שירשורי שנה טובה

שנה טובה

היי רק רציתי לאחל לכל ההרצליינים שבפורום שנה טובה ה-X הרצלייני בנפש אלון נ.ב: שירי ונטע, אתםן עוד בכלל זוכרות אותי???

shiri_b

New member
../images/Emo75.gifשנה טובה!!!../images/Emo75.gif

שתהיה לכולנו שנה מתוקה כמו שוקולד עם סוכריות מתפוצצות! שתהיה שנה מלאה שמחה ואושר ושפשוט יהיה כיף!

[אורן]

New member
אמוטיקונים

יש אמוטיקונים כל כך יפים לכבוד החג שממש עצוב לא להשתמש בהם בהודעת ברכה לשנה החדשה... אז הנה!:
זה רק אני או שבחג הזה יש פחות? נו טוב. שנה טובה!

*neta*

New member
יש גם ../images/Emo76.gif

ולא לדאוג אחרי החגים הם יורדו, יחד עם
(אולי) ועוד. בסך הכל הם אמוטיקונים שהועלו במיוחד לחגים, ואחרי החגים הם יעלמו.

shiri_b

New member
עדיין מנסות לשכוח....../images/Emo8.gif

סתם סתם בטח זוכרות! מה שלומך? ברוך הבא לפורום!

*neta*

New member
אלון אלון אלון..

כמובן שזוכרות
נו אז איך החיים ב"כפר", מתגעגע לעיר הגדולה ?

*neta*

New member
../images/Emo75.gif שנה טובה לכולם ../images/Emo70.gif ../images/Emo70.gif ../images/Emo74.gif

מצורפת ברכה, אם תרצו עוד כמה, אתם יודעים למי לפנות
שנה חולפת-שנה באה נתחדש כולנו בה. הטוב יצמח מאדמה כל הרשע יבלע. יעלה בה אדם חדש, ויחדל מארץ רש. תבוא עלינו הברכה- שלום, עמל ויצירה. יצמח הישע לאומה ולא תבוא עוד מלחמה, יקום עולם הדור, צעיר בשדות כפר ובחוצות עיר

*neta*

New member
לקט ברכות ושירים לראש השנה ../images/Emo75.gif :

אגב הברכה הקודמת, כל הזכויות שמורות לנ. בנארי. הקיץ עבר/ ש. בס הקיץ עבר, החום הגדול, שנה חדשה באה לכל. רוחות מנשבות נודדות ציפורים, הולכים ובאים הימים הקרים. הביטו וראו קטונתי אתמול, הקיץ עבר-ואני כבר גדול! שנה חדשה התחילה היום: היי נא טובה ובואך לשלום. ליל ראש השנה- משפחה משפחה גדולים וקטנים, נתכנס בשמחה נדליקה הנר כוס יין נמזוג ונחוג. ביתנו זוהר ובגדנו חדש. נטבול פת לחמנו בדבש בדבש לא במלח! גם תפוח בדבש יאכל פלח פלח וזה חוט המשוך אל הלחם יהיה נא ברוך ! נבקע הרימון והמון גרגיריו זבוגים לצלחת נפרוט גרגר וגרגר קורן אור יקרות ! נאכל כל גרגר כל מתוק קליפתו המרה לא נאכל כי נזרוק. תהי השנה הבאה לטובה שנת עמל ושלום ואהבה ואחווה, לא תחדל השנה קול פטפוט חוחית ותור. עם טרטור הטרקטור. גע-פרה ופע שה וברכת מעשה. ומגבול עד גבול נאסוף ברינה היבול. שים ברכה ושלום בכל בית ישראל, ראה עמלנו רצה תפילתנו האל. ברכה שנישא / חנן שדמי ברכה שנשא לכל ידידינו לשנה הקרבה ובאה- כדאי לאחל אותה גם לעצמנו- פשוטה וצנועה ונאה: שנהיה טובים יותר משהיינו, שנעשה מעשים טובים יותר משעשינו, ושכל, כל אחד יעשה ככל אשר יכל- ממילא תהיה שנה טובה לכל. אם נאהב יותר משנשנא- זה יהיה פשוט נפלא אם נסלח יותר משנכעס- זה יהיה יפה ומנומס. ואם כל אחד באמת יעשה אשר יכל- ודאי שתהיה שנה טובה לכל. ברכת השנים ברך עלינו ה´ אלוהינו את השנה הזאת ואת כל מיני תבואתה לטובה ותן טל ומטר לברכה על כל פני האדמה רוה פני תבל ושבע את העולם כולו מברכותיך ומעשה מתנות ידיך. שמרה והצל שנה זו מכל דבר רע ועשה לנו תקווה ושלום וברכה בגשמי רצון, ברכה ונדבה חיים ושלום.

שגיא123

New member
וחוץ מזה...

שנה טובה לכולם! לכבוד השנה החדשה והעובדה שהרבה מכם אהבו את החתימה שלי, החלטתי להתחיל את השנה בצחוק עם עוד ציטוטים של הגדול מכולם, אלון מזרחי: "וזו גדולת הכותרת" "הייתי שלוש פעמים מלך השערים ועכשיו אני מקום שישי בכובשי כל הזמנים, אז איך אני יכול להיות טיפש?" אם שיחקתי טוב היום, למה לא להגיד את זה לעם?" אני משחק בקבוצת אם בת של רומא" והציטוט האחרון, המוכר והאהוב ביותר: אין לי מה להוכיח והוכחתי את זה היום על המגרש"

*neta*

New member
LOL ../images/Emo6.gif

כמובן מי שמקום שישי בכובשי כל הזמנים לא יכול להיות טיפש... ובקשר לשאלתך..אתמול לא היה גפילטע, אבל היום יהיה

[אורן]

New member
אני היחיד בכל העולם

ששונא גפילטע?! כי ככה נראה לי! אבל אני אוהב תפוח בדבש...

שגיא123

New member
מה רע בגפילטע?

זורקים עליו כמה קילוגרמים של חזרת וזה ממש טעים :) כמובן שתפוח בדבש זה גם מאוד טעים...

DanaJunkie

New member
מה רע בזה?!?!?!

זה זז! זה חי... זה מסריח! זה זה...... דג! בעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעעע חג שמח! :p

bizkitboy

New member
איכס...

אני גם שונא גפילטעפיש... יאק אבל יש אנשים שאוהבים את זה

למעלה