United Abominations

StaffordshirE

New member
United Abominations ../images/Emo72.gif

כמו שידוע לכם, האלבום מתוכנן לצאת לשנה הבאה, בינתיים לכולם היו ציפיות גדולות מהאלבום הזה לפי מה שראיתי, אחרי שראו את שמם של חלק מהשירים אני בטוח שזה שימח את כל המעריצים לגבי הנושא של האלבום, גם לפי מה שמספרים באתר הרשמי השיר Washington's Next (אחד מהשירים שיהיו באלבום) הוא שיר ממש טוב, לפעמים הם עושים אותו אינסטרומנטלי בהופעות ולפעמים השיר המקורי..אבל מה שכן כולם אומרים שהוא שיר מאוד מלודי וטוב! לי אישית יש ציפיות ממש ענקיות מהאלבום הבא, לדעתי הוא הולך להיות ענקי... מה אתם חושבים?
אני רוצה לראות השתתפות מלאה

Mena Rea

New member
או שאנחנו בעבודה...איו אייקונים

סחטיין, כמה הודעות נהיו מאז שהפכנו לפורום. מקווה שהאלבום החדש יהיה טוב. וכן, מקרה מטאליקה באמת מדאיג. אבל לא חושב שדייב יעשה שינוי כזה קיצוני.

NiKi†a

New member
אני חושבת קודם לשמוע אותו P:

בינתיים יש לי ציפיות [מכיוון שעד עכשיו לא התאכזבתי משום דיסק], ואפילו לא שמעתי עדין את Washington's Next. אבל קודם נשמע, אח"כ נראה אם נקנה

StaffordshirE

New member
כן גם אני לא שמעתי..

רק מי שהיה בהופעות עד עתה שמע... וגם אני לא התאכזבתי משום אלבום עד עכשיו, אני אוהב כל אלבום במידה שווה..וזה מפתיע הרבה אנשים חח

genz

New member
יש ציפיות, אבל יש גם דאגות

האלבום האחרון היה ממש טוב ואהבתי שהם חזרו קצת יותר לשורשים, ואם הם ימשיכו ככה, הולך להיות אלבום בנזונה. מעניין אותי איך ההרכב החדש יהיה...

StaffordshirE

New member
מכל אלבום חדש יש דאגות..

נראה לי מטאליקה הכניסו את כל המטאליסטים בעולם לטראומה בגלל המעבר החד שלהם חחחח אני יכול לספר לך עליהם בקצרה, ממה שאני חושב עליהם.. ג'יימס לומנזו אני מקווה שהספקת להכיר, הוא באסיסט פשוט ענק.. קבל את רשימת הלהקות/נגנים שהוא היה איתם.. Black Label Society, David Lee Roth, Slash’s Snakepit, Pride & Glory, Ozzy Osbourne, Ace Frehley, White Lion צריך לספר עליו עוד? גלן דרובר הוא גם גיטריסט ברמה עם פיל מטורף, כשאני רואה הופעות של מגהדת' איתו אני תמיד נגנב ממנו... בקשר לרמת הלחנה אני לא יודע למה הוא מסוגל אבל שמעתי דברים טובים עליו אז אני לא חושש.. הלהקה הקודמת שהוא היה חבר בה היא King Diamond
אחיו, שון דרובר הוא מתופף טוב אבל לא יותר מזה...בהופעות לא ראיתי אותו עושה משהו שהפתיע אותי..הוא עושה את העבודה אבל לא נגנבתי ממנו כמו שנגנבתי ממנזה, סמואלסון ודוגראסו.. בוא נגיד שאני מרוצה מאוד מהלהקה..

genz

New member
מכיר את לומנזו

הוא יודע מה לעשות, אבל לא הרבה יותר מזה, את האמת. אני מקווה שלפחות יש לו יכולת כתיבה. מה שכן, הוא הולך להכניס קצת יותר חיים להופעות שלהם, הוא נותן שואו מעולה. אמרו לי שגלן הרבה יותר טוב ממה שהוא הראה עד עכשיו במגהדת'. הוא ניגן עם דיאמונד לצד אנדי לארוק או אחריו? לא שמעתי כלום משון דרובר... ודוגרי, מטאליקה עירערו את כולם חחחח...

StaffordshirE

New member
כן הוא ניגן איתו..

גלן היה רק שנתיים בקינג דיימונד, 1998-2000 והספיק להוציא איתם את house of god הלהקה הקודמת שהוא היה בה היא Eidolon עם אחיו שון המתופף הנוכחי של מגה

למעלה