The Love Boat מרץ 2024 – סיכום חודש 🌺🍫🐣✈️🗿🥊🎼

Lhuna3

Well-known member
|המן|שם או כינוי:|קדימה|עדי|חזיר| וואנקרו סטיילס (Taylor's Version)
|המן|גיל בימים:|קדימה|11,710
|המן|בויז באנד אהובה:|קדימה|וואן דיירקשן
הפתעת :p
|מסכה|סדרות החודש:|קדימה|אנג'ל בפעם האחרונה:-0
אה, אם זה עוד היה החודש אז גם אני!
|מסכה|שירי החודש:|קדימה|6 שירים שנתקעו לי בראש אז שידכתי אותם לפלייליסט הכי רנדומלי אי פעם שאני שומעת בלופים:
צפה בקובץ המצורף 99649
2 שירים מעולים מבאפי! |מאוהב|
|מסכה|דמויות החודש:|קדימה|אנג'ל - ווסלי ופרד. בסרטונים שלי - ווסלי פרד באפי ג'יילס וספייק.
אהובים... קשה להפרד ;-(
|מסכה|קראש החודש:|קדימה|בעליי החתיךךך שהפציע לצפות באיזה משחק כדורגל וסיפק תמונות HD ולא פפרצי מגורען לראשונה מזה חצי שנה!!|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 99650 צפה בקובץ המצורף 99651
יאוו איך יפה לו השיער שצמח אחרי הגלאח|מאוהב|
אכן נראה טוב.
|מסכה|ציטוט חודשי:|קדימה|"אישיות זה כמו סידן. זה מתחיל לברוח כשמזדקנים" - ה. דילן.
אוי ויי.
אולסו:

כי ראיתי מלא סרטוני ספייק מצחיקים וזה חזר בכולם.
:-D |מאוהב|
|מסכה|סיבה למסיבה:|קדימה|1. היה לי יומולדת קיבלתי מתנות ואוכל וטיול ואפילו חגגתי יומולדת סוויפטית עם חברות סוויפטיות שאני יזמתי:-]
כל הכבוד ומגניב!! |כתר|
2. טיילור זכתה בגראמיז, זכתה בסופרבול, הכריזה על אלבום חדש וסיפקה לנו מאשאפים מטורפים בשירי הפתעה בשעות ערות. חודש טוב בסוויפטלנד.
כל הכבוד גם לטיילור! |כתר|
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש:|קדימה|זה לא סיפור מרתק במיוחד אבל שישי אחד אני גררתי את המשפחה שלי למיני טיולון פריחה (כשבד"כ הם הטיילנים ואני הנגררת). וכולם הודו לי כי הם מאד היו זקוקים לטיול הזה.
יפה מאוד.
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ:|קדימה|פורים? לא ככ השנה האמת. שיעבור ויגיע אפריל.
יש לך תוכניות להתחפש? ואם כן אז למה?
|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים?|קדימה|תפוז נחשב?
זאת השאלה שלך אז את צריכה להגיד מה נחשב.
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא?|קדימה|כן. אני ממש מקשרת מספרים לצבעים. אני חושבת שבגלל זה אני זוכרת כ"כ הרבה תאריכים, המוח שלי צובע אותם.
זה כל כך מוזר! את כבר סיפרת על זה פה פעם, נכון? אז את יכולה לכתוב נגיד איזה צבע יש לכל סיפרה?
ומתי זה התחיל אצלך? פשוט פתאום, או שמאז שלמדת את המספרים זה תמיד היה? (את למדת מבדידים? זה לא קשור לזה, נכון? :-D)
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים?|קדימה|ווסלי ופרד יתחפשו לערפדים אבל סטריאוטיפטים כאלה ואנג'ל יתעצבן.
:-D חבל שלא עשו את זה!
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים?|קדימה|הגשר של you're on your own kid של טיילור לבאפי.
ידעתי שתכתבי את זה!
|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו?|קדימה|אוקי זה מטומטם קצת אבל למלא מגשי קרח באלכסון, כאילו לתת למים לזרום למטה.
אוקיי, מעניין.
|1מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:|קדימה|
פרצוף של ממזרה יפה הולכת להפיל פצצה על המעריצים שלה|מאוהב|
צפה בקובץ המצורף 99652
:-D

הספוג מראשון חחחחחחחחחחחחחחחחחח:-D
לאדעת מי מכם חננות מספיק לקרוא עיתון הארץ ולעשות 20 שאלות, אבל הייתה שם שאלה "מה זה הספוג מראשון" ואני ואחותי נחנקנו מצחוק וכשהצלחנו להרגע הסברנו להורים שלנו מה זה והראנו להם את הסרטון הזה ואז נחנקנו מצחוק שוב עוד 10 דקות. מי שלא מכיר מומלץ:
אני לא יודעת איך להגיב על זה אפילו.

didalf

Well-known member
כן אני כזאת מסתורית התשובות שלי בכלל לא צפויות מקילומטרים.
אה, אם זה עוד היה החודש אז גם אני!
כמובן! סיימנו ב10.2. נכון מרגיש לפני נצח כבר??

אהובים... קשה להפרד ;-(
ממש:-(

אכן נראה טוב.
|מאוהב|:-]

כל הכבוד גם לטיילור! |כתר|
אני אמסור לה.

יש לך תוכניות להתחפש? ואם כן אז למה?
לא. אין לי לאן ואין לי למה. בינתיים לא ידוע לי אפילו על משהו בעבודה. מרגיש גם קצת מוזר לחגוג פורים השנה.
זאת השאלה שלך אז את צריכה להגיד מה נחשב.
טוב אז נחשב.

זה כל כך מוזר! את כבר סיפרת על זה פה פעם, נכון? אז את יכולה לכתוב נגיד איזה צבע יש לכל סיפרה?
ומתי זה התחיל אצלך? פשוט פתאום, או שמאז שלמדת את המספרים זה תמיד היה? (את למדת מבדידים? זה לא קשור לזה, נכון? :-D)
אמרתי כבר? לא זוכרת8-*
וזה מאז שאני זוכרת את עצמי (נגיד אני זוכרת ביסודי עשיתי עבודה וכל ראש פרק עשיתי כותרת בצבע שמתאים למספר) ולא זה לא הצבעים של הבדידים.
וכן:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
*8 יותר ורוד אבל אין פה.
*0 לבן
*העובדה שטיילור בחרה צבעים שונים לסדר האלבומים שלה מטריפה אותי בקטע הזה:-D

:-D חבל שלא עשו את זה!
ועוד היה פרק הלוואין!!

ידעתי שתכתבי את זה!
|מובך|
ניסיתי לחשוב על עוד משהו אבל לא עלה לי. כאילו הכל של טיילור ניסיתי לחשוב על שיר שכולם מכירים ולא עלה לי.

Lhuna3

Well-known member
ממ טכנית הם להקה של בנים. אני אאשר את זה.
למרות שכמו שהארי הגדיר את זה, זה לא להקת בנים, זה כבר להקת גברים:-P:
(I'm not in a boys band anymore)
חחחח
אוקיי אז במקרה של הביטלס זה כבר להקה של גופות ברובה :-D

אם היה לי שקל על כל סדרה שלונה התחילה ככה ובסוף התאהבה בה היו לי הרבה שקלים.
את צודקת מאוד.
ויחד עם זאת אני באמת לא משוכנעת שזה יקרה הפעם, אבל עוד אוחזת בתקווה קטנה.
כל הכבוד! מה כולל הלוז הזה?
בעיקר מחויבות (בפני עצמי) לשעות עבודה מסויימות על פרויקט (של עצמי) שאני מאוד רוצה להצליח לסיים, וכן למטלות בית שאני דוחה הרבה זמן.
המטרה של הלו"ז זה לגרום לי לעשות דברים שיש לי נטיה לדחיין.
מעניין8-* במסגרת עבודה? בהצלחה.
בעבודה אבל של עצמי (לא בחברה). תודה! :)
לונה אף אחד לא קורא לזה X.
אבל זה יותר קצר מטוויטר :-D טוב נו, אני אשתדל! טוויטר!
תזכרי אני צריכה ללמוד!
אני מנסה...
לא. אין לי לאן ואין לי למה. בינתיים לא ידוע לי אפילו על משהו בעבודה. מרגיש גם קצת מוזר לחגוג פורים השנה.
נכון :-( כנראה שרוב החגיגות שהן לא לילדי בי"ס יהיו בפרופיל נמוך הפעם, אם בכלל.
אמרתי כבר? לא זוכרת8-*
יכול להיות שיש פה עוד מישהו/י עם זה? כי זכור לי ממישהו/י פה.
וזה מאז שאני זוכרת את עצמי (נגיד אני זוכרת ביסודי עשיתי עבודה וכל ראש פרק עשיתי כותרת בצבע שמתאים למספר) ולא זה לא הצבעים של הבדידים.
איזה קטע זה.
וכן:
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
*8 יותר ורוד אבל אין פה.
*0 לבן
*העובדה שטיילור בחרה צבעים שונים לסדר האלבומים שלה מטריפה אותי בקטע הזה:-D
חחח בטח גם קצת מציק לך בכל מקום שאת רואה מספרים בצבעים אחרים, נגיד במודעות, שלטים וכולי?

didalf

Well-known member
אוקיי אז במקרה של הביטלס זה כבר להקה של גופות ברובה :-D
אז זה dead band:-D

את צודקת מאוד.
ויחד עם זאת אני באמת לא משוכנעת שזה יקרה הפעם, אבל עוד אוחזת בתקווה קטנה.
אהא כן. גם את זה כבר שמעתי.

בעיקר מחויבות (בפני עצמי) לשעות עבודה מסויימות על פרויקט (של עצמי) שאני מאוד רוצה להצליח לסיים, וכן למטלות בית שאני דוחה הרבה זמן.
המטרה של הלו"ז זה לגרום לי לעשות דברים שיש לי נטיה לדחיין.
כל הכבוד!! איך את גורמת לעצמך לעמוד בזה?

בעבודה אבל של עצמי (לא בחברה). תודה! :)
של הפרויקט הסודי שלך? את נפגשת עם משקיעים???:-0
מעניין אותי מה זה אם את יכולה לספר. מבטיחה שאני עצלנית מידי לגנוב לך את הרעיון:-D

נכון :-( כנראה שרוב החגיגות שהן לא לילדי בי"ס יהיו בפרופיל נמוך הפעם, אם בכלל.
דווקא ראיתי הרבה פרסומות למסיבות.

יכול להיות שיש פה עוד מישהו/י עם זה? כי זכור לי ממישהו/י פה.
כנראה אני אז.

חחח בטח גם קצת מציק לך בכל מקום שאת רואה מספרים בצבעים אחרים, נגיד במודעות, שלטים וכולי?
דווקא לא.
זה ספציפי כי טיילור והסוופטיז כ"כ אובססיבים לסדר האלבומים והמספרים והצבעים שלהם אבל הצבעים לא נכונים:-D
לפחות היא הייתה נחמדה מספיק לשים את השיר RED שיר מס' 2.

נערך לאחרונה ב:

Lhuna3

Well-known member
אז זה dead band:-D
בדיוק :-D (חוץ מפול מקרתני, שיבל"א)
אהא כן. גם את זה כבר שמעתי.
|שפם|
כל הכבוד!! איך את גורמת לעצמך לעמוד בזה?
א. אני שמה את הלו"ז בטבלת אקסל, ומסמנת בירוק יפה את מה שעמדתי בו, ובאדום לא יפה את מה שלא (עוד לא קרה).
ב. אני מקצה לעצמי מראש פרסים, נניח אם כל השבוע עמדתי במטלה של לעבוד על הפרויקט מינימום שעה ביום. כנ"ל למטלות אחרות. הפרסים כרגע הם דברים טעימים, שבגלל שאני מנסה להוריד במשקל (או לפחות לא להעלות) אז אני כרגע משתדלת למנוע מעצמי ברגיל. אז לדוגמה אם עמדתי ביעד, מותר לי לאכול מילקי אחד (בלי רגשות אשמה).
אני רק מקווה שהשיטה תמשיך לעבוד לי, כי מהיכרות עם עצמי, אני לא מתמידה לאורך זמן בדברים.
של הפרויקט הסודי שלך? את נפגשת עם משקיעים???:-0
מעניין אותי מה זה אם את יכולה לספר. מבטיחה שאני עצלנית מידי לגנוב לך את הרעיון:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עפת רחוק :-D
שום משקיעים, שום רעיון חחחחחח זה הכי לא אני... אני כן מנסה לפתח משהו לבד, שאני לא רוצה לפרט במדויק, אבל זה לא משהו מקורי (יש הרבה כאלה) ולא משהו שמישהו ישקיע בו. אני כן חיה קצת בחלומות שיום אחד אצליח לעשות ככה קצת כסף כיס, אבל זה באמת לא שום דבר כמו שאת מדמיינת.

dilia snake

Well-known member
|המן|שם או כינוי: עדי |נחש| קוקס.
|המן|גיל בימים: הגזמת.
|המן|בויז באנד אהובה: ביטלס.

|מסכה|סדרות החודש: הו, הרבה: שלושת ה-FBI, וויל טרנט, שיקגו MED, פשע מאורגן, חוק וסדר טורונטו ו-Tracker.
|מסכה|סרטי החודש: נופ.
|מסכה|שירי החודש: לא.
|מסכה|ספר החודש: השקרים שהיא סיפרה, שנה אחת ויום אחד(חשבתי שזה פרוזה מתורגמת אבל זה מקור, קראתי בכול זאת וזה היה נוראי), שקרים הכרחיים, סרט עם סופיה, טיידלנס, החיים הבלתי נראים של אדי לה רו והאי של סופייה(שיכנס גם למרץ)
|מסכה|דמויות החודש: מגי וOA מ-FBI.
|מסכה|שחקני החודש: ג'ון סטיוארט
|מסכה|קראש החודש: בעל בנוהל.
|מסכה|ציטוט חודשי: אין לי.
|מסכה|סיבה למסיבה: יש לנו תינוקת!
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש: אז הגורה שלנו אוהבת לשפוך את המים שלה ואז היא מחליקה ונלחצת.
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: שום דבר.

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים? רק פייסבוק ואני דיי פעילה.
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא? לא.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים? OA לא יתחפש, מגי תשים קשת עם אוזניים ואולי תצייר גם שפם.
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים? לא יודעת.
|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו? למדתי להכין קונפי שום ודברים כאלה, לא יודעת אם זה נחשב או לא.

|1מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:

426619204_24760312916946737_2694226791296280315_n.jpg

Lion_Heart

Well-known member
אוקי, מישהו כאן מאוד מתקשה בתכנון קדימה (זה אני לא מקרה שלא הבנתם)
אז הנה התוכנית ל2024:
ינואר - עדי|חזיר|
פברואר - ניק (בשיתוף נדיר)
מרץ - עדי|חזיר|
אפריל - דילן
מאי - לונה
יוני - דורי
יולי - ליון
אוגוסט - אור
ספטמבר - מיקי
אוקטובר - יעל
נובמבר - רעות
דצמבר - עדי|נחש|

(זה לגבי מי עושה את השאלון החודשי למקרה שלא הייתי ברור)
בחרת לי חודש טוב!

didalf

Well-known member
א. אני שמה את הלו"ז בטבלת אקסל, ומסמנת בירוק יפה את מה שעמדתי בו, ובאדום לא יפה את מה שלא (עוד לא קרה).
ב. אני מקצה לעצמי מראש פרסים, נניח אם כל השבוע עמדתי במטלה של לעבוד על הפרויקט מינימום שעה ביום. כנ"ל למטלות אחרות. הפרסים כרגע הם דברים טעימים, שבגלל שאני מנסה להוריד במשקל (או לפחות לא להעלות) אז אני כרגע משתדלת למנוע מעצמי ברגיל. אז לדוגמה אם עמדתי ביעד, מותר לי לאכול מילקי אחד (בלי רגשות אשמה).
אני רק מקווה שהשיטה תמשיך לעבוד לי, כי מהיכרות עם עצמי, אני לא מתמידה לאורך זמן בדברים.
יפה מאד, מרשים.
אני לא מצליחה לעבוד על עצמי ככה. אני בסוף מוותרת ואוכלת משהו טעים בלי שמגיע לי:-D
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחח עפת רחוק :-D
שום משקיעים, שום רעיון חחחחחח זה הכי לא אני... אני כן מנסה לפתח משהו לבד, שאני לא רוצה לפרט במדויק, אבל זה לא משהו מקורי (יש הרבה כאלה) ולא משהו שמישהו ישקיע בו. אני כן חיה קצת בחלומות שיום אחד אצליח לעשות ככה קצת כסף כיס, אבל זה באמת לא שום דבר כמו שאת מדמיינת.
עדיין סקרנית|תוהה|

|המן|בויז באנד אהובה: ביטלס.
הממ זה כבר חריגה שניה אולי אני אאלץ להקשיח תנאים.

|מסכה|קראש החודש: בעל בנוהל.
אבל את יודעת שזה מחייב גיף!

|מסכה|סיבה למסיבה: יש לנו תינוקת!
וואי החמש שניות בלבול רציני שהיו לי במוח עד שנזכרתי שהבאתם כלבה:-D:-D

|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש: אז הגורה שלנו אוהבת לשפוך את המים שלה ואז היא מחליקה ונלחצת.
אוי חמודונת

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים? רק פייסבוק ואני דיי פעילה.
מעניין|תוהה|
כאילו בקטע פוליטי? או בקבוצות? או סתם מעלה תמונות ופוסטים?

|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו? למדתי להכין קונפי שום ודברים כאלה, לא יודעת אם זה נחשב או לא.
ממ תכלס למדתי קצת מתכונים מהאינטרנט אז נראה לי נחשב.

:-D

Lion_Heart

Well-known member
|המן|שם או כינוי:SHAKASTA
|המן|גיל בימים:אתם לא יכולים לראות, אבל אני מגלגל עיניים
|המן|בויז באנד אהובה:

|מסכה|סדרות החודש: CRITICAL ROLE ואוואטר' ובגלל שצפיתי החודש בכמות לא הגיונית בעליל של אנימה אז:
the angel next door spoiles me rotten- סדרה חמודה מאוד שממש התאהבתי בה
fruit of evolution סדרה ...שקשה להגדיר אותה(איססקאי), אבל גם מאוד אהבתי
how the realistic hero saved the realm - סיפורו של גבר צעיר שמזומן מעולמנו לעולם פנטזיה ומציל את הממלכה בעזרת תשתיות ואסטרטגיה כלכלית טובה!
|מסכה|סרטי החודש:
|מסכה|שירי החודש:
|מסכה|ספר החודש:
|מסכה|דמויות החודש:
|מסכה|שחקני החודש:
|מסכה|קראש החודש:לורה ביילי |לב| |לב| |לב| |לב|
|מסכה|ציטוט חודשי:"where was i? oh i forgot,im starving to death" "a hat on the head is better then a turnip up the butt"
|מסכה|סיבה למסיבה:
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש:
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: GHOSTBUSTERS!!!

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים בין 2 ל 4
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא?לא? אולי? מה?
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים?ל GHOSTBUSTERS
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים?ובכן...הנה שיר הפתיחה לסדרה על חיי
|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו?

נדירליאל

Active member
|המן|שם או כינוי:SHAKASTA
זה השם של הפלנטה שלנו בסנסקריט אאל"ט, ושם של סדרת מד"ב שכתבה דוריס לסינג. [וגם שם כלבת
|המן|גיל בימים:אתם לא יכולים לראות, אבל אני מגלגל עיניים
|המן|בויז באנד אהובה:

|מסכה|סדרות החודש: CRITICAL ROLE ואוואטר' ובגלל שצפיתי החודש בכמות לא הגיונית בעליל של אנימה אז:
the angel next door spoiles me rotten- סדרה חמודה מאוד שממש התאהבתי בה
fruit of evolution סדרה ...שקשה להגדיר אותה(איססקאי), אבל גם מאוד אהבתי
how the realistic hero saved the realm - סיפורו של גבר צעיר שמזומן מעולמנו לעולם פנטזיה ומציל את הממלכה בעזרת תשתיות ואסטרטגיה כלכלית טובה!
אני צפיתי בשתיים בפריים: הוטל הזבין, סיפון תחתון -אנטרפרייז
|מסכה|סרטי החודש:
|מסכה|שירי החודש:
|מסכה|ספר החודש:
|מסכה|דמויות החודש:
|מסכה|שחקני החודש:
|מסכה|קראש החודש:לורה ביילי |לב| |לב| |לב| |לב|
|מסכה|ציטוט חודשי:"where was i? oh i forgot,im starving to death" "a hat on the head is better then a turnip up the butt"
|מסכה|סיבה למסיבה:
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש:
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: GHOSTBUSTERS!!!

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים בין 2 ל 4
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא?לא? אולי? מה?
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים?ובכן...הנה שיר הפתיחה לסדרה על חיי
|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו?

טוני החתול

Well-known member
מנהל
|מסכה|סדרות החודש:
* אוואטר כשף האוויר האחרון (המצוירת) - אני לקראת סוף עונה 1. אני מחבבת את זה, אבל מודה שלא ממש נופלת. עדיין בשלב שאני ממשיכה בעיקר בגלל ההייפ.
חבל שעוד לא יותר נכנסת לזה
|מסכה|דמויות החודש: אפא (אוואטר)
אוקי, אבל בחרת באפא בתור דמות החודש שלך...
|מסכה|ציטוט חודשי: אפא, ייפ ייפ!
אוקי, על מי את עובדת, את לחלוטין בעניין
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים? :-D אפא היא משהו שמכונה "ביזון מעופף" (אבל עם 6 רגליים משום מה) אז אני מניחה שהיא יכולה להתחפש לציפור. או לזחל. אבל היא תצטרך תחפושת מאוד מאוד גדולה.
אפא הוא זכר.
אני מניח שלא הרבה מתייחסים אליו כאל זכר או נקבה. במיוחד באנגלית (אני מניח שאת רואה באנגלית)
אבל בדקתי ליתר ביטחון והוא באמת זכר. אני מקווה שלא הרסתי לך אותו.
נראה לי שהוא יכול להתחפש לביזון רגיל (כלומר הוא יצטרך להחביא שניים מהרגליים שלו, אבל זה אפשרי)
חחחחחחחח
קלאסי לסרטון יו טיוב
|מסכה|ספר החודש: השקרים שהיא סיפרה, שנה אחת ויום אחד(חשבתי שזה פרוזה מתורגמת אבל זה מקור, קראתי בכול זאת וזה היה נוראי), שקרים הכרחיים, סרט עם סופיה, טיידלנס, החיים הבלתי נראים של אדי לה רו והאי של סופייה(שיכנס גם למרץ)
את קוראת כל כך הרבה ספרים שחלקם חולקים דמות ראשית (סופייה)
אוקיי, סבבה. יש לי כמעט שנה להתכונן נפשית לחשוב על שאלות!

(ולקוות שעד אז ישכחו שזה תורי)
אני אף פעם לא שוכח
(אוקי, אני תמיד שוכח, אבל זה הולך להיות כתוב לי)
בחרת לי חודש טוב!
אני מאוד מתחשב
(אני לא יודע מה טוב בו, אבל אני שמח שאתה שמח)
אבל לא בחרת בדמות של החודש.
אני אבחר עבורך בילדים מStranger Things כי אנחנו ראינו שהם התחפשו לגוסטבאסטרס
אני אוהב את זה
|מסכה|שירי החודש:
באופן מפתיע גם את זה

Lion_Heart

Well-known member
אני מאוד מתחשב
שמתי לב
(אני לא יודע מה טוב בו, אבל אני שמח שאתה שמח)
כל עוד אתה לא יודע |כן|
אבל לא בחרת בדמות של החודש.
אני אבחר עבורך בילדים מStranger Things כי אנחנו ראינו שהם התחפשו לגוסטבאסטרס

אני אוהב את זה

הידד
באופן מפתיע גם את זה
היאח!

dilia snake

Well-known member
וואלה, משומה דיימנתי אותך כאחת שלא פעילה בכלל חח, לאדעת למה.
עשיתי כדי לשמור קשר עם חבר'ה מהצבא ובסוף נשאבתי לזה לגמרי בגלל סיבות אחרות(ועם האנשים מהצבא אני בקושי בקשר).

Lhuna3

Well-known member
אני לא מצליחה לעבוד על עצמי ככה. אני בסוף מוותרת ואוכלת משהו טעים בלי שמגיע לי:-D
העניין הוא שגם אני אוכלת הרבה פעמים "בלי שמגיע לי", אבל אז זה תוך כדי רגשות אשמה. אז בעצם הפרס שלי זה לא המילקי עצמו, אלא לאכול אותו בלי רגשות אשמה. :-D
הממ זה כבר חריגה שניה אולי אני אאלץ להקשיח תנאים.
ברגע שאישרת אז אי אפשר כבר לשנות!
אוקי, על מי את עובדת, את לחלוטין בעניין
אני מאוד רוצה להיות, אבל לצערי אני באמת לא. שוב אני אדגיש שאני כן מחבבת את זה ולא סובלת מהצפיה... אבל לא ברמה של מכורה וממש אוהבת.
נכון שבחרתי באפא כי זה חיה חמודה ואני אוהבת את ה"ייפ ייפ!" אבל בתכלס זה בעיקר כי אני לא רואה כמעט שום דבר אחר כרגע.
אפא הוא זכר.
אני מניח שלא הרבה מתייחסים אליו כאל זכר או נקבה. במיוחד באנגלית (אני מניח שאת רואה באנגלית)
אבל בדקתי ליתר ביטחון והוא באמת זכר. אני מקווה שלא הרסתי לך אותו.
אני אכן רואה באנגלית.
ולא הרסת לי כי לא חשבתי עליו כנקבה, רשמתי "היא" יותר כי חשבתי על המילה "דמות".
אבל בכל מקרה רק אפא יכול/ה להחליט מה הג'נדר שלו/ה.
נראה לי שהוא יכול להתחפש לביזון רגיל (כלומר הוא יצטרך להחביא שניים מהרגליים שלו, אבל זה אפשרי)
אני לא רואה איך זה אפשרי, אבל אוקיי.
וואלה, משומה דיימנתי אותך כאחת שלא פעילה בכלל חח, לאדעת למה.
גם אני (דמיינתי ככה את עדי|נחש|).

It's Always Sunny

Well-known member
הצעה: אם אני מסיימת את מה שאני צריכה לעשות להיום (קריאת שני מאמרים קצרים וכתיבה של שתי פסקאות) אני עונה על השאלון. אולי זה ייתן לי תמריץ להתרכז במה שאני קוראת.

למעלה