Terminator Endoskeleton - סקירה

alon3232

New member
Terminator Endoskeleton - סקירה

רבים כאן ובעולם, ובכללם אנוכי, מתפעלים ואוספים דמויות מסרטי "שליחות קטלנית" קרי TERMINATOR. דמות אחת בולטת לאורך כל 3 הסרטים והיא דמות הרובוט המחסל מדגם T-800/850 model 101 המיוצר ע"י Cyberdine. הדמות פופולארית במיוחד בתצורה בה נראה השלד שלו בלבד - מה שהטרמינולוגיה המדעית מכנה ENDOSKELETON כלומר שלד פנימי. היוצר של הדמות ואחראי לעיצובה ולהפעלתה בכל 3 הסרטים הוא stan Winston האגדי שאחראי גם לעיצוב הטורף ולבניית דגמי הנוסע השמיני בחלק מהסרטים (היוצר של ALIEN הוא H.R.Giger אבל ג'ימס קמרון לאחר שעבד עם סטן וינסטון על סרט TERMINATOR הראשון - לקח אותו לסרט ALIENS שיבצע עבורו את הנפשת דמות ה-ALIEN). ראו קישור לאתר הרשמי של STAN WINSTON בו ניתן להציץ לפרוייקטים ולסרטים בהם היה שותף. ה-AF המוכרות והאיכותיות שנמכרות בשוק כרגע של TERMINATOR הן של Mcfarlane - בעיקר בגודל 6 אינטש ו-12 אינטש - ראה קישור - יצאה לפני כמה שנים גם דמות 6 אינטש של דגם ה-ENDOSKELETON בסידרת ה-Movie Maniacs שנחשבת מבוקשת ונמכרת ב-eBay פי כמה משוויה המקורי - סביב ה-$40. הדמות כ"כ מפורטת ומעניינת עד שהיא ממש משוועת לקנ"מ גדול יותר ואכן יש מספר בודד של יצרנים שהרימו את הכפפה (ושילמו את התמלוגים) ויצרו את הדמות ב-12" - האיכותית ביותר המוכרת לי היא של יצרן יפני AOSHIMA שיצר את הדמות ממתכת ועם מספר רב מאוד של מפרקים- חלקם מפרקי רטשט איכותיים ביותר המשולבים רק בדמויות איכותיות ביותר. המחיר בהתאם - כ-$150 - ניתן לקרוא ביקורת מפורטת ביותר על ה-AF הזה כאן: http://mwctoys.com/REVIEW_072804b.htm והבשורה האחרונה והמסעירה - חברת NECA תוציא לשוק בסביבות מאי 2005 את הדגם הנ"ל בגודל ה"נכון" של 18 אינטש !!! דמויות כאלה קיימות מחברות כמו SIDESHOW אבל מחירן נע סביב ה-$500 - NECA ידועה בחברה הממוקמת נמוך יותר מבחינה תמחירית ולכן יש צפייה שהדמות תהיה גם מדהימה וגם במחיר סביר - רק לפני מספר ימים נחשף צילום של דגם אב-הטיפוס בתערוכה וכן העובדה כי לדמות יהיו עיניים נדלקות ומספר רב ביותר של מפרקים (POA) - יותר מלכל דמות אחרת שיצרה NECA בעבר. אז הכינו את הארנקים - זו הולכת להיות דמות מדהימה שתיחטף מיידית - אתרים רבים כבר מקבלים הזמנות מראש PRE_ORDERS עבורה כך שאני צופה שמיד אחרי יציאתה לשוק היא תיעלם מהמדפים ותכפיל את מחירה ב-eBay. זהו סיכון שיש לקחת במיוחד שאין עדיין כל אינדיקציה אם אכן מדובר בפריט שווה, תמיד קיים הסיכון שהיצרן יפשל וכדאי אולי לחכות לביקורות הראשונות - אמשיך לעדכן בנושא

kinglir28

New member
../images/Emo51.gif רבה !!!! מאיפה אפשר PREORDER

במחיר המשתלם ביותר ??

alon3232

New member
הזמנת PREORDER

למי שמתעניין - הדמות הנ"ל של NECA ניתנת להזמנה מקטלוג ה-PREVIEWS של DIAMOND - חודש צרץ 2005 ע"מ 454 - המחיר כ-$42 דיברתי עם ידידי יובל ודני מחנות קומיקס וירקות www.cnv.co.il והם ידיעו אותי שניתן להזמין דרכם את הפריט ב-250 ש"ח - יש למסור להן מס' כרטיס אשראי להבטחת ההזמנה - מועד אספקה במאי 2005 אני הזמנתי את שלי ואני מציע לכם להקדים ולהזמין את שלכם כי לדעתי הפריט פשוט יחטף.

Wing Chan

New member
אחלה דמות ואחלה סקירה

מה החומרים שמרכיבים את הדמות? כמה מיפרקים יש לה בערך? איך היציבות בכללי? אגב, ידוע לך\לכם גם פרטים על הדמות מחסל (גם endoskeleton) שעשויה כולה מדייקאסט? לא מצאתי את שם החברה, אולי תוכלו לעזור לי, אני מניח שהעובדה שהיא עשויה כולה מ Diecast metal (או לפחות ככה הבנתי) ובגודל 1:6 שמה את המחיר למה שהוא - סביב ה130 דולר. אני לא מתכוון לקנות אותה בקרוב (כשיהיו לי 130 דולר זרוקים ככה על השטיח בלי שימוש מיוחד תודיעו לי...
), אבל היא פשוט נורא מעניינת אותי. אני לא בטוח לגבי החברה, אולי Medicom אבל אני ממש ממש לא בטוח. נ.ב דמויות של המחסל - למישהו יש את הדמות של ארנולד של ה-T-850 מהסרט השלישי? הייתי בכיף רוצה לראות אותו עומד אצלי עם הארון ככה ביד...
, מצורפת תמונה להזלת ריר
.

alon3232

New member
כמו שנאמר - דמות ה-DIECAST היא של

AOSHIMA ומחירה לפני משלוח כ-$150 ראה קישור למוכר ב-eBay: http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=50283&item=5960120240&rd=1&ssPageName=WDVW התמונה שקישרת היא של דמות AF שמיוצרת ע"י popsalute מהונג קונג כמדומני - שיוצר מעין CUSTOM AF כשגוף הגמות הוא של החברה MEDICOM והראשים ביצור עצמי ומוגבל. להלן קישור לאתר של החברה: http://popsalute.com/welcome.shtml להלן קישור למכירה של הדמות ב-eBay - איכות ומפרט מאוד עשיר http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&category=50283&item=5959781069&rd=1

Wing Chan

New member
אתה בטוח?

הייתי בטוח שפופסאלוט הוא פשוט המוכר. טוב, מגניב, כול יום לומדים משהו חדש.

מאוד מפתה....

אני חושב שאני אחכה לביקורות ואקח את הסיכון.... לא לשכוח לפרסם ביקורת משלנו ברגע שאחד מאיתנו מקבל את הדמות...

BIacKnight

New member
../images/Emo51.gifאחלה מאמר !

אחד החלומות שלי זה פסלון של הרובוט ב12 אינצ

למעלה