ציטוטים אהובים..

• פותח הנושא TkTk
  • פורסם בתאריך

Synthetic mE

New member
ובכן

"לכולם יש מלאך ששומר עליהם. את כולם הוא אוהב ואותך הוא לא" (איפה הילד - אהובה הקטנה)
"אל תדאג, אני חושבת עליך. אבל שוכבת עם כולם" (אביב גפן - אל תדאג)
"איך זה שאני מחפש תשובה ולא מוצא?" (היהודים - מחפש תשובה)
"גם רומיאו ויוליה היו נפרדים אם הם לא היו מתים" (אביב גפן - רומיאו ויוליה)
"No I can´t keep pretending that I love what you do to me. No I don´t think I can love you anymore it´s hard to say that I would stay..."(ענבל פרלמוטר - The agony and the acstasy)
"זמנים מוזרים במראה יש עינים ריקות מבטים נשברים שתי ידיים זו עם זו לא מדברות" (המכשפות - זמנים מוזרים)
"כשזה עמוק הרוח כמו נושאת אותך למקומות זרים. כשזה עמוק, שלגים של כעס בתוכך בין רגע נמסים"(קורין אלאל - כשזה עמוק)
"החוק היבש לא נרטב אף פעם" (מוניקה סקס - כל החברה)
"וכל הצבעים עוד יכירו בצבעים השונים בין עצמם ויותר הצבעים לא יבדילו אדם מאדם דם מדם..." (אמני ישראל - כתונת פסים)
"מלאך, תראו מה יש לו ביד. זה מה שמבדיל בין טוב לרע..." (לא זוכרת של מי זה ומאיפה..מישהו מוכן לעזור??)

TIS

New member
שלי

אלה שעולים לי בראש עכשיו...
"הזהרתי אותך מלהמר בחיים? תירה עלי כדור יכנסו בך עשרים" סאבלימינל - איזה סרט
"מה שנשאר לקחת בינתיים הרבה אוויר ולהוציא עשן" היהודים - עוד ארון אחד
"את בנאדם יפה זה לא מגיע לך. יש בך חוכמה שמספיקה לשנינו" איפה הילד - מה שעובר עלי
"עכשיו הוא צריך לחכות עד שכולם יפוצצו אותו מכות" אינפקציה - שוקי
"אתה כבר גדול מספיק להבין שאין אהבת אמת" איפה הילד - נפלת חזק
"גם אם לא הייתי בכלל הבוקר יבוא" ד"ר קספר - אחלום לנצח
"לידך עצב מר מטפטף על דף נייר" ד"ר קספר - מתוק יום הדבש
"אפילו אמא לא מבינה אני שלי ולא שלה כי אני שייך רק לי" ד"ר קספר - השיר שלי זה הכל בינתיים. אולי אני אחזור עם עוד...

לקחו לי כמעט את כולם......./images/Emo94.gif

אבל אני גם ממש אוהבת את-
"אהבה זה הסם הכי מוזר הוא ניהיה נורא שלוקחים אותו לבד"-מוניקה סקס נדמה לי שזה מיחסים פתוחים תתקנו אותי עם אני טועה
"אין יותר פחד אין יותר כלום אני איש קש אני עץ עקום"-מוניקה סקס איש קש
"לכבוד מיליארד מיליארד טועים שאת דרכם עוד מחפשים אם לא מצאתם זה אולי סימן שאין"אביב גפן-מיליארד טועים.
"את דומה לכלב נובחת בלי סיבה לא רוצה להרגע גם לא לרגע כל הזמן חייבת להיות החכמה אף פעם לא טועה..." את דומה לכלב-שייגעצ
"אם יש מתים למעלה בשמים אז עוד מעט אני איתם"-עוד ארון אחד-היהודים
"אז איך זה שאני מחפש תשובה ולא מוצא"-היהודים חחפש תשובה
אווקי אני יסיים כאן כי אין לי כוח אבל יש מלא וכמעט כל מילה שניה שיוצאת מהפה של אביב גפן/היהודים/מוניקה סקס ושייגעת זה משפט חכם... ואין לי ציטוט אהבו אני אוהבת את כל השירים של להקות הרוק הישראלית!!!
רותם

maayan15

New member
מסקנה:

יכול להיות שאני טועה אבל קראתי את כל הציטוטים והגעתי למסקנה בולטת אחת: השיר "כל החברה" של מוניקה סקס הוא השיר שלדעתכם הכי שווה ציטוט!

../images/Emo26.gifהציטוטייה(בצמצום כמובן)../images/Emo36.gif

"אתה מוכר את עצמך לחיוכים..."(עברי לידר ושרון חזיז,פנסים)
"עכשיו אני נבהל ואז חוזר,לוקח את הזמן לא ממהר, שומע מבחוץ שהפה שלי אומר,מה הפה שלי אומר."(עברי לידר,מכונית יפאנית חדשה)
"יותר טוב כלום מכמעט."(עברי לידר,יותר טוב כלום מכמעט)
"כולם יודעים שמלכת היופי,היא לא הכי יפה."(מוניקה סקס,מלכת היופי)
"אתה מעביר את הזמן,השד יודע לאן..."(מוניקה סקס,מלכת היופי)
"החוק היבש לא נרטב אף פעם,אפילו לא מדמעה של ילדה." (מוניקה סקס,כל החבר´ה) והייתי חייבת לכתוב את זה גם.סורי
"אל תקני זה לא האף שלי
"
(מוניקה סקס,פצעים ונשיקות..שורה שאף פעם לא הבנתי!)
"אני אדליק תשמיים, הכוכבים יאירו לך בלי סוף,כי אני ביקשתי את ליבך לקטוף"(אביב גפן,השיר שלנו
)
"את דומה לפיתה. וזה חבל!"(שייגעצ, את דומה לכלב)
"את שומעת, אני שומע, אבל אנחנו שני חרשים."(שייגעצ,את יודעת)
"ואולי,היה זה רק חלום..."(ברי סחרוף, בואי הביתה)
"אני רק שר לך, אני שר לך, תראי איך אני שר לך, תראי איך אני שר לך, תראי מה נשאר לך!!!(היהודים,גניבה)
"עוד הניגון שזנחת לשווא..."(ברי סחרוף,עוד חוזר הניגון)
"מפנה מקום מול האור, לצללית שלך."(ברי סחרוף,מפנה מקום)
"שני סרטנים כבדים, יוצאים במחול, קדימה הצידה ואת מוסיפה עוד קו במכחול..."(ברי סחרוף,החיים שממול)
"היום יום הולדת,תראי יש פה סוד ישן-חדש"(ברי סחרוף,יומולדת)
"בזיכרון יש על התחלה, חבוי לו גם הסוף"(היהודים,קח אותי)
"מי מחליש תגל בחוף? ולפעמים זו רק סירה קטנה, שמסתירה תנוף..."(היהודים,קח אותי)
"כשיהיה לה משהו לעזוב,א ולי היא תפסיק לחשוב, על מה שלא היה לה."(היהודים,ג´קי)
"נפרדים עכשיו, לפעמים מושכים לנצח בזנב..."(היהודים,טיפה בים)
"וזה היה כל הסיפור, ומה שמעבר בכלל לא ברור.(היהודים,כל הסיפור)
"עידן האלוהים,עידן האלוהים,עידן היום...מכאן עד אלוהים,מכאן עד אלוהים, מכאן עד אלוהים תהום"(היהודים,עידן האלוהים)
"הסדק נפער, הגבול כמו מיתר"(היהודים,לפעמים)
"אם יש שם אל אחד אני לא יודעת למה בלילות אני לבד, לא שלחת לי אף אחד!!!(היהודים,הימים שלנו) ויש עוד המוווון...לא ציטטתי את אביב גפן, ומשינה! אם יהיה לי כוח..אני ימשיך
אחלה שרשור טמר

maayan15

New member
אה...הסבר ושאלה.....

לאשת גרביים בהכחשה (סורי..אני לא טובה בשמות...)...."אל תקני זה לא האף שלי"- היא אומרת לו שיש לו פנים עדינות של מנהיג רוחני והוא אומר לה שזה לא אמיתי כי זה לא האף האמיתי שלו (אפשר לפרש את זה כניתוח פלסטי או סתם משהו אחר...)... ואם כבר ציטוטים שאנחנו לא מבינים- "גקי מצאה לה איזה כלב זרוק לו ברחוב"- כלב כלב או כלב גבר?

קודם כל...

קוראים לי שירה
(במלרע, יש לציין) ובקשר לפצעים ונשיקות-צודקת,ממנ אף פעם לא חשבתי על זה ככה... ו......מנ... בקשר לג´קי-אני חושבת שכלב גבר...זה הרבה יותר הגיוני,לא?

רון65

New member
יפה יפה

אכן ציטוטים משובחים... הייתי מוסיף גם את זה שבחתימה שלי, ועדוד כמה של רוקפור...

השני-

"אסור לי לבכות ומתר לי למות" אביב גפן/אמא תראי (נראה לי) "בשבילך הירח אצלו בידיים, בשבילו בשמיים" לאה שבת/ירח בשמיים "זו הייתה חמימות חולפת, היה נדמה לי שזה האושר, אחזתי בו לרגע וחשבתי, שאלו הם באמת חיי, כעבור שעה התבדיתי נפלו עלי השמיים"... חמימות חולפת/דנה ברגר "בוא תראה הכל מוכן, ואני עוד קצת בוכה ומחכה, ויהיה לי קצת עצוב אם אתה עוד לא תשוב, אז בוא הביתה... איני רוצ הלהיות לבדי, בוא תהיה איתי" שולה חן/בוא הביתה --> באמת גורם לי להיות ממש עצובה כשאני שומעת את זה "מה את רוצה ממני הרי אני בעצמי לא יודע כבר מה אני רוצה" שלמה ארצי/ בשקט בשקט יגיעו עידכונים נוספים.....

הציטוטים האהובים עלי:

"כשאלוהים ברא את החושך הוא ברא לנו ירח שיראו איך אנחנו פוחדים את הירח שם גבוה שלא נוכל לגוע ויש כמה שעדיין מנסים"(אביב גפן\אור הירח)
"סתם הזיות זה גן חיות אריות ונמרים ואחרים מנסים למצוא מקום לחיות בו כל הזמן"(שלח לי מלאך\משינה)
"הייתי רוצה לשבור לך את הלב שתדמם על השטיח החדש של אחותך הפרצוף הכי חמוד בצד של ת"א אתה מוכר את עצמך לחיוכים"(פנסים\שרון חזיז)
"את עושה לו קול שני לשיר הסמרטוטים"(סמרטוטים\אביב גפן) ויש עוד.. אולי אני אכתוב..לא זוכרת כרגע

Dark Star 02

New member
עכשיו אני!

נדפק במוח-הציטוט האחרון! וגם וכך אני פורק סחורה! ו"זה לא קל,מישהו קם וחותך, הוא הולך, זה לא קל,תודי את פוחדת,זה לא קל, כמה רצית להמשיך ואמרת חבל......" (לא קל/היהודים)

La Gamba

New member
אוקי, הנה שלי

"מה היה לך רע להיות ילדה שלי..." (מוניקה סקס, סאן חוזה) "אני בתוך הבית נמצא בתוך החדר האינטימי שלי" (תערובת אסקוט, הדיסק השלישי- סוף עונת התפוזים, אממ... לא זוכר את שם השיר). "הכדור שזרקתי לסל כמעט ונכנס, אוי, כמה חבל.... נראינו כמו סוג מז´ורנל" (נחשו) "לא, לא אל תדאגי, מחכה, אאיפה שתהיי. את לקחת את נשמתי את תמיד, תמיד תהיי איתי" (אבהותי, משינה)

RYaniv

New member
ציטוט משיר שנוהגים להשמיץ

"האיצטדיון מפוצץ כבר, המפיקים מחייכים, הלהקה מנגנת, ואתם מתעלפים; מחבר שני אקורדים, אתם קוראים לזה שיר, אין שום דבר גאוני בי, הכל רק כסף מהיר. אני סופרסטאר." -אביב גפן, סופרסטאר.

למעלה