אמריקן איידול

nini18

New member
לאאאאאאאאאאאאאאא ../images/Emo7.gif |בכילנצחחח|../images/Emo58.gif

איך איך הדיחו את פוללללללללללללללללללל
וואי העונה הזאת התחילה כמעודפת עליי אבל השירים העונה פשוט זוועה. שבוע רוק שהיה תמיד השבוע האהוב עליי היה פשוט זוועה. וההדחה הזו למההההההההההההה??????? וואי האמריקאים האילו אידיוטיםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםםם
משאירים אחד כמו סטפנו ששר כל הזמן קריוקי אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ומדיחים את פול.

MIDNIGHT SKY

New member
אני כבר לא רוצה לראות את התכנית.

לא אכפת לי מי ינצח.. פול הוא הפייבוריט שלי,ואני כ''כ מדוכאת עכשיו,אני חושבת שהוא פשוט מעולה ! אופ.נמאס לי כבר מג'יימס. וסטפנו נשאר בתחרות רק כי הוא חתיך.

RacheLambert

New member
הוא לא ממש חתיך בעיניי

יש לו כריזמה וצ'ארם אבל אני לא יכולה לקרוא לו חתיך. הוא גוד לוקינג, בזה אין ספק. אגב לי נמאס מג'יימס וההתנשאות שלו כבר מזמן והוא מתלהב מעצמו ברמות קשות, אני לא אוהבת את זה.

nini18

New member
אני עדיין אוהבת את ג'יימס השבוע הוא נתן

סוף הדרך של ביצוע ראיתי אותו כמה פעמים ...
אבל פוללללללללללל
לגמרי פייבוריט גם שלי, רציתי אותו בגמר אוףףףףףףףףףףףףףףףףףף.

MIDNIGHT SKY

New member
השבוע הוא באמת הפציץ !

היה ממש טוב. אני אוהבת את הקול שלו ,אבל הוא ממש מתנשא וזה ממש מעצבן אותי. פול היה פייבוריט מהפעם הראשונה שראיתי אותו
אני חשבתי שהוא יגיע לגמר.

RacheLambert

New member
הקול שלו לפעמים צורם באוזניים.שמעת את הסטודיו

שלו לwhile my guitar gently weeps? הצרחות האלה היו ממש עינוי.. אנשים משווים אותו לאדם, העוצמות או הצרחות של אדם נעימות לאוזן וגם מדוייקות, הוא הרבה פעמים מגיע לעוצמות צורמות ולא תמיד מדוייקות זה אשכרה צווחות. ההתנשאות שלו ממש הסיתה אותי ממנו, הוא בכל זאת רק בן 21 שירגיע קצת.

RacheLambert

New member
סבבה דעה משתנה בהתחלה ממש אהבתי אותו

לאחרונה אני סולדת ממנו

מסכימה איתך..הוא כל כך מנסה להיות אדם\ היה מת

השחצנות והאישיות שלו לדעתי הם שיכריעו בסופו שך דבר,יש לו קול לא רע אבל להשוות אותו לאדם???נו באמת..לצערי אני מנויה בהוט אבל צופה בקטעים נבחרים באתר של איידול..הלבוש והתנועות שלו הם ממש חיקוי לאדם

nini18

New member
אני לא חושבת שהוא מנסה להיות אדם

פשוט משווים אותו אליו זה הכל. אני עדיין אוהבת אותו יש לו קול די יפה רק השירים שהוא בוחר לפעמים
. ולא מפריע לי שהוא שוויצר חחח אני דווקא אוהבת את זה, זה חמוד בעיני חחחח אפרופו השוואה לאדם גם את אדם באיידול הרבה לא אהבו כי טענו שהוא שוויצר ואני הייתי חולה על הבטחון העצמי שלו כי יש לו על מה וככה צריך להיות. נשמה יפה שלי מתה מתה כבר לדיסק החדש שלו מתה לראות אותו מפציץ את הבמה עם רוק ועם הקול המדהים שלו מתהההההההההההההה עליו

RacheLambert

New member
בשביל גמר גדול,מלהיב ומעניין צריך את ג'יימס

אני רק לא יודעת מי צריך להיות איתו שם ומי אני מעדיפה שייזכה. בהתחלה ג'יימס וקייסי היו פייבוריטים מובהקים שלי לזכייה

nini18

New member
שלי כמעט כולם היו אבל זה התגבש לגיימס

ופול וקיחיסי כשפול וגיימס מובילים ומהבנות בהתחלה הייתי לורן ועכשיו יותר היילי. אבל לדעתי מי שיגנוב לדעתי את הטייטל יהיה סקוטי, לא יודעת למה אבל יש לי תחושה כזאת חחח אמריקאים גם חולים על קנטרי.

RacheLambert

New member
סקוטי משעמם אותי. יש לו קול טוב אבל אני לא

מבינה את ההתלהבות לגביו

RacheLambert

New member
אאוטרייג'ס.

אני מאוד אוהבת אותו אבל באת שזה כבר לא מפתיע והעונה כולה היא WRONG , איזה בחירות שירים נוראיות ומשעממות. הדבר היחיד שמנחם אותי זה ששמעתי שוב את הבצוע האהוב עליי Maggie May. בטוח תיהיה לו קריירה נפלאה והוא מבין היחידים שם שיזכו לזה.

nini18

New member
העונה לגמרי התהפכה ../images/Emo45.gif זה התחיל מהשופטים

שממש אהבתי אבל בתוכנית עצמה הם בכלל לא מבקרים. והמתחרים שאני עדיין אוהבת אבל השירים שהם בוחרים פשוט זוועההההההה והביצועים גם לרוב לא טובים למרות שהשופטים המעצבנים כל הזמן מרוצים
וכן אני ממש מקווה שתהייה לו קרירה טובה הוא מעולה גם נראה טוב גם פרפורמר טוב ואני מתה על הקול שלו [והחיוך
] אוי איזה עצוב זה עכשיו המשך התוכנית בלי פול

nini18

New member
אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף ../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif../images/Emo7.gif

צפיתי עכשיו ביס למה למה הדיחו אותווווווווווו איזה דיכאוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן כל כך רציתי אותו בגמרררררררררררר אוףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףףף אף פעם לא זוכה מי שאני אוהבת

למעלה