פאבים איריים

../images/Emo41.gif פאבים איריים ../images/Emo41.gif

כחלק מהמאמצים החדשים למצוא מקומות בילוי חדשים (הפאבים האחרים כבר נמאסים) החלטתי לנסות את מזלי פה... יש לכם שמות (וכמובן, המלצות) לפאבים איריים נחמדים באיזור המרכז ?

יש 4 באזור המרכז:

באף אחד מהם עוד לא הייתי, היום אני אבקר במולי'ס ואולי גם בטמפל. מולי בלומ'ס ליאו בלומ'ס טמפל בר דבלין אלו הם ארבעת הפאבים האירים במרכז. ואם בא לך להגיע לחיפה, תקפוץ לאייריש האוס.

א ב ד ו ן

New member
יש פאב מעולה לדעתי ברחובות.

אני אישית כמעט כל הזמן נמצאת שם. קוראים לו - LA MORSE (לה מורס) - אחלה פאב לדעתי.. פאב אירי חביב ביותר. בואו לבקר..

בדיוק עכשיו חזרתי הביתה

בקרתי היום במולי בלומ'ס. מקום נחמד, אם כי קטן ממה שאני רגיל אליו (אייריש האוס החיפאי). האינטראקציה היחידה הייתה עם המאבטח שהיה סבבה ויסודי והמלצרית שהייתה אחלה (ולא יכולה להתלונן על הטיפ). מה שכן, לדעתי, אפילו שכבודה של מולי במקומה מונח, האייריש טוב יותר. למולי'ס יש פחות מה להציע בתחום השתיה האלכוהולית, אם כי תפריט האוכל גדול יותר. אכלנו קערת בשר ותפו"א ברוטב גינס. מנה קטנה, בקושי מצדיקה את ה-50 ש"ח שהיא עולה, אבל טעימה חבל"ז. בקשנו תוספת לחם רק כדי שנוכל לגמור את הרוטב המעולה.

shirely

New member
המלצות

טוב אז הרבה לחדש אין לי, אבל בחובבת מושבעת של הפאבים האירים שהוזכרו לפני, אני יכולה רק להצדיק את קיומם ולהמליץ בחום רב!!! המולי בלומס והלאו בלומס החדש, שניהם שייכים לאותם הבעלים. הם מעוצבים שונה וקצת שונים באווירה. המולי יותר מלא, בעיקר בימים מיוחדים (בסט. פטריק היה שם מפוצץ עד אימה ועם זאת - חוויה מדהימה לכל הדעות!!!), בעיקר בגלל שהוא ותיק יותר וממוקם קצת יותר במרכז ת"א (רחוב מנדלה פינת הרחוב המקביל לטיילת ת"א, הירקון שמו נדמה לי..) האווירה טיפונת שונה, אבל המוזיקה זהה והאוכל והבירות גם כן כמדומני - שוב, אותם הבעלים החביבים. לאחרונה יצא לי גם לחנוך את הלאו בלומס. בתור חובבת מושבעת של המולי, הוא אכן מקום ממש חביב. שמעתי שיהיו גם הופעות חיות שזה נהדר כמובן. המקום מעוצב מעט שונה אבל חביב לכל הדעות! היינו שם גם בשידורי המשחקים של מכבי והיה ממש נהדר! יצא לי להיות שם כבר 3 פעמים, וכיוון שכולן היו מהנות וכיוון שהוא אכן קרוב לבית, החלטנו להפוך אותו לפאב הבית שלנו... אחלה מקום - מומלץ בחום! ובקשר לפאב השלישי שלי - temple bar אשר אינו קשור whatsoever לשניים שהוזכרו למעלה, עד כה אני ממש אהבתי. הוא גדול יחסית (יותר בכיוון המולי) ונותן אווירה ממש מיוחדת וארופאית. גם שם מוזיקה אירית והופעות חיות. האלכוהול משובח ורב, בעיקר יצא לי להנות מהבירות הרבות, כולל איריות כמובן. בס"כ מאוד מומלץ, אלא שכיוון שהוא ממוקם כל כך טוב (באמצע הסינמה סיטי) הוא בד"כ ממש מלא ולעתים קשה מאוד להיכנס. אם באים במיוחד ועם קבוצה גדולה - מומלץ כנראה להזמין מקום מראש. על הפאב האירי ברחובות יצא לי רק לשמוע רבות - ורק דברים טובים, אבל לא ניסיתי בעצמי כך שלא אוכל לאשר. תהנו!

yoavyoav

New member
יש אחד בסינמה סיטי, לא?

ואגב, אם כבר אירלנד, שני דברים שאני שונא באירלנד: 1. השירים שהם שולחים לאירוויזיון - רובם זוועה. אני פשוט לא מבין איך הם מחזיקים בשיא הזכיות. 2. העמדה המאוד מאוד פרו-פלסטינית שלהם.

למעלה