SHABATH SHALOM

liat1953

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

liat1953

New member
../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif../images/Emo20.gif

יש לסחלב מבנה מרכזי דמוי נימפה

וכשהם מקובצים יחד זה ניכר במיוחד, בשעתו התבוננתי הרבה בסחלבים, הפרח המדהים והשברירי והסקסי, לגדל אותו זאת תורה בפני עצמה, יש אספנים המגדלים זנים שונים של סחלבים, משתתפים בתערוכות וכו'.

liat1953

New member
הסחלב אכן שובה ../images/Emo23.gif

מאד מיוחד ועדין אך בארץ הוא מאד מאד יקר. כשהייתי בתאילנד,יצאנו משדה התעופה קיבלו את פנינו בשרשרת לצואר מסחלבים...

אפי 7

New member
ליאת - איזה אוסף נהדר של סחלבים

הבאת לנו - מדהים - אני מאוד אוהבת פרח זה. תודה אפי

אני מגדלת בבית סחלב, שקבלתי במתנה

ליום הולדתי האחרון, להגיד שאני מצליחה, הוא קצת ברוגז איתי, כבר נבלו לו 2 פרחים וגם 2 עלים, למרות שאני שרה לו, מלטפת אותו, הוא נמצא במקום טוב, עם אור, אני כנראה לא טובה מספיק אליו, אולי בגלל שאני מזיפת בשירים שלי???חה חה חה !!!!!!! אולי אשים לו איזה תקליט.??

בימבו היקרה, לפי התוצאות את צודקת,

על איזה שירים את ממליצה?, באמת לא חשוב , כי בכולם אני מזייפת,חה חה חה

אנימו

New member
ואולי את צריכה ללכת איתו לספציאליסט

תתקשרי לחנות שאשלח לך השם שלה במסר. הם אמורים לדעת על הפרח ותשאלי עצות. יש בטח סניף במקום מגורייך.

אנימו תודה, אשמח לקבל ממך את

הכתובת והטלפון של החנות, כי מאוד חבל לי, קבלתי אותו מבחור מאוד נחמד,החבר של הנכדה שלומד רפואה באטליה ומאוד אני רוצה לשמור עליו.

בת אל 7

New member
לאה לידיעתך הסחלבים הם מאד מאד

עדינים,צריך להיות בדיוק כמות נכונה של מים ואור אם יש טיפה יותר הם מגיביםלא טוב. ולכן אני אומרת תמיד שאני כמו סחלב..מכון שיש דברים שאני מאד רגישה כמו קור וחם ואויר ושינה אני צריכה כמות מסוימת ואם לא ישר מגיבה.

אנימו

New member
בת-אל - אני חושבת שבשורה תחתונה

כלנו "סחלבים". חלקנו יותר עמידים וחלקנו פחות , אבל כולנו רגישים ואם ה"טיפול" נאות - התוצאות מוצלחות. ככה זה בטבע!

liat1953

New member
לאוהבי הסחלבים

כתבה מענינת ממליצה לשוטט באתרים המצורפים מצד ימין לכתבה "סחלבים ברשת"ועוד כהנה וכהנה.... להנאתכם,אני שבויה באתרי הסחלבים...קשה להתנתק....

ora11

New member
לאה שלום מועדים לשמחה../images/Emo24.gif../images/Emo140.gif

סחלב צריך מים מזוקקים קשה מאד לגדלו. תמשיכי לאהוב אותו ואולי תתקשטי לכבודו בעובע עם הנוצה

לאה שלום../images/Emo39.gifוזמנים לששון

סחלבים אוהבים מי גשם, או מי טל, אז באגרשם, אגרי את הגשם ובאגרטל את הטל. השקי אותו, לטפי אותו ושירי לו שירים. ובימים קרירים זכרי סחל'ב חם הכי טעים.

אנימו

New member
אילה - איפה קונים היום סחלב?

אני זוכרת שמכרו אותו בעיר העתיקה בירושלים....אחרי 1967...

אפי 7

New member
אנימו - כל הזמן מפרסמים שבמשתלת

הפיקוס בהרצליה - יש מכירת סחלבים.

אנימו לדעתי יש ביפו, סחל'ב' חם

לקראת החורף יש גם בפיצוציות. אם לא תצליחי להשיג לך, אני מתנדבת להכין כמות למפגש הראשון.

למעלה