דיוני סדרות #125

didalf

Well-known member
אני רק עכשיו משלימה ארץ נהדרת מהשבוע איך אף אחד לא סיפר לי שגנץ עושה איימ ג'אסט קן חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D:-D

didalf

Well-known member
לא רציונלי, דרמת מתח המבוססת על ספרו של הפרופסור הישראלי דן אריאלי, העוקבת אחר אלק מרסר, פרופסור בעל שם עולמי לפסיכולוגיה התנהגותית, שבשל כשרונו המיוחד לנתח את טבע האדם, מגויס על ידי ה-FBI לעזור בתיקים חשובים.
סיימתי לצפות בלא רציונלי ובפרק האחרון (פרק 11) חוטפים את רוז לכן דיי ברור שתהיה עונה שנייה, מישהו/י יודע/ת, מתי?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
סיימתי לצפות בלא רציונלי ובפרק האחרון (פרק 11) חוטפים את רוז לכן דיי ברור שתהיה עונה שנייה, מישהו/י יודע/ת, מתי?
לרוע המזל הרבה פעמים עונה מסתיימת במצב של מתח ובכל זאת לא מחודשת לעונה חדשה ככה שנותרים עם סוף כזה מעצבן לעד.
אבל למזלך במקרה הזה הסדרה כן חודשה לעונה שניה.
זאת סדרה של NBC אז רוב הסיכוי שהעונה השניה תתחיל בסביבות ספטמבר 24

keren or5

Well-known member
בין העולמות - In Limbo

סיימתי עונה ראשונה. ואני ממליצה בהתלהבות על הסדרה הזאת. היא הרבה יותר טובה ממה שחשבתי שהיא תהיה. אני לא רוצה אפילו להגיד שום דבר העלילה כי אפילו לתאר את תחילת הסדרה ואפילו מה שמופיע בטריילר לדעתי מספלייר את הפרק הראשון ועדיף לראות בלי לדעת כלום (אבל אני גם מבינה שבימינו יש כ"כ הרבה סדרות שלפעמים צריך לראות את הטריילר, או לקרוא תקציר כדי להחליט אם לראות, אז אם אתם חייבים תראו את הטריילר, הוא רק מספלייר את הפרק הראשון).
אם בכל זאת יש סיכוי שתראו בלי לדעת כלום- אז כל מה שאני יכולה להגיד זה שזו (בנתיים) עונה 1 עם 6 פרקים (חצי שעה לפרק- ממש לא מחויבות גדולה אפשר לסיים ביום). משהו שבהחלט מתאים בול להגדרה של "דרמדי". יש המון רגעים מצחיקים וכייפים וקלילים בסדרה, אבל יש גם רגעים דרמטיים ורציניים. הפרק האחרון אפילו הביא אותי להיות על סף דמעות. אני רואה מחיפוש מהיר שבאמת אין איפה לראות את זה חוץ מהוט ונקסט TV ואני משערת שאין את זה להרבה אנשים את זה בפורום, אבל בשביל מה שזה שווה, אם הייתי צריכה להמליץ לעצמי מעכשיו שסיימתי את הסדרה לעצמי שעוד לא ראתה את הסדרה, אם היא שווה להתעסק אם דודים כדי לראות אותה, התשובה הייתה חד משמעית כן. אז גם תעשו עם המידע הזה מה שאתם רואים לנכון. התחלתי לראות בגלל בלאמי אבל היא לחלוטין מעולה גם בלי קשר אליו. כלומר, לא בדיוק כי הוא הדמות הראשית אז כן הוא חלק חשוב, יותר התכוונתי שהייתי ממש אוהבת את הסדרה גם אם לא הייתי מכירה את השחקן, שגם ככה הוא משחק דמות שונה לחלוטין מבלאמי אז אל תראו אם אתם מצפים לדמות של בלאמי, כי הוא דמות אחרת לגמרי (ועדיין דמות טובה מאוד!).
קיצר זה בעיקר בשביל עדי |חזיר| שביקשה ממני עדכון לגבי הסדרה הזאת, אבל ההמלצה תקפה לכולם.

Lhuna3

Well-known member
בין העולמות - In Limbo

סיימתי עונה ראשונה. ואני ממליצה בהתלהבות על הסדרה הזאת. היא הרבה יותר טובה ממה שחשבתי שהיא תהיה. אני לא רוצה אפילו להגיד שום דבר העלילה כי אפילו לתאר את תחילת הסדרה ואפילו מה שמופיע בטריילר לדעתי מספלייר את הפרק הראשון ועדיף לראות בלי לדעת כלום (אבל אני גם מבינה שבימינו יש כ"כ הרבה סדרות שלפעמים צריך לראות את הטריילר, או לקרוא תקציר כדי להחליט אם לראות, אז אם אתם חייבים תראו את הטריילר, הוא רק מספלייר את הפרק הראשון).
אם בכל זאת יש סיכוי שתראו בלי לדעת כלום- אז כל מה שאני יכולה להגיד זה שזו (בנתיים) עונה 1 עם 6 פרקים (חצי שעה לפרק- ממש לא מחויבות גדולה אפשר לסיים ביום). משהו שבהחלט מתאים בול להגדרה של "דרמדי". יש המון רגעים מצחיקים וכייפים וקלילים בסדרה, אבל יש גם רגעים דרמטיים ורציניים. הפרק האחרון אפילו הביא אותי להיות על סף דמעות. אני רואה מחיפוש מהיר שבאמת אין איפה לראות את זה חוץ מהוט ונקסט TV ואני משערת שאין את זה להרבה אנשים את זה בפורום, אבל בשביל מה שזה שווה, אם הייתי צריכה להמליץ לעצמי מעכשיו שסיימתי את הסדרה לעצמי שעוד לא ראתה את הסדרה, אם היא שווה להתעסק אם דודים כדי לראות אותה, התשובה הייתה חד משמעית כן. אז גם תעשו עם המידע הזה מה שאתם רואים לנכון. התחלתי לראות בגלל בלאמי אבל היא לחלוטין מעולה גם בלי קשר אליו. כלומר, לא בדיוק כי הוא הדמות הראשית אז כן הוא חלק חשוב, יותר התכוונתי שהייתי ממש אוהבת את הסדרה גם אם לא הייתי מכירה את השחקן, שגם ככה הוא משחק דמות שונה לחלוטין מבלאמי אז אל תראו אם אתם מצפים לדמות של בלאמי, כי הוא דמות אחרת לגמרי (ועדיין דמות טובה מאוד!).
קיצר זה בעיקר בשביל עדי |חזיר| שביקשה ממני עדכון לגבי הסדרה הזאת, אבל ההמלצה תקפה לכולם.
שכנעת, שמתי ברשימה שלי, אולי אחרי "תוכנית הבוקר" אני אנסה אותה.

didalf

Well-known member
בין העולמות - In Limbo

טוב הלכתי לבקש מהדודים בתקווה שאני גם אצליח להביא את עצמי לצפות.
אני ממש מתקשה להתחיל סדרות לאחרונה ועוד יותר כאלה שבמחשב.

keren or5

Well-known member
טוב הלכתי לבקש מהדודים בתקווה שאני גם אצליח להביא את עצמי לצפות.
אני ממש מתקשה להתחיל סדרות לאחרונה ועוד יותר כאלה שבמחשב.
כן אני מבינה אותך, אבל בגלל שזה ממש קצר אולי זה לא יהיה כזה נורא 🤷‍♀️

דיברגנט חדש

Well-known member
התחלתי לראות את במדרון (2020) Inhuman Resurces, סדרה קצרה בת 6 פרקים.
בינתיים, ראיתי שני פרקים, לא יודע איך לאכול את הסדרה.
מה דעתכם עליה?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
בין העולמות - In Limbo

אוקי, בגלל שזה גם קצר מאוד אני אסמוך עליך ואנסה את זה בלי לראות את הטריילר.
התחלתי לראות את במדרון (2020) Inhuman Resurces, סדרה קצרה בת 6 פרקים.
בינתיים, ראיתי שני פרקים, לא יודע איך לאכול את הסדרה.
מה דעתכם עליה?
לא שמעתי על זה.
אני רואה שיש סדרה צרפתית בנטפליקס בשם הזה. על זה אתה מדבר?
נראה מסקרן מהקצת שקראתי עליה עכשיו. ואכן מרגיש כמו משהו שלא הייתי יודע כיצד לאכול.

בין העולמות - In Limbo

האם זה דומה לסדרה שהייתה בשנות ה-90 שקראו לה במלכודת העולמותאנגלית: Spellbinder, בפולנית: Dwa światy)?
זאת הייתה הפקה משותפת של אוסטרליה ופולין.

keren or5

Well-known member

טוני החתול

Well-known member
מנהל
האם זה דומה לסדרה שהייתה בשנות ה-90 שקראו לה במלכודת העולמותאנגלית: Spellbinder, בפולנית: Dwa światy)?
וואי אני ממש אהבתי את Spellbinder כשהייתי ילד.
הייתה גם סדרת המשך שנקראה Spellbinder: Land of the Dragon Lord שראיתי רק חלק ממנה (זה היה בתקופה שבקלות פיספסת פרקים בגלל נסיבות, ובמקרה שלה פשוט לא ידעתי על קיומה עד שכבר עברו איזה 10 פרקים). שיחק בה גם ריאן קוואנטן צעיר (התפרסם אחר כך בזכות דם אמיתי).

טוני החתול

Well-known member
מנהל
@Lhuna3 אני מקווה שתמצאי זמן גם לרופא הטוב שלנו

רוב העלילות לא במיוחד עניינו אותי.

למה ג'ורדן בכלל לא הייתה?
לא שג'ארד עשה משהו בעצם.

זה מרגיש כאילו מנסים לגרום לנו לחשוב יותר על אשר וג'רום, אבל אפילו אשר מרגיש עדיין כדמות שולית מאוד וג'רום לחלוטין. הרגיש לי מוזר שבכלל ראינו אותו בסצנות עם פארק בלי שאשר שם.
אבל זה עדיין חמוד שהוא הלך בסוף עם ג'רום למסיבת יום הולדת של האחיינית. אפילו אם הוא היה נודניק שהוא התעקש עד אז והיה צריך איזה Frat boy שיתן אלגוריה מאוד שקופה למצב שאשר בו (זה כמעט כאילו ג'ארד אימן את הבחור במה לומר).

מורגן כמורגן משקרת גם כשהיא נחמדה.
ואז בסוף כשהיא קולטת שהיא יכולה לסמוך על פארק עם התינוקת שלה גם אם היא תמות (כי הוא חיבק בחור גדול) אז היא לפתע לא משקרת בדיוק כשלדעתי היא הייתה צריכה לשקר. אני לרגע פחדתי שפארק ממש יתעצבן על כך שהיא אומרת לו שהיא שיקרה לו במקור לגבי עניין הצוואה. נראה לי לחלוטין מצב שאחרי שהיא כבר החליטה שהוא כן יהיה הגארדיאן של התינוקת אז עדיף שהוא לא ידע שהיא במקור שיקרה לו לגבי זה. בשלב הזה אני פשוט מניח שכבר נמאס לו להפרד ממנה ולחזור אליה.

מאוד כיף שגלסמן חזר להיות חבר של שון ועכשיו מתפקד כסבא בתפקיד מלא כולל לקחת את הנכד לעבודה (לחדר סנוקר שהוא הקים).
*כמובן שלא סיימנו אפילו פרק אחד אחרי ההשלמה שלהם והם שוב בקונפליקט.

סטודנט הרפואה הבן ממשיך להתקשות עם המראה של דם. אז כמובן שהוא נפל על מקרה עם המון דם.
נראה שהוא די מיואש ופארק באמת מאוד נחמד אליו.
המקרה הרפואי לא היה כל כך מעניין חוץ מזה שהיה מגניב שהיד הייתה מחוברת לרגל לכמה זמן.
וכמובן במסורת של קשר אישי האדם הפצוע מעוצבן על עובד חדש שמפשל.

המקרה הרפואי השני היה יותר מסתורי ונפתר בצורה קצת מגניבה, אבל לא מדהים.
*אני כן די מוטרד כי אני מכין לעצמי הרבה בשר על הגריל וכל פעם מנקה אותו עם מברשת ברזל כזאת. (אבל לפחות עכשיו אם יהיו לי תסמינים כאלו אני מיד אדע שזאת הסיבה)

גלסמן ולים ממשיכים להתעצבן אחד על השני בנושא נשיאות בית החולים וזה נעשה מעיק בכמה שזה לא מעניין אותי, אבל זה דווקא מעניין בכך שהם בסוף מתחברים יחד בגלל כל סיפור שון/צ'ארלי.

וזה הנושא הראשי של הפרק - שון וצ'ארלי.
ובעניין הזה אני נופל חזק מאוד בצד של צ'ארלי.
כלומר כן היא מעצבנת לפעמים. היא באמת נכנסת לדברים של שון. היא באמת מסרבת תמיד להודות שהיא טועה שזה בעייתי.
אבל שון גם די נוראי אליה.
אבל את זה אני עוד יכול חלקית לקבל, כי הוא צריך להיות בוס שלה. אבל הוא לא נותן לה סנטימטר.
ואז ממש מגעיל איך שהוא אומר לה שהיא ממש לא יכולה להיות מנתחת.
קודם כל מי הוא שיקבע את זה אחרי שבועות בודדים.
אבל הכי מעצבן זה שהוא מסרב לתת לה שום הנחות על האוטיזם שלה.
וזה איפשהו בין מצחיק לעצוב כשהוא טוען שהוא אף פעם לא קיבל הנחות על האוטיזם שלו. אפשר לראות איך הראש של לים וגלזמן כמעט מתפוצץ כשהוא אומר את זה. וכל מה שלים מצליחה לומר זה "אני מאמינה שאתה חושב שלא קיבלת הנחות."
כי ברור שהוא קיבל. מראש הוא בכלל לא היה מקבל את התפקיד אם לא היה לו את גלסמן בצד שלו.
ונכון שמלדנז היה קשה איתו, אבל הוא גם היה סבלני המון פעמים עם הזמן. ומעצבן כל כך שבמקום ששון ינסה לעזור יותר למישהי כמוהו אז הוא דווקא הולך חזק על כל הקשיים וחוסר ההתחשבות שהוא התמודד איתה.
ועוד מזכירים את האיש ההוא שהיה ראש מחלקת מנתחים לזמן קצר (בסוף עונה 2 אני חושב) שהעביר את שון לפתלוגיה. ושון שנורא נורא נפגע מהאיש ההוא עכשיו משתמש בו בתור מודל לחיקוי באיך שהוא מתייחס אל צ'ארלי. זה במיוחד מצחיק שהוא כאילו מופתע שצ'ארלי כל כך נפגעה בעוד שכששון הועבר לפתלוגיה הוא בסופו של דבר עבר mental breakdown מוחלט שכלל צעקות כמו ילד קטן ואז פוטר. ורק בזכות אנדרוז שון קיבל את העבודה שלו חזרה.

אז בקיצור ההתנהגות של שון ממש מעצבנת, ובמיוחד עיצבן אותי איך שהוא מצדיק את זה.
לפחות ברור שגלסמן ולים מסכימים לגבי זה שהוא לא הגיוני ואני מקווה שבסופו של דבר הוא יקלוט את זה.

דיברגנט חדש

Well-known member
אין קשר בין הסדרות, מלכודת העולמות מדברת על מעבר בין עולמות (יקומים) ואילו בין העולמות מדבר על מרווח הזמן בין המעבר מחיים לעולם הבא.

didalf

Well-known member
בין העולמות - In Limbo

ובכן רצה הגורל ויצא לי להתחיל מהר משחשבתי.

אני לא כזה זוכרת את הטריילר, כאילו מה שאני זוכרת ממנו זה רק את הפרמיס של הסדרה אז לדעתי הוא מספיילר את הבערך 4 דקות הראשונות אבל בסדר, כולם פה מחמירים.

זה כזה מוזררררר שזה בלאמי!! הוא לא נראה כמוהו, לא מתנהג כמוהו ולא נשמע כמוהו!! אם הייתה לי בעיית פרצופים כמו לונה ולא היו מגלים לי מראש לא בטוחה שהייתי מזהה חח.
אבל זה רק מראה שהוא שחקן טוב.

מהפרק הראשון אהבתי זורם מאד מצחיק ועצוב בו זמנית.

היה קטע קטן בסוף שהוא אמר שהוא תקוע והנשמה שלו צריכה להתעלות (to ascend) שזה הצחיק אותי ממש כי זה בדיוק מה שקרה בסוף של המאה לכולם ומה שבלאמי לצערנו נהיה אובססיבי אליו (ולא זכה לו;-():-D

keren or5

Well-known member
ובכן רצה הגורל ויצא לי להתחיל מהר משחשבתי.
ייאיי!!
אני לא כזה זוכרת את הטריילר, כאילו מה שאני זוכרת ממנו זה רק את הפרמיס של הסדרה אז לדעתי הוא מספיילר את הבערך 4 דקות הראשונות אבל בסדר, כולם פה מחמירים.
רגע, יכול להיות שאני טועה, אבל מגלים אחרי 4 דקות שבלאמי מת? כי בזיכרון שלי זה כאילו טוויסט שנחשף בסוף הפרק כשהחבר מגיע להלוויה ואז רואים את התמונה שלו ולפני זה זה סתם נראה כאילו הוא חבר רגיל שלו. אבל יכול להיות שלא הייתי מרוכזת. אם מגלים את זה אחרי 4 דקות אז באמת זה לא כזה נורא לראות את הטריילר. טעות שלי, סורי, חשבתי שמגלים בסוף הפרק. |מובך| טוב נו.
זה כזה מוזררררר שזה בלאמי!! הוא לא נראה כמוהו, לא מתנהג כמוהו ולא נשמע כמוהו!! אם הייתה לי בעיית פרצופים כמו לונה ולא היו מגלים לי מראש לא בטוחה שהייתי מזהה חח.
אבל זה רק מראה שהוא שחקן טוב.
נכון!!!! כזה מוזר!! אבל אני ממש אוהבת את הכימיה שלו עם החבר שלו.
מהפרק הראשון אהבתי זורם מאד מצחיק ועצוב בו זמנית.
יופי. כן, זה ממש תחושה של מתוק מריר מההתחלה, אני אישית ממש אהבתי את זה, את הניגודיות הזאת.
ספוילר גם ל-100:
היה קטע קטן בסוף שהוא אמר שהוא תקוע והנשמה שלו צריכה להתעלות (to ascend) שזה הצחיק אותי ממש כי זה בדיוק מה שקרה בסוף של המאה לכולם ומה שבלאמי לצערנו נהיה אובססיבי אליו (ולא זכה לו;-():-D
וואלה? לא זכרתי את זה! :-(

didalf

Well-known member
רגע, יכול להיות שאני טועה, אבל מגלים אחרי 4 דקות שבלאמי מת? כי בזיכרון שלי זה כאילו טוויסט שנחשף בסוף הפרק כשהחבר מגיע להלוויה ואז רואים את התמונה שלו ולפני זה זה סתם נראה כאילו הוא חבר רגיל שלו. אבל יכול להיות שלא הייתי מרוכזת. אם מגלים את זה אחרי 4 דקות אז באמת זה לא כזה נורא לראות את הטריילר. טעות שלי, סורי, חשבתי שמגלים בסוף הפרק. |מובך| טוב נו.
כן יש להם שיחה באוטו בדרך ללוויה ואז רואים שהלוויה שלו. זה ממש תחילת הפרק הראשון. אבל לאדעת אולי גם בטריילר חושפים שהוא התאבד והסתיר דברים אני כבר לא זוכרת אז אולי הוא יותר ספוילרי.
כי נגיד זה שהוא התאבד לא ידעתי, וזה שהוא הסתיר דברים עם הכסף בכלל לא ידעתי. אפילו זה שהוא צריך עזרה לעבור לעולם הבא לא זכרתי ואין לי מושג אם הראו את הדברים האלה בטריילר או לא, כי ראיתי אותו מזמן וכל מה שזכרתי זה הפרמיס הכללי מאד שהוא מת ומציק לחבר שלו.

אני מתה לדעת למה הוא התאבד ועוד יותר מה הוא עשה עם הכסף, אבל אני גם מאד אוהבת את זה שהתעלומה הזאת היא לא המרכז אלא יחסית בשוליים. והעיקר הוא ההתמודדות של כולם ובעיקר צ'רלי.

נכון!!!! כזה מוזר!! אבל אני ממש אוהבת את הכימיה שלו עם החבר שלו.
כן ממש. וכן הם נהדרים ביחד.
יופי. כן, זה ממש תחושה של מתוק מריר מההתחלה, אני אישית ממש אהבתי את זה, את הניגודיות הזאת.
אני גם זה מעולה.
כאילו יש קטעים ממש מצחיקים וקטעים שירדו לי דמעות ממש.
(בכיתי בנאום בלוויה ובסצנה עם הסבתא)

וואלה? לא זכרתי את זה! :-(
[המאה]לא זכרת שכל העונה קשקשו על התעלות או על זה שבלאמי מת ולא זכה לזה?

הולכת לראות את פרק 4 ואז זהו כי מאוחר. וכאילו אי אפשר לעצור פרק לפני אחרון. זה או עד 4 או עד 6:-D

למעלה