בואו נתחיל כשרשור ראשון:

alon3232

New member
בהחלט - עם 2 אפילו !!!

כנס לקישור ולחץ על התמונה במרכז העמוד View The Masks

Yaki J

New member
טוב שלא הוצאת מהארזה. זה פחות מוצלח

בדיספליי בלעדיה.

okidoki

New member
בהצלחה נזכרתי שיש לי קצת פריטים

קובית בורג קטנה עם קפטן פיקארד ובורגי בורג (המשרת שנשכר ביחד עם החללית), בורג אחר טיפה יותר גדול, וברביון מברבאבא שרכשתי בבלגיה, אני אוספת דמויות שמענינות אותי וכן כאלה הקשורות לנוסטלגיה

עטלפוני

New member
כשמי כן אני...

נעים מאוד, עטלפוני. אספן AF ומרצ'נדיז כללי של באטמן, ושאר הדמויות מעולמו. האוסף מורכב מכל מיני פריטים, מעגילים וחולצות ועד לקלפים וכוסות. כ - 70% מהאוסף מורכב מ AF בגדלים שונים, חלקן סטנדרטיות יותר, וחלקן יותר מיוחדות. בנוסף לזה, יש לי קצת מסרטים אחרים, כגון Antz, Toy Story, משחק ילדים, בחזרה לעתיד ועוד שונות קטנות. אעלה תמונות מאוחר יותר.

ketty the sheep

New member
כרגע יש לי רק דמות אחת.

של אדוארד מסדרת האנימה Fullmetal Alchemist. אני מתכננת להשיג עוד דמויות מהסדרה, בבוא היום.

THE G1

New member
האוסף שלי

יש לי אוסף בובות האבקות שאותו אני אוסף מאז שהיתי בכיתה ה' וזה היה אי שם לפני 13 שנים,האמת שממש השבוע יצא לי להוסיף מספר בובות נוספות{שלא נמצאות בתמונה}

alon3232

New member
יפה - נראה במאנת משוקע והנושא נחמד

מי מייצר את הדמויות? חברה אחת ספציפית ? ומהיכן את ה רוכש/רכשת אותן בעבר?

THE G1

New member
יש לי שלוש סוגים של בובות

אחד שמיוצר ע"י חברת הסברו{ואלו הן בובות שהיו נמכרות במהלך השנים בארץ ומוכרות למרבית אוהדי ההאבקות הותיקים} ושני סוגים נוספים שקצת פחות מוכרים. חלק מהבובות קניתי בארץ,חלק אחר הזמנתי מחברת שנקראתfigures inc והשבוע קיבלתי מספר בובות מבחור שקניתי ממנו.

McBlack

New member
וואי איזה מגניב אתה (=

כמה יש לך שם? (לא צינית, סתם מתעניינת) בדוגרי, אוסף מכובד :) יש לי כמה כאלה מתקופת המנדט זרוקים איפשהו בחדר אגב תתמזל"טו על הפורום

THE G1

New member
כמות

מה שאתם רואים בתמונה זה בערך 110. בנוסף יש לי עוד 59 בובות שקיבלתי השבוע{חלקן כפולות לאלה שרואים בתמונה} עוד 18 מהסוג הראשון של בובות שיצא אי פעם{כולל בובה של מושל מינסוטה לשעבר,ג'סי ונטורה כאשר עדיין היה מתאבק} בחישוב מהיר זה יוצא בערך 187. {אני לא משוכנע לגבי המספר הסופי}

עטלפוני

New member
../images/Emo45.gif

יש לך תמונות באיכות יותר גבוהה (או אולי סתם מקרוב יותר) ?

למעלה