פינות חבר'ס, פינות ואחראי פינות

uroren

New member
../images/Emo219.gif פינות חבר'ס, פינות ואחראי פינות ../images/Emo8.gif

אחרי הצעות רבות, ישבתי וסיכמתי ואלה הפינות החדשות שהולכות להיות להיות בפורום:
דיבוב תמונות
תרגום שירים+ניתוח המשמעות
"ראש בראש"
"ככה הייתי עושה את זה"- המצאת קליפים
דיון השבוע
כל אלה יצטרפו לפינות הקבועות שלנו:
החוליה החלשה
פינת הקורבן
העדכונים החמים
סיכום שבועי
לא הבנתם מה זה אומר? אתם רוצים להיות אחראי פינה ולא יודעים איך להציע את עצמם? אז ככה
אני אשרשר לפה את השמות של הפינות עם הסבר קצר על כל אחת מהן, מה הפינה? איך לנהל אותה? מה החוקים וכו'. אם אתם רוצים לנהל אותה ויש לכם אחראיות ונוכחות קבועה בפורום- תגיבו לפינה ותציעו את עצמכם- תדאגו שיש לי דרך לתקשר אתכם. אני אבדוק את המועמדים וזה שהכי יתאים יקבל את הפינה. אם הוא לא יתפקד כמו שצריך אני אעביר את האחריות למועמד הכי מתאים אחריו
מותר להגיש עד שלוש הצעות- כי לא נרצה שיהיה פה רק אחראי אחד לכל הפינות נכון?
ביום שני אני אפרסם פה את הפינות והאחראים שלהם. שימו
אם הפינה היא פינה גדולה יכולים להיות לה כמה אחראים. אני ממליצה לחכות עד שאסיים לפרסם את כל הפינות וההסברים אליהן, כדי לתחיל להציע את עצמכם
בהצלחה לכולנו
דמבו ^^

uroren

New member
דיבוב תמונות ../images/Emo17.gif|תמונה|

כמו שמה- כך היא. פינה שכל מטרתה היא בידור גולשי הפורום. מי מאיתנו לא רוצה לפעמים להיכנס לראש (היפה) של מיקה? הפינה הזאת נותנת לנו את האפשרות הזאת. אחראי הפינה יפתח שרשור פעם בשבוע, ואליו הוא ישרשר 5 תמונות או יותר של מיקה- מומלץ תמונות מצחיקות או מעניינות. התפקיד של גולשי הפורום זה לכתוב מה עובר למיקה בראש ברגע שצולמה התמונה! פינה מצחיקה וגם לא כ"כ מסובכת. חושבים שאתם מתאימים?
דמבו ^^

helen333

New member
דיבוב תמונות!!

אני חושבת שאני מתאימה ^_^ אני חושבת שאני אצליח להצחיק אתכם p; אפשר להגיד שיש לי ניסיון בלהצחיק אותכם, המעריקים :] חח.. הצביעו הלן!! :) (יותר נכון, פליזזז אוריה??!!)

uroren

New member
זה לא רק את ../images/Emo6.gif

כל הפורום משתתף בפינה
דמבו ^^

uroren

New member
תרגום שירים+ ניתוח משמעות

פינה של שלושה חלקים- ולכן מומלץ שיהיו לה כמה אחראים. פעם בשבוע האחראי יצטרך להעלות שיר של מיקה (מהדיסק, אולי דמואים.) מתורגם! לא השיר באנגלית- כי זה הפרת זכויות יוצרים. בנוסף לתרגום האחראי יצטרך לצרף תרגום של ההסבר של מיקה לשיר (אם יש) וכמובן- פה מגיע החלק של הגולשים- להפנות לגולשים שאלות: - האם הם מסכימים עם המשמעות? - מה הם חשבו שהשיר מביע? - מה השיר אומר להם? ועוד ועוד ועוד. פינה מסובכת, והאחראי חייב לדעת אנגלית. אז תחשבו טוב לפני שאתם מגישים הצעה
חושבים שאתם מתאימים?
דמבו ^^

helen333

New member
אניי!!!!!! פללליזזז!!!?

*אני יודעת אינגליש מצוין *נאי אוהבת לישאול שאלות D: לאוריה: GEMME P!! תני לי ב!! GEMME L!! תני לי ב!! GEMME E!! תני לי ק!! GEMME A!! תני לי ש!! GEMME S!! תני לי ה!! and what do we have?? ומה קיבלנו?? PLEAS!! בבקשה!! LOUDER!! יותר חזק!! PPLLEEAASS!!! בבקקששהה!!! ...now quiet עכשיו בשקט... GET OUT THE JUICE!!!!!!! להוציא ת'מיץ!!!!!!! XD PLEEAAS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! בבקקששהההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! נ.ב ^_^ pleeeaas?..

helen333

New member
חוסר שעות שינה o_O

בזמן האחרון אני ישנה מאוחר כי אני נסחפת ליכתוב בפורומיקה עוד ועודד!! חח זה ממכר!! *שחכתי E בסוף הפליז...זה מחוסר שעות שינה סלחו לי חח 3>

uroren

New member
"ראש בראש" ../images/Emo88.gif

פינה שבאה להשוות בין שירים- מה הגולשים מעדיפים? RTIE או LT? איזה שיר הם שמעו קודם? GK או STIM? מה הם שומעים יותר? HE או MI אחראי הפינה בוחר פעם בשבוע שני שירים להשוות בינהם, ומכין רשימת שאלות שעליהם הגולשים עונים לגבי שני השירים האלה בלבד. הכל נכלל- הקליפים שלהם, איך מיקה שר אותם, מה יותר כיף לשיר במקלחת, הכל! חושבים שאתם מתאימים?
דמבו ^^

uroren

New member
"ככה הייתי עושה את זה"- המצאת קליפים ../images/Emo62.gif

פינה פשוטה בטירוף- כי כולה מבוססת על היצירתיות של הגולשים. יותר נכון, הקליפ היצירתי ביותר. האחראי בפינה זו צריך להיות פשוטו כמשמעו- אחראי. הפינה דו- שבועית. בתחילת השבוע האחראי פותח שרשור שבו הוא מכריז על השיר של השבוע, ואז הגולשים צריכים לתאר איך הם היו עושים את הקליפ של השיר הזה. זה יכול להיות מופרך לחלוטין- כמה שיותר יצירתי, יותר טוב. בסוף השבוע האחראי מסכם את התיאורים, ופותח שרשור הצבעה. פה מגיע החלק של הגולשים- הם מצביעים לקליפ שלדעתם הכי יצירתי, הכי מקורי והכי מגניב. האחראי מסכם את ההצבעות, וכשהוא פותח את השרשור בתחילת השבוע- הוא מכריז על הזוכה של שבוע שעבר. חושבים שאתם מתאימים?
דמבו ^^

../images/Emo121.gifאניאניאני רוצהD:

זה קול לגמרי. יש לך אותי במסנג'ר אם אני לא טועה. מה אני צריכה לעשות כדי להוכיח לך שאני מתאימה?

uroren

New member
אנחנו נראה ~פרצוף תחמן~

חחח סתם
בדוגרי אם לא יהיו עוד אנשים שירצו אז התפקיד שלך אוטומטית.. אם יהיו עוד אז נבדוק מי מתאים יותר ונחליט ביחד :) דמבו ^^

uroren

New member
דיון השבוע ../images/Emo35.gif../images/Emo70.gif

בפינה הזו האחראי צריך להיות יצירתי ודיפלומטי. כלומר- כל שבוע יפתח שרשור ובו נושא לדיון (שקשור במיקה כמובן). האחראי חייב לחשוב על רעיון לדיון שיכול להתפתח ולעניין את הגולשים. הוא צריך להציג את הנושא ולהציג שאלות שעליהם יהיה אפשר לענות. אם הדיון יתפתח הוא יסוכם ויוכנס למאמרים של הפורום- שכולם יוכלו לקרוא, אז כדאי
|חושבים שאתם מתאימים?
דמבו ^^

אבירן171

New member
לא ותיק, אבל "אניאניאניאניאני אני רוצה"

אפשר
אל דאגה, My twisted brain כבר יחשוב על משהו

uroren

New member
זהו. תתחילו להציע את עצמכם.

תזכרו= ביום שני אני אפרסם את האחראים. שבוע נפלא לכם פורומיקה
דמבו ^^

lollipop161

New member
בואי תקבעי...

לכל פינה יום אחר. ואני עושה את העדכונים החמים, עדיף שזה יהיה בימי חמישי אחרי המצעד בגלגל"צ, אבל את יכולה לשנות... אני מקווה שיהיו עדכונים לרשום, לא תמיד יש....

uroren

New member
כן ברור שלכל פינה יהיה יום.

ואם נוח לך חמישי אז קבענו שהפינה בימי חמישי טוב?
וטפו טפו טפו בואי נקווה שעוד יהיו לך הרבה עדכונים לרשום
דמבו ^^

Almighty Efraty

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo183.gifבהצלחה לכולם!

אני לא אציע את עצמי,מהסיבה שאני שוכחת לפתוח פינות ואין לי רעיונות לדברים כאלה

למעלה