מי הם ליקויי השמיעה המפורסמים שאתם

אייני

New member
בגלל חסימת מעיים?

אני זוכר שזה היה בגלל שהוא פשוט היה מסומם או משהו כזה... למרות שיכול להיות שהסמים גרמו לו לחסימת מעיים או משהו
וול, ואטאבר, לי זה לא כזה משנה, אבל זה נראה דיי מטופש כל הקטע של "למצוא אנשים מפורסמים שהיו חרשים בכל מחיר". אם אדם מפורסם באמת היה חרש (כמו הלן קלר) - אחלה, אבל לנסות סתם למצוא וזה, זה דיי מטופש... מה גם שאין כמעט שום סיכוי למצוא אדם מפורסם שנולד חרש (או התחרש בגיל צעיר מאוד) מלפני המאה העשרים... אנשים כאלה פשוט היו שמים ישר במוסדות מיוחדים (או אפילו בבתים לחולי נפש) כי לא ידעו מה לעשות איתם, ובטח ובטח לא היה להם סיכוי להתפרסם (לפחות לא לטובה). היחידים שאפשר למצוא אלו אנשים שהשמיעה ירדה להם עם הגיל, או ממחלות שונות בתקופה מאוחרת יחסית. אבל בגלל שלדיי הרבה השמיעה יורדת עם הגיל, אני לא ממש מחשיב את זה כ"אדם חרש מפורסם"... (שמיעה ממחלה עוד בסדר, כן).

אני ראיתי

לפני כמה ימים בערוץ הבידור שעשו תוכנית על אלביס "סיפורי הוליווד" הוא היה מכור לתרופות חזקות משככי כאבים וכדורי שינה וכדורים מעוררים שהם כמו הרואין סינתטי אמרו שהיה לו ספר תרופות שלם בבית שרשום בו מה התסמינים שצריך להיות לך שביל לקבל תרופוץ מסויימות והוא היה הולך לרופאים ואומרים להם כואב לי פה כואב לי שם והיה מקבל בדיוק את התרופות שהוא רצה... בעקבות ההתמכרות הוא גם השמין התנפח כמו בלון והגוף שלו צבר נוזלים היו לו הפרעות בשינה ולילה אחד הוא קם לשירותים בשביל ל... אתם יודעים כנראה מהמאמץ הוא קיבל דום לב הוא לא הצליח ל... כי הייתה לו חסימת מעיים קשה בעקבות כל התרופות שהוא לקח שהרסו אותו מבפנים. אז זה לא היה סמים, זה היה תרופות. אנשים צוחקים עליו שהוא נכנס לשירותים עם סנביץ חמאת בוטנים ובננה ומת

למעלה