סקר חדש

../images/Emo41.gifסקר חדש../images/Emo41.gif

יש לנו סקר ראשון, רענן ומופלא! אתם מוזמנים להצביע ולהשפיע! שיהיה לכם המשך יום נעים!

שים ../images/Emo23.gif

מעל כותרת הפורום בצד ימין למעלה, יש שורה של לינקים חברים*צ´אט מוזיקה עברית*קישורים*סקר*גלריות*קבצים לילה טוב!! רחי

שקמי

New member
שאלה בקשר לסקר

זה שנוסע - גם נשאר שם? כי אם זה ככה, אז יש יותר מתשובה אחת..

mor-co

New member
אני רואה שרוב משתתפי הפורום עד כה

בסיעתא דשמייא בעלי חוש הומור, או אולי לאור האפשרויות האחרות, הרוב הצביע בלימור לבנת, לא אחרת. (כולל אותי..) נ.ב. - כשחושבים על זה, זה באמת יכול להיות נחמד... שמעתם אותה שרה את "התקוה" אצל יצפאן? ברכת מזל"ט על הסקר הראשון, כן ירבו, מוריה.

ST וגרי

New member
יש לכך נימוקים חינוכיים..../images/Emo22.gif

ראשית- למעט לימור לבנת, כל השאר השתתפו או ישתתפו בארוויזיון (אילנית השתתפה פעמיים), ולכן יש לתת לה צ´אנס. מעבר לכך, מבחינת יחוס אמהות, יש לזכור שאמהּ של לימור- שולמית לבנת- היתה זמרת, ולכן ראוי לתת לבת הזדמנות. גרי (יו"ר ל.ל.ל. - לימור לבנת לארוויזיון)

shellyland

New member
לדעתי צריך לעשות דואט

של לימור ולימור (במלעיל ובמלרע, בהמשך לדיון היפני) - לבנת ובנאי.

mitgo

New member
נו בצדק..

עם האופציות האלה גם אני הצבעתי ללימור לבנת... בכלל האירוויזיון היום זה כבר לא מה שהיה פעם.. (לא שפעם הוא היה ממש איכותי, תמיד הוא התאפיין בשמאלציות שבו, אבל בכל זאת היו גם שירים שאיכשהו עוד אפשר היה לשמוע...מה שקורה היום - אני בכלל לא רוצה לדבר) הכל החל כאשר שרהל´ה סידרה לנו פטור לאור ההצלחה הרבה שלה...

התמ-ים

New member
שאלה קטנה בקשר לסקר

יש סיבה שרק ריטה ודנה קיבלו הערות עוקצניות ליד שמם בסקר? למה רק הם, ולא שרית ואילנית?

עופר ב.ה

New member
../images/Emo6.gif

אני בחרתי ברמי וריטה, מתוך הנחה שהדיל כולל את השארתם באסטוניה (אני מסכים שיוציאו את רמי מהמזוודה).

למעלה