שרשור הכירות

Pink Pig

New member
../images/Emo41.gifשרשור הכירות

מי אתם? מה אתם? ומה יש לכם? אני ירדן נעים מאוד, בת 18, מנהלת גם פורום פירסינג וקעקועים. היו 20 ומשו אוגרים סיביריים, 3 שרקנים, 2 אוגרים שמנים ששחכתי את סוגם, 3 ארנבים שכבר אינם וכרגע יש 2 ארנבים שמנים עם תיאבון עצום. הכירו את צ'יפ(סטר) וסקיפי. אוכל אהוב - שטיח, צימוקים ועוגיות.

Lovable Stray

New member
הלו../images/Emo9.gif../images/Emo107.gif

ג'סי, בת 21גידלתי בעבר אוגרים, שרקנים, עכבר וארנבונים (למרות שאלה לא נחשבים למכרסמים) והיום אני מגדלת 4 חולדות, חמוס וחתול

Tweety66

New member
שלום לכולם

תתחדשו על הפורום! קוראים לי רוני ואני מגדלת ארנבת מסוג אנגורה בשם שוגי. אם אני אצליח להעלות תמונה שלה אני אפרסם כאן :)

Tweety66

New member
תמונות

שמתי שתי תמונות אחת בתור גורה ואחת חדשה יותר... אתם יכולים ללחוץ על הקישור כדי לראות:

וותרבי

New member
../images/Emo9.gif

קוראים לי רותם. מה אני? שאלה קשה..
והיה לי אוגר סורי (בתמונה) שקראו לו אוגי

../images/Emo39.gifוואו, ברכות! ../images/Emo20.gif

איזה יופי של מקום... אז ככה: אני מזל חמוסתא בת שנה מנתיבות סיטי מצב משפחתי: נשואה לחמוסתפא שבוגד בי עם ג'יזל. אוכל אהוב: שום, בצל ותחתונים ישנים.

YARDENIS11

New member
היי

אני ירדן , בת 14 , היו לי 9 שרקנים , אחת חיה , קוראים לה ג'ינגי והיא אצלי כבר חמש שנים ..

Rockamora

New member
פעם היה לי אוגר סיבירי בשם בילבו

ואוגרת סיבירית בשם סקאלי.. לא רגע.. עשיתי בלאגן זה התחיל מזה שהיו שני סיבירים בשם סקאלי ומלדר ואחר כך בילבו ובילבה.. נו מה.. זה היה בכיתה ד'.. אבל אני רוצה עוד אוגרים
נ.ב. קוראים לי נבו

CrazyFairy

New member
תודה לאל שסוף סוף יש פורום כזה../images/Emo70.gif

אני טל
בת 14 מפ"ת יש לי אוגרת סורית אחת בשם תולי
היי- פינק פיג
את לא מפורום פירסינג וקעקועים?
בכל מקרה- היי

CrazyFairy

New member
../images/Emo24.gifתודה סיוון../images/Emo210.gif../images/Emo203.gif