עם איזה אמני פופ ישראליים נפגשתם?

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifנממ..

רוני [4 פעמים], קרן פלס [4 פעמים], איה כורם [פעם אחת] והגיים בויז [פעם אחת]. עם רוני נפגשתי פעמיים במפגש מעריצים, פעם באירוע שאמא שלי עיצבה ופעם בחתימות על המוצרים שלה. עם קרן פגשתי פעמיים בהופעות שלה [שישי הבא זה יהיה שלוש פעמים
], פעם בטאוור רקורדס ופעם בהופעה של מירי מסיקה. עם איה נפגשתי בטאוור רקורדס בת"א. עם הגיים בויז נפגשתי אחרי הופעה שלהם. עם רוני יש לי 4 תמונות, עם קרן 2 וחצי, עם איה אחת [שרייצ'ל צילמה, ולא שלחה לי אותה בסוף
.] ועם הגיים בויז אחת שנעלמה כי פירמטו לי ת'מחשב. [לא שאכפת לי מהתמונה איתם
]

לאאא! אינטרנט מפגר../images/Emo10.gif

[מחק לי את כל מה שכתבתי ממקודם.] פגשתי המון סלבריטיז,אבל אמני פופ ישראליים,רק את דניאל זילברשטיין,הגיימבויז,הדיימנדז,
רוני, שירי מימון.
את רובם[אויש נו,מה אני מקשקשת?! חוץ מרוני] פגשתי ללא כוונה, או שחברותיי הנחמדות גררו אותי,[להלן גיימבויז ודיימנדז.
]. הואו,יש לי סטוקים של חתימות מרוני
בכל מיני כינויים[להלן:מאמי,מקסימה,מתוקה,חמודה,וכו'
] + 2 מכתבים ממנה!
כולם לדעתי היו נחמדים, אבל הכי הכי...רוני
את רוני אני מעריצה 3 שנים,או לייתר דיוק שנתיים וחצי וקצת.
היא באמת בנאדם מקסים, היא כ"כ מתוקה.. מה שאני הכי אוהבת בה,זה את הכנות והאמיתיות שבה,היא אמיתית,היא לא מסתירה כלום, והיא חזקה,לא מענין אותה מה חושבים עליה,וזה דבר שאני נורא מעריכה.
את רוני פגשתי...בערך,30,31 פעמים...,ועדיין בא לי עוד! [ממכר.
] הייתי שמחה לחפור לכם עליה עוד שעות עד שהפורום יקרוס, אבל ממש חבל לי..פורום מקסים וטרי
בסה"כ,כולם היו נחמדים. אבל מה לעשות. אני 'מושפעת' אין כמו רוני
.
אני אעלה תמונה של רוני מהמסיבה שנערכה לה אצלי
-היה מדהים.

../images/Emo79.gif../images/Emo220.gifהתמונה הראשונה נוראית S:

ממש שתניתי מאז, תתעלמו. [זאתי עם רוני] הנה תמונה אחרת עם רוני, שבה נראתי יותר טוב :)

../images/Emo60.gifהיי,בקשר לדיימונדז../images/Emo11.gif

תודי שנהנית שם
יותר ממה שהיה לך עם הגיימבויז XD

../images/Emo222.gifעם איזה אמני פופ ישראליים נפגשתם?

ובאילו נסיבות? הצטלמתם איתם? (אתם מוזמנים להעלות את התמונה
) קיבלתם גם חתימה? מי מהאמנים היה הכי נחמד? ומי פחות?

ady18

Well-known member
אממ

נפגשתי עם קרן סביבות השלוש פעמים הלהקה+הופעות איה גם בהופעות אבל הצטלמתי רק חתימות מירי פעמים משהו כזה וחתימה ותמונה אמיר הייתי בהופעה לא נפגשתי ולא הצטלמתי זה היה יום העצמאות בלאגן

אני פעמיים עם רוני אמ..

לא כולל פסטיגלים וזה... פעם אחת נפגשתי איתה במפגש מעריצים מטעם הפורום שלה בתפוז
ופעם אחת בסבב חתימות על מוצרי סטאר פארטי תמונות בהודעה הבאה:)

אז ככה

עם קרן- הייתי ב21 הופעות(שני מפגשים בטאור, מפגש לקבלת אלבום זהב וכמובן הופעות). ברובם נפגשתי אחר כך עם קרן (ועם מיקי
) עם איה- הייתי ב10 הופעות(כולל בטאוור) מירי-3 הופעות ואחד מפגש בטאור בר"ג. בדכ (לא תמיד)גם הצטלמתי איתם וקבלתי חתימות נפגשתי גם עם אריק ברמן. ויותר מםעם אחת. למרות שעם אף אחד מהשמות הכתובים אנילא מחשיבה אותם כפופ. כולם היו נחמדים ואף יותר מזה

אושRתי

New member
כן

עם : איה כורם,קרן פלס, להקת היי פייב לשעבר, סי היימן, יהודית רביץ, עוד כמה שאני לא בטוחה אם הם פופ.. ולגבי חתימות- יש לי מקרן איה, וסי היימן בנוסף היה גם מהיי פייב אבל לא זוכרת אם שמרתי אותם.... וכל זה אחרי הופעה כמובן..

pRimaVeriTaVIV

New member
קצת יחסית לכולם פה ../images/Emo6.gif../images/Emo121.gif

אז ככה, עם מירי פעמיים, בהופעות יש לי חתימה ו3 תמונות ועם איה פעם אחת, יש לי תמונה
אה, זה היה בהופעת פסנתר שלה ואני אוותר על לצרף תמונות

מירי, איה וקרן

פעם אחת עם כל אחת, ויש לי תמונה רק עם איה וקרן. ושלושתן היו נחמדות באותה מידה

למעלה