/

../images/Emo45.gif/../images/Emo31.gif

אז זאת הפינה המגניבה שאני אפתח כל יום רביעי.:) כאן אתם מסכמים את הדברים הטובים (
) והדברים הרעים (
) שעברו עליכם השבוע. תהנו ותענו!

הו, זה לא בדיוק שבוע. כי אנחנו ביום רביעי.

דה.
אבל כאילו, נו, הבנתם את הכוונה!

עונה.../images/Emo9.gif

עייפות תמידית.
לחץ תמידי.
סוף סוף אקליפס וברייקינג דאן אצלי!
קיבלתי בנוסף אליהם את רודף העפיפונים.:)
הייתי אצל הקוסמטיקאית.
המצב. כמובן.
עבודות שנשלחו ע"י המורה לתנ"ך. נסחפה.
התחלתי את אקליפס (עמוד 55).
כאבי גב.
מחר יום כיף עם אמא! היא ביום חופש מהעבודה.:)

xXx Lilo xXx

New member
איך אקליפס עד עכשיו?../images/Emo29.gif

אני צריכה להתחיל עכשיו את SWITZERLAND... פרק 6 כאילו.

ממש אהבתי! אני בעמוד 95.../images/Emo99.gif../images/Emo58.gif

וואי, העקיצות האלה של ג'ייקוב ממש מעצבנות. לא סובלת אותו!@#$%
הרג אותי ההתכתבויות שלהם בשיעור.
אבל הכתב מזה לא ברור לפעמים.
והמיני שיחת סקס של צ'רלי ובלה. XD לול. אני אוהבת את העוינות הזאת בין אדוארד לג'ייקוב. הקטעים איתם מעניינים. כי אני כזה בלב:"יאללה אדוארד! כנס בו!"

חחחחחחחח לגמרי!../images/Emo6.gif../images/Emo58.gifאקליפס.

וואי, בעמוד 95 פשוט נמסתי - "I'll be back so soon you won't have time to miss me. Look after my heart - I have left it with you." עאהעאה מזה?! איזה יצור מושלם.

../images/Emo63.gifהכי רומנטי בעולם!!!../images/Emo58.gif

אין גברים כאלה במציאות...לא מייצרים כאלה יותר. כל כך חבל.... הספר הזה טעון ביותר מדי אנרגיה מינית...אני כבר ב-248...תמשיכו...הם הורגים אותי השניים האלה!!!

מה רע?../images/Emo6.gif אני בעמוד 130 ועכשיו אני../images/Emo58.gif

הולכת להמשיך!
זה כזה יפה. בנתיים אני חושבת שזה הספר האהוב עליי.
כאילו, אני ממש מרותקת. כל הקטע בין אדוארד לג'ייקוב כלכך משעשע.
הסיפור של רולזי ממש עצוב.
וואי, הרג אותי שאנג'לה אמרה לבלה שאדוארד כנראה מקנא בקשר שלה עם ג'ייקוב. והיא נימקה את זה ב:"הוא רק בנאדם בלה. הוא מתנהג כמו כל ילד אחר במצב כזה." משהו כזה. ולול, זה היה משעשע. קיצור, אקליפס מצחיק אותי.
~הולכתלהמשיך~

../images/Emo6.gif אכן משעשע. ../images/Emo58.gif ../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

ואקליפס זה באמת ספר מעולה... הסיפור של רוזלי מעצבן.
כל הסיפור פשוט מתאר איזה בנאדם רע היא! חחח. בהתחלה, אפילו היא אומרת שהיא הייתה צעירה ושטחית. ושהיא התחתנה עם בנאדם רק בגלל הכסף והמעמד שלו. ובסוף, היא עוד עושה מסע נקמה ורוצחת את כולם! כאילו, מה אמט חשב לעצמו?

../images/Emo58.gifE

כן, היא דיי ביצ'ית כזאת. אבל לא יודעת. ממש ריחמתי עליה בסיפור הזה. למרות שהיא הודתה שהיא הייתה צעירה ושיטחית. למרות שוואי, כמה פעמים היא חזרה על זה שהיא הייתה הדבר הכי יפה. חפרנית.

חחחח לגמרי. XD ../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

אומייגאד, צילמו עכשיו חיילים מרצועת עזה ואחד מהם אמר "לכל עם ישראל! אנחנו פה, שומרים עליכם."
ס'חמוד#@$!@%. ~לא קשורה~

AlexOnFire

New member
הם חיו בזמנים, שהנשים חייבות להתחתן עם עשירים ובעלי מעמד גבוה כדי לשרוד.

../images/Emo99.gif@$@%.../images/Emo58.gifE. ../images/Emo23.gif../images/Emo141.gif

אני חולה על הקטע הזה
. כשקראתי אותו, פשוט הלכתי ממקום למקום עם הספר והראתי את זה לאנשים! חחחחחח.
והשיחת סקס... יואו, קטע קורע.

xXx Lilo xXx

New member
../images/Emo58.gif../images/Emo29.gif

דיי ממש נקרעתי בשיחה הזאת
נכון הפרקים הראשונים (1 ו2 ) היו די משעממים? או שרק אני חושבת ככה? כאילו ג'ייקוב מעצבן. ובלה סתומה רצחחחחח... חחחחח דווקא בקשר להתכתבות שלהם, הכתב שלו יחסית לבן ממש יפה
~מתארת שזה באמת הכתב שלו~ כי הוא הרי לא מהתקופה שלנו אלא הרבה יותר מהעבר. אולי שם כתבו יפה XDDD היא כותבת כמו לאדעת מה. ישלה כתב לא ברור ומכוער
לא זוכרת מאיזה פרק
ואגב, הגעת למפגש של אדוארד וג'ייקוב? בבצפר כאילו? ~לא ממשיכה עד שתעני XD לא רוצה לספר לך סתם ספוילר~

../images/Emo58.gifלאקליפס עד עמוד 130.

כןכן, הגעתי למפגש בין אדוארד לג'ייקוב בבית ספר! כלכך כאב לי על אדוארד...כשג'ייקוב נזכר באיך שבלה הייתה כשאדוארד עזב. זה היה ממש עצוב שאדוארד אמר:"זה כלום. פשוט יש לו זיכרון ממש טוב.."
והכתב של בלה כלכך לא מובן!#@$%#!
מזה?! לא ששלי טוב יותר.
אבל כאילו, הוא מוזר! ושל אדוארד באמת יפה. נוטוב, כנראה שאת צודקת ובתקופה ההיא הקפידו שגם לגברים יהיה כתב קריא.

sweet shir

New member
../images/Emo58.gif לאקליפס.

חחחחחחח אני דווקא רציתי שג'ייקוב יראה לאדוארד איך היא הרגישה, שידע שהוא היה זבל שהוא עזב ושלא יחשוב על לעשות דבר כזה יותר בחיים.

למעלה