אתם פשוט לא מבינים על מה אתם מדברים!!!

אתי ב10

New member
אתם פשוט לא מבינים על מה אתם מדברים!!!

שלום רב!
בתמימותי נכנסתי לפורום ואני פשוט בהלם מכל מה שנכתב אתם פשוט לא מודעים או שפשוט לא הבנתם נכון את הכתוב בתורה...
ראשית כל מישהו כתב על מעמד האישה שהוא נחות,אז זה ממש לא כך!!! אם כל העולם היה מתנהג לאישה כפי שהתורה מצווה לא הייתה קיימת אישה לא מאושרת על פני האדמה ( קצת בדיקה לעומק לא תזיק לפני שזורקים מילים לא נכונות באוויר ).
לגבי כפייה דתית ענה כאן מישהו האם ראית שמישהו בא אלייך וכיבה לך את הטלוויזיה בשבת, זה באמת כך יש לנו כאנשים את חופש הבחירה כל אחד בוחר עפ"י אמונתו מה לעשות זה כמו שיש לנו איסור לעבור ברמזור אדום יש אדם שיחליט להישמע להוראה הזו ויש את זה שיחליט לא להישמע לה ואז אתם כבר יודעים את ההשלכות לעיניין זה.
אגב אם היום לא היה לנו את החוקים במדינה לאן היינו מגיעם??? כל אחד היה עושה מה שהוא רוצה רוצח,אונס,גונב וכד' לא היינו יכולים בכלל לחיות.
ועוד דבר לגבי האמירה "אנשים לא התנהגו כרצונו והוא החריב את העולם" יש לכם מושג בכלל מה היה שם איך מתוארת התנהגותם של האנשים אני שוב יחזור על זה קצת לחקור ולהיכנס לעומק הדברים יתן לכם תשובות מפורטות יותר
לכל האני לא מאמין בקיומו של בורא עולם איך אתם חיים בהכחשה עם עצמכם אז היום אתם תקראו לזה בשם אחר אך יגיע היום שבו קצת תהיו יותר מודעים לעצמכם וללא הכחשה ואז נראה לי שתתארו זאת קצת אחרת.
לגבי כל מה שש"ס עושה שאתם טוענים שהיא דואגת רק למגזר שלה ותו לא, איפה יש היום מפלגה שנוגעת לכל המגזרים? זה מאוד מעניין אותי כי בשמחה הייתי תומכת,מחזקת ומצביעה להם.
ולכל הטוענים שהדתיים לא מסתדרים בכוחות עצמם יש לכם בכלל מושג במה הם עוסקים שיש המון שעובדים ומתפרנסים יפה מאוד ולגבי המוסדות איזה תרומות הם מקבלים בכלל שזה הרוב. אלה הנתמכים במדינה נו אז מה אז נגיד על כל אחד שמקבל היום קצבה שלא יקבל בגלל שלך זה לא נראה לכל אחד ואחד זה הסיבות שלו ואגב מדובר במספר מצומצם יחסית.
ובמקום להשים את כל העיניים כביכול על הדתיים תייחסו חשיבות ותוציאו את כל הנאנגיה שלכם על המלחמות האמיתיות שאמורות להיות לנו אלימות,תאונות דרכים, חינוך, כלכלה ואהבת הזולת.
תדעו לכם התורה שלנו היא דבר יפה מאוד ונפלא היא לא כופה על אף אחד דבר "נתתי לכם את הטוב ואת הרע ובחרתם בחיים" משפט יפה לא... לכו תנסו להבין אותו
לכל אדם זכות הבחירה שלו ואיך שבמגזר החרדי מתנהגים זה עיניין שלהם וכך גם לגבי המגזר הדתי או החילוני אני מאמינה שכולנו יהודים ואנשים טובים אוהבים אחד את השני אני מאמינה ויודעת שכאשר אתם תהיו ברחוב ותראו אדם שזקוק לעזרה אתם מיד תעזרו לו ולא תתעלמו אין מה לעשות זה תבוע בנו.
ותזכרו כולם עוד דבר רק לפני מספר שנים חווינו את השואה הנוראה וכשאז בזמנו אמרו יהודים לא חיפשו מי דתי או לא כולנו היינו באותה סירה כמו שאומרים אנחנו ערבים זה לזה האהבה בינינו אמורה לגבור ואנו לא אמורים להתנקל אחד לשני. גם היום שהאירנים מאיימים הם מתכוונים לכולנו.
אז בבקשה תפסיקו עם העוינות הזאת זה לא בריא ורק מזיק לשלווה שבה אנו אמורים לחיות וזיכרו בתורה רשום שכולם צריכים לחיות בשלום ואהבה וכך צריך להיות.
לגבי שאלות בכל הנושאים הקשורים בדת יש הים את ערוץ הידברות שמדבר לכולם ועונה לכולם יש להם אהבת עםישראל והעולם כולו תפנו אליהם תתקבלו בשמחה.

Bragi Boddason

New member
צודקת, כדאי לבדוק עובדות לפני

כמו את זה שהרמב''ם התיר הכאת נשים.

אתי ב10

New member
חמוד לא צריך להיות ממורמר

תקשיב לא צריך להיתפס על הכל
תזכור היהדות שלנו היא מאוד מעניינת ויפה אני לא ראיתי מקום שבו כתוב איפשהו להכות בכלל אנשים!!!! לא משנה אישה גבר ילד או כל דבר
התורה שאני מכירה מדברת על אהבה אחווה דיבור בנחת... פניה לא לאלימות,
אני לא מבינה בכלל על מה אתה מדבר על מה אתה נתפס???
אני לא יגיד לך שבדתיים חסר אנשים שלא יתנהגו יפה אך זה קיים בכל מקום, נכון בגלל היותו דתי והולך בדרכי השם הציפייה שלך באופן אוטומטי הוא שהוא יהיה מושלם למה???
הרי גם הוא בנאדם הוא גם יכול לטעות או ליפול לא קיים שלמות אם הייתה שלמות לא היה לנו מה להשלים ואז מה האתגר בחיים.
תנסה לראות את היפי שבדברים אל תהיה קיצוני תקשיב לדעה פה לדעה שם ואז תהיה החלטי תדע את התשובה בעצמך בתוך תוכך
אני מרגישה ממך שיש לך נשמה נפלאה תוציא ממך את כל הכעס תשתחרר ותאמין שיש טוב בחיים...
תהיה טוב תעשה טוב זה גם יגיע עד אלייך...

Bragi Boddason

New member
תקראי רמב''ם וראב''ד ותפסיקי לקשקש.

אם זה מנחם אותך, הראשון תמך בפדופיליה. תמיד משעשע אותי להתדיים עם דתיים שברור שבקושי יודעים לקרוא ולא באמת מכירים את מה שהם מאמינים בו.

אתי ב10

New member
נשמה גבוהה מאוד יש לך

תקשיב אני לא בעד פדופיליה ימח שמם של כל הפדופילים ולא בעד אלימות.
אני אוהבת אנשים ומאמינה בהם עד ש... וגם אז מנסה לדון אותם לטובה.
יש פרשנים לתורה שמפרשים אותה יש המקבלים את הפירוש ויש שלא ( בחירה ), אך התורה שלנו היא אחת נקייה וטהורה אי אפשר ללכלך אותה, שוב אני אומרת לך אל תסתכל על הוגי הדעות שלא מביאים דברים טובים.
אני לא אשקר ויאמר שאני יודעת ומכירה את כל התורה על בוריה,
מה שאני כן יודעת שטוב לי ושמח לי בדרכי אני לוקחת את כל הטוב מהכל שהכי חשוב זה דרך ארץ ואחריה בא הכל, נכון בכל מקום יש את הטוב ואת הרע לצערנו אבל מאידך אם לא היה את הרע לא היינו יודעים מה הטוב...
ולגבי מה שאני מאמינה זה לא הרמבם או הראבד או כל שם שתביא לי אני מאמינה בתורה ובקדוש ברוך הוא וכמו בכל דבר בחיים יש חוקים וגם בתורה יש הלוואי ונזכה לדעת את כולם.
תמיד תמיד לזכור הכל באהבה ובשמחה זה סוד החיים שלנו...

Bragi Boddason

New member
אם את לא יודעת על מה את מדברת

עדיף שתשתקי.

כי אלה הם בין הפרשניים המרכזים לתורה ולתורה שבע''פ. בלי כל קשר, לאור זה שנציגי יהוה בע''מ בתנ''ך נתנו/קיבלו הוראה להשמיד עמים ולרצוח אנשים בגלל האמונות שלהם, קשה לי להאמין שניתן לקרוא לתנ''ך ספר הומאני ויפה.

אתי ב10

New member
קודם כל אני מבקשת ממך שתתבטא בצורה יפה

אנחנו שתי אנשים בוגרים שמנהלים דו שיח.. אני מרגישה ממך יותר מידי כעס אני לא מבינה למה.
עד כמה שידוע לי היהודים הם אלה שנטבחו ונרדפו לאורך כל ההיסטוריה.
אני לא רוצה לעורר בך יותר מידי כעס ( משום מה זה מה שאני קולטת ממך ) אז אני יסיים את הדיון בזה שיהיה לך הרבה הצלחה ואמן תזכה לראות את האמת ושיהיו לך חיים טובים יפים ושלווים עם הבה אהבה ושמחה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

כל העולם היה שונה פעם

א"א למשל להשוות בין מה שעשו שמעון ולוי שהרגו את כל שכם לרצח על "כבוד המשפחה" בטיבה. יש הרבה דברים שלא מובנים לנו היום. רק צריך להבין שהעולם היה שונה.

Bragi Boddason

New member
מעולה, אז תבינו שהעולם שונה.

זה שורש הבעיה, שאתם מתעקשים לחיות בימי הביניים.

enigomontoya

New member
צודקת, התורה היא באמת נפלאה

התורה היא יפה ואני שמח שאני יהודי.
יש לי רק בעיה קטנה עם הנציגים של אלוהים על פני האדמה.
כל אלה שקיבלו מינוי ישירות מהקב"ה לדבר בשמו והם למשל קבעו שיהודים צריך להתלבש כמו בפולין במאה ה- 18.
הם מטיפים לא לעבוד לא להתגייס.
איתם יש לי בעיה.
כמובן שלא כל מי שחובש כיפה הוא פרזיט.
אבל חלק כן ואיתם יש בעיה.

אתי ב10

New member
אז יש עוד מלא פרזיטים אם כך

למה לא פונים אליהם ודוקא תמיד מתייחסים לדתיים כאילו שלא קיים עוד דבר חוץ מהם ושהם תמיד אשמים בכל
יש לנו כאנשים בעיה עם הרבה מקרים וסיטואציות אך מה נעשה???

enigomontoya

New member
אענה לך

כשמדברים על פרזיט כאדם אז אין מה לעשות.
כולנו שונים ויש מי שחרוץ יותר ומי שפחות בין אם הוא חילוני או דתי.
כשמדברים על קבוצה הומוגנית שבשם התורה מקבלת פטור מכל מיני מטלות לעומת שאר האוכלוסיה שצריכה לשלם על המטלות האלה, זה מפריע.
היה מפריע לך אם אני ומשפחתי היינו באים אליך כל יום כדי שתבשלי לנו ואחר כך גם מבקשים שתשלמי לנו על מונית חזרה ?
לי זה בהחלט היה מפריע.

זכותם להיות פרזיטים אבל

שלא יקבלו הנחות והטבות מהמדינה כולל קיצבאות ילדים
שכר אברכים וסיוע ברכישת דירה.
כמו שכתוב בתורה שלהם '''בזיעת אפך תואכל לחם''.

אתי ב10

New member
קיצבאות ילדים כל הורה במדינה מקבל

אני לא מבינה מה העיניין בגלל שיש להם קצת יותר ילדים?
איזה הטבות נוספות הם מקבלים?
התורה שלהם היא התורה שלנו וכן כתוב ככה וזה מה שעם רובנו קורה

dogwomen

New member
הטבות מאוד גדולות, רובם עובדים בשחור

ונהנים מקצבאות על סך 4000 ומעלה (בהתאם למספר הילדים) יש לבטל את קצבאות הילדים וכל מנגנון הרווחה לחלוטין, נראה אותכם שורדים חודש עם סגנון החיים הפרזיטי...

אותו הדבר לגבי הבדואים וזה לא רק קצבאות. החרדים והבדואים נהנים משירותי רפואים מאוד זולים (או חינמיים) ומי משלם על זה? כמובן המעמד הפועל והביניים שמקצה כל חודש כ-10% מהמשכורת שלו למס בריאות וביטוח לאומי.

ובגלל העומס על בתי החולים וביטוח לאומי אנשים מתים כי לא מצליחים לטפל בהם או שיש הרבה נכים שלא מקבלים קצבה למרות שמגיע להם וכנ"ל ניצולי שואה (והכל בגלל מנגנון ההשרצה והבלתי מרוסן שלכם ואורח החיים הפרזיטי)

אתי ב10

New member
אני יענה לך

קודם כל הדתיים כן משלמים על הבריאות כל מי שעובד מורידים לו 10%מהשכר תאמין לי אני מרגישה את זה ממש יפה מורידים לי סכום לא מבוטל. אם כבר מי שלא משלם זה מי שלא עובד אין לאף טחד פטורים מיוחדים אני לא מבינה מאיפה הבאת את זה?
לגבי הקצבאות אני שוב לא מבינה את העיניין היום כל הורה שיש לו ילדים מקבל קצבה על הילד שלו אפשר לחשוב כבר על איזה סכום מדובר על כ 300 ש"ח אז נכון אולי בגלל שהם מרובים בילדים אז הם מקבלים יותר נו אז אני לא מבינה את הבעיה שלך.
למה אני צריכה להיפגע בז שיורידו את הקצבה אני יש לי שלושה ילדים שיהיו בריאים והכסף הזה נותן דחיפה קטנה.
לגבי העיניין של ביטוח לאומי לך תעשה את ההשוואה כמה אנשים מקבלים כסף סתם שבכלל לא מגיע להם ומי שבאמת מגיע לו לא מקבל
אבל מה הקשר בין הקצבה הקטנה שמקבל נגיד תלמיד ישיבה לבין הנכים או ניצוילי השואה זה לא קשור אחד לשני
אני בעולם הביטוח ואני יכולה להגיד לך שזה פשוט אי צדק אי אפשר להישען עליהם בכלום.
ואל תתבטא בצורה כזו לא יפפה "השרצה" וכדומה לא יפה
אני לא יודעת אם אתה הורה אבל ילדים זה דבר נפלא
ועוד דבר אם אנחנו לא נתרבה אז מי הפלשתינאים??????

dogwomen

New member
ההדל המהותי הוא ש...

1.אחוז העובדים בשחור ואוכלי החינם במגזר הוא עצום
2. מי שמשלם את את המיסים ההכי גבוהים הם אנחנו, המגזר העובד והמשכיל שמרוויח 7K ומעלה.
3. רבנים מלבינים הון ומדווחים על הרווחים שלהם כ"תרומות"
4. החוק בעצם מכריח את הציבור לשכור את שירותיהם של אנשי הדת ולא משאיר להם הרבה בחירה (למשל רבן עירוני מרוויח מרוויח כמו ראש עיר וחלקם ככמו ראש ממשלה)
5. המגזר הדתי תמיד סוחט את מי שלא נכנע ללחציהם, הרבנים עצמם מטמטמים ציבור אומלל וחסר ישע ומאיים עליהם לא לעשות עסקים עם "כופרים" כי אז אלוהים יעניש אותם..

יש הרבה נקודות אחרות, זה רק על קצה המזלג.

ולגבי ביטוח לאומי ומס בריאות והקשר לנכים וניצולי שואה - הכל קשור, בגלל העומס על מערכת הבריאות וביטוח לאומי (בגלל המגזרים הפרזיטיים שלא מיצצרים כמעט דבר) הם מחפשים על מי לחסוך כדי שיספיק לאחרים

dogwomen

New member
יש דרכים הרבה יותר מתוחכמות לכפות עלינו דת

מס יבוא על בשר שאינו בשר עגל - 190%
מס יבוא על בשר עגל - 35%

המונופול על עסקי הקבורה והחובה לקבור את המת בבית קברות כשר ולא בשום דרך אחרת (למשל כמו קבורה בים כמו שרבים הותרים ולא מאפשרים להם)

הסתה של רבנים נגד חברות שעובדות בשבת = התקפלות של חברות ומהסיבה הזו רק אין כמעט חברות תחבורה ציבורית למשל שעובדות בשבת

הרשימה עוד ארוכה... כנראה שמאז השואה לא למדתם כלום אם היא תחזור על עצמה רק אתם תיהיו אשמים כי אשנאתם את עצמכם על אחיכם ועל העולם

אתי ב10

New member
אני לא מבינה את הבעיה

לא מגיע יום אחד של חופש בשבוע????
מסכנים אלה שעובדים בשבת לא מספיק כל השבוע אתה בקושי מתראה עם המשפחה אז גם את זה לוקחים לך אנשים נשחקים כל אחד צריך את המרווח נשימה הזה לא משנה אם הוא דתי או לא...
תשאל כל אחד שעובד בשבת אם הוא היה רוצה בכך?
גם התחבורה הציבורית שיהנו הנהגים בבית עם המשפחה...
תחשוב על זה
זה לא כפייה דתית
ולגבי השנאה אולי אתתתחיל להיות אם יותר אהבה
תאמין לי אהבה מביאה אהבה אבל בגלל שאתה מדבר ככה ויש לך את השנאה הזאת כלפי הדתיים משם זה מתחיל...
אז קבל

למעלה