ראשון בפורום

uroren

New member
איזה שיר יפה! ../images/Emo2.gif

מלודי כזה.. חח אהבתי
דמבו ^^

קארין 555

New member
חחח יש לי פינה בשביל ליידן מיליידן ! D=

המילון של ליידן (הלן ליאור) זה יהיה מגניב שתמציא מילים וכאלו חחח

uroren

New member
כמה דברים :)

א. דיברתי עם ליאור במסנג'ר ואמרתי לה שקודם תנסה להשריש בפורום כמה מהמושגים שלה ואז נעשה מילון מושגי הפורום. בנתיים הפינה הזו עוד טיפה מתקדמת בשביל פורום כל כך חדש כמו שלנו
ב. תשתדלו לשרשר חבר'ס, ההודעה הזו יכלה ללכת לשרשור האוף בקלות, אוקיי? ^^ אני שמחה לראות שאתם פעלתנים ויצירתיים, אבל בואו נעשה את זה מסודר
דמבו ^^

helen333

New member
aww ../images/Emo9.gif

!!ur just 2 cute, Karin...super cute ^_^ (have a perfect night. sweet dreams (are made of this lol ש.א.ל - שיעור אינגליש לקארינוש lol - laugh out loud לצחוק החוצה חזק\ לצחוק חזק

קארין 555

New member
יייייאיי תוודה את עעענננקיית :p ת'אמת

תמיד רציתי לדעת מה פירוש lol והנה עכשיו אני יודעת ! ככממה טוב שיש אותך:p

helen333

New member
aww

תודה שאת פה שיש לי למי לחדש את זה חח ^^ 3> יום מושלם שיהיה לך. ד''א..זה מדהים איך דברים יכולים פיתאום להפוך ליותר רעים או יותר טובים..ושוב ושוב להישתנות..חח מיקוש הוא באמת גאון. ^_^

CarmitF

New member
אפשר לעשות..

50 סיבות לאהוב את מיקה,למרות שאנחנו נמצא אפילו יותר.

helen333

New member
עשינו..יותר נכון

עשיתם..חח כי לצערי גמאני עדיין לא הייתי נוכחת :[ חח רק נירשמתי לתפוז ולא ידעתי מה עושים בעע.

helen333

New member
פינות וע.מ.ח.ל xD

פינת מיליידן או תרגום שירים?? פליז קארין? פליז חח לא חשוב איזו, רק תתני לי פינה..עם מיקה..עם אינגליש..וזהו. ^_^ 3> בוקר טובב מעריקים!!! :) בעע לא ישנתי על הלילה עכישו נאי אחכה 3-4 שעות עד שכולכם תקומו.. אני מניחה שאתם עוד חולמים..חח..מאחלת לכם שתחלמו על מיקוש אהובינו. 3> (אני חלמתי עליו ^_^ אבל על זה אני אספר בפעם אחרת) חח 33333333> ע.מ.ח.ל - עידוד מיקה חיובי לבוקר!! ^_^ ומי מי מי מיקה טוב! *מי מי מי מיקה טוב!* ומי מי מי מיקה טוב! *מי מי מי מיקה טוב!* מה אמר הדב לפיל? "איזה בוקר כרגיל" מה אמר הפיל לדוב? "שלוליפופ גירל עושה לו טוב" (קצת סוטה אבל לא היה לי חרוז..) ^_^ ובכלל לשם לוליפופ גירל יש פירוש מלוכלך עם תחשבו על זה..חח אז על תסתכלו עליי ככה!!...

helen333

New member
ש.ל.ל.א.ש.ר.א (נישמע בערבית חח) ^_^

ש.ל.ל.א.ש.ר.א? - שמתם לב לזה, או שזה רק אני? חח (עוד ראיון לפינה, קארין) מאוד שאין פה סמייליז\ או שאני פשוט לא מצליחה עדיין להישתמש בהם, אני מכירה קשות לסמיילי המדבק הזה >> ^_^ בהודעה האחרונה שלי סמילמלתי אותי 4 פעמים..חח שלדעתי זה הרבה וזה לא המכתב הראשון שאני כותבת אתו... שמתם לב לזה, או שזה רק אני? o_O נ.ב ^_^

helen333

New member
זה מה שקורה כשלא יושנים כל הלילה -.-

טעויות *מח.ש.ש-חוסר שעות שינה* מהמכתב הקודם.. *מ-א-ז שאין פה *מ-כ-ו-ר-ה קשות *סמילמלתי א-ו-ת-ו

קארין 555

New member
חחחחחחחחח הלן את הוורגת אותתתתיי DDDD= !!!!!!

חחחחח כל הבוקר התכתבת רק עם עצמך D: רואים שהשתעממת. וכמה טעויוווותתתת :D:D:D:D חחחחח אין את מצחיייקהה את ^_^

למעלה