SHABATH SHALOM

דרדרית

New member
שבת שלום וחג שמח לכל חברי הבית

הנפלא עדיין לא הבאתי שום מתנה לחנוכת הבית אז- מביאה כעת
נא לדאוג למקום קריר ולא לשכוח להשקות.. טוב? אנימו?

אנימו

New member
דרדרית - זה סחלב?!פרח חביב עלי

במיוחד. התחתנתי עם אחד כזה ביד. אשמור עליו מכל משמר

לילה טוב לחברי הפורום החדשים

והוותיקים, מצטערת שלא היה לי מספיק זמן להיות איתכם כמו שאני אוהבת, אבל לא ויתרתי, קראתי עד עכשיו הכל, ואני איתכם, ודאי הרבה כבר הלכו לישון, אבל תמיד יש עוד משהו שלא נרדם. בימבו ברוך מתקן מחשבים, ודאי שמעת שיש תפילה מיוחדת למחשב, כל ערב לפני שמחבים את המחשב חובה להגיד את התפילה!!!!!!!!!! כנראה דילקת כמה לילות, ואלו התוצאות!!!!!!! בשביל כבוד , צריכים לעבוד, קדימה לתפילה!! הי אנפה, נכון אנחנו מכירות מהפורום הקודם, ויש לנו כמה דברים משותפים, אם את עוד זוכרת, אני בסדר גמור, 50% בסדר ו50% גמור, חה חה חה!!!! האמת הכל בסדר, יפה שהצטרפת אלינו ונשמח להחליף חוויות כמו שכבר עשינו בעבר. להתראות!!!

אממי, היקרה!!! חלום יפה חלמת עלי

הרי זה לא פלא, כי כימיה זה כימיה, מה יש לדבר, כי כימיה היא הדבר הטוב ביותר, בין חברים!! כמעט משוררת, חה חה חה!!!!! אממי חלומות פז, ושתמיד תחלמי על דברים טובים!!! אנימו עם מכוניות כאלה, זה לא בעיה לטוס לירח, האוטו שבחרתי נראית כמו חללית, שמת לב!!!! ואשר לחתיך, תשמחי עלי , אני אביא אחר, כדי שיהיה נריב עליו, חה חה חה. ננוש, גם אני רוצה סיבוב באוטו החדש שלך!!!!!!!!!! גם אנחנו צריכים להחליף את האוטו שלנו בקרוב, לנו יש עכשיו שברולט, ראית איזה שברולט יפה יש בתערוכה!!!!!!!!! נו, באמת לא לכזאת מפוארת התכוונתי, אבל כנראה שבעלי ילך על שברולט. בינתיים ליליה טוב

אנימו

New member
לאה שלום.סיכום יפה של היום עשית

לנו כאן. שיהיה לך לילה טוב וחלומות פז ואולי, מי יודע, את תחלמי הלילה על אממי????וכל הלילה תטיילו במכוניות ששלחתי בבוקר?
העיקר שמסיימים את היום בצחוק!

נֵנָה

New member
היי לאה'לה ../images/Emo6.gif התכוננתי כבר ללכת

לישון ונתתי עוד הצצה בפורום והנה אני רואה אותך
בקשר לשברולט, ראיתי גם אותן השנה ויש להם מכוניות יפות, אבל את בודאי יודעת שהיא כל כך אוטומטית, שלכל תחנת דלק היא נכנסת באופן אוטומטי כדי לתדלק...
לילה טוב וחלומות נעימים לכל החברים

liat1953

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

liat1953

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

liat1953

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

liat1953

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

liat1953

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

liat1953

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

liat1953

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

liat1953

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

למעלה