Fashion Police - 2010 CMT Awards

LeAnnDylan

Well-known member
לא יודעת חישתי לאסביוט שאת אוהבת

ואם את אוהבת אותה בטוח היא גרוזינית

West Doll

New member
וואי הנעליים- ../images/Emo5.gif ../images/Emo5.gif

מזל שעוד לא אכלתי הבוקר...צהריים...וואטאבר איזה לוק משעמם...אני אשכרה מפהקת תוך כדי כתיבת שורות אלו. אבל הנעליים- שיט! הן הכי זעזעו אותי.

LeAnnDylan

Well-known member
../images/Emo129.gif Worst# 1 ../images/Emo129.gif

טרישה ירווד- לא יכולתי להכין מצעד שלם בלי איזה זקנה/משמשית/טרשת כדי לספק את דרורה אז הרי לך דרורה. טרשת עורקים כשרה למהדרין
במלתחה- כמו כל חברותיה של דרוריה גם הלאסביט הנ"ל לא יודעת (לשיר ו/או) להתלבש. עם שחור אי אפשר לטעות אבל אם היה אפשר זה היה נראה ככה. גזרה שהוצאה מחוץ לחוק לפני 20 שנה (שסביר להניח זו גם הייתה הפעם האחרונה שמישהו שמע על טרשת) היא משעממת, מבריקה וזרחנית. למה שמישהי מרצונה החופשי תרצה ללבוש את זה?! מצד שני להיות במצעד שלי זה סו כבוד אז אני יכולה לראות סיבה לפשפש בארון המאובק שכף רגלך לא דרכה בו 20 שנה כדי להוציא משהו שלבשת לדיסקוטק בשנות ה-70..
פריזורה- הכי קרוב לתספורת קאנטרית שנראה במצעד הוורסט אז אתן לה ליהנות לפחות מזה.
אקססוריז- העקבים שלה הכי גרוזינים והעגילים שלה יפים אך, שוב, זקנים. לא מפתיע.
ציון- 3.

LeAnnDylan

Well-known member
שמות חיבה נחמדים זה סימן מובהק לאהבה

תשאלי את ג'אג

West Doll

New member
אוי איזה מזוויעה../images/Emo5.gif

זה נראה כאילו היא היתה באמצע סאדו מאזו |שוט| ואז פשוט פיזרה את השיער וזרקה נעליים.

West Doll

New member
קיצר, אני חושבת שלסיכום

נאמר תודה לצליל על אחלה מצעד...אנד מני מור
ומי זאת לעזאזל הסנופי הזאת עם החבר הכונף שלה(שיש לו אחלה גוף|ריר|) ? היא ממש עצבנה אותי בסלאטיות שלה והיא כולה כאפה אחת שלמה

LeAnnDylan

Well-known member
היא מאיזה תוכנית ראילטי שהספקתי להדחיק את שמה

ודונט וורי מני וויל קאם;; ותודה לך יקירתי הגוססת

symptoms

New member
כרגע גיליתי

שבעצם לא כתבתי כמה שזה היה משעשע ונחמד. אז בראבו, אני מתה על משטרת האופנה שלך, זה הכי שווה. רעות

limors2

Active member
../images/Emo47.gif

אבל יותר כיף באיידול, כשאני מכירה את כל המשתתפים במצעד

למעלה