת המטבע היה של קלאודיה וכל הסצנה באמת נבנתה על ידהם

למעלה