שטויות פייסבוק

BaksterPistol

New member
שטויות פייסבוק

תוהה אם אני יכולה לעשות טופיק חדש כזה מדיי פעם ולשתף אתכן בשטויות שאני מוצאת בפייסבוק.
כל כמה זמן אני רואה איזה פוסט מעניין של מירנדה או משהו מצחיק שבראד מעלה (ויש הרבה כאלו) ובגלל שאין קבוצת פייסבוק, אז חשבתי לשתף אתכן בזה כאן.
אז אם זה בסדר ובא לכן על זה, אני יכולה לחפור מדיי פעם.

בנתיים אשים בהודעות נפרדות, שיהיה קל יותר:

BaksterPistol

New member
בראד פייזלי

ממש לפני כמה דקות העלה את המייל מהאמרגן שלו לטוויטר וזה מה שבא אחריי.

Guncrazy

New member
אני צריכה להירשם לטוויטר

קורים שם הרבה דברים טובים שנעלמים מהר מידי!

Guncrazy

New member
כל כך אוהבת אותו
הוא קורע!

כולם מדברים תמיד על כמה בלייק משעשע אבל גם בראד לא פראייר. אני אוהבת את חוש ההומור שלו!

BaksterPistol

New member
מירנדה לאמברט

השתתפה בסרטון של ארגון שלפי מה שהבנתי למען כלבים חסרי בית וגרמה לי להתרגש ברמות מטורפות:
http://www.youtube.com/watch?v=Wt2TZzEr014

נתנה סיור באוטובוס הנהדר שלה והאיירסטרים הזה מדהים אותי כל פעם מחדש:
http://www.usatoday.com/story/exper...n-the-road-with-a-country-superstar/13039681/

והתמונה עם אשלי מונרו שגרמה לי להתאהב בצורה מוזרה בחליפה שאשלי לובשת והסטייל של מירנדה תמיד הקסים אותי:

יש לה איזה קטע עם כלבים

כל כמה זמן היא מארגת איזה יום אימוץ כזה. בפעם האחרונה היא הצטלמה עם כל אחד שאימץ כלב ביום הזה וריטווטה אח"כ את כל הסיפורים של האנשים שלקחו את הכלב הביתה. שמצד אחד זה חמוד מאוד מצידה. מצד שני בטח יש אנשים שיסכימו לקחת כלב רק בשביל קצת יחס ממנה ולא יטרחו לטפל בו כמו שצריך אח"כ כי הם לא אימצו כלב בשביל לאמץ כלב. אבל אני מקווה שהכלבים לא נפלו בחלקם של אנשים כאלה...
&nbsp
הטור באס שלה נראה שווה לגמרי. הייתי מוכנה לנסוע באיזה אחד כזה ברחבי ארה"ב.
ואני מתחילה להתרגל לשיער החדש שלה. עדין לא יפה לה כמו עם השיער הארוך אבל אני מניחה שהוא יצמח חזרה באיזשהו שלב

BaksterPistol

New member
דווקא ממש אהבתי את התספורת

כמו שכולם אמרו, היא נראת רפובליקנית לגמריי, זה גם טיפה מבגר אותה אבל זה פשוט מחמיא לה כל כך וזה חמוד וקייצי כזה והולך מדהים עם הלבוש היומיומי שלה.
&nbsp
טענו שהיא אימצה עוד איזה 3 כלבים בעקבות כל ימי האימוץ האלו אבל חוץ מתמונות והתלהבות מגורים חמודים לא יצא לי לראות משהו רשמי.
ובכללי אני מקווה שלא ניצלו את הכלבים בשביל להגיע אליה, כי זה פשוט מעשה מזעזע.

LeAnnDylan

Well-known member
תאכלס זה נשמע כמו משהו שאני הייתי עושה

כאילו, מאמצת כלב בשביל להצטלם איתה

אבל לא היה לי לב לזרוק אותו אח"כ לרחוב

אפילו שאני לא מתה על כלבים.
פעם היה לנו איזה כלב בבית ואף אחד מהמשפחה שלי לא אוהב כלבים יותר מידי ככה שלא באמת זכור לי איך הגיע אלינו כלב (כלבה ליתר דיוק) אבל כולנו התייחסנו אליה יפה. כל היום היא אכלה סטייקים

LeAnnDylan

Well-known member

איזה מהממת היא עם שיער ארוך
למה היא הסתפרה

שונאת שיער קצר

אני מוכנה גם לאורך כמו של אשלי רק שתאריך כבר!
&nbsp
ואם כבר אשלי, אפשר שהן יוציאו גרסת דואט ל-Another Sunday in the South בבקשה? פריטי פליז

למעלה