זילבר2

New member
../images/Emo32.gifכל אוהבי הפ'אנק הירושלמי כנסו.

ערב להקות: אנומה אליש, n.o.noot, ישרXל R.v.A (פאנק-רוק-ג'אז) (9/3/2006 - יום חמישי - 21:30) חדש בצוללת- אחת לחודש- ערב להקות: יוצרים חדשים, פחות מוכרים, מכל הארץ, יבואו להשמיע קולם לצד יוצרים נוספים וייתנו לנו הצצה אל המוסיקה הישראלית של העתיד. את הערב הראשון יפתחו שלושה הרכבים ירושלמים צעירים מאד (בגיל, אך לא בנסיון..), אך מצויינים: "אנומה אליש" להקת ג'אז מודרני, חדשנית ומרעננת, שהתחילה את דרכה אי שם בשנת 2005 בעיר הבירה. להקה שוברת מוסכמות בעלת סגנון ייחודי אשר משלב בתוכו אלמנטים של אוואנגרד, רוק, הארד בופ ופאנק N.O.NOOT שישה נגנים מוכשרים, כולם בני 16, מנגנים ביחד כשנה. משתתפים בפרוייקט ההרכבים בצוללת זו השנה השנייה. ההרכב ניצח בתחרות להקות מטעם "פרוייקט העכביש" והופיעו מספר פעמים במקומות שונים. מנגנים ג'אז-פ'אנק-פיוז'ן עם נגיעות מעניינות מה שהופך כל הופעה לחוויה מוזיקלית מרטיטה ומהנה. ישרXל R.v.A הרכב Fאנק-רוק צעיר, יוצא פרוייקט ההרכבים של הצוללת הצהובה, המשלב ביצירותיו סגנונות שונים של רוק ופאנק ישראלי מקורי. גלעד חסון - גיטרה וקולות יארד ביליין - בס וקולות רן מזרחי - תופים חן בירון - שירה וגיטרה מחיר: 30 ₪ כולם לבוא(אני מ N.O.NOOT)

mmiiccii

New member
אנשים אני רוצה להזמין אותכם

לרסיטלים של מגמת המוזיקה של הצוללת! וההופעה הראשונה היא ביום רביעי הזה בשמונה וחצי בצוללת! אני ממליצה אישית. הם חברים שלי ונגנים מעולים אחד אחד. אז אם אתם רוצים לבוא לשמוע קצת ג'אז, פיוז'ן, קלאסי גם, אז אתם מוזמנים לבוא לשמוע אותם בלייב תאמינו לי שלא תתחרטו! רסיטל "הרסטלנים" (1/3/2006 - יום רביעי - 20:30) נתן בלנקט,יוני שוורץ ושקד שמאע. כי רסיטל עושים בסטייל או לא עושים בכלל. בליווי: דן כהן, דניאל שוורצולד, נדב גרינהוט, אבישי דרש, אריאל לוק, עדי אומנסקי, ירדן לפיד, עומר קינן, סתיו פרטובי.

mmiiccii

New member
כולם מעולים

הם כלי עולים (כפי שאומרים בעברית) באמת אנשים מוכשרים באופן מדהים.. יצא לי לנגן איתם ויש להם את זה :) (כאילו מה אני.. חחח) והם יעשו מוזיקה אינסטרומנטלית מעולה וזה בהחלט יהיה שווה את זה! תבוא/י!

1סליק

New member
נתי בלנקט המתופף הכי טוב שיש!

אין עליו.. תבואו תבואו תבואו...

זילבר2

New member
הוא באמת תותח!

היה עם ההרכב שלי בפרוייקט הרכבים בצוללת שנה שעברה עם ההרכב שלו "אמישראג'אז" הם היו דווקא ממש מצויינים!

1סליק

New member
מאז הוא עלה בכמה רמות

ובכלל הוא אדם נשמה והכי צנוע בערך

mmiiccii

New member
זה נכון

הוא מנגן מדהים, בכל סגנון שתרצה, והוא ממש לא תופס תחת עליך אם אתה סתם נגן עלוב וקטן.. הוא אחלה איש... אז בואו לראות על מי מדובר :) חח איך אני מייחצנת אותם :)

mmiiccii

New member
אני

מיכי, מיכל או שמש או שורטי איך שבא לך.. אממ אני גיטריסטית במהותי וחוצמיזה אני תלמידה בת 18 וזהו... פשוט ניגנתי איתם והם אחלה אנשים ויותר מזה אחלה נגנים.. אז באתי להליץ לכם קצת על מוזיקה טובה :)

1סליק

New member
רק עכשיו ראיתי תמונה שלך בשרשור

ליד... אני אבוא להגיד שלום

mmiiccii

New member
איזה הרכב היית?

אני כמעט בטוחה שהייתי בהופעה שלכם ואם כן(אני קצת סנילית וכל ההופעות מתערבבות לי) אז היה מעולה!! ותכתוב גם עם איזה נגנים

זילבר2

New member
אני הייתי ועדיין בהרכב N.O.NOOT

בשנה שעברה היינו רק 4 בלהקה(תופים באס סקסופון גיטרה) אבל עכשיו אנחנו עם בסיסט חדש+חצוצרה וקלידים! והאנשים הם: גיא מוזס-גיטרה חשמלית בעז בלום-תופים(זה אני!) אהוד קראוני-באס ליהי סעדי-חצוצרה ארי רבנו-קלידים אסף כהן-סקסופון אלט

למעלה