** שרשור צהריים היום ה82 בבית - עדכונים **

מצב
הנושא נעול.

nicknick

Well-known member
סיוט. גרנו אצל חמותי לרגל שיפוץ שעשינו.
מדרגות בבית = סיוט
חצר = חרקים וחשופיות (למי שלא אוהב חרקים - לא כיף).
כשיש ילדים קטנים ואת רוצה להיות בקונטרול שלא יכניסו משהו קטן לפה - סיוט. (בבית ענקי צריך לרוץ אחריהם)
שלא לדבר על לנקות בית גדול...
לא מתאים לכל אחד.
בטח שלא לי :ROFLMAO:
אז אולי לגור בבית כזה עם משרתים כמו בסרטים😂

fairytalee

Well-known member
הקשר של גל וקארין לא שרד את מבחן המציאות וגל הורידה עוקב, מפתיע בהתחשב להרמות של קארין לגל:eek:

בהתחשב בזה שרק לפני כמה שעות
קארין ישבה עם יהודה
הוא אמר שגל אומרת דבר והיפוכו כדי להישמע טוב
וקארין ענתה יש בזה משהו
אני לא מופתעת

אופה קטנטנה

Well-known member
הקשר של גל וקארין לא שרד את מבחן המציאות וגל הורידה עוקב, מפתיע בהתחשב להרמות של קארין לגל:eek:
בקצב הזה, לא ישאר לה אף עוקב.

איך המשורר ואיש הרוח יהודה הדגול אמר?
״יאללללללללללה, חשוממממממממה״.

Kiera

Well-known member
אבל לינורי ה״פריחה״ (זה היא אמרה) היא אלופה שלה ומהממת ובסטי בהתהוות.
כל הפאסדה שניסתה לשמור עליה במאמץ רב בבית (חוץ מענייני יהודה) הולכת ונוזלת בחוץ. לא חבל?

yoni564712

Well-known member
אבל לינורי ה״פריחה״ (זה היא אמרה) היא אלופה שלה ומהממת ובסטי בהתהוות.
כל הפאסדה שניסתה לשמור עליה במאמץ רב בבית (חוץ מענייני יהודה) הולכת ונוזלת בחוץ. לא חבל?
אבל לינור לא דיברה על גל רע, למעט השבוע בו הן רבו. וגם הריב הזה נבע בעקבות החפירות של קארין על שהיא לבד ושלינור זנחה אותה.

ראש גזר 6789809896

Well-known member
אבל לינור לא דיברה על גל רע, למעט השבוע בו הן רבו. וגם הריב הזה נבע בעקבות החפירות של קארין על שהיא לבד ושלינור זנחה אותה.
כנראה שלא צפית עוד לפני זה היא לכלכה על גל ועקצה אותה בלי סוף היה אפילו שיחה בין גל לגוזי שבוא גל סיפרה לגוזי על כול העקיצות של לינור כליפה

yoni564712

Well-known member
כנראה שלא צפית עוד לפני זה היא לכלכה על גל ועקצה אותה בלי סוף היה אפילו שיחה בין גל לגוזי שבוא גל סיפרה לגוזי על כול העקיצות של לינור כליפה
אבל זו היתה פרשנות של גל
כמו שהיא הרגישה שאלו היו עקיצות, היא יכולה להבין שהן לא היו באמת עקיצות [עזוב רגע את דעתך האישית לאם אלו היו עקיצות או לא]

Kiera

Well-known member
גל מעולם לא סבלה את לינור.
חיכיתי חודשים שתצא לה ה״פריחה״ מהפה.
באחת מהשיחות עם ג׳וזי, עוד הרבה לפני, היא אמרה באיפוק שלא הסתיר את הזלזול ״כן... היא גם לא מהסוג שלי״.
לינור לא מעניינת אותה ובטח לא דיוויד האיכותי שהיא שמה לו עוקב 🤪
היא ממשיכה בחוץ וביתר שאת את המאבק מול יהודה. כשלינור יצאה היא המשיכה לדבר בסבבה על יהודה. לפתע התהפכה. גל לא היתה ממשיכה לזייף ידידות איתה ובטח לא סופרלטיבים של אלופהההה שלי, לולא היתה ממשיכה בקו הזה.

yoni564712

Well-known member
גל מעולם לא סבלה את לינור.
חיכיתי חודשים שתצא לה ה״פריחה״ מהפה.
באחת מהשיחות עם ג׳וזי, עוד הרבה לפני, היא אמרה באיפוק שלא הסתיר את הזלזול ״כן... היא גם לא מהסוג שלי״.
לינור לא מעניינת אותה ובטח לא דיוויד האיכותי שהיא שמה לו עוקב 🤪
היא ממשיכה בחוץ וביתר שאת את המאבק מול יהודה. כשלינור יצאה היא המשיכה לדבר בסבבה על יהודה. לפתע התהפכה. גל לא היתה ממשיכה לזייף ידידות איתה ובטח לא סופרלטיבים של אלופהההה שלי, לולא היתה ממשיכה בקו הזה.
"כשלינור יצאה היא המשיכה לדבר בסבבה על יהודה. לפתע התהפכה."

לא שמעתי אותה מלכלכת על יהודה.
היום הייתה אצל קובי מחט ושאלו אותה למה רמי לא מוכן לסלוח ליהודה והיא ענתה שיהודה אמר עליה דברים קשים שלא הגיעו למסך (הכוונה שלא שודרו) ושבגלל שלא שודרו, היא גם לא תרחיב בנושא בשביל לשמור על כבודם של "חבריה".
היא יכלה לפתוח ובחרה שלא.

לא חושב שהחברות של לינור וגל קשורה באם לינור נגד יהודה או לא.

מצב
הנושא נעול.
למעלה