** שרשור בוקר היום ה-93 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

מוטי חוף

Well-known member
ככה הם קוראים לז
אני בכלל משתמש בווקי טוקי
אמיתי ....

אמא שלי הייתה משתמשת בצעקות מהמרפסת כשרצתה שאני אפסיק לשחק בחוץ ויעלה הבייתה :

" מוטי כבר מאוחר בוא הבייתהההההההההה !!! "

כל האימהות היו אז ככה במקום וואטסאפ .

:ROFLMAO:

מוטי חוף

Well-known member
טלפון כשר :ROFLMAO:
די נו אני לא יכולה עם השטויות האילה
מצידי שיזכה היענקי ויאללה לסגור את הבסטה
יש דבר כזה אינטרנט רימון כשר שחוסם אותך מלהכנס לאתרים לא צנועים ,
גם בטלפון יש סוג של סידור כזה .
למעשה הטלפון הישן של פעם הוא הכשר .

Christina 1001

Well-known member
איך מכשירים טלפון, אגב? רבי נוגע בו?
ומה קורה אם אנשים טמאים מצביעים בטלפון כשר? זה משנה אם האדם עצמו כשר? או רק הטלפון?

מוטי חוף

Well-known member
איך מכשירים טלפון, אגב? רבי נוגע בו?
ומה קורה אם אנשים טמאים מצביעים בטלפון כשר? זה משנה אם האדם עצמו כשר? או רק הטלפון?
רוחצים אותו היטב עם מים וסבון ,
מורידים את כל הכיסויים הנלווים כדי למנוע חציצה ,
ובסוף טובלים את כולו 7 פעמים בתוך מים של מקווה טהרה ממי גשמים בבני ברק .
:ROFLMAO: ;)

מיק83

Well-known member
חחח אז אצל אלמוג בוקר, גם ספיר (כמו ההפקה) מפיצה את המסר שהיא מקווה שהיא הצליחה לאחד את הבית (בשביל זה הוכנסה?) ונראה בפרק
😅😅😅

בא לי כבר שיגיע לאח בלילה… היא באמת הראשונה במודחים שמגיעה לשם? כי זה חתיכת כבוד ושם אותה במקום אחר משאר המודחים…

כמו שאמרתי השבוע, זה הרבה מעבר לחוזה שהיא מחוייבת להופיע בכל פרק כי ההפקה דורשת.. זה שילוב של אינטרסים של ההפקה ושל המנהלים של ספיר.. ונראה באופן אישי שההפקה אוהבת ..

בהצלחה ספו ❤️

Christina 1001

Well-known member
חחח אז גם ספיר, כמו ההפקה, מפיצה את המסר שהיא מקווה שהיא הצליחה לאחד את הבית ונראה בפרק
😅😅😅

בא לי כבר שתגיע לאח בלילה… היא באמת הראשונה במודחים שמגיעה לשם? כי זה חתיכת כבוד…

כמו שאמרתי השבוע, זה הרבה מעבר לחוזה שהיא מחוייבת להופיע בכל פרק כי שההפקה דורשת.. זה שילוב של אינטרסים של ההפקה ושל המנהלים של ספיר.. ונראה באופן אישי שההפקה אוהבת ..

בהצלחה ספו ❤️
מיקוש את איחדת אותי עם עצמי ועל כך אוקיר לך תודה כל חיי :love:

מוטי חוף

Well-known member
חחח אז אצל אלמוג בוקר, גם ספיר (כמו ההפקה) מפיצה את המסר שהיא מקווה שהיא הצליחה לאחד את הבית (בשביל זה הוכנסה?) ונראה בפרק
😅😅😅

בא לי כבר שיגיע לאח בלילה… היא באמת הראשונה במודחים שמגיעה לשם? כי זה חתיכת כבוד ושם אותה במקום אחר משאר המודחים…

כמו שאמרתי השבוע, זה הרבה מעבר לחוזה שהיא מחוייבת להופיע בכל פרק כי ההפקה דורשת.. זה שילוב של אינטרסים של ההפקה ושל המנהלים של ספיר.. ונראה באופן אישי שההפקה אוהבת ..

בהצלחה ספו ❤️
לא יאומן ...

תוכנית המותג האיכותית הרצינית של אלמוג בוקר זאת ספינת הדגל מספר 1 של כל הערוצים .

כל הכבוד לספיר בורגיל |לב|

skini02

Well-known member
טוב למעתוק יש ocd לניקיון וסדר רציני אני מתעייפת רק מלהסתכל עליה, וגם מתחילה משהו עוברת למשהו אחר לא מסיימת דברים שזה אופייני לקשב וריכוז

skini02

Well-known member
אני ממש לא צוחקת על זה יש לי גם, מציינת עובדה זה הכל

מצב
הנושא נעול.
למעלה