Mannatech

Mannatech

שלום לכולם! האם מישהו מכיר את התוספים שלהם? אבי היקר מעריץ מושבע שלהם,ומאוד רוצה שנתחיל לתת לילד glyco.bears שזה בעצם תוסף יומי של ויטמינים ומינרלים וphyto.bears שזה השלמה לראשון בצורת גלטין. רז,עמית,מישהו אחר,שמעתם על זה? יום נפלא!

שמעתי דברים טובים

אישית מולטי ויטמינים פחות מתאימים לי,אבל המוצר שלהם אברוטוז זכה להמלצות רבות של הורים בפורומים מחו"ל.

אפשר יותר פרטים

על המוצר שהזכרת? דרך אגב ,המחפש בנרות נתן לי את הטלפון שלך והשארתי הודעה,אולי לא קיבלת?

razgalili

New member
שמענו דברים טובים ועדיין לא ניסינו

בדיוק קנינו כמה בקבוקים ואנחנו מחכים שיגיעו כדי לנסות.

עוד לא ברור לי

יש על זה ספר - "Sugars That Heal". ממה שקראתי על הספר והמוצרים בעבר, חשבתי שזה שמן נחשים. אגב, זה אחד המוצרים המושמצים אצל quack watch (שהוא עצמו לדעתי קוואק). החלטתי לנסות בכל זאת בגלל הביקורות הטובות ובעקבות שיחה עם וויליס, שמוכר את התוספים שלהם. לדעתי, גם אם התיאוריה לוקה בחסר, עדיין ייתכן שזה עובד. אגב, מומלץ מאוד לדבר עם ויליס וגם להעתיק את MASTERING AUTISM שלו, שהוא מחלק בחינם. הוא נותן ייעוץ בלי תשלום וברוחב לב אמיתי, ויש לו ידע אנציקלופדי. הוא לא ניסה למכור לי את התוספים שהוא מפיץ אלא אחרי ששאלתי אותו במפורש, והיו לו הרבה עצות מועילות חוץ מזה. אני חושבת לקנות מוצר אחד או שניים ולנסות על עצמי קודם, ואדווח...

קישור

ל-Mastering autism , מעודכן לסוף 2004. וויליס מעדכן כל הזמן את המסמך. כדי לקבל את העידכון האחרון אפשר לפנות אליו דרך הקבוצה שלו ביאהו. הוא שמח לנהל תכתובת אימייל אישית וגם לתת ייעוץ טלפוני. הוא אינו גובה כסף כי הוא אומר שאת ההורים שמגיעים אליו כבר "גזזו"...

אני אבקש מוויליס רשות

לשים את המסמך כולו בעמוד הראשי. זה עלול לקחת קצת זמן - גם בגלל וויליס וגם כי זה מסמך ע-נ-ק. תמי

מהסתכלות מהירה

אין התיחסות האם המוצר מכיל גלוטן, קסאין וכדומה, למקרה שאתם בדיאטה כלשהיא. מכיל ויטמין A כבטא-קרוטן ודומיו, שזה לא אידיאלי. עדיף רטינול משמן דגים (CLO). מכיל נחושת - יחס אבץ לנחושת הוא מרכיב בעייתי באוטיזם. לא למדתי על זה עדיין. אולי רז יכול להגיב. כל מה שאני יודע הוא שצריך להזהר עם תיסוף של נחושת. לגבי שני המיקסים המצוינים בסוף - לא ברור לי מה זה.

גם המולטי ויטמינים של קיקמן בעיתיים

לדעתי מולטי ויטמין הוא בעייתי כי אין לך אפשרות לדעת מה עושה טוב לילד ומה עושה לו רע.אבל החברה מחזיקה מוצרים אחרים שמאוד מומלצים לאנשים עם מע' חיסונית בקרשים ולבעיות מעיים. וויליס ממליץ על התוספים הנ"ל בהקשרים שונים.

אני מסכים

השאלה שלי היא מה במוצר הזה עושה אותו ספציפית יותר טוב? איזה מוצרים שלהם מומלצים ע"י וויליס?

למעלה