פתיחת ספר הגורלות של הרס"ג

גל סופר

New member
../images/Emo41.gifפתיחת ספר הגורלות של הרס"ג../images/Emo41.gif

והנה, כפי שהבטחתי, אשכול לפתיחת ספר הגורלות. היום אני אשתמש בגורל הרס"ג- רבי סעדיה גאון זצ"ל שהיה מקובל גדול בזמנו. ע"מ לקבל תשובה מספר הגורלות יש צורך ב: 1. שאלה, כמובן. 2. שם. 3. שם האמא. רק החמישה הראשונים יקבלו תשובה. נא לא לשרשר עוד בקשות לאחר חמישה בקשות קיימות.

birka

New member
אפשר אז עוד שאלה :+)

אמממ... מזה בדיוק ספר גורלות? תוכל לדעת לגבי גורל מקצועי של אותו אדם? כי אם כן אני אשמח.... שמי ריקי רגי'נה (מהשאלה למטה..:+) שם האם מרים (היא הוסיפה את השם חיה לפני כמה שנים לא יודעת עם זה רלוונטי)

גל סופר

New member
אנני בטוח שהוא יתן לך את התשובה אותה את מחפשת

לכן אני ממליץ לך לא לשאול במקרה הזה את השאלה. אם את בכל זאת רוצה, אני אשאל עבורך.

birka

New member
אוקיי...

אז אני כמו הבחורה שמתחתיי אבקש מסר. או אם יש משהו שקשור לייעוד... יותר טוב...:+)

גל סופר

New member
הנה תשובתו [המוזרה מעט] של הספר ../images/Emo13.gif

"הינך ירא את ה', והקב"ה יגשים את משאלותיך. עליך להתמיד ללכת בדרכיו. אם תנהג כך ותזהר בחמץ בפסח, ירומם ה' קרנך ומזלך ותראה פלאות".

IBP1

New member
היא בכלל לא מוזרה.....

תשימו לב לדרך התכתבות הפסוק. המילים שאנו קוראים כאן יש להם משמעות נוספת. אתם מביטים בעיניים מאוד גשמיות בפסוק.

birka

New member
אמממ

אני מאמינה שהבנתי את המשמעות הרחבה יותר, אבל אם יש לך פרשנות נוספת אשמח לשמוע.

IBP1

New member
התכתובת הפוכה......

שימי לב שהוא מדבר עלייך בתחילה כיראת השם ... אם את יראת השם את ודאי לא תתעסקי בחמץ בפסח ..... אלא אם כן פסח אינו פסח והחמץ אינו חמץ .... הנה שוב המשפט .... "הינך ירא את ה', והקב"ה יגשים את משאלותיך. עליך להתמיד ללכת בדרכיו. אם תנהג כך ותזהר בחמץ בפסח, ירומם ה' קרנך ומזלך ותראה פלאות". יש כאן עניין של ספק בעתיד באמונה כבכול .... הפסח זה את והאמונה שלך .כל זמן שאמונתך בו שלמה הוא יתן בידך כל שאת באמת צריכה (לא רוצה אלא צריכה באמת לטובתך). הוא בא כביכול להזהירך מהיחלשות האמונה בו בעתיד.

ואם אין לי שאלה ספציפית?../images/Emo12.gif

ואני מבקשת רק מסר? יש מצב כזה? אז שמי הוא גילי פרי שם אימי רינה ואם בכל זאת אתה זקוק לנושא, אז.. תבחר משהו משני אלה - זוגיות וקריירה.

גל סופר

New member
הנה מה שהספר כותב ../images/Emo13.gif

[שאלתי בנוגע לזוגיות]. "ניתן להמשיל אותך כעת לגדי בספינה שאינו יודע אנה הולך ואנה בא. אתה מבולבל במחשבתך ואינך יודע מה לעשות. המחשבות מבלבלות אותך. בטח בה' וסמוך עליו והוא ידריכך וינחה אותך בעצה טובה, כי כל מה שקרה לך בגלל חטאת נעורים, ואם תתקן מעשיך- תצליח".

אאוץ'... ../images/Emo13.gif

טוב.. לפחות הוא נותן לי עיצה לגבי ההמשך.. וכן.. זה נכון, בלי להרחיב יותר מדי.
ות גלגל, יישר כוח!

שקד74

New member
אני חווה קשיים מרובים מה אפשר לבשר?

כרמית ז'קלין בת חסיבה

גל סופר

New member
הנה התשובה

"אתה נוהג לתפוס את החבל בשני קצותיו. דעתך נוטה פעם לכאן ופעם לכאן, פעם אתה צדיק ופעם רשע. זאת הסיבה שהינך דואג בכל הקשור לענייניך ועסקיך. אם תתמיד ביראת ה' ותקפיד לבדוק את המזוזה תצליח". בדקי את המזוזה שלך. בהצלחה.

נראה לי שאני מס' 5 ../images/Emo9.gif../images/Emo13.gif

ערב טוב גל
אשמח לקבל תשובה בנושא זוגיות/אהבה דפנה בת שמחה וכמובן תודה על ההזדמנות

גל סופר

New member
מספר 4 ../images/Emo24.gif

"הייתה לך צרה מימים ימימה ואתה נדרת נדר לעשות צדקה או מצווה, אך לא קיימת את נדריך ואת מצוותך. תחילה עליך לקיים את נדריך, לתת נדבה ולעשות צדקה, ורק אחר כך תוכל לבקש בקשות מהאל". בהצלחה.

אכן מס' 4 אתה צודק גל../images/Emo13.gif

גל יקר
כמה שאלות אליך התשובה נכתבה בלשון זכר האם יש לכך משנעות, מאחר ואני
מעולם לא נדרתי נדר, ובלי קשר לכך אני מעניקה בלי סוף נדבה/צדקה אם לעניי עירי, אם תרומות לכל הדפקים על הדלת לתרומות הזויות וכל שכן לכל האגודות ההומניטריות בכל מבצע שקיים במדינה שלנו. אני נמצאת ברשימת הטלפונים הקבועים להתרמות של האגודה למלחמה בסרטן, סיסטיק פיברוזיס, נכים, עיוורים, יתומים, לתת, צה"ל, תרומות מח עצם הכלללללללללל כולל כרטיס אד"י אני החתומה מס' 5 לתרומת אברים ביום הראשון שהוקמה. ולכולם אני תורמת בנדיבות ומידי שנה מעלה את הסכום, גם שלא היה לי לעצמי ולפרנסתי לא סרבתי לתרום כאשר פנו אלי. אז מה קורה פה? זה ממש מוזר לי, אני אפילו מרגישה ננזפת שאפילו אין לי זכות לכאורה לבקש בקשות מהאל
אשמח אם תוכל לבקש הבהרה לעניין. תודה מקרב לב על ההשקעה

גל סופר

New member
היי ../images/Emo13.gif

כפי שכתב IBP1, זה מדבר הרבה מעבר לארציות והחומריות. הגורל כולו נכתב בלשון זכר, אבל כמובן מדבר גם על נשים. ובעניין התרומה..
את תורמת לעצמך?

למעלה