שירשור אוף לכול מה שלא קשור

נעמה פרידמן האח הגדול

אתר הבית הרשמי של נעמה פרידמן משתתפת תוכנית הריאליטי האח הגדול, אודות פורום ואפשרות להשארת הודעות באימייל שיגיע ישירות לנעמה.

omer719

New member
../images/Emo41.gif../images/Emo32.gif שירשור אוף לכול מה שלא קשור../images/Emo13.gif

רוצים לפרסם? לדבר על משהו לא קשור? לשאול שאלות כלליות? זה השירשור המתאים!

omer719

New member
../images/Emo41.gif מוזמנים לפורום בטי!

יש לה הכול , היא חכמה, היא מצחיקה, נורא מוכשרת, עבודה שכל בחורה הייתה חולמת עליה. אבל חסר לה רק דבר אחד... כולכם מוזמנים לפורום החדש של "בטי המכוערת" לדבר על הפרקים ולהתעדכן, כולכם מוזמנים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?ForumId=2066

חבליםם

New member
אין פורום רק למארק ואמנדה?

כשיש בטי אני דורשת בבית שיקראו לי רק בקטעים שלהם

תכלס!!! אני מתה על הקטעים איתם! ושאלה-

למה בטי לא משודרת כל יום?? איזה עצבים שזה רק פעם בשבוע! יש מצב שיחזירו אותה לשידור יומי?

omer719

New member
../images/Emo31.gif אין מצב שזה יקרה../images/Emo4.gif

העונה הראשונה הייתה ברצף כי היא ישנה, אבל העונה השנייה נגמרה בארה"ב לפני פחות מ- 4 חודשים, אבל בכל מקרה אתם מוזמנים לבקר בפורום וגם להגיב, היום בערב ייפתח שירשור הפרק היומי ותוכלו לתת דיעות

idanoosh17

New member
ברוכה הבאה ותשובה

המתמודדים נתבקשים ע``י האח הגדול לנקוב בשמות אותם הם רוצים להעלות להדחה, לאחר שיקלול הקהל בבית מצביע באסאמאסים את מי הוא מדיח מהוילה.

ילד רע 16

New member
ליתר דיוק, הקהל בבית מצביע למתמודד שאותו

הוא מעדיף ורוצה להשאיר בבית. המתמודד שקבל את מס' הקולות הנמוך יותר - מודח.

goro11

New member
מהי הכתובת הישירה של האח הגדול

קראתי היום שיש כתובת אינטרנט ישירה של האח הגדול ללא פרסומות אשמח אם היא תפורסם בפורום.

omer719

New member
../images/Emo41.gif הישרדות הקוטב הצפוני מגיע לסיום!! ../images/Emo41.gif../images/Emo186.gif

20 מתמודדים חדשים יצאו לדרכם במשחק חדש מבית היוצר של"איי הגיהנום" , במשחק קשה יותר , מעניין יותר והרבה יותר איכותי. והפעם בלא אחר מהקוטב הצפוני. הם נשארו רק 3 ששרדו את האתגרים , המועצות , הטוויסטים והכי קשה - אחד את השני. וזאת ההזדמנות שלכם לגלות מי ינצח בגמר הגדול!!! הגמר יתקיים ב- 6.9 בשעה 20:00 בערב, ועד אז יש את שירשורי המשובעים ונאומים של הפיינליסטים, אז כולכם מוזמנים להיות חלק מזה ולהביע את דעתכם בקומונה! http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommuna.asp?Communaid=31957

למעלה