רשמים מההופעה בגרמניה

../images/Emo79.gifרשמים מההופעה בגרמניה../images/Emo79.gif

לאחר שבועיים עמוסים מאז שחזרתי מגרמניה סוף סוף יש לי את הפנאי לסקר עבורכם את האירועים. אז ככה:נחתנו בשדה התעופה של ברלין ב30.7 לפנות בוקר נסענו למלון וישר יצאנו לסיור בעיר. ברלין זו עיר מדהימה ומרהיבה ביופיה מאוד נהנו שם.לאחר סיור מודרך בין 5 שעות הספקנו גם ללכת למוזיאון מדאם טוסו בכל מקום בעולם שאני נוסעת אליו ויש בו מדאם טוסו אני תמיד חייבת לבקר שם,ואחר כך התפננו לקצת שופינג. שהינו בברלין חמישה ימים בהם הספקנו לבקר במוזיאונים נוספים ולבלות בעיר.ב3.8 בבוקר טסנו לעיר קלן בה התקיימה ההופעה אחרי שהתמקמנו במלון ישר הלכנו לכיכר המרכזית של העיר הנקראת Neumarkt שבה בעצם התקיימה ההופעה.ההופעה של אמיר הייתה חלק מהמשלחת הישראלית שהוזמנה ע"י עיריית קלן שפנתה לעיריית ת"א על מנת לתמוך בישראל ודי ג'יי יואב ארנון נבחר להפיק את האירוע.ההופעות שהתקיימו שם היו ההופעות של אולימפידת גיי גיימס - אוליפיאדת הגאווה הבינלאומית שהתקיימה מתאריך 31.7 עד 6.8 ובכל יום בכיכר Neumarkt התקיימו הופעות שהגיעו לצפות בהם המתחרים והמשתתפים באולימפידה מגרמניה מכל רחבי העולם וגם תושבי גרמניה שלא השתתפו בתחרויות עצמם ובאו להנות מההופעות. התקיימו הופעות בכל יום של משלחת ממדינה אחרת וביום חמישי 5.8 זה היה היום של תל אביב וישראל.צפינו קצת בהופעות ואחר כך הלכנו להסתובב בעיר קלן.למחרת 4.8 הגיעה המשלחת ההישראלית לקלן שבאותו יום הם התראיינו לכלי תקשורת שונים בקלן והחלו בהכנות לקראת ההופעות.אנחנו עשינו סיור מודרך בקלן ומיד אחריו הלכנו שוב לכיכר Neumarkt ופגשנו את אמיר,יואב,הנרי,די ג'יי תמי B ושניים מצוות ההפקה שי וענת.וצפינו איתם יחד בהופעות של המשלחת מבלגיה.בסוף ההופעות של המשלחת הבלגית המנחה של ההופעות אלפונסו(שהוא פשוט מדהים כ"כ רציתי לקחת אותו איתי לישראל
)אמר על הבמה שלמחרת תתקיים הבמה התל אביבית והעלה את אמיר לבמה ומאוד מאוד פירגן לו וסיפר עליו ועל הרזומה שלו,ועל החתונה עם ינאי.אחר כך שוב נפגשנו.הקהל שנכח באותו יום בהופעות ברגע שראו את אמיר על הבמה התלהבו והוקסמו ממנו מאוד וישר אחרי שירד מהבמה ביקשו להצטלם איתו. למחרת בבוקר עשינו שייט והלכנו למוזיאון השוקולד וב3 בצהריים הלכנו לכיכר Neumarkt וניפגשנו עם כולם וראינו חזרות.יניב ויצמן חבר מועצת עיריית תל אביב נחת באותו יום בקלן הוא בחור ממש ממש מקסים ואינטיליגנט מאוד ומאוד כייף לשוחח עימו.יואב וענת המדהימים דאגו לנו לצמידים למאחורי הקלעים. הכיכר הייתה מוקפת בדיגלי ישראל
והוקמו בה שני דוכני הסברה על ישראל. ההופעות החלו לאחר החזרות.הופיעו:די ג'יי תמי B שפתחה את ההופעות של הבמה התל אביבית,קיי-לונג ואושרי,תומר היישטיין זמר מקסים ביותר,הנרי שתקלט,ההרכב פאות קדושות,ציונה פטריוט,ויואב ארנון שתקלט.אלפונסו המהמם הנחה את האירוע. בשעה 21:00 אמיר עלה לבמה לא לפני שהמנחה אלפונסו הקריא את כלללל הרזומה של אמיר וסיפר עליו. אמיר שר את השירים הבאים: always boys&girls שזה בנים בנות מתורגם לאנגלית במהלך הנאבר חלק מהמשלחת עלו לבמה לרקוד אין מקום אחר-בעברית save my soul שיר מרגש ומקסים של קריסטין W feel the love שזה סיבה מספיק טובה מתורגם לאנגלית רק שלא יכאב-בעברית get together של מדונה וחתם את ההופעה עם once again בגירסת רימיקס מהממת. אמיר נתן הופעה באנרגיות מטורפות ורקד כמו שמעולם לא רקד הקהל השתגע ממנו ונהנו בטירוף מההופעה ורצו שימשיך לשיר. בין שיר לשיר אמיר דיבר עם הקהל. בסיום ההופעה אלפונסו המנחה עלה לבמה והמשיך לפרגן להופעה מדהימה ומוצלחת במיוחד
במאחורי הקלעים הגיעו מהטלויזיה הגרמנית לראיין את אמיר ובנות ביקשו להצטלם וחתימות. את הערב חתם הנרי בסט אחרון ומקפיץ ובסיום ההופעות כל המשלחת הישראלית עלתה לבמה להפרד מהקהל והזמינו גם אותי לעלות יחד איתם
אמיר מאוד מאוד התרגש לפני ההופעה ואחריה ונראה לי שאני התרגשתי לא פחות ממנו התרגשתי להיות איתו שם מאחורי הקלעים ובהופעה עצמה ובעיקר לראות כמה אהבה הרעיף עליו הקהל המקומי. נפרדנו מאמיר,יואב וכל המשלחת וחזרנו למלון עייפים ומרוצים
נשארנו בקלן עד ה8.8 וחזרנו ב9.8 לפנות בוקר בשלושת הימים הנותרים הלכנו לגן החיות המדהים של קלן ומוזיאונים נוספים ועשינו עוד קצת שופינג. לסיכום:זו הייתה חוויה מדהימה כמו בהופעה באמסטרדם ואפילו יותר כל כך נהנתי והתרגשתי מההופעה הזו ופלשבאקים ממנה עדיין נמצאים בראשי. אני מודה יום יום על שהייתה לי היכולת להיות שם עם אמיר ולזכות לראותו בהופעה נוספת מעבר לים ואני כ"כ מצפה להופעה נוספת של אמיר ביעד נוסף מעבר לים ואני מקווה שזה יקרה שוב כמה שיותר מהר יש לי טעם של עוד וכמובן שאסע שוב להיות שם לצידו
אמיר יואב ענת תמי הנרי וכל המשלחת המדהימה הזו המון המון
לכם על הכל על כל הדאגה והאהבה שדאגתם לנו שנרגיש הכי נוח בעולם ובעיקר
ענקית על הפקה מדהימה מקפיצה וכייפית במיוחד מתה עליכם
אמירוש שלי אין אין אין ולא יהיה מדהים ומוכשר כמוך בעולם אתה מ'ס 1
אוהבת אותך מאוד וכ"כ מודה לך על חוויה בלתי נשכחת נוספת אוהבת אותך המון מלאך יקר שלי

למעלה