The Morning Show - הדיון של לונה ודילן

LeAnnDylan

Well-known member
טוב האמת שזה נוח שאת מגיבה ואני יכולה פשוט לצפות בפרק בלי לרשום לי נקודות באמצע כדי לא לשכוח כלום 😅
* קורי מדליף את הסיפור על ברדלי ולורה כפי שתכנן בשביל למנוע את ההכפשה של האנה.
אני כמובן לא בעד לעשות אאוטינג לאף אחד. אבל אני שמחה שמראים לנו שהוא מיוסר מההחלטה הזאת ולא גורמים לזה להיראות כאילו הוא עשה את זה מקנאה או בכוונה כדי לפגוע בברדלי. הוא הרי היה נואש למצוא משהו שיעצור את הכתבה על האנה. אז אפילו שמה שהוא עשה זה נוראי, אני לא יכולה לכעוס עליו כשהוא נראה כל כך מיוסר כל הפרק:-(
* דניאל הממורמר עושה עוד תרגיל למיה בשידור חי.
אני משוכנעת שהסיבה היחידה שהוא לא מפוטר זה כי הוא גיי שחור והרשת לא רוצה עוד פרסום רע. אבל עם כמה שמתלוננים על אלכס וברדלי שהן לא מקצועיות ונעלמות כל הזמן, דניאל לא פחות גרוע מהן. ובמקרה שלו הוא גם יחסית זניח (כלומר הוא לא מגיש ראשי) אז שיפסיק להתמסכן ויגיד תודה שלא השעו או פיטרו אותו. לצערו של ינקו כנראה לא מספיק להיות קובני כדי לזכות באותו יחס. אולי שינסה להגיד שהוא טרנס או משהו.
* זה הזמן שלי לתמוה: מאיפה צצה העוזרת המוזרה הזאת של ברדלי?
את מתכוונת לגייל? היא לא עוזרת. היא המפיקה של ברדלי. לכל מגיש חדשות יש מפיק אישי וגייל היא המפיקה של ברדלי. בעונה הראשונה מיה הייתה המפיקה של ברדלי אבל מכיוון שהיא קודמה לעורכת של תוכנית הבוקר, היו צריכים להביא לברדלי מפיקה משלה. יש לברדלי עוזר אישי (אר ג'יי) אבל בתאכלס בקושי מראים אותו אז הוא לא רלוונטי.
* אלכס נעלמה וצ'יפ מתפתל לתרץ בשבילה ולהעמיד פנים שיש לו מושג איפה היא.
וואי אני זוכרת שראיתי את זה ואני כזה אוי לא רק שהיא לא עושה סמים באיזה שירותים מלוכלכים|פנים|
* חייבים מחליף/ה דחוף וצ'יפ שולף את הרעיון של לורה. קורי ישר קופץ על זה ומתקשר אליה, ברדלי שומעת ברמקול ומתלהבת וקורי עוד מעמיד פני תמים "את וברדלי נראה שנהנות להיות יחד, נראה לי שתהיו שותפות טובות!"
בהתחלה לא הבנתי למה קורי כל כך התלהב מהרעיון ואז נזכרתי שהם היו צריכים לספק לוולט תמונה של שתיהן יחד והוא כנראה ידע שיהיה קל יותר לצלם אותן בשטח של UBA מאשר בשטח פרטי. אבל כמובן שהגיוני גם שהיא פשוט טובה לרייטינג כי היא אמורה להיות סוג של הברברה וולטרס של התוכנית.
כמובן שהצחיק אותי כשקורי מתקשר ללורה והוא כזה "אני אתן לך להרביץ לי. בכל מקום רק לא בפנים" והיא כזה-

מה שעוד יותר הצחיק אותי זה שקורי כזה "פרייסלס" המזוכיסט הזה. ברור שהוא יהנה מזה:-D|פנים|

* אח של ברדלי הורס לה את הכיף עם לורה כשהוא מופיע ומתנחל אצלה.
יואו הוא כזה קוק בלוקר. מסכנה ברדלי בסך הכל רצתה לרכב על לורה כל הלילה|חיוךרחב|
אגב ספיקינג אוף האל. הפרק הזה היה רכבת הרים של רגשות. התחלתי בלהתעצבן עליו שהוא מפריע ללורה וברדלי. ואז המשכתי בלרחם עליו כשהוא סיפר על אמא שלהם, ואז לסלוח לו כשהוא התחנן בפני ברדלי שתעזור לו כי הוא נרקומן והוא מאמין שרק לידה הוא ישאר נקי. ואז שוב להתעצבן עליו כשהוא כזה "אבל את לא יכולה לעשות את זה כאן" את זה?? וטפ. סתום ת'פה שלך יא הומופוב. יואו זה מטריף אותי. מאיפה החוצפה שלו לבוא להתנחל אצלה בלי להודיע ואז גם לדרוש ממנה שלא תהיה לסבית לידו. שחס וחלילה זה לא ידביק אותו. יואו דביל|פנים|
שמחתי כשברדלי התעשתה עד סוף הפרק ואמרה לו שמחר הוא עף משם. בתאכלס אני הייתי מעיפה אותו באותו הרגע.
* בבוקר the whole mishpuche (ציטוט של לורה) נפגשים לשידור הראשון שלהן יחד. בחדר הבקרה אפילו סטלה קולטת את המבט המיוסר שבו קורי צופה בהן ושואלת אותו אם הוא בסדר. חחחח
חח יואו הצחיק אותי כשהיא אמרה מישפוחה:-D ואוי קורי שלי|לב-ש|
* סטלה משעה את ינקו כי הוא הרביץ לגזען שתקף אותה. מסכן, באמת.
טוב זה לא שהייתה לה ברירה. סיביל הג'וק הזאת דחקה אותה לפינה. "אני ג'וק סטלה, אני תמיד אהיה כאן" מה את סחה אחותי את כמעט מלאכית. את יותר אליהו מאליהו. יש לך במקסימום שבוע וחצי.
מה שכן השיחה של סטלה וינקו סיפקה את הדבר הזה:-D

סטלה אומנם מעצבנת אותי לפעמים, אבל גרטה לי היא פאקינג מלכה!
* ואז... הכתבה עליהן עולה לרשת. ברדלי לוקחת את זה ממש ממש קשה וכמעט מתפרקת.
טוב, לא הייתה לנו התמוטטות עצבים של אלכס כל הפרק אז היו צריכים לפצות בהתמוטטות עצבים של הכוכבת השניה.
אבל צחוקים אסייד, זו הייתה הופעה משובחת של ריס כפרעליה. והסצינה באופן כללי הייתה כתובה נפלא. אהבתי איך שלורה באה לשם וברדלי התחרפנה קצת. גם הסצינה ישר אחרי שברדלי מגלה והיא צריכה לעלות לשידור עם המשקפיים האלה. אמאלה מי שביים את זה עשה עבודה מופלאה!
* במקביל מיה מסכנה כי מתפרסמת טענה שמיץ' "התמקד בשחורות".
האמת שכמו סטלה, לא הכי אכפת לי מהדמות של מיה (בעיקר כי היא לא כזאת משמעותית) אבל אני כל כך אוהבת את קארן פיטמן! שחקנית מעולה והיא גם כזאת חמודה למעריצים|לב| שזה מצחיק כי במציאות היא כזאת מותק ואז המבטי מוות שהיא דפקה לצ'יפ גורמים לי לפחד ממנה:-D

* בעוד סצינה יפה בסוף הפרק קורי בא אל מחוץ לחדרה והיא שופכת את ליבה ומגיעה למסקנה שאולי זה לטובה כי היא באמת רוצה את לורה ועוד אומרת לו "תודה" מבלי לדעת שהיא כאילו מודה לו על ההדלפה.
אוי, בייבי בוי וברדלי עם המבטים המיוסרים שלהם|לב-ש|

יואו כשהיא מתוודה על הרגשות שלה כלפי לורה ומעזה להגיד בקול רם שהיא רוצה את זה. הפרצוף שלו|בוכה|

וכשהיא אומרת שעם האל היא רואה מי שהיא באמת ונשבר לי הלב ואז קורי הנסיך הזה אומר לה שהיא מחליטה מי היא, לא האל ולא לורה מגדירים אותה. ומי שהיא זו אהבת חייו. כאילו בסדר הוא לא אמר את זה במילים האלו, אבל אני יודעת לקרוא בין השורות!

טוב ועוד כמה דברים מעבר למה שציינת-
בהתחלה כשכולם באסיפת צוות הזאת מוחאים כפיים לברדלי על העבודה הטובה שעשתה בעימות בווגאס, ומודיעים לה שהיא קיבלה להנחות גם את העימות בפיניקס, היא כזה "צריך גם לתת קרדיט לצ'יפ שעשה עבודה מעולה" ואז רק איזה שנים וחצי אנשים מוחאים כפיים:-D הדביל המסכן הזה אף אחד לא סובל אותו שם:-D
אגב היה קטע שצ'יפ מספר לרינה שהוא לא מוצא את אלכס ואז מיה שומעת אותו ומתחרפנת וצועקת על שניהם ואז צ'יפ כזה "תכעסי עליי, רינה לא קשורה לזה" ואז מיה אומרת לה שהיא רק העסיקה אותה כטובה לצ'יפ. אבל לייק, רינה הייתה שם לפני שצ'יפ חזר אחרי שהוא פוטר אז על מה מיה מדברת?|תוהה|

שכחנו לציין גם את התמוטטות העצבים הקטנה של איזבלה בדירה של אלכס כשצ'יפ בא לחפש אותה

וצ'יפ כזה ממלמל לעצמו בסוף "את לבנה" :-D:-D

אגב כן הזכרנו את האל, אבל רציתי להוסיף גם שקודם כל אח קטן עלק. הוא נראה כמו אבא שלה:-D אגב מה שמצחיק (או מגניב) זה שלקחו מישהו שבאמת נראה כמו אח של ריס ווית'רספון במציאות.
הצחיק אותי שהוא כזה "את רוצה ללכת לאכול משהו? את מזמינה" :-D (אני צריכה לנסות את זה על הבוסית שלי)
וגם הוא כזה קאנטרי במפקין. עלק "אנחנו בניו יורק, בטח יש פה איזה קראקרל בארל או וופל האוס":-D
וגם ההצעה שלו "המסעדה השישית שנעבור, שם נאכל" - אני הולכת לנסות את זה כשאהיה בניו יורק חודש הבא:-D אספר לכם אם זה יצא טוב:-D

נערך לאחרונה ב:

LeAnnDylan

Well-known member
וואו, פרק שלם בלי ברדלי וקורי...

מיץ' והאיטלקיה שלו בסגר קורונה באיטליה ביחד.
הוא מבקש ממנה למחוק את הראיון שהוא בטיפשותו נתן לה לצלם איתו |פנים| ואז עוד מאמין לה שהיא מחקה בלי לגבות |פנים||פנים|
חח בשלב הזה מה עוד יש לו להפסיד?
ואז - הפתעה! אלכס מופיעה. והיא במצבה הטבעי: התמוטטות עצבים.
חח יואו אין לי כוח לעלילות קורונה או למיץ' באופן כללי אבל גאד כל הסצינה הזאת הייתה כל כך אדירה. כל מה שיצא לאלכס מהפה זה פאקינג גולד:-D

קורונה-שמקורונה היא חייבת הצהרה ממנו שהוא לא שכב איתה מעולם, כדי לאשש את השקר שלה כנגד הספר של מגי שעומד לחשוף שהם כן שכבו.

היא משיגה את זה אבל לא מצליחה להשיג טיסה יוצאת מאיטליה

לא עוזר לך להיות אלכס לוי באיטליה:-D
ובגלל הסגר גם נעצרת ע"י שוטר ונאלצת לחזור אל מיץ'.
יואו העז הזאת הפחידה אותי:-D

והוא מטפל בה יפה ויש להם סצנות כנות ויפות יחד - עד כדי כך שלכמה רגעים היא ממש נראיית... לא בהתמוטטות עצבים!! :eek:
כאילו... ממש רגועה בחברתו, כמעט מאושרת! בפעם הראשונה מאז תחילת הסדרה רואים אותה מחייכת חיוכים אמיתיים!
וואו.
יואו הסצינה שהיא חוזרת לבית שלו ורואה שהוא השאיר לה ארוחת בוקר ומכתב שהוא לא יפריע לה וגם השאיר לה את ההצהרה שהיא רצתה|לב|
הוא אומנם פויה אבל כמובן שאם הורגים לנו אותו חייבים לגרום לנו לחבב אותו בסוף שלו.
הפרק הזה כל כך יפה ועצוב. אבל אני שמחה שיש קצת מהכל - קצת התמוטטות עצבים, קצת רגעים מרגשים, קצת צחוקים, קצת קלילות, קצת דרמטיות, קצת טרגדיה. אוקיי הרבה טרגדיה אבל נו הבנת אותי. העיקר שהייתה לנו סגירת מעגל.
הצחיק אותי שהם שיחקו איזה משחק טריוויה והיא שואלת אותו "מהם אלווין, סיימון ותיאודור" והוא כזה "הומואים" :-D:-D
מזל שהוא כבר מקונסל.
חח יואו וכשהיא התעצבנה שהייתה שאלה על לורה והיא רוטנת "אלוהים אדירים הקלפים האלה עתיקים!" ומיץ' כזה "היא לא מבוגרת ממך בהרבה" ואלכס כזה "היא מבוגרת ממני! היא תמיד תהיה מבוגרת ממני! לנצח לנצח לעולמי עולמים!!!" כן.. נראה לי שככה גילאים עובדים:-D
היא גם חושפת שלזמן קצר אחרי ששכבו היא חשבה בטעות שהיא בהריון ממנו, וזה עשה אותה שמחה. הם באמת היו חברים קרובים וטובים מאוד.
ואפשר קצת יותר טוב להבין, שזה לא רק החרדה לתדמית שלה ולקריירה שלה בעקבות השערוריה, שהפכו אותה לכזה שבר כלי, אלא שנלקח ממנה גם החבר הכי טוב שלה, מישהו שהיה בשבילה, למרות התחרותיות והתככים, איכשהו גם השותף והעוגן הכי משמעותי בחיים שלה.
כבר מהעונה הראשונה כשהיא מגיעה אליו הביתה ומטיחה בו שהוא הרס לה את החיים אפשר היה להבין שהוא היה דמות מאוד משמעותית בחיים שלה ובגלל זה היא כל כך נסערת. אבל בפרק הזה נתנו לנו יותר קונטקסט ואני חושבת שעשו את זה בצורה כל כך יפה ולא מציקה וזה היה נהדר.
"אם אני ואת היינו עובדים במקדונלדס"
"אתה יודע כמה המבורגרים היינו מוכרים?"
"הכי הרבה!!" חח זה היה דבילי אבל רגע כזה חמוד|לב|
ואז המציאות מהחדשות שוב מתערבת ומפרסמים את הקטע שהוא לכאורה "טירגט נשים שחורות" שאיכשהו עושה את זה יותר גרוע מבחינה יח"צנית, והיא שוב חייבת לתעב ולהתרחק.
לא באמת הבנתי מה זה כבר משנה לאלכס בשלב הזה. אבל בסדר, לפחות הם סיימו את זה יפה.
ובסוף הפרק הוא חוזר לאיטלקיה ושוכב איתה (בהסכמה) וכשנוסע להביא לה סיגריות הוא נהרג.
אוי זה אומנם היה ממש צפוי שיהרגו את מיץ' אבל חששתי לרגע שהם הולכים לעשות את זה ממש נוראי ויגרמו לאלכס להתנגש במיץ' ושגם היא תיפגע. כאילו לא מספיק כל ההתעללות שהיא סבלה עד כה. אז אני שמחה שהם לא עשו את זה.
טוב לא שמרתי גיפים מהפרק הזה כי לא היה בו ברדלי וקורי אז תסלחי לי.

LeAnnDylan

Well-known member
טוב זה באמת שיט שואו שאין לתאר
:-D:-D ברוכה הבאה לעולם המופלא של TMS:-D
* כואב לי לראות אנשים שמתעוררים כל "בוקר" ב-3:30.
כואב לי לראות את עצמי מתעוררת ב-8:00 לפנו"ב כל יום. אני לא יכולה לתאר לעצמי מזה לקום ב-3:30 ;-# ;-#
* קורי נוזף בסטלה על זה שהיא שאלה אותו אם הוא בסדר אתמול ודופק לה נאום על זה שאכפתיות לרגשות של אחרים זה אסור בתחום שלהם.

אני לא יכולה עם הנאומים שלו:-D הוא הורס אותי:-D:-D
הפרצוף של סטלה אחרי שהוא יצא מהמעלית אמר הכל:-D:-D
* צ'יפ שעדיין מעמיד פנים שיש לו מושג איפה אלכס, משאיר לה הודעה קולית מחורפנת לחלוטין.
אמאלה הוא פסיכופט עם תעודות וטפ זה היה:-D הכי הצחיק אותי זה שהוא עושה שם הצגה שלמה עם אביזרים ו-וואט נוט כאילו זה איזה סרטון לטיקטוק. שמישהו יסביר לטמבל הזה איך הודעה קולית עובדת:-D:-D

ברדלי מגיעה בבוקר אחרי ההארה שהייתה לה בלילה נרגשת לדבר עם לורה שבתגובה מכבה אותה

התגובה של ברדלי לזה הייתה יותר מידי מכילה ומקבלת. אומנם אני מרגישה כמו לורה כל יום כשאני מגיעה לעבודה. אבל אם מישהו היה אומר לי את זה בפרצוף הייתי בועטת בו.
הצחיק אותי כשהן הגישו את החדשות ולורה כזה כחלק מהאייטם "אני אתגעגע לבגדי חורף" ואז היא כזה "מה איתך ברדלי?" וברדלי דופקת לה ממ מתנשא יואו העברתי את זה אחורה במשך איזה 5 דקות כל שניה נקרעת מצחוק:-D
* מגיעה ההודעה מאיטליה שמיץ' כנראה מת.
הצחיקו אותי המבטים של קורי וסטלה שנראים כאילו הם מנסים להבין אם זה הדבר הכי טוב שקרה להם או שזו מתיחה.

* כולם מתחילים להתחרפן, אבל עדיין בלחשושים.
חח סטלה רצה במסדרון ואז מעמידה פנים ששום דבר לא קרה:-D

המונולוג שמיה דפקה לרינה על מיץ' היה מעולה. מסכנה|לב-ש|

גם מה שהיא כתבה על מיץ' בסוף היה מוצלח. לא עשתה ממנו קדוש מעונה אבל גם לא זלזלה במורשת שלו בתוכנית. זה היה מכובד ויפה.
* צ'יפ פונה לאמצעים קיצוניים ומתחזה לאלכס בפני חברת האשראי בשביל לגלות איפה היא. הוא מגלה שהיא טסה למיץ' באיטליה ומבוהל מהאפשרות שהיא מתה יחד איתו ברכב.
חחח יואו זה בדיוק כמו שאני מתקשרת ומזדהה בתור הבוסית שלי ויש לי את כל התשובות לכל השאלות ביטחון שלה:-D:-D
* הוא מקיא לקורי על השולחן :-D מסכן...
התגובה של קורי:-D

* מיה מודיעה לכולם על החדשות, אבל לא יכולים לפרסם עד שיש להם שני אישורים ודאיים שהוא באמת מת.
הייתי בטוחה שהם ישמרו את זה בשקט לפחות עד שיסיימו את החדשות אבל כנראה שלאף אחד שם חוץ ממיה לא באמת אכפת ממיץ' אז אין חשש שמישהו שם לא יתפקד כמו שצריך.
* אח של ברדלי, כולו מסומם או שיכור או משהו, מגיע לאולפנים ו-all hell breaks loose
אמאלה איזה סצינה נוראית. הבחור ללא ספק צריך אשפוז בכפייה. מסכנה ברדלי😣

גם בפרק שכולו גדוש בדרמות הדבר האחרון שהיינו צריכים זה את הטירוף של האל. אין רגע דל בסדרה הזאת|פנים|
* והוא חושף בקול רם שם את הסיפור העצוב על אבא שלהם והיא רוצה למות מבושה..
טוב הוא מטורלל לגמרי.
ולורה אח"כ מדברת איתה על זה שיש גבול כמה אפשר לעזור אפילו לבן משפחה והיא אולי חייבת לנטוש אותו בשביל לחיות את החיים שלה ;-(
כל כך אהבתי את הסצינה שהיא מנחמת אותה|לב||לב|

מה שלא הכי אהבתי זה שהפתרון שלה זה פשוט לעזוב את האל כשברדלי הסבירה לה שניה לפני שהיא כל מה שיש לו בעולם. נכון הוא לא בריא בנפשו והוא צריך אשפוז. ללא ספק. אבל לנטוש בן משפחה זה לא דבר כזה פשוט ולא משהו שהיא צריכה לזרוק בכזו קלילות. גם אם היא צודקת, היא לא כל כך מכירה את המשפחה של ברדלי והדינמיקה שלהם. לנטוש משפחה זה לא דבר קל.
* אלכס חוזרת לארה"ב, צ'יפ מקבל אותה בהקלה גדולה ומספר לה את החדשות על מיץ'.
הללויה!!

* בדרך היא גם שומעת את ההודעה המחורפנת שצ'יפ השאיר לה ויוצאת עליו שוב. (הבנאדם מזוכיסט או מאוהב בה, נקודה. אין הסבר אחר למה הוא ממשיך לעבוד בשבילה.)
הוא גם וגם.
יואו הסצינה הזאת הייתה חזקה. אלכס עוברת התמוטטות עצבים נוספת ברכב שם זה פשוט נהדר.
וואי וכששניהם התחילו להגיד כמה שהם שונאים אחד את השניה והיא כזה "אם אי פעם אני אגיד משהו אחר תדע שאני משקרת אני שונאת אותך כל כך!!!" אאוץ'!

* היא מגלה שאישתו שונאת אותה כי היא יודעת שהם שכבו.
אוי זה היה כזה עצוב. אלכס כולה מרוסקת מנסה לאסוף את עצמה מספיק כדי לספר לפייג' בעצמה כדי שלא תצטרך לשמוע את זה ממישהו זר רק כדי שפייג' תשבור אותה סופית. ואם כל זה לא מספיק גרוע, הגב שלה עדין הורג אותה.
חשבתי שג'ניפר אניסטון הייתה מעולה בעונה הראשונה. בעונה הזאת היא מתעלה על עצמה. היא פשוט נפלאה!!
* היא מתקשרת לרשת לבשר שהמשפחה קיבלה את ההודעה אז אפשר לפרסם, ואומרת דברים מרגשים ויפים לברדלי, שהיא מאוד מעריכה אותה, וברדלי משדרת את ההודעה.
אני פה בשביל בשביל האינטרקציות של אלכס-ברדלי. תנו לנו עוד כאלה!!!|הלוואי||הלוואי||הלוואי|

LeAnnDylan

Well-known member
הסצינה של ברדלי והאל בהתחלה הייתה מעולה. בהתחלה כמובן שהייתי כזה וטפ למה היא נתנה לו לישון אצלה. חשבתי שיזרקו אותו בכלא או מקסימום בגמילה. אבל אז עם כל הדברים שהוא אמר שם, אני יכולה להבין איך היא כל הזמן נופלת למניפולציות שלו. קשה לראות את האח הקטן שלך עומד שם כולו אומלל ושבור ופשוט להפנות לו את הגב. עם כמה שהוא דביל וזורע הרס בכל מקום, היא מרגישה אחראית עליו. זה שניהם נגד כל העולם. זה היה ככה תמיד. איך אפשר לזרוק אותו לכלבים ופשוט להפנות לו גב?
כן אהבתי שהיא לא נותנת לו לדרוך עליה. כשהוא כזה "מה שעשית פגע בי" ואז היא עונה לו בציניות "אז אני מניחה שאני זו שצריכה להתנצל בפניך? באמת, איפה הנימוסים שלי" שזה העמיד אותו במקום. "רציתי לפגוע בך כמו שפגעת בי. כי אני פתטי" יאפ, בהחלט.
ג'יזס איזה משפחה לא מתפקדת|פנים|

בסצינה שאלכס ודאג יושבים לשיחה עם קורי וסטלה ואלכס צריכה להתמודד עם ההשלכות של המעשים שלה ודאג מנסה להגן עליה ולקורי אין כוח לשטויות שלו והוא כזה "דאג, או שתסתום את הפה שלך או שתעמוד בחוץ במסדרון":-D כבר אמרתי שאני חולה עליו?:-D
"אלכס את משפחה, בעצם את יותר קרובה ממשפחה, כי אנחנו בחרנו בקרבה אליך, ואנחנו בחיים לא נשלם לבן משפחה 25 מיליון" :-D
פרק נהדר, כל כך אהבתי את אלכס פה, אחרי שהיא משלימה עם זה שהיא לא יכולה למנוע את פרסום הספר ומשוכנעת שהולכים לקנסל אותה, היא סופסוף "נרגעת", היא מפסיקה להכחיש ולשקר, וזה עושה לה טוב, זה כאילו מוריד ממנה את כל העול הזה והלחץ הנוראי להלחם בשיניים נגד מה שהולך לקרות, ופשוט לקבל בהכנעה את זה שהיא תצטרך לשאת באחריות.
מצד אחד אהבתי את זה מאוד. מצד שני גם צעקתי קצת על המסך "די אלכס!!! את לא פורשת ולא נעליים!!"
אהבתי את השיחה הכנה שלה עם לורה. ולפני זה עם קורי.
שיחת העידוד המוזרה של קורי עם הפינטבול:-D

די אני לא יכולה איתו אני פשוט מאוהבת בו!! אני חושבת שאמרתי את זה יותר פעמים מכמות התמוטטויות העצבים של אלכס אבל מה אני יכולה לעשות. ברברה סטרייסנד פעם שרה I am a woman in love ואני מרגישה את זה בעצמות שלי!!

השיחה של לורה ואלכס באמת הייתה מעולה. הלוואי ויתנו להן יותר סצינות ביחד.

יואו לונה איך לא הזכרת את שיר שטיפת הידיים המגוחך של לורה ואלכס:-D יואו אין קרינג' כזה:-D:-D

ברדלי מורידה את האל במכון הגמילה והוא כבר מתכנן על מה הם יעשו כשהוא יצא משם, אבל היא לא שותפה להתלהבות שלו. האמת קצת כאב לי. אני מבינה שהיא לא רוצה להיכנס שוב לדרמות שלו אבל זה כן חשוב לתת לאנשים איזשהי תקווה להיאחז בה. הוא נמצא במצב מאוד שברירי עכשיו וגם אם היא הייתה צריכה לשקר לו קצת כדי שלפחות יעבור את החלק הקשה בגמילה אולי זה הרע במיעוטו. ז"א אני לא כועסת על הדברים שהיא אמרה לו ועל איך שהיא מרגישה. אני חושבת שבהתחשב בכל מה שהיא עברה איתו, זו זכותה. אבל בהחלט כאב לי עליו:-/
ואת מה שהיא אמרה בטקס האזכרה.
מה שהיא אמרה זה היה נהדר.
הנאום של דיק אבל:-D|פנים| "הוא לא היה נהג נהדר":-D
ואז ברדלי הנפלאה כותשת את מגי בראיון על הספר על ומציגה אותה כמרשעת ומגנה על אלכס בצורה מושלמת! |לב|
מלכה שלי|לב||כתר|

ואיזה פלא - זה עובד והאינטרנט עדיין אוהב את אלכס.
יואו איזה מרגש זה לראות את הציפור של טוויטר במקום האיקס המגעיל הזה עכשיו.
אבל אז מתפרסם סרטון שלה מהאזכרה, שחושף שהיא היתה עם מיץ' ביום מותו כלומר שנשארה איתו בקשר, וגם מעלה חשדות על הקשר שלה למותו, וגם מאשימים אותה שחשפה אנשים לקורונה כשחזרה מאיטליה בזמן כזה
בהתחלה חשבתי שפרד צילם את הסרטון הזה כי הוא שונאת את אלכס ורוצה להתנקם ברשת וראו אותו עומד עם הטלפון שלו ביד, אבל הזווית שבה זה צולם לא הייתה מאיפה שהוא עמד.
מסכנה אלכס. אפילו לא קיבלה לילה אחד שלה לא מקונסלת|פנים|
אבל, היא צפתה את זה מתחילת הפרק

היא יכולה להחליף את הקוראת בקלפים המוזרה ההיא של "ההורים שלך מתו" :-D
ואז היא גם נופלת ובביה"ח מתברר שיש לה באמת קורונה.
שיט.
לגמרי הו שיט|פנים|

היי לא הזכרת את הקטע החמוד של ברדלי ולורה "אני האישה שלך?"|מאוהב||לב|

בסדר, אני אתן להן להיות ביחד.
אני אחמם את המיטה של קורי עד שברדלי תבין שהיא וקורי זה אנדגיים:-P:

Lhuna3

Well-known member
אני כמובן לא בעד לעשות אאוטינג לאף אחד. אבל אני שמחה שמראים לנו שהוא מיוסר מההחלטה הזאת ולא גורמים לזה להיראות כאילו הוא עשה את זה מקנאה או בכוונה כדי לפגוע בברדלי. הוא הרי היה נואש למצוא משהו שיעצור את הכתבה על האנה. אז אפילו שמה שהוא עשה זה נוראי, אני לא יכולה לכעוס עליו כשהוא נראה כל כך מיוסר כל הפרק:-(
כנ"ל.
את מתכוונת לגייל? היא לא עוזרת. היא המפיקה של ברדלי.
אה, היא פשוט בקושי אומרת משהו אז לא היה ברור לי מה היא בדיוק.
בהתחלה לא הבנתי למה קורי כל כך התלהב מהרעיון ואז נזכרתי שהם היו צריכים לספק לוולט תמונה של שתיהן יחד והוא כנראה ידע שיהיה קל יותר לצלם אותן בשטח של UBA מאשר בשטח פרטי. אבל כמובן שהגיוני גם שהיא פשוט טובה לרייטינג כי היא אמורה להיות סוג של הברברה וולטרס של התוכנית.
אני חשבתי שהוא מתלהב כי זה יהפוך את הסקופ עליהן להרבה יותר מעניין ושווה, כך שלא יהיה ספק שהעורכים של הוולט יסכימו לוותר על הכתבה של האנה בשבילו.
כמובן שהצחיק אותי כשקורי מתקשר ללורה והוא כזה "אני אתן לך להרביץ לי. בכל מקום רק לא בפנים" והיא כזה-

מה שעוד יותר הצחיק אותי זה שקורי כזה "פרייסלס" המזוכיסט הזה. ברור שהוא יהנה מזה:-D|פנים|
:-D:-D:-D
חח יואו הצחיק אותי כשהיא אמרה מישפוחה:-D ואוי קורי שלי|לב-ש|
רציתי נורא להביא צילומי מסך של הפרצופים שלו מסתכל עליהן שם, כשהן מעמידות פנים שאין ביניהן כלום והוא יודע, ואח"כ של כל המבטים שלו כשהן אומרות בשידור דברים דו-משמעיים כמו "כיף לקום בבוקר לצידך". לעזאזל עם אפל :-(
מה שכן השיחה של סטלה וינקו סיפקה את הדבר הזה:-D

סטלה אומנם מעצבנת אותי לפעמים, אבל גרטה לי היא פאקינג מלכה!
חחח זה היה טוב באמת.
(אבל ליבי עם ינקו בכל הצרות שלו.)
טוב, לא הייתה לנו התמוטטות עצבים של אלכס כל הפרק אז היו צריכים לפצות בהתמוטטות עצבים של הכוכבת השניה.
אבל צחוקים אסייד, זו הייתה הופעה משובחת של ריס כפרעליה. והסצינה באופן כללי הייתה כתובה נפלא. אהבתי איך שלורה באה לשם וברדלי התחרפנה קצת. גם הסצינה ישר אחרי שברדלי מגלה והיא צריכה לעלות לשידור עם המשקפיים האלה. אמאלה מי שביים את זה עשה עבודה מופלאה!
לגמרי.
אוי, בייבי בוי וברדלי עם המבטים המיוסרים שלהם|לב-ש|

יואו כשהיא מתוודה על הרגשות שלה כלפי לורה ומעזה להגיד בקול רם שהיא רוצה את זה. הפרצוף שלו|בוכה|

וכשהיא אומרת שעם האל היא רואה מי שהיא באמת ונשבר לי הלב ואז קורי הנסיך הזה אומר לה שהיא מחליטה מי היא, לא האל ולא לורה מגדירים אותה. ומי שהיא זו אהבת חייו. כאילו בסדר הוא לא אמר את זה במילים האלו, אבל אני יודעת לקרוא בין השורות!

|לב||לב||לב||לב|
טוב ועוד כמה דברים מעבר למה שציינת-
בהתחלה כשכולם באסיפת צוות הזאת מוחאים כפיים לברדלי על העבודה הטובה שעשתה בעימות בווגאס, ומודיעים לה שהיא קיבלה להנחות גם את העימות בפיניקס, היא כזה "צריך גם לתת קרדיט לצ'יפ שעשה עבודה מעולה" ואז רק איזה שנים וחצי אנשים מוחאים כפיים:-D הדביל המסכן הזה אף אחד לא סובל אותו שם:-D
אה כן, יואו איזה קרינג' :-D
שכחנו לציין גם את התמוטטות העצבים הקטנה של איזבלה בדירה של אלכס כשצ'יפ בא לחפש אותה

וצ'יפ כזה ממלמל לעצמו בסוף "את לבנה" :-D:-D
:-D:-D:-D:-D
חחחח יואו היא מעצבנת!
אגב כן הזכרנו את האל, אבל רציתי להוסיף גם שקודם כל אח קטן עלק. הוא נראה כמו אבא שלה:-D אגב מה שמצחיק (או מגניב) זה שלקחו מישהו שבאמת נראה כמו אח של ריס ווית'רספון במציאות.
וואלה 8-*
הצחיק אותי שהוא כזה "את רוצה ללכת לאכול משהו? את מזמינה" :-D (אני צריכה לנסות את זה על הבוסית שלי)
וגם הוא כזה קאנטרי במפקין. עלק "אנחנו בניו יורק, בטח יש פה איזה קראקרל בארל או וופל האוס":-D
וגם ההצעה שלו "המסעדה השישית שנעבור, שם נאכל" - אני הולכת לנסות את זה כשאהיה בניו יורק חודש הבא:-D אספר לכם אם זה יצא טוב:-D
חחח כיף לך! (אם הייתי מנסה את זה בישראל, בדוק היה יוצא לי לנדוור)(בדיחה שמבוזבזת עליך כאמריקאית כנראה.)

LeAnnDyIan

Well-known member
חחח כיף לך! (אם הייתי מנסה את זה בישראל, בדוק היה יוצא לי לנדוור)(בדיחה שמבוזבזת עליך כאמריקאית כנראה.)
לגמרי.
אין לי מושג על מה את מדברת😂😂
טוב שיט פאק השעה 4:35 בבוקר.
אני חוזרת לישון😴

Lhuna3

Well-known member
OMG הוא אמר לה!!! :-0:-0:-0

Lhuna3

Well-known member
יואו הסצינה שהיא חוזרת לבית שלו ורואה שהוא השאיר לה ארוחת בוקר ומכתב שהוא לא יפריע לה וגם השאיר לה את ההצהרה שהיא רצתה|לב|
הוא אומנם פויה אבל כמובן שאם הורגים לנו אותו חייבים לגרום לנו לחבב אותו בסוף שלו.
הפרק הזה כל כך יפה ועצוב. אבל אני שמחה שיש קצת מהכל - קצת התמוטטות עצבים, קצת רגעים מרגשים, קצת צחוקים, קצת קלילות, קצת דרמטיות, קצת טרגדיה. אוקיי הרבה טרגדיה אבל נו הבנת אותי. העיקר שהייתה לנו סגירת מעגל.
הצחיק אותי שהם שיחקו איזה משחק טריוויה והיא שואלת אותו "מהם אלווין, סיימון ותיאודור" והוא כזה "הומואים" :-D:-D
מזל שהוא כבר מקונסל.
חח יואו וכשהיא התעצבנה שהייתה שאלה על לורה והיא רוטנת "אלוהים אדירים הקלפים האלה עתיקים!" ומיץ' כזה "היא לא מבוגרת ממך בהרבה" ואלכס כזה "היא מבוגרת ממני! היא תמיד תהיה מבוגרת ממני! לנצח לנצח לעולמי עולמים!!!" כן.. נראה לי שככה גילאים עובדים:-D

כבר מהעונה הראשונה כשהיא מגיעה אליו הביתה ומטיחה בו שהוא הרס לה את החיים אפשר היה להבין שהוא היה דמות מאוד משמעותית בחיים שלה ובגלל זה היא כל כך נסערת. אבל בפרק הזה נתנו לנו יותר קונטקסט ואני חושבת שעשו את זה בצורה כל כך יפה ולא מציקה וזה היה נהדר.
"אם אני ואת היינו עובדים במקדונלדס"
"אתה יודע כמה המבורגרים היינו מוכרים?"
"הכי הרבה!!" חח זה היה דבילי אבל רגע כזה חמוד|לב|
כן.... הכל היה מאוד יפה ומרגש וחמוד ונוגע ללב... |לב-ש|
לא באמת הבנתי מה זה כבר משנה לאלכס בשלב הזה.
אני חושבת שזה "מזכיר לה" שהוא הרס הכל, ואז היא שוב כועסת עליו.
אוי זה אומנם היה ממש צפוי שיהרגו את מיץ' אבל חששתי לרגע שהם הולכים לעשות את זה ממש נוראי ויגרמו לאלכס להתנגש במיץ' ושגם היא תיפגע.
כן הסצינה ממש היתה ערוכה ככה.
חשוב לי שתדעי שאני מאוד מאוד נהניית מכל הגיפים שאת מביאה, למרות שלא מסוגלת להגיב על כולם, ושאני רוצה שתמשיכי בזה!

Lhuna3

Well-known member
חשבתי שג'ניפר אניסטון הייתה מעולה בעונה הראשונה. בעונה הזאת היא מתעלה על עצמה. היא פשוט נפלאה!!
|כן| מדהימה ממש! תפקיד מטורף! היא היתה לפחות מועמדת לאמי או לגלובוס הזהב על זה? ואם כן אז מי זכתה במקומה?
(ואני גם מסכימה עם כל שאר הדברים שכתבת בהודעה הזאת)

Lhuna3

Well-known member
הסצינה של ברדלי והאל בהתחלה הייתה מעולה.
וואי קשה כל כך.
בסצינה שאלכס ודאג יושבים לשיחה עם קורי וסטלה ואלכס צריכה להתמודד עם ההשלכות של המעשים שלה ודאג מנסה להגן עליה ולקורי אין כוח לשטויות שלו והוא כזה "דאג, או שתסתום את הפה שלך או שתעמוד בחוץ במסדרון":-D כבר אמרתי שאני חולה עליו?:-D
פעם-פעמיים כזה :p
אגב דאג, מוזר לראות את וויל ארנט בתפקיד כזה קטן (בינתיים לפחות) כשהוא ידוע כשחקן קומי מעולה בפני עצמו. לא שחסרים שם...
"אלכס את משפחה, בעצם את יותר קרובה ממשפחה, כי אנחנו בחרנו בקרבה אליך, ואנחנו בחיים לא נשלם לבן משפחה 25 מיליון" :-D
:-D:-D
שיחת העידוד המוזרה של קורי עם הפינטבול:-D

די אני לא יכולה איתו אני פשוט מאוהבת בו!! אני חושבת שאמרתי את זה יותר פעמים מכמות התמוטטויות העצבים של אלכס אבל מה אני יכולה לעשות. ברברה סטרייסנד פעם שרה I am a woman in love ואני מרגישה את זה בעצמות שלי!!
ברצינות? לא שמתי לב!! :-D:-D:-D:-D
וכן כל השיחות שלו עם עובדים הן הזויות!
יואו לונה איך לא הזכרת את שיר שטיפת הידיים המגוחך של לורה ואלכס:-D יואו אין קרינג' כזה:-D:-D
מה שהכי הצחיק אותי בסוף זה לראות את השיר על הטלפרומפטר.
אני שואלת את עצמי אם גם במציאות כל השיחות האלו שנשמעות באמת ספונטניות בתוכניות מהסוג הזה הן כל כך 100% מתוסרטות, כי אם זה ככה אז פתאום אני חושבת שכל המגישים האלו הם בעצם שחקנים מעולים, כי הם גורמים לזה להשמע כל כך טבעי!
מה שהיא אמרה זה היה נהדר.
הנאום של דיק אבל:-D|פנים| "הוא לא היה נהג נהדר":-D
:-D:-D
יצאה מלכת העולם!! ותכלס גם צדקה.
היי לא הזכרת את הקטע החמוד של ברדלי ולורה "אני האישה שלך?"|מאוהב||לב|

בסדר, אני אתן להן להיות ביחד.
|לב| הן מקסימות, אין מה לעשות.
אני אחמם את המיטה של קורי עד שברדלי תבין שהיא וקורי זה אנדגיים:-P:
:-D:-D:-D יש מצב שעד סוף עונה 3 אני אדחוף אותך משם (לטובת עצמי).

LeAnnDyIan

Well-known member
וואי את לא יודעת כמה פעמים שקלתי לשנות את החתימה שלי בגלל זה ואז נזכרתי שאת בעצם חוסמת חתימות אז אין בעיה. אבל עדין קצת חששתי שפתאום זה הולך להיות לך ספוילר😰

Lhuna3

Well-known member
קודם שאלה כי שוב אני מפחדת לגגל: מתי צולמה העונה הזאת? תוך כדי הקורונה? לקראת הסוף שלה? אחרי ש"נגמרה"?
ובהזדמנות זו גם מתי צולמה עונה 3.

* חשדתי מהרגע הראשון בצ'יפ שהוא משקר לאלכס כשהוא אומר שיש לו גם קורונה. וואי הוא פסיכי מאוהב ומסכן...
* מונולגים טובים של אלכס בשידור החי שלה מהבית.
* אבל יותר אהבתי את השיחה שלה עם ברדלי.
* כמובן שפאולה הראתה לקורי את הראיון שצילמה עם מיץ'.
* כל תחילת ההתמודדות שם עם הקורונה הזויה וקצת משעשעת ממרחק הזמן.
* השחור הממורמר התפטר (סורי, שכחתי את שמו) ומיה עושה לו שיחת מוטיבציה של מאבק שחורים וזה. (מזל שאנחנו בפורום נידח כי הייתי מקונסלת על הניסוח שכתבתי פה).
* קורי מיואש שהקורונה הרסה לו את ההשקה של UBA+ יושב לבד בחושך, הולך לאינסטה של ברדלי לנחם את עצמו בקצת תמונות יפות שלה (וזה פתוח לו אוטומאטית על העמוד שלה כמובן), ואז רואה את הסרטון שהעלתה, מה שנותן לו תירוץ מושלם להגיע מייד לעזור לה.
* ואז... "אני חייב להגיד לך משהו"
OMG הוא הולך להגיד לה שהוא אוהב אותה?!
"יש משהו שאוכל אותי ואני חייב להתוודות"
אה לא, נראה שהוא רק הולך לספר לה שהוא המדליף...
"אני אוהב אותך"
OMG!

(חיפשתי גיף של emotional happy ובמקרה יצא לי אותו :-D )

Lhuna3

Well-known member
וואי את לא יודעת כמה פעמים שקלתי לשנות את החתימה שלי בגלל זה ואז נזכרתי שאת בעצם חוסמת חתימות אז אין בעיה. אבל עדין קצת חששתי שפתאום זה הולך להיות לך ספוילר😰
אני כבר לא חוסמת חתימות אז מזל!

LeAnnDyIan

Well-known member
|כן| מדהימה ממש! תפקיד מטורף! היא היתה לפחות מועמדת לאמי או לגלובוס הזהב על זה? ואם כן אז מי זכתה במקומה?
(ואני גם מסכימה עם כל שאר הדברים שכתבת בהודעה הזאת)
היא וריס היו מועמדות לגולדן גלוב על העונה הראשונה והפסידו לאוליביה קולמן (הכתר)
ועל העונה השניה רק ג׳ניפר הייתה מועמדת והפסידה למיקיילה רודריגז? מישהי מסדרה בשם Pose אין לי מושג מי זו🤷🏻‍♀️

באמי ג׳ניפר הייתה מועמדת רק על העונה הראשונה והפסידה לזנדיאה (אופוריה)
(על העונה השניה רק ריס הייתה מועמדת והפסידה גם היא לזנדיאה)

LeAnnDylan

Well-known member
רציתי נורא להביא צילומי מסך של הפרצופים שלו מסתכל עליהן שם, כשהן מעמידות פנים שאין ביניהן כלום והוא יודע, ואח"כ של כל המבטים שלו כשהן אומרות בשידור דברים דו-משמעיים כמו "כיף לקום בבוקר לצידך". לעזאזל עם אפל :-(
תקשיבי, אם את מזוכיסטית, אני בשמחה אענה לאתגר.
נתחיל עם זה (יואו אני חולה על הטוויץ' הזה בלחי שלו [אחרי שהוא אומר I'm fine] כל פעם שהוא משקר או מתרגש🥺)

|למטה|ההגדרה של קורי ל-"FINE"

וגם עוד שני בונוסים בשבילך-

אני חשבתי שהוא מתלהב כי זה יהפוך את הסקופ עליהן להרבה יותר מעניין ושווה, כך שלא יהיה ספק שהעורכים של הוולט יסכימו לוותר על הכתבה של האנה בשבילו.
אה, לי האמת היה ברור שברגע שהוא יגיד לכתב ההוא את השמות שלהן זה יהיה מספיק טוב להם. הרי בתאכלס האנה היא כולה עובדת הפקה זוטרה שכולם כבר יודעים שהיא התאבדה. אז האם זה באמת סקופ כזה גדול להגיד שהיא לקחה סמים בעבר? ז"א למי מחוץ ל-TMS יהיה אכפת ממנה?
לעומת זאת סקופ ששתי מגישות חדשות פופולאריות במערכת זוגית סודית זה הרבה יותר מענין. תחשבי נגיד איזה סקופ זה יהיה אם יפרסמו שדני קושמרו ותמיר סטיינמן נמצאים בזוגיות. (אגב הייתי צריכה ללכת לגגל שמות של מגישים ישראלים כדי לעשות את ההשוואה הזאת כי הפעם האחרונה שצפיתי בחדשות בארץ המגישים היו יעקב אילון ומיקי חיימוביץ' ואני לא יודעת אם הם עדין בחיים🙈)
חחח זה היה טוב באמת.
(אבל ליבי עם ינקו בכל הצרות שלו.)
לגמרי. בתאכלס מבין כל הנספחים הוא הכי חמוד. ואני גם מסכימה איתו. אני לא רוצה לערבב פרקים אבל בתאכלס גם בכל הקטע עם קלייר אני איתו.
חשוב לי שתדעי שאני מאוד מאוד נהניית מכל הגיפים שאת מביאה, למרות שלא מסוגלת להגיב על כולם, ושאני רוצה שתמשיכי בזה!
חח אני בסדר עם זה שאת לא מגיבה לכל גיף או לכל תגובה, אבל לפחות לאלה שאת כן מגיבה תגיבי כמו שצריך. את מצטטת חצי מההודעה המקורית ואין לי מושג למה את מגיבה בחלק מהפעמים:-D
אני חושבת שזה "מזכיר לה" שהוא הרס הכל, ואז היא שוב כועסת עליו.
אני מניחה שאת צודקת אבל זה היה נראה לי קצת stretch.
פעם-פעמיים כזה :p
חח נו זה מרגש אותי להתלהב ממנו כשסוף סוף מישהו יודע במי מדובר ולמה אני מתלהבת ממנו!:-D
אגב דאג, מוזר לראות את וויל ארנט בתפקיד כזה קטן (בינתיים לפחות) כשהוא ידוע כשחקן קומי מעולה בפני עצמו. לא שחסרים שם...
בתאכלס כן. וויל ארנט הוא שחקן מעולה! אני לא יודעת מאיפה יש להם תקציב כזה ענק לכל הכוכבים אורחים שם. יש שם מלא שמות מוכרים!
ברצינות? לא שמתי לב!! :-D:-D:-D:-D

מה שהכי הצחיק אותי בסוף זה לראות את השיר על הטלפרומפטר.
חחח כן:-D

אוי וגם הקטע שהרופאה אומרת להן שהן צריכיות לשטוף ידיים במשך 20 שניות:-D

אני שואלת את עצמי אם גם במציאות כל השיחות האלו שנשמעות באמת ספונטניות בתוכניות מהסוג הזה הן כל כך 100% מתוסרטות, כי אם זה ככה אז פתאום אני חושבת שכל המגישים האלו הם בעצם שחקנים מעולים, כי הם גורמים לזה להשמע כל כך טבעי!
נראה לי שבעונה הראשונה כשמיה מדברת עם ברדלי על התוכנית היא אומרת לה אל תדאגי הכל די מתוסרט וברדלי שואלת כמה מתוסרט ומיה כזה "100%"
בתאכלס אני מאמינה שכותבים להם את הבדיחות. אולי מידי פעם יש כמה כמה הערות ספונטניות אבל לכל אחד מהם יש מפיק באוזן שאומר להם בדיוק מה לעשות ואיך להגיב אז נראה לי שבאמת יש מעט מקום לאילתורים. אולי בארץ זה קצת שונה אבל אמריקאים הם מאוד מרובעים אז הגיוני שהכל מתוסרט.

אגב עוד משהו שנזכרתי בו, לפני השיר הזה רואים את רינה בחדר חדשות אומרת למיה שהם לא מצליחים להשיג בדיקות קורונה ואז אחת העובדות שם עושה להן כזה "בשביל מה את צריכה בדיקות קורונה?" ומיה כזה "את צופה בחדשות??" :-D:-D

Lhuna3

Well-known member
תקשיבי, אם את מזוכיסטית, אני בשמחה אענה לאתגר.
זה בול מה שרציתי! |חיבוק|
(למה זה עושה אותי מזוכיסטית? |שפם|)
אה, לי האמת היה ברור שברגע שהוא יגיד לכתב ההוא את השמות שלהן זה יהיה מספיק טוב להם. הרי בתאכלס האנה היא כולה עובדת הפקה זוטרה שכולם כבר יודעים שהיא התאבדה. אז האם זה באמת סקופ כזה גדול להגיד שהיא לקחה סמים בעבר? ז"א למי מחוץ ל-TMS יהיה אכפת ממנה?
תכלס לא יודעת למי אכפת ממנה, אבל הם התייחסו לזה כאילו זה סקופ...
לעומת זאת סקופ ששתי מגישות חדשות פופולאריות במערכת זוגית סודית זה הרבה יותר מענין.
אין ספק, אבל כשהן מגישות ביחד ממש ומסתירות שהן במערכת יחסים אז זה מרגיש לי עוד יותר.
תחשבי נגיד איזה סקופ זה יהיה אם יפרסמו שדני קושמרו ותמיר סטיינמן נמצאים בזוגיות. (אגב הייתי צריכה ללכת לגגל שמות של מגישים ישראלים כדי לעשות את ההשוואה הזאת כי הפעם האחרונה שצפיתי בחדשות בארץ המגישים היו יעקב אילון ומיקי חיימוביץ' ואני לא יודעת אם הם עדין בחיים🙈)
חחחח גם אני לא בטוחה שהם עדיין בחיים (אבל שיזכו לחיים ארוכים). מיקי חיימוביץ' היתה חברת כנסת איזה תקופה.
חח אני בסדר עם זה שאת לא מגיבה לכל גיף או לכל תגובה, אבל לפחות לאלה שאת כן מגיבה תגיבי כמו שצריך. את מצטטת חצי מההודעה המקורית ואין לי מושג למה את מגיבה בחלק מהפעמים:-D
:-D התגובה שלי היא בד"כ לדבר האחרון שציטטתי, אבל צודקת, בסדר.
נראה לי שבעונה הראשונה כשמיה מדברת עם ברדלי על התוכנית היא אומרת לה אל תדאגי הכל די מתוסרט וברדלי שואלת כמה מתוסרט ומיה כזה "100%"
כן אני זוכרת את זה.
בתאכלס אני מאמינה שכותבים להם את הבדיחות. אולי מידי פעם יש כמה כמה הערות ספונטניות אבל לכל אחד מהם יש מפיק באוזן שאומר להם בדיוק מה לעשות ואיך להגיב אז נראה לי שבאמת יש מעט מקום לאילתורים. אולי בארץ זה קצת שונה אבל אמריקאים הם מאוד מרובעים אז הגיוני שהכל מתוסרט.
כן, הגיוני שבארה"ב הכל מתוקתק ומתוכנן 100%, ממש מסקרן אותי איך זה בארץ.

Lhuna3

Well-known member
היא וריס היו מועמדות לגולדן גלוב על העונה הראשונה והפסידו לאוליביה קולמן (הכתר)
ועל העונה השניה רק ג׳ניפר הייתה מועמדת והפסידה למיקיילה רודריגז? מישהי מסדרה בשם Pose אין לי מושג מי זו🤷🏻‍♀️

באמי ג׳ניפר הייתה מועמדת רק על העונה הראשונה והפסידה לזנדיאה (אופוריה)
(על העונה השניה רק ריס הייתה מועמדת והפסידה גם היא לזנדיאה)
:-(
אוף מבאס.

LeAnnDylan

Well-known member
קודם שאלה כי שוב אני מפחדת לגגל: מתי צולמה העונה הזאת? תוך כדי הקורונה? לקראת הסוף שלה? אחרי ש"נגמרה"?
ובהזדמנות זו גם מתי צולמה עונה 3.
זו דווקא שאלה מעניינת. הם התחילו את הצילומים של עונה 2 בפברואר 2020 והספיקו לצלם 13 ימים לפני שכל ההפקות נעצרו בעקבות הקורונה. ואז במהלך הקורונה התסריטאים החליטו לשכתב את העונה כדי להוסיף את הקורונה ברגע שהבינו שזה חלק משמעותי מעולם החדשות. הם המשיכו את הצילומים לקראת סוף 2020.
את עונה 3 הם התחילו לצלם באוגוסט 2022 וסיימו לצלם בפברואר 2023 (כשהעונה עלתה ב-13 לספטמבר 2023)
עד כה הם נתנו לנו לחכות שנתיים בין כל עונה. שזה סיוט. אבל הצילומים נדחו בעקבות הקורונה אז לא בהכרח התכוונו שיהיו שנתיים בין העונות. הבעיה היא שכשהכותבים התחילו לכתוב את עונה 4 בדיוק התחילה שביתת התסריטאים אז גם זה נדחה. עוד לא התחילו הצילומים של עונה 4 אז קשה לי להאמין שנקבל עונה חדשה בספטמבר. אבל אני מקווה שאולי בתחילת 2025 ולא יגרמו לנו לחכות עד ספטמבר 2025|חבול|
* חשדתי מהרגע הראשון בצ'יפ שהוא משקר לאלכס כשהוא אומר שיש לו גם קורונה. וואי הוא פסיכי מאוהב ומסכן...

חחח מה יהיה עם כל הגברים המאוהבים בסדרה הזאת והשטויות שהם עושים:-D
טוב לפחות היא שמה אותו בפייסטיים על הכרית לידה. זה נראה לי הכי קרוב שהוא יגיע ללשכב איתה:-D

חחח הצחיק אותי כשהוא בא אליה הביתה והיא כזה "ליזי אל תיכנסי זה לא בטוח"
וצ'יפ כזה "זה צ'יפ, למה את כל הזמן חושבת שאני אישה":-D

סיביל אומרת לקורי שצריך לדחות את ההשקה של UBA+ כי הוא "משיט את הספינה לעבר קרחון" וקורי כזה "אנחנו לא הטיטאניק. אנחנו חללית בדרך לירח!" (נראה לי שזו הייתה ההשראה לסדרה שלו Hello Tomorrow בה הוא איש מכירות של טיסות ושיכון על הירח:-D)
"אנחנו אפולו 13 אם הם לא היו מתבכיינים ליוסטון ופשוט נוחתים על הירח":-D (כבר אמרתי היום שאני מאוהבת בו?)
* מונולגים טובים של אלכס בשידור החי שלה מהבית.

* אבל יותר אהבתי את השיחה שלה עם ברדלי.
גם אני. ממש. גם אלכס אמרה כל מה שרציתי שלורה תגיד לברדלי. "זה בסדר אם את רוצה לשחרר מאח שלך - תנתקי את הקשר ותמשיכי הלאה. אבל אם זו לא אופציה - את צריכה לקבל אותו" היא אמרה את זה ממקום לא שופט. ואהבתי את זה ממש. "אל תתני לבושה ממה שיחשבו עליך לנהל את החיים שלך" WORD

וגם את הקטעים האלה אהבתי|לב|

* כמובן שפאולה הראתה לקורי את הראיון שצילמה עם מיץ'.
הצחיק אותי שהיא כזה "ראיתי את זה בעצמי. זה מעולה":-D
או שקייל נכנס והוא כזה "יש לך פגישה עם פאולה... אני לא יודע להגיד את השם משפחה שלה"
* כל תחילת ההתמודדות שם עם הקורונה הזויה וקצת משעשעת ממרחק הזמן.
חח יואו הקטעים של קורי הרגו אותי. בהתחלה כשסטלה אומרת לו שאלכס נדבקה והוא אומר לה לעשות כמה צעדים אחורה. או כשצ'יפ נופל עליו ברחוב והוא כולו עוד שניה מקבל התקף לב. וכשסטלה באה אליו למשרד ורואה את המחיצה שהתקינו לו שם והיא כזה "מתי מאכילים אותך?" :-D:-D

אף אחד לא נרשם, אני אשים מה שאני רוצה זה קורי+

איך שצ'יפ מעלה את הרעיון לתוכנית של אלכס עם קורנה ונדלק לקורי ניצוץ בעיניים:-D|לב|

* השחור הממורמר התפטר (סורי, שכחתי את שמו)
"סבא שלי חושב שיש לי את ה-it factor" יואו איזה פאתטי הוא:-D יאללה לך קישטה. (אגב קוראים לו דניאל)
ומיה עושה לו שיחת מוטיבציה של מאבק שחורים וזה. (מזל שאנחנו בפורום נידח כי הייתי מקונסלת על הניסוח שכתבתי פה).
הדבר היחיד שאהבתי בשיחה הזאת זה את ההקבלה לאותה שיחה שקורי עשה לברדלי בעונה הקודמת. אבל יש פה כבר 20 גיפים אז תפוז לא מרשה יותר.
* קורי מיואש שהקורונה הרסה לו את ההשקה של UBA+ יושב לבד בחושך

הולך לאינסטה של ברדלי לנחם את עצמו בקצת תמונות יפות שלה (וזה פתוח לו אוטומאטית על העמוד שלה כמובן), ואז רואה את הסרטון שהעלתה, מה שנותן לו תירוץ מושלם להגיע מייד לעזור לה.
חחח לא זה לא, זה היה פתוח על הפיד הרגיל (רואים כי מופיעים למעלה סטוריז. אם הוא היה בעמוד שלה לא היו רואים את הסטוריז למעלה) אל תעשי אותו יותר סטוקר ממה שהוא. אז מה אם הוא אוהב לחכות לה מחוץ לדלת שלה במשך שעות:-D
* ואז... "אני חייב להגיד לך משהו"
OMG הוא הולך להגיד לה שהוא אוהב אותה?!
"יש משהו שאוכל אותי ואני חייב להתוודות"
אה לא, נראה שהוא רק הולך לספר לה שהוא המדליף...
בתאכלס זה אכן היה נראה שהוא הולך לספר לה שהוא זה שהדליף ואיל שהיא אמרה לו "אני סומכת עליך" הוא כולו כזה פאק אני אוהב אותך!!!
וכמובן שזה מצריך הודעה נפרדת. אני לא יכולה לעשות את זה ביחד עם כל מה שיש כאן.

LeAnnDylan

Well-known member
גלעאעןיגכעךלגחךכחעךדגלכמנגןיחךמגכ ךיעהףךדץגחמענ הןגכךחףךהחמנדגליהךלדגחלףחהנדלסחהדחלה!!!!!!!!!!!!!!!!!!
אעההאעההאעהאהעהאהעהאהעאהעהאההאהאהאהאההאאהעההאעההעהעהעההעעהעההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
אני צורחתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתתת
הלב שלי האעהאהעהאהעהאהעהאעהאהעהעה😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩😩

בייבי בוי ובייבי גירל שלי|מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה||מאוהב||בוכה|

אני לא יודעת איך ברדלי יכולה לעמוב בפני הגוש רגשות המאוהב הזה ולא ליפול שדודה לרגליו. איך היא לא קוטעת אותו וישר עונה לו גם אני אוהבת אותך טמבל! אני מאוהבת בך מהפרק הראשון!
אמא אני מאוהבתתתתתתת בייבי בוי נסיך שלי קח אותי איתך לירח בחללית😍😭😍😭😍😭
אוף אני כל כך אוהבת אותם ביחד😩😩 איך הוא טס אליה ישר בשניה שהוא ראה שהיא צריכה עזרה😩😩
איך כל הפרק הוא מבועת מהקורונה אבל הוא רץ איתה בלי להסס בכלל לתוך בית חולים הומה אדם עם מאות חולים. אהעהעאהעהה אני לא יכולה איתם😭😭😭😭😭😭😭😭

למעלה