היום יום הולדת לניל!

Yvaine

New member
../images/Emo65.gif היום יום הולדת לניל! ../images/Emo65.gif

47 שנים לא הולכות ברגל, מגיע להן שרשור נפרד
(כל הכבוד ל y a m i girl, שהייתה הראשונה שפתחה הודעה בנוגע לזה). אתם מוזמנים לברך את היוצר המוכשר הזה לכבוד יום ההולדת הכי משעשע ביקום (נו, 47 זה מספר כזה... לא?
)

nimphelos

New member
../images/Emo54.gif מזל טוב לאיש ולאגדה ../images/Emo54.gif

מי היה מאמין שאפשר בגיל 47 להיראות ככה?!?!?! מזל טוב לרוקסטאר של הסופרים, לאיש שדימיון יוצא דופן בשבילו זה כמו חמצן בשבילנו - חלק אינטגרלי מהחיים. מזל טוב לאחד היוצרים המרהיבים והרב גוניים ביותר שידעה המדיה הספרותית, הקומיקסאית והתסריטאית. מזל טוב לאיש שחיבק אותי מרצונו החופשי, בלי שביקשתי. מזל טוב לאיש היחיד בעולם שאני יכולה לקרוא לעצמי "מעריצה שלו". מזל טוב לאיש שיכול לגרום לי להתרגש מחדש כל פעם. מזל טוב מכל הלב לאדם כל כך נחמד, סבלני ולבבי, בעל חוש הומור מופלא ויכולת מדהימה לכבוש את כל הסובבים אותו. מזל טוב לאדם ייחודי ומרתק, איש אשכולות במלוא מובן המילה, אדם משכמו ומעלה, איש שאני לא אשכח את הפגישה עימו גם בעוד שנים רבות. מזל טוב לך, ניל גיימן היקר כל כך. תודה לך על אינספור מילים ויצירות. מי ייתן ותדע רק אושר צרוף ושמחה גדולה כל ימי חייך, שלעולם לא יכזיבו אותך יותר, וכל משאלות ליבך יתגשמו לטובה. באהבה, מעיין

nimphelos

New member
היי, אני יותר זקנה (עוד שבועיים ל-26 מנאייק)

אז אם כבר השם שלי נגנב על ידך
ודרך אגב, תודה על המחמאה :)

Yvaine

New member
זה שאת יותר זקנה,

רק אומר שגנבת לי את השם מוקדם יותר
(נו, אני -ה-מעין, וכולם יודעים את זה
)

Susan Death

New member
מזל טוב!../images/Emo65.gif

לא ידעתי... *הכניסו כאן חפירות על כמה אני שמחה שהוא כותב, וכמה שהוא סגיד לבחירתכם*

אופס - איחרתי.

מזל טוב לאיש חסר הגיל, זה שעד היום - יותר משנה אחרי - אני עדיין שומע מחיאות כפיים סוערות בכל פעם שאני שומע את השם שלו, ניל גיימן! (כן, זה עדיין פועל. מחיאות כפיים סוערות ברקע...)

למעלה