התכתבויות אישיות על גבי המסך?

p a l o m a

New member
התכתבויות אישיות על גבי המסך? ../images/Emo2.gif

זה משעמם. וגם מנתק את יצירתיות המחשבה
חברים, יש מסר אישי לשם כך, וגם ניתן להעביר כתובת דוא"ל פרטית.

bimbo.

New member
בוקר טוב וחג שמח../images/Emo141.gif

אני קוראת על הטיולים המתוכננים. הרי רובכם אינו מכיר זה את זה, אז איך אתם יכולים לתכנן טיול ביחד? אולי אינכם "בראש אחד"? ביום של בילוי ביחד צריך להיות חוט מקשר, ובעיקר אם מדובר בטיול משותף. אני בנתיים מטיילת בין ההודעות בפורום. וחוץ מזה, הפורום רק "נולד". בואו ניתן לרך הנולד להכיר קצת את העולם סביבו, לפני שנפיל עליו משימות. מסכימה עם פלומה: נא להשתמש יותר במסרים לצורך שאלות אישיות והסברים אישיים.

אנפה2

New member
בוקר טוב לכם, אני די פוריה הבוקר,

ניסיתי להשיב למסרים שקיבלתי, ויוצא לי דף שגוי, תמיד זה קורא כך בבוקר, כאילו שלתפוז קשה להתעור. וכבר כתבתי מעיסעס (סיפורים) בכלה והחמות, אז מי שרוצה שתיכנס לשם, ובהזדמנות זו יש לי שאלה, לפעמים אני כותבת משהו שנראה לי מעניין (אולי לא את כולם), ואז אני מתלבטת אם לפרסם את זה בכמה פורמים שבהם אני משתתפת , או רק לפורום שרלוונטי לאותו רגע, מה דעתכם ?.

p a l o m a

New member
אנפה, בוקר טוב, הסיפורים שלך

מנסיון אישי מענינים ונחמד לקרוא אותם. אין בהם פרסום ולא פרסומת, על כן נוצר שרשור מעניין אחריהם.
ובאמת יש בעיות עם משלוח מסר ובמיוחוד בבוקר. "תפוז" בטח כבר יודעים על כך... הרי הם "האח הגדול"....

ע ו מ ר 4

New member
כמובן שצריך היה להכתב פורום....

ואם תקישו על התמונה......היא תגיע עד אליכם..זו היונה. חדשה כאן....וכלכך לא מכירה...אולם מסכימה עם בימבו.....בואו ניתן לרך להכיר את עולמו.....עלמנת שלא נצא מאוכזבים אלא נישכרים.

p a l o m a

New member
וכאן המקום שוב להוסיף - אין כל סימן

מזהה בהרבה כרטיסים אישיים. יש להניח שכולם בגיל הגמלאות.. אבל שלא נדע אפילו אם מדובר בגבר או בגיברת?....
אמא שלי לא מרשה לי לצאת לטיולים עם בליינד דייט....חהחהחהחה

ע ו מ ר 4

New member
את צודקת....

גם אמא שלי.....ואבא שלי..עדין בהיסטרייה אם לא מטלפנת מיד כשמגיעה לאן שהוא.....אז איך אסע איתכם לטייל?! ואני....אישה ולא איש......וגם מבלי לכתוב זאת רואים שם למטה בחתימה שלי.

shkedud

New member
בוקר טוב בנות, האם אפשר לספר

בפורום שקמתי הבוקר עם דכדוכון קטן? מן עננה כזו מעצבנת, שלפעמים קמים איתה והיא יושבת כזה על הנשמה?
, ובדרך כלל גם לא יודעים על מה ולמה... א ב ל - התחלתי לקרוא את ההודעות, ואורו עיניי, העדינות של עומר, ההומור של פלומה, ההתלבטויות של אנפה, החיוניות של שוש והנחרצות של בימבו - יש עשו לי טוב, ועכשיו אני כמעט מחייכת. באזר להזדהות, נכון, פלומה שרצוי לדעת יותר אודות מי שמסתתר מאחורי הניק, אבל יש,כנראה, לאנשים קושי עם זה. אז - תודה לכן בנות יקרות, ושיהיה לכולנוו יום נעים

p a l o m a

New member
שקד, נו, אז ש"אני ייטל איתם"????../images/Emo6.gif

אני בקושי מגיבה לשרשור של כאלה שאיני יודעת מי כותב אותם. "מהלאסות" גם לי יש קשיים משלי....חהחהחה

שקדוד, לא להתרגש, אומרים לו חכה

רגע יש לי משהו בשבילך, עושים סלט בצל ושום: ככה שמים בצלחת הרבה בצל, ועל זה עוד יותר הרבה שום, שמים הרבה פלפל, ואם עוד חסר משהו מוסיפים מלח ועל זה סוכר ואוכלים ואוכלים עד שמתעלפים ותוך כדי חולמים על משהו שרירי צעיר ויפה

bimbo.

New member
שקדוד יקרה, שמחה שהעלינו חיוך

על פניך
אני חושבת שיש לך (היה) דכדוכון של סתיו. לי הסתיו עושה מצב רוח של געגועים...... אז כדי לשמח אותך, קבלי את זה

shkedud

New member
שיחליט כבר הסתיו הזה מה הוא, קר?

גשם? חמסין? יובש? מה????? וזה עושה לי בלבולים, וכמו שאמרת געגועים. יש בקרים כאלה שבא לבכות, סתם כך ללא סיבה נראית לעיי... טוב, יללה, מספיק עם השטויות. תודה בימבו יקרה

אנימו

New member
שקדוד יקרה-חיזקי ואימצי בעונה זו של

השנה.
להזכירך: "זה הסתו עם הענן וגם הרוח המיילל...."
תשאבי עידוד מהניק שלי: ANIMO ! שפירושו בספרדית : עידוד ואומץ . למדתי אותו מאשה מופלאה אחת ששלחה כל בוקר את בני ביתה ובני טיפוחיה למסע היומי בכל אשר הלכו! ולא מפספסת הזדמנות להזכיר את אמא שלי ז"ל שהיתה אומרת לנו בדלת : "ראש למעלה"! אז יום טוב , חיוך גדול והנה , הנה זה מתפוגג
.

p a l o m a

New member
אנימו, ניקך מקסים.. ואיני עושה

לו "הטייות" כמו אנימותי אנימותך אנימוש.. "היכלך" אני אוהבת את "ניקי" כאורגינל כמות שהוא... אז פה ההזדמנות לא להטות את ניקי כי הוא מקבל משמעות אחרת.. ואני בסך הכל פאלומה... חהחה

למעלה