יוסי בובליל עם ישראל אוהב אותך

SnowKing

New member
קשה לי להאמין

שאתה כותב "הקים עסק ומשפחה לתפארת ביושר תוך תרומה לחברה הישראלית" על בנאדם שלא מפסיק לנפנף בשנאה שלו ל"לחם לבן" ולאשכנזים בכלל. מה שהוא עושה לחברה הישראלית זה רק הרס, וכל התגובות פה ובאתר קשת בסגנון "יופי יוסי תראה לאשכנזים האלה" מחליאות אותי, באופן אישי. אני באמת לא מבין איך אפשר לתמוך בבן אדם כזה. להציג אותו כ"איש הפשוט שכולם מתעללים בו" ואת שפרה כמתנשאת זה בדיוק מה שההפקה מתאמצת לעשות, והיא הצליחה בגדול.

מורןן123

New member
../images/Emo45.gif אנשים פה נסחפו ל-ג-מ-ר-י-!

אתם שמים לב איזה בן אדם אתם אוהבים ומעריצים? בושה! בן אדם עם תרבות מינימלית שהדבר היחיד שהוא יודע זה להוציא כמה משפטים מפגרים מהפה שכולם קופצים עליהם כאילו אלה הברקות המאה. אנשים, קצת פרופורציה.

yaeli 101

New member
יוסי בובליל

התגלה בגועליותו בימים האחרונים. לטעמי מיצינו את עניין הבובליליות, כל דיירי הבית לא אוהבים אותו, הוא כבר הפסיק להצחיק, הוא לא מעניין ורק עושה בלגאנים מיותרים שם. הגיע הזמן שלו לעזוב

תמשיכי לחלום..

לחלום לפעמים זה טוב..:) ותרדי כבר מיוסי כל היום יוסי יוסי..שיגעת תמוח כבר..תביני שבשום הון בעולם לא נוותר עליו..אז חבל על זיבולי המוח שלך..

לא משכיל? כן, תואר מאוני' אין

אבל הוא אדם מאוד מבוסס והרבה יותר חכם. הרבה יותר מכל הפישרים העלובים שבבית. מי שבונה עסק מאפס, ומגיע למה שהגיע בלי השכלה בלי גב מההורים וכו'....הוא בעיניי הרבה יותר טוב מכולם שם, ולדעתי היה מגיעה לה הקללה- בת ש.....ה.... ביג דיל? מה קרה? כולנו מקללים ומסננים קללה עסיסית ברגעי כעס... סתם עושים עליו עליהום. אוף אני שונאת את שפרה וצבר. ואני אמשיך להצביע ליוסי כי מגיע לו להישאר ולשניהעלובים שציינתי קודם היו צריכים מזמן לעוף. סבתא יכנה הפתטית וההוא שמתייחס אליה כמו אוויר מעורר רחמים.

../images/Emo13.gif../images/Emo45.gifשפרה באמת דומה לסבתא יחנה

אני שונאת אותה צבועה דוחה..אני מאוד מקווה שהיא תעלה על הגריל..ואחריה רנין הערבושקה..

לא משכיל? כן, תואר מאוני' אין

אבל הוא אדם מאוד מבוסס והרבה יותר חכם. הרבה יותר מכל הפישרים העלובים שבבית. מי שבונה עסק מאפס, ומגיע למה שהגיע בלי השכלה בלי גב מההורים וכו'....הוא בעיניי הרבה יותר טוב מכולם שם, ולדעתי היה מגיעה לה הקללה- בת ש.....ה.... ביג דיל? מה קרה? כולנו מקללים ומסננים קללה עסיסית ברגעי כעס... סתם עושים עליו עליהום. אוף אני שונאת את שפרה וצבר. ואני אמשיך להצביע ליוסי כי מגיע לו להישאר ולשניהעלובים שציינתי קודם היו צריכים מזמן לעוף. סבתא יכנה הפתטית וההוא שמתייחס אליה כמו אוויר מעורר רחמים.

דווידו

New member
אומנם יוסי אינו מלך

אך הוא גדול ענק ישר צודק אומנם אינו אינטלקטואל אך אצלו כל מילה בסלע יוסי לגמר

מורןן123

New member
נכון, אכלו לו שתו לו והוא המסכן שהצליח להתגבר

על ה"אשכנזים הרעים". נווווווווווו באמת! מזה השטויות האלה!? אתה לא חושבת שאתה קצת מגזים?! "יוסי בובליל הוא אדם פשוט שלא זכה להיות ילד שמנת. אכן הוא לא רכש השכלה כמו שפרה, צבר וכו' . יוסי בובליל הוא בן למשפחת עולים שהגיע מצפון אפריקה למעברות בשנות החמישים." נו ו....? בוא נציג רק את הצד המסכן והרחמני... לא חסרים אנשים שעלו ארצה למעברות ואמנם לא קיבלו חינוך והשכלה ישר שהם באו, אבל הם לא הפכו לערסים בשקל שבכלל לא מעוניינים לרכוש השכלה כדוגמאת יוסי בובליל. אתה סתם מקצין, אם הוא היה רוצה הוא יכל ללכת ללמוד, וגם עינב שלא בדיוק גודלת במעברה והיא יכלה לרכוש השכלה או לעשות משהו עם החיים שלה. אז די לבכות כל פעם שלא יראה ליוסי או לעינב משהו הם הולכים למצלמה ובוכים על זה שהאשכנזים שתו להם אכלו להם. די! כמה אפשר להמשיך את התירוצים העלובים האלה לכל דבר שלא נראה להם!? ועוד דבר,מדוע תושבי אשקלון ממשיכים לסמס במרץ למשפחת בובליל? הם באמת רוצים שהמשפחה הערסית הזו תייצג אותם? וד"א אני ממש לא אשכנזיה ואין לי משהו נגדם או בעדם.

Yaki J

New member
בינתיים את והדביל שהסכים איתך היחידים שהעלו

את העניין העדתי בשרשור. יוסי מעולם לא הביע שום דיעה בנושא עדה של אדם כזה או אחר, וכשהבת שלו מדברת על עדות ופרידמנים בחוסר חכמתה, היא מתכוונת יותר סקטוריאלית מאשר ממש עדות (כי רנין כאמור אינה אשכנזייה). יוסי ועינב צוברים אהדה בעיקר בשל הלינץ' שמבצעים בהם שאר דיירי הבית, רובם ככולם טיפשים שמנסים להתחזות לאינטלגנטים, אבל הם רדודים, עלובים ונחותים כמו כל משתתפי הריאליטי. אז אם כבר לבחור מבין המיץ של הזבל, לפחות לבחור במישהו שלא בא לפתח קריירת דוגמנות.

מורןן123

New member
לפני שאתה פותח את הפה תתחיל להתסכל קצת מסביבך

אני לא הראשונה ולא האחרונה שהעלתה את הנושא העדתי- אפילו נפתח על זה שרשור. בכל הזדמנות שעינב פותחת בנאום המסכנות שלה מול האשכנזים יוסי מצטרף אליה, אז אלו סתם שטויות. באמת נראה לך ששפרה או צבר הגיעו לשם בשביל לפצוח בקריירה חדשה? לא נראה לי.. דבר שני למה נראה לך שאתה יותר טוב פה מאנשים אחרים? למה לקלל?? זו כולה סדרת טלויזיה ולא יותר מזה...

1תרו

New member
אתה מגוחך ואני ארחיב אח"כ

לכל המזרחים ביניכם שיוסי בובליל נותן להם את ההרגשה שניתן להם להתפרק על "האשכנזים האלה" וקצת לקטר על זה שנשרתם מביה"ס,כי נותנים לכם את האפשרות להשכלה ולכם לא אכפת, ועכשיו אתם מוכרים בחנות בגדים והרגשי נחיתות האלה של: ("האשכנזים האלה מסביון והרצליה לא יותר טובים"). הבובלילים האלה מייצגים אותכם לגמרי לא בכבוד וזה רק תוספת לסטיגמות שעשו על מזרחים (כי לא כל המזרחים ערסים או וואטאבר). ואני מאמין שההודעה הזאתי תסחוף הרבה תגובות לא לעניין וגזעניות כי היא באמת קצת קשה, But deal with it. Psychische Mangel Personen

1תרו

New member
וזה נורא מצחיק שהפכת אותו לאחד מחלוצי הארץ

במה הוא תרם למדינת ישראל? O-O כי הוא פתח עסק והוא בונה בניינים? החברה מציעה לכל אחד השכלה וזה לא אשמתנו שהוא לא עשה עם זה יותר מדי. יש עוד המון עולים מהמעבורות מצפון אפריקה שלקחו את עצמם בידיים ועשו משהו עם זה וקיבלו השכלה,וגם מאירופה (אבל זה לא נחשב כי אלה האשכנזים האלה שאכלו לי ושתו לי?) תוריד הילוך.

My Little Fairy

New member
גם שפרה בנתה את עצמה מכלום

אין לה אבא עשיר שיממן לה ניתוחים קוסמטיים כמו לעינב. אם עינב הייתה אותו הדבר, רק אשכנזיה, ושפרה הייתה אותו הדבר, רק מזרחית, הייתם מדברים אחרת.

בואו נסכם..העם אוהב את יוסי ועינב ואיזה

כיף יהיה לראות את יוסי יוצא מהדלת אחרון כשהוא ניצח מול כל הפירנות האלה ואז הוא יגיד לארז: "אמרתי לך אני דורבן שקולע תמיד בזמן"...חחח איזה מצחיק זה יהיה אה?

למעלה