איך אתם הייתם מגיבים

../images/Emo41.gif איך אתם הייתם מגיבים ../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif../images/Emo35.gif

איך הייתם מגיבים אם הייתם נקלעים למצב הבא.... אתם נוסעים לתומכם על האופנוע היקר לכם מכל על הנתיב השמאלי שהוא ריק לחלוטין, מתקרבים לצומת מרומזרת בעוד שבנתיב מימנכם ישנן פחיות ספורות (
). מטרים ספורים לפני הגיעכם לרמזור, פחית עיוורת מחליטה שהנתיב השמאלי ריק ואתם לא קיימים ופונה עליכם, אבל ממש עליכם שמה שנשאר לכם לעשות זה להתפלל שתצאו מזה בחיים ויותר מזה, שהאופנוע לא ינזק בצורה חמורה... אחרי שהצלחתם לצאת מהמצב הנ"ל, בעודכם מתנשפים והלב פועם כמו סאב וופר 12 אינטש 400 וואט RMS
,אתם פונים לבעל הפחית שימורים ושואלים אותו בחצי גמגום (אתם ממש מתפלאים איך נשארתם בחיים ועוד מסוגלים לדבר) לפשר הדבר, ואף מזכירים את העובדה שכמעט נהרגתם בגלל חוסר תשומת הלב שלו... ועכשיו התגובה המוחצת ! פ ח ו ת א ח ד .
(בארשת פנים קפואה ומנוכרת) זה מה שהיה לו לומר לכם בשעה בה אינכם מעכלים את מה שיכל לקרות ... איך הייתם מגיבים לאחר מקרה כה ? מה הייתם עושים ?

klmoshe

New member
קרה גם לי

אך הוא סימן עם היד שהוא מצטער, או לפחות אני מקווה שלכך הוא התכוון. הדבר היחיד שהגוף שלי עוד אפשר לי לעשות היה לעצור בצד, לעשן סיגריה ולהסדיר את הנשימה לאט לאט. הכביש מלא בבני ז*&^%, כנראה שהם גם לא ניתנים לחינוך.

R-יק

New member
../images/Emo2.gif../images/Emo46.gif../images/Emo67.gif../images/Emo66.gif

בטח יבואו ויגידו, "הייתי מכניס לו קסדה/בוקס/בעיטה באוטו/חלון/דלת" וכו' אבל באמת... מה אפשר לעשות? העיקר שאתה ו...מה שמו? בסדר?

MAX D

New member
או, אני שמח ששאלת:

יש מספר שיטות- 1) בעיטה במראה ולהעיף אותה לקיבינימט (פחות אחת...) 2) אגרוף לאחד הפנסים (עם כפפות ובזמן עמידה) (פחות אחד...) 3) אגרוף לנהג או לנוסע ליידו (פחות אחד...) לסיכום- הוא יכול להסתדר עם אחד פחות? תסדר לו.

gixxer guy

New member
../images/Emo45.gif בדיוק ככה

שבפעם הבאה הוא יחשוב לפני שהוא יפתח את הפה (וגם בלאו הכי הוא לא משתמש במראות
)

גם לי קרה משהוא דומה ואת העצבים

הוצאתי על הדלת שלו ברכיבה איטית הבאתי בעיטה עם לחיצת גז ונעלמתי לו(ממש עקמתי לו את הדלת לא האמנתי שעם הרגל אפשר לגרום נזק כזה )למזלי המספר היה מכוסה ופשוט המשכתי לרכב ונעלמתי לו . אישתי היתה מאחור עם הרכב ונקרעה מצחוק היא אומרת שהוא עמד בצד הדרך וניסה לפתוח ולסגור את הדלת . אני חייב לציין שזה ממש ברברי אבל ממש הרגשתי טוב עם זה.

תגובה הולמת:

תגובה א: (אם אתה ממש עצבני ויש זמן) להוריד את את הקסדה ובתנועת "מגל" לתוך הפנים של האובייקט. תגובה ב:שבירה של מראה שמאל (של הרכב),ניתן לבצע עם הרגל או היד,בתנועה או עמידה. חשוב שהמכה תהיה מאונכת ולא מאוזנת כדי לא סתם לקפל את המראה.

אחי יש לי רעיון ../images/Emo123.gif

בוא נקים את אגודת הלוחמים בפחיות. כל נהג פחית שיעז לקפח את זכותנו לחיות יטופל במלוא חומרת הדין. ישנה את השיטה הישנה והטובה של מכה למראה\בעיטה לדלת\אגרוף לנהג,אבל לדעתי אפשר לשפר את השיטה בעזרת אמצעים פשוטים כגון אקדח צבע מאולתר שיכוון לפניו של הפוחז,ריסוס חומר שיגרום לו נזק בל ישוער לצבע של רכבו,וכהנה וכהנה.קדימה אנשים תנו רעיונות יצירתיים.

yogibear

New member
../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif../images/Emo8.gif למה אקדח צבע???

נסה קפסולה של פצצת סירחון קטנה .... זה יעיל מסריח ויזכיר למחלואה בקופסה הקטנה שיש להתבונן במראה

slarti

New member
../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif../images/Emo31.gif אלימות זו לא הדרך!

יסלחו לי כל המתלהמים, אבל אלימות זאת לא הדרך. "כל נהג פחית שיעז לקפח את זכותנו לחיות יטופל במלוא חומרת הדין"... מי אנחנו שנטפל בו??? מה זה לקיחת החוק לידיים הזאת? ב-90% מהמקרים, מדובר בנהג שטעה. אתם יודעים.. לא עשה את זה בכוונה. נכון - הוא אשם. נכון - הוא לא נוהג טוב. אבל זה לא מצדיק את הפגיעה בו. זה לא אשמתו שבארץ לא יודעים ללמד נהיגה, וזה גם לא אשמתו שאף פעם לא לימדו אותו להתייחס לאופנועים. וזה גם לא אשמתו שאנחנו משתחלים בין מכוניות נוסעות בצורה שהוא ממש לא מצפה לה (ושהיא, יש להדגיש, לא ממש חוקית...). אז עם כל העצבים שחוטפים על נהגים שחותכים (וגם אני מתעצבן לפעמים)... פשוט צריך ללמוד לנהוג בצורה "מונעת", ולהשתדל לא להגיע למצבים כאלה, ואם הם כבר קורים, אז לבוא לבן אדם ולצעוק עליו/לנזוף בו/להסביר לו - במטרה לחנך, ולא לבוא ולפגוע בו באלימות. אלימות גוררת אלימות! היום הוא חותך אותך בלי לשים לב ואתה מוריד לו את המראה ומרסס לו צבע. מחר הוא כבר מוריד מישהו בכוונה כי "כל האופנועים בני זונה פסיכופוטים שגם נוהגים כמו עבריינים וגם עוד בסוף עושים לך נזק". אני חייב לציין שהשרשור הזה מציג הרבה מהבעייה של קהילת הדו-גלגלי בארץ. במקום לפעול בצורה נכונה, ובמקום לקחת בחשבון שנהגי פחיות לא למדו להסתדר עם אופנועים בכביש (כי לא מלמדים אותם, וכי הם מניחים שאם יש אוטו לידם והם עקפו אותו אז הם יכולים בשקט לעבור שמאלה/ימינה), ובמקום לפעול בצורה נבונה לשיפור המצב - רוכבי האופנועים בארץ (בחלקם), ומתנהגים באלימות ובצורה מגעילה, וגורמים נזק תדמיתי עצום ליתר הקהילה.

MAX D

New member
תקן אותי אם אני טועה:

מה שאת אומר זה- תסבלו בשקט. לקחתם עליכם את הסיכון כשעליתם על אופנוע. תעשו נזק למישהו שכמעט הרג אותכם? למה מי מת??? תשובה לי אליך- אנחנו מתים. אני מצטער שוב להעלות את נושא התאונה שלי אבל: נהג מכונית נסע במהירות גבוה, פרץ לנתיב שלי, פגע בי וריסק לי את צד שמאל של האגן. כמובן שישר אחרי שהוא הזמין אמבולנס הוא צעק עלי: "למה אתה נוסע כל כך מהר????", אני הייתי עוד בראשון ב- 20 קמ"ש. אל תגיד לי "זה נהג שטעה"!!!! בכביש אין מקום לטעויות!!!! אתה לא יודע לנהוג? רד מהכביש!!!! טעות בכביש גוררת במקרה הטוב ציפצוף עצבני של מישהו. תפתח לבד מה קורה במקרה הרע...

slarti

New member
תשמע... אני לא מצדיק

את הנהגים... אבל אני בטוח שגם אתה מדי פעם עושה טעויות בכביש. כולנו עושים. ואני לא חושב שלקיחת החוק לידיים, ושימוש באלימות, יפתור את זה, מה גם שאני חושב שזה מסוכן. על 10 נהגים שתשבור להם מראה, בסוף יבוא אחד שיתפוס אותך ויחתוך אותך/ידרוס אותך, או אני לא יודע מה. אלימות זה רע. וזאת דעתי. אתה כועס - תעצור לידו ברמזור, תסביר לו. תצעק. לא הולך - תעבור הלאה. הולך - השגת משהו חיובי במקום להשיג משהו שלילי.

ידידי היקר

נהג שחותך אותך ואחרי זה כשאתה מעיר לו על כך בלי אלימות ובלי קללות והוא משיב לך ש"פחות אחד" מגיע לו כל מה שנאמר כאן כי לא מדובר בנהג תמים שבמקרה נקרה בדרכך,אלא בעבריין שפל שלא איכפת לו לקפח חיים של אדם אחר.זה גם מראה שהוא היה מודע למה שהוא עושה והאדישות שלו לחיים שלנו היא פשוט מפחידה.כמובן שאנחנו יכולים לנסות לחנך את הנהגים בדיבורים והסברים על מה שהם עשו,הבעיה היא שזה לא עובד בארץ.או שהנהג צועק עליך למרות שהוא אשם,או שבמקרים מסויימים (מנסיון) הוא מנסה להוריד אותך מהכביש ובמקרים מסויימים אפילו מנסה להכות אותך על זה שהערת לו.אין תרבות נהיגה בארץ ודרך ארץ לא עובדת ותאמין לי שניסיתי.זה נשמע מטומטם אבל זו ממש מלחמת הישרדות.ברוב המקרים אני פשוט מתרחק מהפחיות בכביש בנסיעה מהירה אבל יש את המקרים שאותו נהג מחליט לעשות את מה שהוא עושה ויהי מה לא משנה מה יקרה והתוצאה היא שיש כל כך הרבה הרוגים.אני גם לא אומר שקהילת האופנועים היא שיה תמימה,אני נוסע על אופנוע ספורטיבי אבל במקרים שבהם היו לי התקלויות עם פחיות זה היה כשנסעתי נסיעה רגילה בעיר.

כRובי

New member
וכמו שסקנייה היה שואל :

"יש עוד בכלל תדמית שניתן להרוס אותה"?

נכון...אבל הוא הוסיף חטא על פשע!

כשאמר "פחות אחד..."! וזה מה שמרגיז. עשית טעות?מזל שזה נגמר כך ולא בתאונה נוראית...לפחות תודה שטעית או שתשתוק!!!

R-יק

New member
תגיד...

כשרתחת, יצא לך אדים מהאוזנים? (או מ"נקב" אחר בגוף)

למעלה