היחידים שמתפקדים בממשלה העלובה הזאת הם עוצמה יהודית והציונות הדתית.

הליכוד וש"ס והחרדים הם חבורה של אפסים עלובים שלא עושים שום דבר מול האמריקאים והאירופאים הצבועים.
בעקבות האיום של סמוטריץ׳: ארה״ב משחררת את חשבונות הבנק של המתיישבים.

ממשל ביידן ממתן את העיצומים שהטיל על שבעת המתיישבים, ומבהיר כי יוכלו להשתמש בחשבונות הבנק שלהם • זאת בעקבות סירובו של שר האוצר לחדש חתימה על מסמך שמעניק הגנה מפני תביעות לבנקים ישראליים, שיש להם קשרים פיננסיים עם גורמים פלשתיניים.
סוף סוף אנחנו רואים את מה שאני תמיד טוען שכשעומדים נגד הממשל ולא מפחדים הממשל העלוב הזה מתקפל.
אני הייתי מעיף את השגריר האמריקאי ממדינת ישראל ומודיע לדמוקרטים בארה"ב שישראל לא תאפשר לשר החוץ לרמטכ"ל ולא לאף גורם בממשל האמריקאי להתערב לנו במלחמה נגד השמדת החמאס.
ואם אתם חושבים לאיים עלינו באמברגו נשק אז אנחנו נשתמש בפרחי השלום מדימונה.
ממשלת ישראל תשתמש בכל האמצעים שיש לה כדי לא להיות מושמדת צבאית.
רצועת עזה תהייה נקיה ממוסלמים ואתם בממשל תעשו טוב טוב חשבון האם אתם באמת רוצים לעצור את משלוחי הנשק לישראל.
הגיע שהאפסים בממשלת הליכוד אפסי הליכוד יקחו דוגמא מסמוטריץ שמעמיד את הממשל האנטישמי במקום ולא נכנע.
האמריקאים התקפלו ופתחו את 7 החשבונות של מתיישבים יהודים בארץ ישראל.

The Real Big Joe

Well-known member
הליכוד וש"ס והחרדים הם חבורה של אפסים עלובים שלא עושים שום דבר מול האמריקאים והאירופאים הצבועים.

ממשל ביידן ממתן את העיצומים שהטיל על שבעת המתיישבים, ומבהיר כי יוכלו להשתמש בחשבונות הבנק שלהם • זאת בעקבות סירובו של שר האוצר לחדש חתימה על מסמך שמעניק הגנה מפני תביעות לבנקים ישראליים, שיש להם קשרים פיננסיים עם גורמים פלשתיניים.
סוף סוף אנחנו רואים את מה שאני תמיד טוען שכשעומדים נגד הממשל ולא מפחדים הממשל העלוב הזה מתקפל.
אני הייתי מעיף את השגריר האמריקאי ממדינת ישראל ומודיע לדמוקרטים בארה"ב שישראל לא תאפשר לשר החוץ לרמטכ"ל ולא לאף גורם בממשל האמריקאי להתערב לנו במלחמה נגד השמדת החמאס.
רצועת עזה תהייה נקיה ממוסלמים ואתם בממשל תעשו טוב טוב חשבון האם אתם באמת רוצים לעצור את משלוחי הנשק לישראל.
הגיע שהאפסים בממשלת הליכוד אפסי הליכוד יקחו דוגמא מסמוטריץ שמעמיד את הממשל האנטישמי במקום ולא נכנע.
עושים חיל במאבק להפוך אותנו למצורעים הבאים אחרי דרא"פ

עושים חיל במאבק להפוך אותנו למצורעים הבאים אחרי דרא"פ
כל אחד והשקפת עולמו. כל אדם מביא עימו את השקפת עולמו.
אני מניח שאתה לא מתגורר ביהודה ושומרון אבל תחשוב מה היה קורה אם יום בהיר אחד ממשל אמריקאי היה קובע שאתה מתגורר במקום כבוש וכתוצאה מכך היו מעקלים לך חשבון הבנק ,פשוט סוגרים אותו.
זה הכל עניין של השקפה בממשל הקודם טראמפ סגר לאש"פ את הכסף שוחד שהממשלים האמריקאים היו מעבירים לאש"פ והממשל הזה פתח את הברז וסוגר ליהודים את החשבונות בנקים שלהם בתואנה השיקרית שהם מחבלים .
ביידן הוא באמת אוהד ישראל אבל הוא לא קובע כלום. מי שקובע זה יובמה האנטישמי וראשידה טאליב.
אתה מצדד בראשידה טאליב וזכותך.
אני מצדד בטראמפ או יותר נכון בממשל רפובליקני שיהפוך הקערה על פיה.

The Real Big Joe

Well-known member
אני מניח שאתה לא מתגורר ביהודה ושומרון אבל תחשוב מה היה קורה אם יום בהיר אחד ממשל אמריקאי היה קובע שאתה מתגורר במקום כבוש וכתוצאה מכך היו מעקלים לך חשבון הבנק ,פשוט סוגרים אותו.
זה הכל עניין של השקפה בממשל הקודם טראמפ סגר לאש"פ את הכסף שוחד שהממשלים האמריקאים היו מעבירים לאש"פ והממשל הזה פתח את הברז וסוגר ליהודים את החשבונות בנקים שלהם בתואנה השיקרית שהם מחבלים .
ביידן הוא באמת אוהד ישראל אבל הוא לא קובע כלום. מי שקובע זה יובמה האנטישמי וראשידה טאליב.
לא סתרת את דברי מהסיבה הפשוטה שלא התיחסת אליהם בכלל...

לא סתרת את דברי מהסיבה הפשוטה שלא התיחסת אליהם בכלל...
בוודאי שהתייחסתי.
כתבתי כל אחד מביא את השקפת עולמו.
אני לא מסכים עם שום דבר שאתה מייצג, חושב, אומר .
זאת התגובה שלי אליך.
השקפת עולמך היא הזויה ואנטי ציונית.
אתה ושכמותך משרתים היטב את האויב הרוצה לרצוח יהודים להשמיד את מדינת ישראל.

Harrington

Well-known member
מנהל
מילא סגירת חשבון, אבל זה הלך רחוק עד כדי כך שחשבון ייעודי שנפתח לתרומות לחייל פצוע, התרומות שבו לא הועברו על-ידי הבנק לנזקק עקב הסנקציות הללו. זאת בזמן, חשוב להזכיר, שיש בדיוק 0 ראיות ממשיות נגד המתיישבים שהסנקציות (שנועדו כל כולן להצגת שוויון מדומה לעולם וחסרי כל בסיס כלשהו) הופעלו כלפיהם.

פשיטת רגל אידאולוגית לימין - אין לך שום דבר חוץ מלאיים בנשק גרעיני, בדיוק כמו איראן.

Harrington

Well-known member
מנהל
המטרה המקורית שלו זה לאיים בהשמדה הדדית למי שמתכוון לירות עלינו נשק גרעיני - זה לא המקרה.
או שכן או שלא. להזכירך שדיין חשב על הפעלת הנשק הגרעיני כשחשב שישראל עומדת בפני השמדה. זאת על אף שאיש לא הפעיל ואפילו לא איים נגדנו בנשק גרעיני. אז מטרה אחת היא זו שהזכרת, אבל מטרה נוספת היא בהחלט הפעלת הנשק הזה אם וכאשר יכולו כל הקיצין.
היה כאן פיגוע גדול וזהו!

כל השאר בדימיון של הימין.
אין לי מושג מה זה "כל השאר" בעיניך. אף אחד לא דיבר כאן על הפעלת נשק גרעיני, אלא על השמעת איום מרומז באוזני הממשל בבית הלבן לבל יפגע שוב במדינת ישראל. למעשה זה אפילו לא איום, אלא אמירה שאם (למשל) ארה"ב לא תספק את התחמושת שישראל זקוקה לה, לא יהיה לישראל מנוס אלא לפנות למעשים קיצוניים. הממשל מתוך האינטרסים שלו כבר יעשה 1+1 (ולמעשה כבר עשה זאת כשהעביר תחמושת רק בימים האחרונים, בניגוד כמובן לכל הפחדות השמאל והרל"ב).

Harrington

Well-known member
מנהל
כל השאר הוא הדיבור של הימין שאנחנו נמצאים במלחמת קיום ולכן נשק גרעיני הוא הגיוני.
בשלבים הראשונים של המלחמה אכן ניתן היה לדבר על מלחמת קיום, לאור החשש שהחזבאללה יצטרף במלוא עוזו למערכה ואולי אף אירן. חשש נוסף שהיה על אף שהתשקורת הישראלית לא טרחה להזכירו, הוא שמצרים תחשוב שמתקיימת שעת רצון להשמדת ישראל ושהיא תצטרף גם למערכה. אנחנו כבר מזמן לא שם ואני לא חושב שמישהו מגדיר את המצב היום כמלחמת קיום.

לגבי האיום הגרעיני, אתה סתם דוחף דברים לשיח שלא קיימים במציאות. אף אחד מההנהגה הישראלית לא איים בנשק גרעיני על אף אחד וגם הגולש אליו הגבת בעניין לא טען שצריך לאיים על מישהו בנשק הזה. הוא כתב שאם ארה"ב תאיים באמברגו נשק, או אז גם לישראל יש במה לאיים. מה לעשות, הוא צודק לחלוטין בדבריו :). אם וכאשר ישראל תעמוד חו"ח בפני השמדה בגלל אמברגו נשק אמריקאי, עם או בלי קשר לאיומים, לא יהיה לה מנוס אלא להשתמש בנשק יום הדין.

כל השאר הוא הדיבור של הימין שאנחנו נמצאים במלחמת קיום ולכן נשק גרעיני הוא הגיוני.

אנחנו בעוצמה יהודית העלינו את הרעיון והתיזה הזאת.
הסברנו ואמרנו שא. לא טוב שישראל כל כך תלויה בארה"ב מבחינת אמל"ח .
הסברנו ואמרנו שזה כובל את ישראל ועובדה שהיום כולם רואים שצדקנו .ישראל נכנעת לגחמות העלובות של ממשל אמריקאי אנטישמי שעוצר אותה וכובל אותה ולישראל התבוסתנית לליכוד המפלגה הכי עלובה במדינת ישמעאל והחארטליציה הזאת שנכנעים כי מה הם יעשו? הצבא צריך אמל"ח והמחסנים ריקים והגלאקסי נוחתים בישמעאל ומביאים אמל"ח.
כבר שנים בעוצמה יהודית אנחנו קובלים ואומרים שטיפש אחד אמר צבא קטן וחכם זה כמו טיפש שזרק אבן לבאר עשרה חכמין לא יוציאון מהבאר חחחחחחחחחח .
היום רואים שמה שאמרנו תומכי כהנא חי לפני 20 ו 30 שנה שאנחנו תלויים יותר מדי באמריקה וזה יום אחד יפגע בנו צדקנו לכל אורך הדרך.
ןעכשיו אנחנו אומרים לממשלה העלובה הזאת בראשות הליכוד אם אתם לא מסוגלים תנו לנו להוביל. תנו לבן גביר את ראשות הממשלה. נתניהו תתפטר מראשות הממשלה ותעביר את הלפיד לבן גביר . אנחנו נשלח את השגריר האמריקאי בחזרה לוושינגטון.
נפסיק מיד את הסיוע ההומניטרי נפזר כרוזים בצפון הרצועה לתושבים שנשארו שם ונודיע להם שבעוד 24 שעות אנחנו זורקים פצצות דלק וכל מי שישאר שם עד לקו חאן יונס ישרפו חיים.
נתחיל לנקות את הרצועה ממוסלמים.
נשלח את השגריר האמריקאי בחזרה לוושינגטון עם הודעה כזאת.
ממשלת ישראל בראשות ראש הממשלה בן גביר מודיעה לכם על שינוי במדיניות ישראל באשר לגורלה של רצועת עזה.
רצועת עזה תנוקה ממוסלמים וצה"ל יהפוך את הרצועה למגרש חנייה אחד גדול כשתושבי הרצועה ינועו לכיוון מעבר רפיח וסיני. אנחנו נפציץ את מעבר רפיח ואם המצרים יזיזו טנק אחד לכיוון ישראל נשמיד את סכר אסואן בפרחי השלום מדימונה.
אנחנו משעים כל התקשרות עם מצרים ומכריזים עליה כמדינת אויב הסכם הכניעה למצרים בטל מרגע זה.
אם לא נקבל מכם נשק נשתמש בפרחי השלום מדימונה. ישראל לא תאפשר ניצחון לאויב ותשתמש בכל האמצעים הצבאיים העומדים לרשותה על מנת להביס את ציר הרשע מדרום ומצפון.

1ספי11

Well-known member
מתפקדים? איך ואיפה זה בא לידי ביטוי?
הם חלק מהממשלה שאחראית לאסון להרוגים ולחטופים.

מתפקדים? איך ואיפה זה בא לידי ביטוי?
הם חלק מהממשלה שאחראית לאסון להרוגים ולחטופים.
הם חלק מהממשלה אבל הם לא אחראים לאסון בטבח בארי יאר. הם התריעו וחזרו והתריעו שהמחבלים המרצחים של החמאס מתכננים פשיטות על הישובים. הם הביאו לקבינט במיוחד בן גביר את העדויות של התצפיתניות שהמפקדים שלהם לא הגיבו לתצפיות שלהן וכשהן העבירו את החומר לקצין המודיעין של אוגדת עזה הוא נזף בהן והודיע להן אם תמשיכו לדווח נעמיד אתכם למשפט צבאי. בכל ישיבת קבינט בן גביר לחץ לצאת לפעולה נגד החמאס עד ששר הביטחון הודיע לקציני המטכ"ל שלא לדבר איתו והודיע לנתניהו שבן גביר לא יהיה יותר חלק בקבינט כי הוא לא מבין מהחיים שלו בביטחון.
אין וועדת חקירה שתביט בפרוטוקולים של ישיבות הממשלה והקבינט שתראה בסמוטריץ ובן גביר אחראים לטבח.

1ספי11

Well-known member
הם חלק מהממשלה אבל הם לא אחראים לאסון בטבח בארי יאר. הם התריעו וחזרו והתריעו שהמחבלים המרצחים של החמאס מתכננים פשיטות על הישובים. הם הביאו לקבינט במיוחד בן גביר את העדויות של התצפיתניות שהמפקדים שלהם לא הגיבו לתצפיות שלהן וכשהן העבירו את החומר לקצין המודיעין של אוגדת עזה הוא נזף בהן והודיע להן אם תמשיכו לדווח נעמיד אתכם למשפט צבאי. בכל ישיבת קבינט בן גביר לחץ לצאת לפעולה נגד החמאס עד ששר הביטחון הודיע לקציני המטכ"ל שלא לדבר איתו והודיע לנתניהו שבן גביר לא יהיה יותר חלק בקבינט כי הוא לא מבין מהחיים שלו בביטחון.
אין וועדת חקירה שתביט בפרוטוקולים של ישיבות הממשלה והקבינט שתראה בסמוטריץ ובן גביר אחראים לטבח.
וואלה צודק. למה שחברי ממשלה בכירים יהיו אחראים למשהו לתפקוד שמביא אסונות?

מה לא הצלחת להבין ממה שכתבתי?
אתן לך דוגמא. חולה היה צריך לעבור הליך כירורגי פולשני.
היה קונסיליום של 4 רופאים כירורגים.
3 רופאים החליטו ללכת על הליך כירורגי מסוים ורק אחד התנגד ואמר זה עלול להביא למותו של החולה והמליץ על הליך אחר.
אז הם היו 3 נגד 1 וגם ירדו עליו קצת כי אין לו הרבה ניסיון מוכח.
החולה מת כתוצאה מההליך הרפואי וכמובן שהועדה שבדקה את פרוטוקול הדיון של 4 הרופאים האשימה את שלושת הרופאים שהחליטו ללכת על ההליך הכירורגי הספציפי הזה ברשלנות רפואית אבל הרופא הרביעי שהמליץ לא ללכת בהליך הכירורגי הזה אלא בהליך אחר זוכה מכל אשמה.
אולי עכשיו תבין מה כתבתי.

1ספי11

Well-known member
מה לא הצלחת להבין ממה שכתבתי?
אתן לך דוגמא. חולה היה צריך לעבור הליך כירורגי פולשני.
היה קונסיליום של 4 רופאים כירורגים.
3 רופאים החליטו ללכת על הליך כירורגי מסוים ורק אחד התנגד ואמר זה עלול להביא למותו של החולה והמליץ על הליך אחר.
אז הם היו 3 נגד 1 וגם ירדו עליו קצת כי אין לו הרבה ניסיון מוכח.
החולה מת כתוצאה מההליך הרפואי וכמובן שהועדה שבדקה את פרוטוקול הדיון של 4 הרופאים האשימה את שלושת הרופאים שהחליטו ללכת על ההליך הכירורגי הספציפי הזה ברשלנות רפואית אבל הרופא הרביעי שהמליץ לא ללכת בהליך הכירורגי הזה אלא בהליך אחר זוכה מכל אשמה.
אולי עכשיו תבין מה כתבתי.
דוגמא מטופשת. כרגיל . ממשלה היא לא קונסליום לעניין מסוים . לחבר בממשלה יש אחריות משותפת על כל מה שהממשלה מחליטה.
הבן גבירים ידעו לאיים על ראש הממשלה בדברים שהיו חשובים להם וקיבלו כל מה שרצו. נושא החמאס פשוט לא היה חשוב להם מספיק.

דוגמא מטופשת. כרגיל . ממשלה היא לא קונסליום לעניין מסוים . לחבר בממשלה יש אחריות משותפת על כל מה שהממשלה מחליטה.
הבן גבירים ידעו לאיים על ראש הממשלה בדברים שהיו חשובים להם וקיבלו כל מה שרצו. נושא החמאס פשוט לא היה חשוב להם מספיק.

בוודאי שנושא החמאס היה חשוב לבן גביר.
הוא התריע בכל ישיבות הממשלה ובכל ישיבות הקבינט המורחב.
עד כדי כך שגלנט איים על נתניהו שאם בן גביר יהיה נוכח בישיבות הקבינט המורחב הוא גלנט לא יופיע לדיונים בקבינט.
ולא רק שכך אלא שגלנט הורה לקציני המטכ"ל לא לדבר עם בן גביר בשום פנים ואופן על ענייני ביטחון.
זה הכל רשום בפרוטוקולים הלא חסויים של ישיבות הממשלה והקבינט.

Harrington

Well-known member
מנהל
בוודאי שנושא החמאס היה חשוב לבן גביר.
הוא התריע בכל ישיבות הממשלה ובכל ישיבות הקבינט המורחב.
עד כדי כך שגלנט איים על נתניהו שאם בן גביר יהיה נוכח בישיבות הקבינט המורחב הוא גלנט לא יופיע לדיונים בקבינט.
ולא רק שכך אלא שגלנט הורה לקציני המטכ"ל לא לדבר עם בן גביר בשום פנים ואופן על ענייני ביטחון.
זה הכל רשום בפרוטוקולים הלא חסויים של ישיבות הממשלה והקבינט.
רק נזכיר, הימין האידאולוגי (שאב"ג וסמוטריץ' נמנים עליו) צועקים ומתריאים כבר שנים. התגובה שהם זכו להתראותיהם אלו הייתה שהם 'משיחיים' ו'קיצונים'. זה מילא. חלק מהיריבות הפוליטית הלגיטימית (גם אם די מטומטם לא להקשיב להתראות של הצד שעד היום צדק בכל התראותיו).

אבל גם היום השמאל ממשיך עם זה. גם לאחר שהתברר למרבה הצער שגם הפעם, גם בעניין הזה, הימין צדק בהתראותיו, עדיין השמאל ממשיך לכנותו בשמות ולהתעלם מעמדותיו. זאת כבר לא סתם יריבות פוליטית או שנאת חינם. זאת פשוט טיפשות ממדרגה ראשונה.

למעלה