SHABATH SHALOM

אנימו

New member
אילה-WALLA מן הסתם יש ביפו ותודה

על ההצעה. נזכרה בבוא הזמן....ואת התמרינדי (?)את זוכרת? נישא על הגב ונשפך דרך הפיה לספל....

תמרהינדי -תמר הודי../images/Emo91.gif

הזכירה אותו תזונאית, בשבוע שעבר בTV שיש בו כמות נכבדה של ויטמין C יעיל לדיכוי הצטנות ושפעת. טעם חמצמץ עדין. אפשר להכין לבד את המשקה, ניתן לקנות את הפרי בחנויות תבלינים, לחלוט במים חמים, לסנן ולצנן. בזמנו מכרו כמשקה, בעיר העתיקה בירושלים.

אנימו

New member
אילה . נדמה לי שעשיתי מיש-מש משני

המשקאות למרות שמכירה הטעם. את התמרהינדי פגשתי בעיר העתיקה לאחר המלחמה וזכורני שגם בת"א של פעם הסתובבו עם הכלי על הגב. תודה על ההבהרות. לילה טוב וחלומות פז.

נֵנָה

New member
לאוהבי משקה הסח'לב ../images/Emo3.gif

כשאני מגיעה לתל-אביב, אני אף פעם לא מוותרת על המשקה הנהדר הזה. עד כמה שזכור לי יש ברחוב קינג-ג'ורג קרוב יותר לאלנבי שני קיוסקים קטנים שמוכרים את המשקה הזה (בנוסף למיצי פרי שונים), עם פירורי קוקוס וקינמון מפוזרים למעלה. אין כמוהו לחימום הלב והנשמה ביום חורף קר... אחד מהשניים טוב מרעהו והסימן שיש לנו הוא, שיש לידו בשפת המדרכה, מין חומת בטון קצרה ונמוכה שאפשר לשבת עליה ולהינות מהמשקה מחייה הנפשות... יש כאל שאוהבים אותו גם בקיץ כשהוא קר וקרוש ומוגש כמו פודינג, ראו בתמונה... אוף, עשיתם לי עכשיו חשק לשתות אותו, אבל איפה אני והיכן תל-אביב...
ועכשיו באמת לילה טוב לכולכם

ננה יש לקנות בכל מכולת או סופרמרקט

שקיות סחלב, ואין קל מזה להכין אותו. אז בתיאבון, חבל שאין לי שקית לשלוח לך את הדוגמא!!!!! ננוש בתוך הקומקום יש סחלב!!!!

אפי 7

New member
אנימו - כן תרבינה ההודעות

כן יעלה ויפרח הפורום, אולם לעתים מרוב הודעות הדעה משתבשת
שזו תהיה צרתנו הגדולה. סחלב פרח יפה סחלב משקה טעים מה זה משנה העיקר נהנים. אפי

למעלה