דיוני סדרות #125

טוני החתול

Well-known member
מנהל
קראתי כשכתבת,
אני לא זוכר אם לא היה לי מה להגיב, או שלא היה לי זמן להגיב בדיוק.
הודעת סיכום על One Day:
לפני הכל- ראיתי בבינג׳. או בינג׳ חלקי. זה אומר הרבה אצלי, במיוחד כשעוד לא סיימתי בולדרס גייט וזה אמור להיות בטופ פריוריטי שלי.

אהבתי מאד, מאד מאד. בכיתי מאד מאד מאד. האמת שכבר בפרק שבו הם מתאחדים סופסוף, אבל במיוחד בתאונה שלה (אולי כי את הפרקים האחרונים ראיתי אחרי 1:00 וזה היה בשאריות יום מאד מלחיץ, אבל עדיין). הייתה לי הרגשה שיקרה משהו רע בסוף הסדרה כי ראיתי הודעות עם סימון בסגנון של ״האם כדאי לראות למרות *****״, אז היה די ברור שהכוונה היא לסוף של הסדרה, אבל חשבתי שאולי הם איכשהו חס וחלילה לא נהיים ביחד. ברגע שהם כן קלטתי שמשהו איום ונורא יקרה, אבל עד הרגע האחרון חשבתי שאמה תאובחן במחלה כלשהי.

בכל מקרה, אהבתי מאד. לשחקנים הייתה כימיה מעולה, השחקן הראשי ממש מצויין, ואני חולקת על עדי- אני כן אהבתי את אמה ואת האופי שלה פה, אני חושבת שזה הוסיף לשונות שלהם ולקסם של ״בכל זאת זה עובד״.
בעקבות הדיונים שלכם על הסרט ראיתי את הטריילר שלו, הרגיש לי קצת קרינג׳י (אולי זה המבטא של אן האת׳אווי?) אבל אני כן מסוקרנת לנסות. אפשר לצפות בו במקום חוקי כלשהו? המחשב שלי שמאפשר תוכן דודים נמצא בחו״ל כרגע
תודה רבה, זאת תגובה הולמת יותר לעומת עדי הסרט-טוב-יותר |חזיר|

אני גם ראיתי את הפרק האחרון בסוף בינג' חזק בסביבות 1 בלילה והרגשתי די כמוך.
אם כי לי לא ספיילרו בכלל אז לחלוטין לא ציפיתי לשום דבר.

didalf

Well-known member
בכל מקרה, אהבתי מאד. לשחקנים הייתה כימיה מעולה, השחקן הראשי ממש מצויין, ואני חולקת על עדי- אני כן אהבתי את אמה ואת האופי שלה פה, אני חושבת שזה הוסיף לשונות שלהם ולקסם של ״בכל זאת זה עובד״.
טוב אני שמחה בשבילך שנהנית.

בעקבות הדיונים שלכם על הסרט ראיתי את הטריילר שלו, הרגיש לי קצת קרינג׳י (אולי זה המבטא של אן האת׳אווי?) אבל אני כן מסוקרנת לנסות. אפשר לצפות בו במקום חוקי כלשהו? המחשב שלי שמאפשר תוכן דודים נמצא בחו״ל כרגע
יש ביס/סטינג. אני לא זוכרת אם יש לך.
מה המחשב עושה בחו"ל?8-*
תודה רבה, זאת תגובה הולמת יותר לעומת עדי הסרט-טוב-יותר |חזיר|
עדי צודקת|פטיש|

limors2

Active member
יש ביס/סטינג. אני לא זוכרת אם יש לך.
מה המחשב עושה בחו"ל?8-*
יש ביס ויש לי יס, מקווה שיהיה לי זמן לראות כי אני עדיין עובדת וצריכה עוד לסדר ולנקות כי תכף טסים לחו״ל להתאחד עם המחשב (הבת זוג שלי לקחה אותו לאסוף את הדרכון הפורטוגלי שלה, עוד יומיים נפגשות באיטליה לסיור לוקיישנים פוטינציאליים למעבר)

didalf

Well-known member
יש ביס ויש לי יס, מקווה שיהיה לי זמן לראות כי אני עדיין עובדת וצריכה עוד לסדר ולנקות כי תכף טסים לחו״ל להתאחד עם המחשב (הבת זוג שלי לקחה אותו לאסוף את הדרכון הפורטוגלי שלה,
הדרישה לדרכון זה מחשב?:-D
עוד יומיים נפגשות באיטליה לסיור לוקיישנים פוטינציאליים למעבר)
יאי אז זה קורה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
מה דעתכם על BLOODLINE (קשר דם)?
יש עליה חו"ד טובה מצד מבקרי העיתונים למרות שנשכחה לאחר עונה אחת.
לא ראיתי אותה.
זכור לי רק שהיה קטע מוזר שהיא ירדה מנטפליקס לתקופה ארוכה למרות שלהבנתי היא הייתה סדרת מקור של נטפליקס. ואז מתישהו היא חזרה לשם.

(הבת זוג שלי לקחה אותו לאסוף את הדרכון הפורטוגלי שלה, עוד יומיים נפגשות באיטליה לסיור לוקיישנים פוטינציאליים למעבר)
למה אתן מתכננות מעבר?
(כלומר חוץ מזה שאתן גרות במדינה שכנראה לעד תהיה במצב כלשהו של מלחמה)

טוני החתול

Well-known member
מנהל
תוהים איך תחגגו את פסח השנה?
האם לראות שוב את נסיך מצריים?

אז נטפליקס מספקים משהו חדש - Testament: The Story of Moses
מיני סדרה (3 פרקים) על סיפור משה.

אז נכון שהם מוציאים את זה איזה חודש מוקדם מידי (בסוף מרץ),
אבל פסח באמת לרוב בתחילת אפריל. (אולי זה כי אף אחד לא סיפר להם שזאת שנה מעוברת)

מה שממש מוזר זה שזה יהיה בסגנון החצי דוקומנטרי שהם עושים בו את חלק מהסדרות ההיסטוריות שלהם - כמו הסדרה לאחרונה על אלכסנדר מוקדון.
כלומר כזה שבו נעים בין הדמויות כמו בסדרה מתוסרטת, ובין חוקרים, היסטוריונים, ארכיאולוגים וכאלו שמדברים על מה שידוע מההיסטוריה.
אבל זה די מוזר כי כמעט כל הסיפור הזה ידוע רק מהטקסט התנכי. וגם לפי הטריילר זה החלק העלילתי יכלול ניסים. כלומר זה לא משהו היסטורי.

אבל בכל מקרה נראה לי כמו משהו שיכול להיות נחמד לצפייה בחול המועד.

limors2

Active member
הדרישה לדרכון זה מחשב?:-D

יאי אז זה קורה?
חחחחחח הדרישה של מי שטסה לבד ל4 ימים זה לקחת איתה מחשב. וחבל כי נזכרתי שיש לי שם בילי שוורץ שרציתי לראות בטיסה.

ותשובה גם לך וגם לניק- השאיפה היא שזה באמת יקרה, בהחלט מתקדמות לשם. שם= בת הזוג שלי רוצה ומתכננת ללמוד רפואה באיטליה, אז אנחנו מתכננות ומקדמות מעבר לשם. לנצח? לא ברור. אבל לפחות לשנים הקרובות, במידה והיא תתקבל

טוני החתול

Well-known member
מנהל
במהלך השבוע ראיתי את כל העונה הראשונה של הסדרה החדשה The Second Best Hospital in The Galaxy
ממש אהבתי.
זה אולי לא לכולם, אבל בהחלט למי שאוהב מדע בדיוני מטורף קצת.
אבל מתחת לזה זה הסיפור על הקשר בין שתי חברות עם עליות ומורדות ומערכות יחסים של כל אחת.
(אחת מהן מאוד מזכירה בסיפורה את ברנדה מעמוק באדמה)

בין המדובבים יש את קירן קאלקין, נטשה ליון, מאיה רודולף ועוד

1709895962688.png

Lion_Heart

Well-known member
תוהים איך תחגגו את פסח השנה?
האם לראות שוב את נסיך מצריים?

אז נטפליקס מספקים משהו חדש - Testament: The Story of Moses
מיני סדרה (3 פרקים) על סיפור משה.

אז נכון שהם מוציאים את זה איזה חודש מוקדם מידי (בסוף מרץ),
אבל פסח באמת לרוב בתחילת אפריל. (אולי זה כי אף אחד לא סיפר להם שזאת שנה מעוברת)

מה שממש מוזר זה שזה יהיה בסגנון החצי דוקומנטרי שהם עושים בו את חלק מהסדרות ההיסטוריות שלהם - כמו הסדרה לאחרונה על אלכסנדר מוקדון.
כלומר כזה שבו נעים בין הדמויות כמו בסדרה מתוסרטת, ובין חוקרים, היסטוריונים, ארכיאולוגים וכאלו שמדברים על מה שידוע מההיסטוריה.
אבל זה די מוזר כי כמעט כל הסיפור הזה ידוע רק מהטקסט התנכי. וגם לפי הטריילר זה החלק העלילתי יכלול ניסים. כלומר זה לא משהו היסטורי.

אבל בכל מקרה נראה לי כמו משהו שיכול להיות נחמד לצפייה בחול המועד.
הסיפור של משה זה כמו דרקולה...כמה גרסאות כבר ראינו?...ובכן אני, ממש רוצה לצפות(אל דאגה, אני לא אספיילר)

limors2

Active member
יש ביס ויש לי יס, מקווה שיהיה לי זמן לראות כי אני עדיין עובדת וצריכה עוד לסדר ולנקות כי תכף טסים לחו״ל להתאחד עם המחשב (הבת זוג שלי לקחה אותו לאסוף את הדרכון הפורטוגלי שלה, עוד יומיים נפגשות באיטליה לסיור לוקיישנים פוטינציאליים למעבר)
אז ראיתי בינתיים חצי סרט-

סורי עדי, הסדרה הרבה יותר זורמת לי.
אולי זה כמו אצל קאברים אצלי, שאני כמעט תמיד מעדיפה את המקור, גם אם אצלי המקור זה בכלל הקאבר (מבולבלים? גם אנחנו).

מרגיש לי שאחרי העומק והסצינות המורחבות בסדרה הכל מתקדם מהר מדי בסרט, המפגש הראשון שלהם היה סופר מהיר ולא שוכנעתי בכלל שהוא הספיק להם כדי להיות חברים כ"כ טובים/מאוהבים עד כלות עמוק בפנים או לא כ"כ עמוק. לדקס ואמה בסדרה היה הרבה יותר מתח מיני ומבטים נוגים, כבר מהפגישה הממש ראשונה ובמיוחד בחופשה. בסרט זה לא עשה לדקס הרבה למרוח את אם בקרם הגנה, בסדרה היה שם הרבה יותר מטען ואם כמעט נמסה.
וגם, סורי אן האת'אווי אבל את מהממת מדי לתפקיד הזה. אני פחות קונה את זה כשאם יותר יפה מדקס. תכף אמשיך לצפות, כי כן נהניתי, אבל אני כל הזמן משווה לסדרה ומעדיפה אותה

didalf

Well-known member
סורי עדי, הסדרה הרבה יותר זורמת לי.
את טועה אבל את מנסחת את זה פחות מעצבן מניק אז אני ארשה לך לטעות.
אולי זה כמו אצל קאברים אצלי, שאני כמעט תמיד מעדיפה את המקור, גם אם אצלי המקור זה בכלל הקאבר (מבולבלים? גם אנחנו).
כן... נראה לי שזה אכן הבעיה שלך.
אבל כאילו היה לי זכרון סופר מעומם של הסרט אז אני יותר מרגישה שראיתי גם את הסדרה קודם ועדיין יותר אהבתי את הסרט. פתאום דברים שלא עבדו לי בסדרה הבנתי איך אמורים להיות כמו שצריך.
מרגיש לי שאחרי העומק והסצינות המורחבות בסדרה הכל מתקדם מהר מדי בסרט, המפגש הראשון שלהם היה סופר מהיר
זה נכון שהמפגש הראשון היה סופר מהיר ולא ברור למה היא בכלל הלכה איתו הביתה בסרט.
אבל בהמשך בעיני ה"למה הם חברים בכלל" יותר ברור דווקא בסרט. בסדרה היה נראה שהם רק רבים ותמיד יש שם כעס ומטענים רגשים. בסרט מרגישים באהבה מתחת לעקיצות ורואים שהם באמת נהנים להיות ביחד.

וגם, סורי אן האת'אווי אבל את מהממת מדי לתפקיד הזה.
לאדעת עשו לה שיער מכוער הספיק לי:-D
וטוב אף פעם לא הפריע לי דמויות יפות יותר מאיך שמתייחסים אליהן.

didalf

Well-known member
תגידי יש לך את הבעיה הזאת עם עם הטיילורס ורז'נס?

limors2

Active member
תגידי יש לך את הבעיה הזאת עם עם הטיילורס ורז'נס?
בכלל לא, חוץ מכמה ב1989 שהיו קצת יותר... שטוחים.

סיימתי את הסרט-
עומדת מאחורי ההודעה הקודמת שלי- בהחלט מעדיפה בהרבה את הסדרה. עבר לי מהר מדי, היה חסר לי העומק, ואני חושבת שזה שבסדרה בחרו להציג את היום שאחרי שלהם בהתחלה ולא בסוף עזר לחזק את האהבה הבלתי ממומשת.
יאמר לזכות הסרט- הסצינה האחרונה שלו, עם דקס מחייך ומתרחק אחרי שראינו אותו בהווה עם הבת שלו, לקחה את כל הסרט והפכה אותו בבת אחת מסיפור האהבה של שניהם לסיפור של של דקס, בצורה ממש מיוחדת שמאד שדרגה את הסרט לטובה. שאפו.
אבל עדיין, מעדיפה את הסדרה.

didalf

Well-known member
מזל|מזיע|
חוץ מכמה ב1989 שהיו קצת יותר... שטוחים.
*מתעלמת מההמשך|שפם|*

- הסצינה האחרונה שלו, עם דקס מחייך ומתרחק אחרי שראינו אותו בהווה עם הבת שלו, לקחה את כל הסרט והפכה אותו בבת אחת מסיפור האהבה של שניהם לסיפור של של דקס
מעניין, כי ניק אמר את זה על הסדרה דווקא.
אז כנראה זה נכון לשניהם.

dilia snake

Well-known member
לא הבנתי את הפואנטה. זה קרינג'י במכוון? יש שם אמירה?

ראיתי אתמול בערב ואני עדיין לא מבינה מה רצו ממני 8-* .

טוני החתול

Well-known member
מנהל
זה חזר
קצת הצחיק אותי שווילה מתייחס לכך שאסור לו שיהי לו שיער יותר קצר מהנוכחי שלו בגלל שזה מה שיאה לנסיך. אני לא מבין איך שיער קצר מידי הוא בעיה.
זה גם גורם לי לחשוב שהשחקן חיכה לסיים את התפקיד כדי להסתפר קצר. ובאמת התספורת הנוכחית של השחקן היא מאוד קצרה. וזה נראה לו מאוד יפה.
1710355607940.png

ולפרק...
הרבה דברים שקצת עיצבנו אותי.
אוגוסט מעצבן וכל קיומו מעצבן.
אין לי כוח לשרה וכל הדרמה עם פליז (זה השם שלה?) ואני גם לא ממש זוכר מה בעצם היה שם. כלומר הם לא אמרו לפליז ששרה ואוגוסט יחד. אבל היה מעבר לכך? שרה כועסת על אוגוסט בגלל שהיא גילתה שהוא זה שהפיץ את הסרטון של ווילהלם וסיימון ביחד?
די שישלימו ויצאו לי מהסיפור.
כי מה שמעניין אותי זה הסוף של עונה 2 שבו ווילהלם יצא מהארון בגדול מול כל העולם.
וזה כזה כיף שהם עכשיו יכולים להתנשק איפה שבא להם.
אבל חוץ מהנשיקה האחת הזאת כמעט הכל היה על איך זה בעצם היה כאילו דבר רע.
ואפילו סיימון כועס על ווילהלם על כך שהוא עשה את זה בלי לומר לו שום דבר. (אוקי אני יכול קצת להבין, אבל סיימון דרש שהוא לא יהיה סוד, אי אפשר לא זה ולא זה).
ועכשיו הנאום של ווילהלם איכשהו גורם לכך שתלמידים לשעבר מספרים סודות על דברים שעושים בבית ספר (הקטע המגעיל הזה בעונה 1 שגרמו לווילהלם לשתות רוק של אחרים שקיוויתי לשכוח מזה).
ועכשיו כולם יכעסו על ווילהלם שזה בגללו, למרות שבאמת איך זה קשור בכלל? איך הוא יכל לדעת שזה שהוא מספר על האהבה שלו יגרום לאנשים להעלות את הדברים האלו. הוא לא גרם להם לעשות את השטויות המגעילות האלו.
חוץ מזה שעכשיו סיימון מקורקע וווילהלם בערך מקורקע בתיכון אז הם בקושי יתראו.
וסיימון המסכן מגיב לאנשים ששולחים תגובות לכתבות באינטרנט... אפשר להבין אותו אבל זה כזאת טעות נוראית.

היה את הקטע החמוד של ווילהלם וסיימון בארמון שראו בטיזר כבר לפני חודשים. אבל אני חשבתי שזה קורה בביקור של סיימון בארמון בתור חבר של ווילהלם, לא בביקור עם עורכי דין :-(

והיה את הקטע עם המלכה שהיה לה התקף חרדה או אולי משהו פיזי יותר, לא הרחיבו על זה. אבל זה לחלוטין גרם לי לחשוב שהיא פשוט תמות ואז ווילהלם יהפוך למלך כבר.
לא נראה לי סביר, אבל גם לא חשבתי שהנסיך המקורי ימות בעונה 1 לפני שזה קרה.

didalf

Well-known member
קצת הצחיק אותי שווילה מתייחס לכך שאסור לו שיהי לו שיער יותר קצר מהנוכחי שלו בגלל שזה מה שיאה לנסיך. אני לא מבין איך שיער קצר מידי הוא בעיה.
חחח נכון? כאילו הייתי מצפה שיגיד שאסור לו לחרוג לא קצר יותר ובטח לא ארוך יותר.

הרבה דברים שקצת עיצבנו אותי.
אוגוסט מעצבן וכל קיומו מעצבן.
כנל

אין לי כוח לשרה וכל הדרמה עם פליז (זה השם שלה?) ואני גם לא ממש זוכר מה בעצם היה שם. כלומר הם לא אמרו לפליז ששרה ואוגוסט יחד. אבל היה מעבר לכך? שרה כועסת על אוגוסט בגלל שהיא גילתה שהוא זה שהפיץ את הסרטון של ווילהלם וסיימון ביחד?
אני גם לא זוכרת ולא אכפת לי.
בכלל אני שונאת את שרה שתעזוב את חיינו כבר.

וזה כזה כיף שהם עכשיו יכולים להתנשק איפה שבא להם.
כן הם חמודים אבל
אבל חוץ מהנשיקה האחת הזאת כמעט הכל היה על איך זה בעצם היה כאילו דבר רע.
כל זה.

ואפילו סיימון כועס על ווילהלם על כך שהוא עשה את זה בלי לומר לו שום דבר. (אוקי אני יכול קצת להבין, אבל סיימון דרש שהוא לא יהיה סוד, אי אפשר לא זה ולא זה).
סימון קצת מצעבן שהוא לא מבין את המשמעות של לצאת עם סלב, ולא סתם, פאקינג נסיך.

ועכשיו הנאום של ווילהלם איכשהו גורם לכך שתלמידים לשעבר מספרים סודות על דברים שעושים בבית ספר (הקטע המגעיל הזה בעונה 1 שגרמו לווילהלם לשתות רוק של אחרים שקיוויתי לשכוח מזה).
ועכשיו כולם יכעסו על ווילהלם שזה בגללו, למרות שבאמת איך זה קשור בכלל? איך הוא יכל לדעת שזה שהוא מספר על האהבה שלו יגרום לאנשים להעלות את הדברים האלו. הוא לא גרם להם לעשות את השטויות המגעילות האלו.
חוץ מזה שעכשיו סיימון מקורקע וווילהלם בערך מקורקע בתיכון אז הם בקושי יתראו.
וואי איזה חבורת מטומטמים אין לי כוח אליהם. הם מתנהגים חרא ואז כועסים שלוקחים להם את הכיף של להמשיך להתנהג חרא? ממה שהם סיפרו על משחק הנקודות הזה זה שוב לעשות דברים מגעילים. אוי לא לקחו לכם את זה? תחחנקו|שפם| לא הבנתי אם כצופה אני אמורה לרחם עליהם או מה?

והיה את הקטע עם המלכה שהיה לה התקף חרדה או אולי משהו פיזי יותר, לא הרחיבו על זה. אבל זה לחלוטין גרם לי לחשוב שהיא פשוט תמות ואז ווילהלם יהפוך למלך כבר.
אני גם חושבת.

ראיתי גם פרק 2 אבל אני ממש מתקשה להמשיך. אין לי כוח לכולם ו-וילה וסימון חמודים אבל זה מתחיל להיות לא מספיק, במיוחד כשהשפה כזאת עינוי.

לא רציונלי, דרמת מתח המבוססת על ספרו של הפרופסור הישראלי דן אריאלי, העוקבת אחר אלק מרסר, פרופסור בעל שם עולמי לפסיכולוגיה התנהגותית, שבשל כשרונו המיוחד לנתח את טבע האדם, מגויס על ידי ה-FBI לעזור בתיקים חשובים.

למעלה