אתם פשוט לא מבינים על מה אתם מדברים!!!

dogwomen

New member
מי אמר שלא מגיע יום חופש?

פשוט לכם אסור לקבוע לציבור שלם איזה מבין הימים יהיה יום החופש שלו, מי שיקבע זה העובד.. אלה סתם תירוצים.

יש הרבה מאוד נהגים שרוצים לעבוד בשבת כדי להרוויח יותר אבל בגלל הסחטנות של עובדי האלילים חברות התחבורה לא מאפשרות זאת...
בכל מיני מגזריןם אחרים עובדים בשבת ואין שום בעיה עם זה. אתם ממציאים בעיות שאין כדי לכפות את הדת ההרסנית וחסרת התועלת על ציבור שלם

אתי ב10

New member
אבל זה כיף שכולם בחופש וזה לא מחולק...

קודם כל אם לא היה שבת לא הייתה את האפשרות להרוויח יותר כי זה יום מנוחה,
הדת שלנו היא לא הרסנית ואף אחד לא כופה עלייך דבר.
אני לא מבינה את הפנאטיות הזאת.
הרי היום אתה כאדם אני יביא לך איזה חוק למשל לא לעבור ברמזור אדום. אתה יכול להישמע לז ואתה יכול שלא אך יש לזה השלכות שהקשה ביותר היא שאתה חלילה יכול לההרג או להרוג מישהו אחר.
אך יש לך בחירה.
אני מבינה שאתה לגמרי חסר אמונה כי אתה קורא "לי" עובדת אלילים,
צר לי על זה כי זה נפלא לחיות באמונה החיים יפים מאוד אין לי שנאה כלפי אף אחד אפילו על הפלשתינאים אני מרחמת כי אני מאמינה שלא כולם רוצחים ורוצים בהרג שלנו,
תגיד לי סתם מעניין אותי אתה לא מאמין בכלום כאילו מה אין תכלית???

dogwomen

New member
את רוצה שאני אזכיר שוב כל מה שאמרתי?

אין לי מושג אם את מתעלמת בשיטתיות ממה שאומרים לך או שאת פשוט מכריחה את עצמך לא לחשוב.

ואין שום דבר כיפי בזה, ובמה שאמרת אין שום דבר שמצדיק כפייה דתית, פשוט אין לך מה לומר...

השואה תחזור על עצמה בדרך זו או אחרת וזה יהיה רק באשמתכם שאתם תורמים לבידול ומרחיבים את השסע הקיים.. מזכיר לי את כל החסידויות האנטי ציוניות שלעגו ליהודים החילונים והמשכילים לפני שנטבחו כליל

למעלה