שטויות פייסבוק

BaksterPistol

New member
זה היה אמצע הלילה

ושמתי לב שלא מעט לינקים התבלבלו לי

למה תפוז לא הוסיפו אופציה לערוך הודעות ביחד עם כל השינויים? :(

חבל שלא דיברתן על מיליון דולר

אבל למה רק 15 דקות?
אני לפעמים מגלה טעיות אחרי יום, שיתנו לערוך כל עוד ההודעה קופצת.

Guncrazy

New member
תמיד תהיתי אם יש לקוחות לוידאוים האלה שהוא

מעלה.
פעם הייתי עוקבת אחרי הוידאוים האלה שליטל ביג טאון וליידי אנטבלום מעלים. אבל זה נהיה תובעני מידי עבורי ומתישהו הפסקתי. את של לוק אף פעם לא יצא לי לראות. נראה לי תמיד משעמם מידי. קורה בהם משהו מענין מידי פעם?
&nbsp
הקליפ לשיר החדש שלו בסדר כזה אבל השיר סתמי. לא רע אבל יש טובים ממנו באלבום.

BaksterPistol

New member
אני לא כזה מתה עליו בכללי

אבל עשו סביבו באזז כל כך ענקי שהייתי חייבת להבין למה אז מדיי פעם אני רואה כשמשעמם לי ומקווה שיהיה משהו מעניין ונכון לעכשיו זה לא משהו ששווה לראות.
&nbsp
הוא לא מהאלה שאוריד דיסקוגרפיה שלמה אבל אם אשמע ברדיו כנראה שלא אעביר.

BaksterPistol

New member
The Band Perry

העלו את ההתנצלות הכי מקסימה בעולם, למרות שזאת בכלל לא אשמתם ותמונה חמודה עם לנון ומייסי באופרי:

LeAnnDylan

Well-known member
אנחנו בפורום לא אוהבים אותן

או טכנית לא אוהבים את מאדי ודפני סתם לא מועילה או מזיקה.
אבל בשביל זה זה טוב שהצטרפת, ככה יש גם דעות חדשו ואנשים ששמים פה קישורים למשמש מקנטייר

BaksterPistol

New member
אני גם לא מחבבת את מקנטייר

(משמש זה כינוי מעולה) אבל למה לא לאהוב את מאדי ודפני?
בתור זמרות הן מעולות והן ממש חמודות בסדרה!
כאילו, מאדי מעצבנת אותי לפעמים אבל היא טינאייג'רית ואם היא תהיה זאת שתגרום לדיקן וריינה להיות ביחד (שתאכלס אני רוצה את זה מהשניה הראשונה) זה יהיה מגניב ממש!
כמובן שזה לא יקרה בקלות ובטח העונה השלישית תהיה בלאגן, אבל אני לא אוהבת את לוק. בכלל.

LeAnnDylan

Well-known member
זה לפתוח דיונים ישנים

לא יודעת למה אבל משום מה אין חיבה גדולה למאדי בפורום וכיוון שדפני מגיעה איתה בעסקת חבילה, לרוב מכלילים את שתיהן כמעצבנות.
&nbsp
אותי באופן אישי מאדי הוציאה מדעתי כל העונה השניה. נכון שטדי נהיה זבל ונכון שהיא טינאג'רית אז היא אמורה לעצבן אז אני מרגישה בסדר עם זה שאני מתעצבנת עליה.
חוץ מזה שאני ממש לא רוצה את דיקן עם ריינה. מצינו את קו העלילה הזה, לא בא לי על זה. ריינה אוהבת את לוק, דיקן אוהב את מייגן. וזה שפתאום החליטו שמשעמם להם שם בישיבת תסריטאים שוב והחליטו למרוח את זה עוד פעם, לא בא לי בטוב. דיקן יחזור לפשל ולהיות מאוס ולא בא לי אותו ככה.
למעשה, אני מעדיפה את ריינה עם כל אחד אחר שהיא הייתה איתו (טדי/ליאם/לוק) ולא אותה ודיקן. משהו בחיבור שלהם לא בא לי בטוב בכלל.

מאדי בלתי נסבלת

אולי במציאות היא אחלבל הדמת שלה בסדרה פשוט מעיקה.
וכן, כל הטיינאג'רים בטלוויזיה די מעיקים אבל זה לא אומר שאנחנו לא יכולים לשנוא את כולם במידה שווה

למרות שאם להיות הוגנת, הבן של לוק לא עיצבן אותי באותה מידה שמאדי.

BaksterPistol

New member
קצת מהאופרי

יצא לכן להכיר את פצצת האנרגיה, כריס ג'אנסון?
את החבר'ה האלו אולי כבר פרסמתי, אבל הם נהדרים כל כך שאני חייבת לתת להם שוב במה, Tennessee Bound,
לוסי הייל נתנה הופעה ממש טובה,
לנון ומייסי הופיעו בשישי האחרון עם קרי ובנד פרי,

וכמה לו"זים להופעות הבאות:

כריס ג'אנסון ממש טוב!

אולד קרואו משין גם טובים אבל לא התרשמתי מהשיר הזה יותר מידי.
הקישור ללנון ומייסי לא עבד (שמת בטעות אותו קישור של כריס) מצד שני, לא משוכנעת שבא לי לשמוע אותן

&nbsp
לגבי הלו"ז, יש הרבה הופעות מעניינות.
קייטי ארמיגר (יש לה שירים חדשים?), כריס סטפלטון, צ'ארלי דניאלס בנד, ליטל ביג טאון

ג'נל ארת'ור(דילן בשבילך!!), הנינגסנס ולי ברייס. האמת, גם רנדי האוזר שר לאחרונה שירים שאני מחבבת אז לא אתנגד להאזין גם לו. נראה אם אהיה בבית כשזה ישודר.

LeAnnDylan

Well-known member
ג'נל!!!!#@%$@#$@

למרות שבתאלכס בא לי הופעה של קרי האריסון

אבל לצורך הענין גם ג'נל תעשה את העבודה ועכשיו גם יש לה איזה שיר חדש אז אולי היא לא תעשה בפעם המאה איזה קאבר להאנק/וינס/אלן
&nbsp
הכריס הזה טוב! אהבתי את השיר מאוד.

Guncrazy

New member
כריס מעולה!

אני עצלה מידי לחפש קישורים לשירים אחרים שלו. אם מישהו נתקל במשהו אחד מענין שלו, שימו קישור. פריטי פליז.

זה חמוד כזה

אבל בתאכלס לא מענין יותר מידי. חשבתי שהיא תיכנס לכל המקומות שהיא ביקרה בהם ולא סתם תצביע מרחוק או תציץ מהחלון כמו סטוקרית

למעלה