Nokia Audiobooks

zkrisher

New member
Nokia Audiobooks

סלחו לי שאני מפציץ, אני חדש בפורום הזה ורוצה לשטף אתכם בטכנולוגיות שמצאתי. כבר כשנתיים קיימת תוכנה של נוקיה להשמעת ספרים מוקלטים בסלולארי. היא עובדת על מכשירי סימביאן, אותם מכשירים שעובדים עם Talks ו-Mobile Speak, המשווקות על ידי לטס טוק ות.ש.ר געש. אני יודע שהיא עובדת טוב עם Mobile Speak לא ניסיתי אותה עם Talks. בעבר ראיתי תלונה על כך שהיא לא עובדת עם Talks, אולם מאז גם Nokia Audiobooks וגם Talks עברו שדרוגים. Nokia Audiobooks מוכרבת משני רכיבים, Audiobook Manager עובדת על המחשב וממירה את הספרים לפורמט מקווץ המתאים לסלולארי. Audiobook Player מותקנת על מכשיר הטלפון ומשמיעה את הספרים. התונה מסוגלת לזכור איפה עצרתם במספר ספרים במקביל וניתן גם לקבוע סימניות באופן ידני. קל לעבור מספר לספר ולנווט בין פרקים או סימניות. התוכנה עובדת עם קבצי wav ו-mp3, כך שניתן להמיר ספרים מהספריה המוקלטת. המגבלה העיקרית שלה היא שהיא לא מסוגלת לעבוד עם תת תיקיות. ניתן להמיר בבת אחת רק קבצים המצויים בתיקייה אחת. רוב הספרים מהספריה המוקלטת מחולקים לתיקיות. כך שלשם המרת ספר שלם יש קודם להעתיק את הקבצים מהתיקיות השונות לתיקיה אחת על הדיסק הקשיח. ברגע זה מצויים על הסלולארי שלי שלושה ספרים ושני כתבי עת, אני יכול בכל זמן שהו לעבור מאחד לשני כרצוני והמיקום שלי ישמר אוטומטית. הסלולארי המשוכלל והתוכנה המנגישה אינם בחינם, אבל חוץ מטלפון נגיש מקבלים גם נגן ספרים נגיש. אני לא צריך להגיד לכם כמה עולה מכשיר ייעודי המסוגל לשמור את המיקום שלכם במספר ספרים במקביל. לפרטים נוספים ולהורדת Nokia Audiobooks

למעלה