עצבים בעבודה

../images/Emo41.gifעצבים בעבודה../images/Emo41.gif

תמיד אומרים לנו לקחת הכל בקלות ולא להתעצבן. אבל כולנו מתעצבנים ממשהו.
האם יש דברים שמעצבנים אתכם בעבודה
אם כן, איזה דברים מעצבנים אתכם
מה אתם עושים כדי להרגיע את עצמכם
האם אתם חושבים שהמצב ישתנה ולא תתעצבנו יותר על הדברים הספציפיים האלה
שיהיה לכם יום ניפלא
ובלי עצבים

למה עצבים למה../images/Emo3.gif

באופן כללי אם יש משהו שמעצבן אותך בכלל, הוא גם יעצבן אותך בעבודה ובכל מקום אחר.
כן
אם מישהי שעובדת איתי לועסת מסטיק ועושה פיצוצים בפה כל הזמן. אם מישהו אחרי האוכל מתחיל לנקות את השיניים שלו ברעש שכולם שומעים.
אם אין לי ברירה אז אני מעירה יפה, ואם יש לי ברירה אני פשוט הולכת למקום אחר.
לא

אני אדם די נינוח ורגוע. כך שקשה

לעצבן אותי. מה שמוציא אותי משלוותי הן פגיעות שפוגע אדם בחברו, יחס לא הוגן, חריגות מכללי עבודה וכד'. בדר"כ אני מעירה. משתדלת בלי לפגוע. מאוד משתדלת שחריגות יתוקנו אבל על דברים שאני יודעת בבירור שלא ישתנו למדתי לחלוף בעצימת עיין. כי למה עצבים למה?

אמממ

למרות שאני מרוקאית :) קשה ממש לעצבן אותי...וגם כשאני מתעצבנת זה עולה ויורד תיק תק... אז אני אחליף את ה"מעצבן " ב"מרגיז" מרגיז אותי שמשחקים ראש קטן (הצוות, בקטע של עצלנות, מקטינים ראש, זה יכול ממש להרגיז...לא בא לך לעשות? תגיד לי! אבל אל תשחק אותה אדיוט כשאני מכירה את היכולות שלך) ומרגיזים אותי לקוחות שמנסים לרמות ולסבן כי הם רוצים "להוציא משהו", אבל אני כל הזמן אומרת לעצמי שככה זה, ואסור לקחת דברים אישית. מה אני עושה כדי להרגיע את עצמי? כלום מיוחד, זה עובר לבד.. במקרים של עצבים קיצוניים אני יוצאת לסגריה, עושה סיבוב, מתנתקת לכמה רגעים/דקות וחוזרת.. ואופציה נוספת זה לשתף אנשים נוספים בסיטואציה ופשוט להתחיל לצחוק על זה.. לא, מכיון שיש דברים שאני לא סובלת, ואולי אני יכולה למתן את עצמי קצת, אבל שקרים, ראש קטן, ורמאויות, לעולם ירגיזו אותי אני פשוט אקבל את הקריזה בהבנה :)

../images/Emo46.gif עצביייים

ברור
הלחץ, הלקוחות, חוסר האיכפתיות של הממונים עליי.
יוצאת החוצה לשאוף אוויר.
לא ישתנה. מתה לעזוב את המקום

עצבים? אהההה, מעצבנים אותנו

**האם יש דברים שמעצבנים אתכם בעבודה? בודאי, בטח, ברור, בטח שבודאי, ברור שבטח **אם כן, איזה דברים מעצבנים אתכם? שמשקרים, שמתנהגים בטמטום (אבל הטמטום זה תוצר Built in) כך שקצת קשה להיפטר ממנו **מה אתם עושים כדי להרגיע את עצמכם? מודה לאל על כי הטיפשות והטמטום היא נחלת האחר ולא שלי ואז מפעילה מוזיקה בווליום (מזלי, אני לבד, אז מותר לי) **האם אתם חושבים שהמצב ישתנה ולא תתעצבנו יותר על הדברים הספציפיים האלה? המצב ישתנה רק עם המן ייתלה ואחשוורוש יאושפז במוסד סגור ליל מנוחה לכולנו

מי מתעצבן ?? זה מיקו ../images/Emo3.gif

כן. הכי מעצבן אותי שאני עובדת כמו חמור, שמסביבי יש המון חמורים שלא עושים כלום
.. השותף שלי לחדר לפני שבוע, ממש ניקר לי מול הפרצוף
.. וכל פעם הייתי עושה רעש בכוונה כדי להעיר אותו
חוץ מזה, שהבוס שלי מעצבן אותי , עם כל ה-200 טלפונים שהוא עושה לי ביום... והשאלות המטומטות "למה לא ענית לי.. הייתי צריך אותך דחוף... " -
קרציה
בד"כ מקללת
... ואח"כ מדברת עם כל מי שמוכן לשמוע על 'כמה רע לי בעבודה'
- אין סיכוי. הבוס שלי הוא לחצן מצוקה קבוע... וזה שיש מסביבי אנשים שמגרבצים כל היום - עדיין ימשיך להכעיס אותי
לביאה מאמי
זה היה אחלה שאלון
|

היי בובה../images/Emo13.gif

הצחקת אותי על הבוקר. שיהייה לך יום ניפלא. ושתמשיכי לצחוק על כולם. עדיף מלהתעצבן.

michalul

New member
לא ידעתי שיש פורום כזה - מגניב../images/Emo13.gif

וביחס לשאלה: האם יש דברים שמעצבנים בעבודה? ברור
מה מעצבן? הבוס שלי. אדם חסר עמוד שדרה שאף פעם לא נעמד מאחורי העובדים שלו, אלא תמיד מצדיק את האחרים. מפחד בכל פיפס ולחוץ פחד. כמו כן אנשים שיודעים להטיל עליך מטלות שונות ומגוונות, ולא יחשבו פעמים לפני שהם מבקשים שתקצר את ההפסקה לעשות משהו בשבילם, אך שאתה צריך את עזרתם - ימות העולם והם לא יתנו יד. מה עושים בשביל להרגיע? לא הרבה, יודעים שהוא כזה ואין מה לעשות... האם אתם חושבים שהמצב ישתנה? לא, אבל מצד שני אני לא אהיה כאן לנצח
, מקווה למצוא עבודה חדשה בתחום שלי החדש שלי במהרה....

HANW

New member
הכל.... מכל וכל......

כל מה שקשור - הלקוחות, הממונים, כל הזמן טענות.. חוסר פרגון, הלחץ.... בקיצור- הכל...

doris12111

New member
שלום לכולם

רציתי לדעת אם תוכלו לעזור לי.אני מזה קרוב לכמה חודשים מחפשת עבודה.ורצתי לדעת אם תוכלו לעזור לי למצוא עבודה במקום העבודה שלכם או במקום אחרים שאתם מכירים.התחום שבו אני מחפשת זה הקלדות של הזנת נתונים למחשב,טיוב נתונים,תיוקים הדפסות וכו'. למשרה מלאה מהבוקר עד אחר הצהריים.אודה לכם מאוד אם תעזרו לי כי אני לא מוצאת וזה קשה.

למעלה