יוסי בובליל עם ישראל אוהב אותך

שאולי5

New member
יוסי בובליל עם ישראל אוהב אותך../images/Emo140.gif

לאור התגובה הנ"ל בנוגע לבובליל אני חייב לאמר כמה מילים: אכן יוסי בובליל הוא אדם פשוט שלא זכה להיות ילד שמנת. אכן הוא לא רכש השכלה כמו שפרה, צבר וכו' . יוסי בובליל הוא בן למשפחת עולים שהגיע מצפון אפריקה למעברות בשנות החמישים. יוסי בובליל לא מתאים לסטייל של שפרה, צבר ורנין ( " האריסטוקרטית והעשירה " כפי שהיא מעידה על עצמה ) זו אשמת החברה שלנו שלא השכילה לתת ליוסי בובליל השכלה כראוי. אכן יוסי בובליל מחוספס יותר משפרה וצבר ולא ניתן לנהל עימו שיחה מעמיקה, על מותגים, שחקנים, דוגמנים, סרטים ושירים באנגלית אבל מי אמר שזה הכי חשוב ( להפך לדעתי השיחות שלהם והשירה שלהם באנגלית מעיקים וצורמניים ) . אבל יוסי בובליל בניגוד לאחרים בבית הזה בנה את עצמו בשתי ידיו והקים עסק ומשפחה לתפארת ביושר תוך תרומה לחברה הישראלית בבנייה, יצירה, מתן פרנסה לעובדיו וזו הציונות והעשייה בהתגלמותה שאף אחד מהנוכחים בבית הזה לא תרם. יוסי בובליל הגשים את חלומו של בן גוריון ואת דרכה של הציונות בדרכו הצנועה והבלתי מתנשאת וזו תעודת כבוד לחברה שלנו שיוסי בובליל משתייך אליה ותורם לה תחת מטר הקסאמים והחיים הקשים בדרום. האמינו לי שאני עוקב אחרי התכנית בשידור חיי. מעולם לא שמעתי את יוסי בובליל מסית. מעולם לא ראיתי תככים בהתנהגותו. מעולם לא ראיתי אותו מלכלך מאחרי הגב. מעולם לא ראיתי אותו מצביע בניגוד למצפונו . ראו לדוגמא את הצבעתו כנגד אשר שהוא בניגוד לאינטרס מובהק שלו להשאיר אותו וזאת רק בגלל שאשר פגע בערכיו בכך שהתרפס בפני האחרים. אכן יוסי השתמש במלה גסה כלפי שפרה. אבל מדובר בהתפרצות רגעית, ספונטנית שבאה להביע זעם על כי שפרה מחקה לו מצרך ומה הוא רק בקש ? לחם מקמח מלא מטעמי בריאות. הרי הוא אוכל גם כך מעט וכמו צפור בניגוד לבהמה הזו שפרה שלא מפסיקה לאכול ( ביחד עם האחרים ) אבל בניגוד לפליטה חד-פעמית מבלי להתכוון ששפרה באמת שרמוטה אלא רק כסלנג שבא להביע זעם על ההתנהגות ( משהו בסגנון: " כססס אמק " ), הרי שפרה משתמשת במילים הרבה יותר בוטות וארסיות או רמזים מתחסדים שהם הרבה יותר גרועים מפליטת המלה "שרמוטה" בניגוד לאחרים שמנהלים שיחות מכפישות, משמיצות רוויות שקרים יוסי בובליל ניהל שיחות נפש ברגעי משבר גם עם כאלה שמזיקים לו כמו לרנין שבהן נתן להם טיפים פשוטים להתנהגות במשחק הזה כהגדרתו ( ראו הטיפים שנתן לרנין והטיפים שנתן לאיתי וגם לאחרים ) מדובר בטיפים שאם היו מיישמים אותם במקום להכפיש את יוסי בובליל הם היו עלולים להזיק לו ובכל זאת הוא נתן בתום לב וללא תככיים . כל זאת תוך תפיסת מדיית התקשורת והריאליטי בצורה שלא היתה מביישת פרופסור לתקשורת ופרופסור לפסיכולוגיה גם יחד ועל כך יש להצדיע לבובליל ולא להכפיש אותו כמו שנוהגים כאן. לסכום: אני לא אשקלוני, לא מכיר את יוסי בובליל, לא תמיד נהנה מכל מלה שהוא פולט אבל אני גאה בחברה שיוסי משתייך אליה ומתבייש בחברה ששי שיטרית, שפרה, רנין ואחרים משתייכים אליה. הייתי מציע ליוסי בובליל להמשיך בדרכו הצנועה ולא להשתנות ולא לעשות טעויות של התנשאות גם אם הוא בטוח שמצבו טוב ( כי אם לא תמשיך להתנהג כך אביע את דעתי עליך ללא כל עכבות ) בהצלחה ליוסי בובליל. עם ישראל אוהב אותך

יוסי בובליל אני אוהבת ומעריכה אותך../images/Emo140.gif

אני חושבת בדיוק כמוך ואפילו כתבתי דברים דומים בדיון בפורום אחר,והנה הקישור .... "יוסי משתתף בן 56 ובתו עינב בת 22 צורפו לוילה וקיבלו את אהדת הצופים ובעיקר הגולשים באינטרנט. כולי תקווה שהוא יקח את המיליון ,כי מגיע לו. התוכנית מוקרנת 24 שעות ביממה בערוץ 20 בהוט. בתוכנית הזו נדרשו הדיירים לשחק את עצמם בלבד. אסור להם לתאם הצבעות ואסור להם לגלות למי הצביעו. צפיה בפרקים בימי ראשון ושלישי אינה רלוונטית לייצג נכונה את האנשים בוילה. הפרקים ערוכים היטב במטרה למשוך צופים ולבדר אותם. בשונה מתוכניות אחרות שבהם התוכן ערוך מגמתית כאן את יכולה לצפות בהתנהגות המשתתפים ללא מעורבות ההפקה ולגבש דעה משלך. התוכנית מרתקת אותי ואני צופה בה שעות רבות. התוכנית מאפשרת לי להכיר אנשים שחיים איתי במדינה מקרוב. מלמדת אותי על הבחירות שלהן,מחשבות שלהם,על הקושי שכל אחד מתמודד איתו ,כמה ולמה .....אנשים מכל הארץ ,אנשים רחוקים ממני, אנשים שמייצגים את החברה הישראלית . התוכנית מלמדת אותי על הדינמיקה בין המשתתפים .איך חיים יחד בקבוצה כזו? לכן מכל הסיבות האלה אני בוחרת לצפות בהם בזמן הפנוי שלי. אני משתמשת בחומרים האלה לעורר דיון בבית עם הילדים שלי(28,25,22,20),בן הזוג שלי, אני מעירה ומאירה דברים,אני מפנה תשומת הלב להתנהגויות כאלה ואחרים אצל האנשים האלה....אני משתמשת בדמויות במשחק להסביר מה חשוב ומה לא חשוב בחיים.הרבה יותר קל לי להסביר דברים לילדים שלי כאשר מולי משחקות הדמויות.אנחנו יחד מבלים זמן איכות של שיחות מעמיקות יותר בקלות בעזרת התוכנית.אנחנו דנים על ערכים ומשמעותם, על ערך החברות והנאמנות. על המדינה ועל העתיד שלנו כאן. על החלוקה הלא צודקת של המשאבים בארץ. על החינוך ,על הממשלה ועל מבנה החברה.מה צריך לשנות ,מה חשוב לשנות,מה בהול לשנות.... אנחנו מפרשנים,מנתחים ומנבאים תוצאות ,לומדים על כל אישיות ואופן ההתנהלות שלה בקבוצה.מה מקדם ומה מכשיל אותם. בקיצור התוכנית הזו מומלצת ביותר. ארז טל משתמש בה אחרת ולטובת הרייטינג,וכמות הסמסים,זה מרתיח וזה מקומם וזה פסול. לצערי היו יומיים שממש כעסתי על ההפקה והפסקתי לצפות בתוכנית,סוג של עונש חחחחח ,נרגעתי, והמשכתי לצפות בתוכנית שוב. יוסי ועינב מרגשים אותי ומקבלים את התמיכה שלי בסמסים. יוסי מבוגר בן 56 ,אבל אדם צעיר בנפשו,שאוהב לבלות ולרקוד, מלא חדוות חיים ואהבה למשפחתו ,לבת זוגו ולילדיו. יוסי מספר את סיפור חייו,על אבא שלא תמיד אהב לעבוד,הוא הבכור מבין אחיו שיצא לעבוד מגיל 14 בבקעה בבניין . יוסי מספר ומחנך את הצעירים בוילה על בחירות נכונות בחיים.הוא מספר על עצמו איך בחר להיפרד מחבריו בצעירותו,ככה לאט לאט בלי שירגישו ופנה לדרך אחרת,הוא מספר על חברי הילדות שלו שחלקם נרקומנים,מוזנחים וחיים בייאוש גדול. יוסי בחר בעבודה,בזוגיות ובמשפחה.עבד קשה וחילץ את עצמו מעתיד דומה לזה של חברי הילדות שלו. יוסי שורד את החיים בוילה עם חבורה של צעירים בשיחות המלצות וגם צחוקים. יוסי עבר אירוע מוחי קשה לפני 4 חודשים וניצל ממנו ,לדעתי הוא נפגע מהאירוע ורואים שהוא מתקשה לזכור מספרים ולחשב פעולות חשבון פשוטות. לא הגיוני שקבלן בניין לא יהיה מסוגל לזכור תאריך לידה או לחשב 108 פחות 90. ההפקה מנצלת את זה לייצר דמות של אדם טיפש ולגחך עליו.סוג של בידור ירוד. יוסי מספר ללאון שהדבר היחיד שהוא למד מהמשחק זה להכיר ולאהוב הומו ,את לאון.את כל היתר הוא מכיר מהחיים. יוסי חיי עם בתו כל כך הרבה ימים,נותן לה מקום ,לא מפריע לה ולא מנהל אותה.אוהב אותה ,מעריך אותה ומתפלל עבורה שתצליח לשרוד את הקושי ותנצח.יוסי איש של ניצחונות. פעמיים הוא התרגז על עינב, כאשר בחרה להתאהב בגבר גרוש(יד שניה) ,גם בחיים היא בקשר עם גבר גרוש וגם חזני גבר גרוש.. הוא אומר לה שהיא נפלאה ומגיע לה גבר איכותי,ובפעם השניה כאשר לא הייתה מוכנה לקבל את העונש של ההפקה ורצתה ללכת הביתה.בשני המקרים אמר לה בויכוח תסתמי את הפה.עינב מתוך כבוד ואהבה לאביה ובניגוד למצופה ממנה שתקה ולא ענתה לו ועוד אמרה שהיא מקבלת כל מה שהוא אומר לה ,כי היא יודעת שהוא אוהב אותה ומתוך דאגה הוא דיבר אליה ככה. עינב היא בחורה חזקה עם בטחון עצמי ואסרטיבית ואני סומכת עליה ועל הבחירה שלה לשתוק ולא להגיב לאבא שלה. עינב נהדרת עם תובנות טובות כמו אביה,היא ראשונה פתחה את הלב וקיבלה את לאון ההומו ,היא טובת לב,ומוכשרת. היא אמיתית ועקבית,משחקת את המשחק ביושר ובחכמה,יודעת שהחיים האמיתיים הם בחוץ,שומרת על עצמה ולא מתפתה לשנות את עצמה כדי לנצח את המשחק.היא גם יודעת לפרגן לעצמה וברגעי הקושי היא מודעת ומסבירה שהיא הקטנה מבין כולם שם,עדיין לא רכשה השכלה (מתחילה ללמוד בשנה הבאה) וגם גדלה בסביבה שונה ,יחד עם זאת היא לא פחות מאף אחד שם אלא להיפך שהיא בחוכמת החיים שלה שמה את כולם בכיס חחחח וכל הכבוד לה על זה.הלואי שכל הצעירים של היום,יגדלו ויהיו עם בטחון עצמי,אסרטיביות ומודעות עצמית כמו הבחורה הז. הקולניות של עינב, והסתמי של יוסי מתגמדים מול ההתנהגויות האחרות של יתר המשתתפים במשחק. שי התחמן והרודן,שיפרה המסובכת,איתי האבוד,ונסה הפרועה,צבר המופנם ,רנין התמימה,אשר הסגור,ערן הרדוד,נעמה המתנשאת ומיקי השטן. יכולתי להמשיך עוד, אבל יצא ארוך ומספיק. בגדול אני לא חברה של הטלויזיה ולא של תוכניות הריאליטי. אהבתי לצפות בכוכב נולד. צפיתי פעם פעמיים בסופר נני ובאלון גל ואני חושבת שהן הטובות מבין הריאליטי,רק צריך לדאוג שההפקה תצמד לתוכן ולא לרייטינג. "
אני רק דואגת לבריאותו מאוד.מאחלת לו שיצליח להחזיק מעמד ולזכות במיליון כל הכבוד ליוסי|ביע|

ואני חולה על שלושתכם../images/Emo140.gif../images/Emo24.gif

כל הכבוד על המילים היפות והתמיכה ביוסי ועינב, לא יכולתם לתאר את זה יפה יותר.

longleggedlady

New member
ל-אישה אורחת

כל כך נהניתי לקרוא מה שכתבת. ניסוח יפה.. כל כך התרגשתי..תודה לך

דודויו

New member
ענק! מסכים במילון אחוז!

בדיוק כל מה שאני חושב ! כל מילה בסלע ! יוסי בנאדם אמיתי, אומר כל מה שהוא חושב וכל מה שהוא מרגיש. והוא לא מנסה להינצל מהגריל ע"י מניפלציות וסיכסוכים (כמו ששי עשה ליוסי דרך מינפלציות על הקהל וחיפש מעידה שלו).

aaddii1555

New member
יוסי בובליל? אתה פשוט מלך!!!!

מה שלא תגידו, הוא הבן אדם הכי הכי הכי אמיתי שמה. זה שהוא קלל את שפרה, היה במקום, כי היא פשוט בחורה מעוררת רחמים, שעשתה דווקא לבן אדם שיכול להיות אבא שלה, מסכנה. זה שהייתה לו פשלה בהתחלה עם הסיגריות, לא אומר שהוא בן אדם רע, וזה הכל, מה עוד אפשר לומר עליו לרעה? הוא מאמין יותר מדי ברנין, והיא תוקעת לו סכין בגב, וזה חבל מאוד!!!! הוא באמת הבן אדם הכי אמיתי, כי גם שאשר, שהוא באמת אוהב אותו, פגע בו, הוא העמיד אותו לגריל למרות שזה היה לא טוב לאינטרסים שלו ושל הבת שלו. בקיצור, יוסי בובליל הנשמה!!!! בלעדיו? אין תוכנית!

gwini1

New member
יוסי צנוע?

הצחקת אותי... הרי כל הדחה הוא מכריז: "אני מלך!" ההתנשאות שלו מטריפה אותי...

מותר לו

נראה איך מישהו אחר היה מגיב אחרי שמעמידים אותו להדחה קרוב ל-10פעמים והקהל בבית משאיר אותו. הוא באמת מלך ומותר לו לצעוק את זה! אף אחד לא רואה את זה כהתנשאות!

אז תמשיכי לראות ותשתקי

פה זה שרשור לאנשים שאוהבים את יוסי בובליל, את וכל אלה שלא אוהבים אותו לא צריכים לשרשר לפה הודעות... כמובן שאתם עושים זאת בכדי להציק, אז חבל - אנחנו לא מתייחסים.

gwini1

New member
גם אתם עושים זאת

לשרשורים פרו-שיפרה... ואין צורך לרדת לכזה דיבור.

למעלה