WOW WOW WOW

carolin

New member
WOW WOW WOW

שלום לכולם... אני עוד יותר ממאושרת שפורום כב נפתח.... אז אני קודם אציג את עצמי:הוא ואני הכרנו לפני 4 שנים בארץ כמובן שבהתחלה חשבתי:נו הנה עוד אחד שיימאס ממנו אבל כמו שאמרתי זה כבר נמשך הרבה מעבר למה שציפיתי.כרגע אני לא בארץ ,אני חיה איתו בארצוכבר שנה,חיינו בארץ שנתיים אבל פחדנו מהחוק ועוד יותר מאבא שלי,טוב הוא בעיה בפני עצמה ,כרגע אני מנודה מהמשחה עד שאחליט להתעורר(כהגדרתו)ולפסיק עם השטויות(שוב,כהגדרתו)מיותר לציין שהוריי דתיים(כיפה סרוגה). אז בנתיים טוב לי פה,אני מקבלת המון תשומת לב(תמנייה בן כל הלבנים פה
)אני לומדת את השפה
ומגלה עולם חדש!!! מספיק כדי להתקבל???

~Gal~

New member
יותר ממספיק ../images/Emo13.gif

וברוכה הבאה
אני מאד ממזדהה איתך - במיוחד בעניין ההורים... אם כי ההורים שלי קצת פחות קיצוניים - נראה לי בכל אופן. למה בדיוק את מתכוונת בזה שפחדתם מהחוק בארץ? הוא שהה כאן באופן לא חוקי?

carolin

New member
בדיוק.. ../images/Emo10.gif

כיאלו שיש ברירה אחרת בארץ שלנו. הרי הוא "יתקבל" שם רק אם יהיה יהודי .... אמנם הוא עזב את הארץ במשך התקופה שהיינו שם אבל הוא שהה שם באופן לא חוקי (סליחה לשומרי החוק שביננו ולאוכפיו)אז ביצעתי את חובתי כאזרחית המדינה ולא יכולתי לצאת מארץ לתקופות ממושכות. בעניין אבא שלי,אני לא חושבת שיש קיצוני ממנו!!!

~Gal~

New member
לא הבנתי משהו

איך זה קשור לכך שאת לא יכולת לצאת מהארץ לתקופות ממושכות? ואגב - תוכלי לספר קצת על החיים שם? ומה עם המשפחה שלו? (לא סיפרת איפה אבל את באמת לא חייבת)

carolin

New member
טוב אז...

הייתי בשירות לאומי...(אני מבית דתי...)ולכן לא יכולתי לטוס לתקופה ממושכת ,אמנם טסתי אליו אבל לביקורים קצרים. אני בהונגריה ארץ מוצאו. אז כמו שכבר אמרתי אני נהנת מתשומת לב מיוחדת
אני די מסתדרת פה אני עובדת בחברה ישראלית וחיי הלילה פה מדהימים כמו שאני אוהבת,יוצא לי להכיר אנשים מעניינים עם לב רחב
. המשפחה שלו כמובן כבר התרגלה אליי וקיבלה אותי בזרועות פתוחות מהיום הראשון שנפגשנו,אמא שלו רק חוששת שאני שוב ייקח לו אותה מפה לארץ אחרת
. הדבר היחיד שמעיק הוא משפחתי שקשה לה לקבל אותנו יחד,אבל אני מקווה שהזמן יעשה את שלו...

~Gal~

New member
זה כל-כך מצחיק

זה ממש מזכיר לי את הסיפור שלי ההבדל היחידי הוא שבמקרה שלי - השאיפה היא שהחבר יבוא לכאן... אבל מי יודע - אולי בסוף אני אהיה שכנה שלך (אוסטריה) אגב - וווואו איזה זול לאכול בהונגריה!

carolin

New member
אם השאלה היא בשבילי אז...

הכרנו בארץ.חברה טובה שלי הכירה או יותר נכון יצאה עם חבר שלו ופעם נקלעתי למפגש איתם ראיתי אותו הוא ראה אותי ומאז השמש זורחת עלינו

carolin

New member
פעם הבאה...

כל 3 חודשים אני חוצה את הגבול כדי לקבל ויזה חדשה...כבר ראיתי את סלובקיה מכל מעבר גבול אפשרי, פעם הבאה אני אחצה את גבול הונגריה אוסטריה ואני אסע לוינה , את רוצה למסור לו משהו?
לגבי האוכל:הכל תלוי אם את מדברת על תיירים שבאים לפה שאז זה בהחלט זול או למקומיים שאז זה כבר נהיה יותר יקר(המשכורת פה היא גרושים).

~Gal~

New member
ודרך-אגב

בפעם הבאה שאת חוצה את הגבול - לכיוון וינה - אם במקרה אני אהיה שם, את מוזמנת לקפוץ....
עכשיו אני חייבת לזוז - יש לי מבחן...
לי....

הצעדן

New member
נראה לי שהמקום הטבעי ../images/Emo96.gif

לזוג מעורב הוא במדינה שלישית. כי שם שני הצדדים נמצאים באותו מצב. בארץ תמיד יהיה קשה מאד לזוג מעורב בגלל הממסד הדתי ובגלל דעות קדומות. עכשיו כשהגבולות נפתחים (באירופה למשל) נעשה יותר קל לעבור ממקום למקום.

~Gal~

New member
אני לא מסכימה איתך

השאיפה שלי היא דוקא לחיות כאן במדינה שלי (עדיין לא ברור אם זה מה שיקרה בסוף, אבל את זה רק הזמן יגיד). ואני לא אתן לאף גורם בעל דעות קדומות להחליט בשבילי איך לחיות את חיי. אז זה קשה, נכון, אבל אם עושים משהו שמאמינים שהוא נכון - בסוף מצליחים (בד"כ) מה גם שככל שירבו הזוגות האלה בארץ - לא תהיה בררה אלא לקבל אותם כחלק בלתי נפרד מהמדינה וליצור עבורם את הפתרונות הדרושים. אז במקום לברוח עדיף לנסות קודם. לפחות לנסות.

carolin

New member
לדעתי....

ארץ שלישית היא בכלל לא פתרון כי שם שני בני הזוג נחשבים זרים. ההרגשה שלי עכשיו היא באמת מדהימה ,עוד לא ניתקלתי באנשים שסיווגו אותי כיהודייה או לפי צבע עורי,מה שכן קרה בארץ,רוב האנשים בארץ דבר ראשון שואלים:"הוא יהודי הוא יהודי" למי אכפת ???? גל יש לי שאלה אלייך או יותר נכון הצעה.אני ניסיתי להתגורר איתו בארץ ניסיתי להתגורר איתו פה (ועדיין)לטובתך תנסי את שתי האפשרויות!!! לפני שהגעתי לפה לא יכולתי לדמיין את עצמי מקימה בית במקום אחר מלבד הארץ,אבל עכשיו אני בהחלט חושבת אחרת ,פה הילדים שלי יגדלו בבטחון בשלום בלי שנאה ואיבה ,כמובן שאחנך אותם לדעת מאיפה השורשים שלהם אבל קודם כל הם יהיו בני אדם!! זה טוב לדבר בסיסמאות שאף אחד לא ייקבע לנו איך לחיות וכך צריך להיות אבל במדינה כמו שלנו שחושבת את עצמה לנאורה זה ייקח עוד המון זמן... מקווה שהעברתי את דעותיי,כל כך קשה לכתוב עם המקלדת הוירטואלית הזאת אבל תודה לתפוז לפחות על זה!!!

הצעדן

New member
אני פשוט לא הייתי מסוגל ../images/Emo96.gif

לחשוף בחורה שאני אוהב לאגרסיביות והרשעות שיש בארץ. אפילו לעולים/ות חדשים/ות שמגיעים לארץ בשנות ה-20 - 30 שלהם קשה מאד להסתגל ואני מכיר כמה וכמה שחזרו לארצות מוצאם (אירופה וארה"ב)

~Gal~

New member
קרולין

אצלי קרה בדיוק להיפך - עד שנסעתי לשם לא ראיתי את עצמי ממשיכה לחיות בארץ והיה לי ברור שמתישהו אני הולכת לעזוב. אבל היום אני רואה את הדברים בצורה קצת שונה וחושבת שבשום מקום לא תהיה לי התמיכה של החברים והמשפחה כמו שיש לי כאן ותחושת השייכות, שלא לדבר על זה שחשוב לי שהמשפחה שלי תהיה לצידי (אני לא כזאת תלותית. פשוט מאד אוהבת את המשפחה). ברור שאם לא יילך כאן אני אשמח לנסות שם - בסה"כ מכל שאר הבחינות באמת עדיף שם, לפחות במקרה הספציפי שלי.

carolin

New member
הלוואיי...

והיתה לי התמיכה מהמשפחה אבל הם חושבים אחרת ולכן אני מעדיפה לחיות את חיי כאן עד שהם אולי ישנו את דעתם . מתי תהיי באוסטריה?

~Gal~

New member
רק שתדעי

שגם במקרה שלי המשפחה לא תומכת בקשר, והייתי מעדיפה שאבא שלי כל יום יקום ויגיד לי כמה שהוא מתנגד, מאשר לספוג את ההתעלמות הטוטאלית המעליבה שלו. אבל יחד עם זאת התחושה שלי היא שעם הזמן ההורים שלי יקבלו את זה. לא תהיה להם ברירה והם יודעים את זה. האמת היא שאני לא יודעת מתי אני אהיה שם - לא מזמן חזרתי משם ובקרוב חברי כנראה יגיע לכאן. אנחנו די ספונטניים במפגשים בינינו וצריכים תמיד לנווט בין הלימודים שלי והעבודה שלו. אבל זה זמני...

את סתם מבזבזת את הזצן

תתשעשתי ותחשבי טוב... בקשר מעורב צריך לוותר הרבה... יכול להיות שכל מי שסובב אותך ינדה אותך אבל אם באמת חשוב לך שזהקשר ישאר... אתה צריכה לוותר הרבה... ולחשוב לפני שאת עושה כל צעד.. אם את לא חזקה מספיק אז חבל על כל שניה

למעלה