The Love Boat מרץ 2024 – סיכום חודש 🌺🍫🐣✈️🗿🥊🎼

Reutk

Active member
אבל את מתכוונת למה שהודפס עד כה, או כל מה שיש באינטרנט?
כל מה שיש באינטרנט.

אני לא מת על הסיכויים שלך
:-( נשארו לי עוד 50 דפים בערך. וכן זה די ברור.

מה קרה? איך הגעת לזה פתאום? את רואה את זה בדיסני+? ראית את סדרת ההמשך?
ראיתי בדיסני, אבל לא את כל הסדרה. ולא, לא ראיתי את סדרת ההמשך.
פשוט הייתי חולה השבוע וגם היה קשה לי הרבה פעמים להירדם בגלל שהשיעול הפריע לי כל הזמן, זה יצא שצפיתי/בהיתי בסדרה הרבה בזמן הזה.

שעה ניסיתי להבין מה זה רוקי ובאיזה ספורט חדש את מתעניינת עד שהבנתי שזה כנראה טירון
כן. אני לא יודעת למה אבל טירון נשמע לי מוזר.

אוי תרגישי טוב|חיבוק|
תודה.

רציתי לשאול אם סיימת את סול אבל נזכרתי שכן
כל הסדרות שהצטברו לי כבר מרגישות כמו משימות שאני צריכה להשלים מאשר משהו שאני עושה בשביל הכיף.

Reutk

Active member
סיבה למסיבה:|קדימה|1. היה לי יומולדת קיבלתי מתנות ואוכל וטיול ואפילו חגגתי יומולדת סוויפטית עם חברות סוויפטיות שאני יזמתי:-]
יאאי נשמע שהיה לך כיף.
2. טיילור זכתה בגראמיז, זכתה בסופרבול, הכריזה על אלבום חדש וסיפקה לנו מאשאפים מטורפים בשירי הפתעה בשעות ערות. חודש טוב בסוויפטלנד.
כן כי ברור שהיה לה תפקיד משמעותי בזכייה הזאת :-P:

|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ:|קדימה|פורים? לא ככ השנה האמת. שיעבור ויגיע אפריל.
גם אני מרגישה ככה, ונראה לי שהרבה אנשים. אין כזה חשק לפורים מבאס כי זה חג נורא כיפי.

כן. אני ממש מקשרת מספרים לצבעים. אני חושבת שבגלל זה אני זוכרת כ"כ הרבה תאריכים, המוח שלי צובע אותם
מעניין. באיזה צבע למשל את רואה את התאריך שלך?

סיבה למסיבה: הכנתי לעצמי לו"ז שבועי, ועמדתי בו (כבר שבועיים רצופים)!
כל הכבוד! הלוואי עלי.

תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:
האפיפיור החדש נבחר:
:-D :-D הדבר הטיפשי הזה נורא הצחיק אותי. ,תודה.

Reutk

Active member
1 2 3 4 5 6 7 8 9 0
*8 יותר ורוד אבל אין פה.
*0 לבן
הא אז בעצם שאת חושבת על היום הולדת שלך יש לך אדום בראש.
*העובדה שטיילור בחרה צבעים שונים לסדר האלבומים שלה מטריפה אותי בקטע הזה:-D
הו אלוהים חחחח. אבל זה בטח משגע אותך גם בהרבה דברים אחרים שכותבים מספר לא בצבע שלו.

שום משקיעים, שום רעיון חחחחחח זה הכי לא אני... אני כן מנסה לפתח משהו לבד, שאני לא רוצה לפרט במדויק, אבל זה לא משהו מקורי (יש הרבה כאלה) ולא משהו שמישהו ישקיע בו. אני כן חיה קצת בחלומות שיום אחד אצליח לעשות ככה קצת כסף כיס, אבל זה באמת לא שום דבר כמו שאת מדמיינת.
שיהיה הרבה בהצלחה!! הלוואי שיסתדר לך כמו שאת מדמיינת.

לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו? למדתי להכין קונפי שום ודברים כאלה, לא יודעת אם זה נחשב או לא
למה שלא יחשב?

אני לא רואה איך זה אפשרי, אבל אוקיי.
הוא יעטוף אותן בגלימת ההעלמות.
קראש החודש: לא יודעת? (כנראה שיש לי אחד אבל מביך מדי לומר מי
אבל זה דיי חלק מהמהות של הפורום הזה לשתף בהתפנגרליות מביכות.

למתקדמים: סיפור החודש: חלמתי בהקיץ באוטובוס ופיספסתי את התחנה שלי, ירדתי בתחנה שאחרי. בעודי מנסה לנווט לתחנה שבה האוטובוס יגיע הביתה, הגעתי בטעות לתחנה אחרת (באזור שירדתי היו שתי תחנות והלכתי ללא נכונה) אחותי אמרה לי ללכת דרומה ואם הייתי בסדרה מצוירת היו מופיעים סימני שאלה מעל הראש שלי :-D
אוי באסה. את צריכה להגיד לאחותך ש'ללכת דרומה' זה משפט הכוונה ממש לא מועיל.
גם לי זה קרה לא פעם שחלמתי ופספסתי את התחנה.

מה יהיה עם כולכם?|שפם|
אם הייתי עונה הייתי כותבת טייק דאט'.

למה אתם מצפים בחודש מרץ: תקופת מבחנים
בהצלחה!!

didalf

Well-known member
כל הסדרות שהצטברו לי כבר מרגישות כמו משימות שאני צריכה להשלים מאשר משהו שאני עושה בשביל הכיף.
זה לא כיף סדרות אמורות להיות כיף:-(
השאלה היא אם גם בזמן הצפיה את מרגישה ככה, או כשאת צופה את כן נהנית וחושבת: "אה וואלה אני בעצם אוהבת את הסדרה הזאת" ורק המחשבה על הכמות שיש להשלים גורמת לך להרגיש ככה, או שאת כבר לא נהנית גם בזמן הצפיה עצמה?
יאאי נשמע שהיה לך כיף.
כן:-]
כן כי ברור שהיה לה תפקיד משמעותי בזכייה הזאת :-P:
ברור שכן, זה טייוודו.
חוצמזה, אם המעריצים הבכיינים טענו כשהצ'יפס הפסידו שזה בגלל טיילור זה אומר שכשהם ניצחו זה גם בגללה!

גם אני מרגישה ככה, ונראה לי שהרבה אנשים. אין כזה חשק לפורים מבאס כי זה חג נורא כיפי.
כן:-/

מעניין. באיזה צבע למשל את רואה את התאריך שלך?
2.2.1992
וואי אני תמיד רואה ככה בראש אבל זה נראה נוראאא מוזר להמחיש את זה ככה בכתב:-D
הא אז בעצם שאת חושבת על היום הולדת שלך יש לך אדום בראש.
ממ בערך|למעלה|

הו אלוהים חחחח. אבל זה בטח משגע אותך גם בהרבה דברים אחרים שכותבים מספר לא בצבע שלו.
אז זהו שלא תמיד.
זה פשוט שהצבעים של טיילור ממש מקובעים אבל לא נכון:-D

אבל זה דיי חלק מהמהות של הפורום הזה לשתף בהתפנגרליות מביכות.
נכון מאד!!

אם הייתי עונה הייתי כותבת טייק דאט'.
אז למה לא ענית על זה בעצם?
ותודה!

Reutk

Active member
זה לא כיף סדרות אמורות להיות כיף:-(
השאלה היא אם גם בזמן הצפיה את מרגישה ככה, או כשאת צופה את כן נהנית וחושבת: "אה וואלה אני בעצם אוהבת את הסדרה הזאת" ורק המחשבה על הכמות שיש להשלים גורמת לך להרגיש ככה, או שאת כבר לא נהנית גם בזמן הצפיה עצמה?
תלוי איזה סדרה. רוב הזמן אני כן נהנית שאני צופה בפרקים עצמם אבל נגיד ביורשים הרבה פעמים בזמן הצפייה רק רציתי כבר לסיים אותה ולסמן וי.

חוצמזה, אם המעריצים הבכיינים טענו כשהצ'יפס הפסידו שזה בגלל טיילור זה אומר שכשהם ניצחו זה גם בגללה!
אני לא חושבת שזה לא עובד ככה (עונה שעברה שהם הפסידו הם כבר יצאו?)
אגב, עשיתי טעות וראיתי בסרטונים הקצרים ביוטיוב סרטונים שהם חוגגים ביחד ומאז הוא כל הזמן מציע לי סרטונים שלהם. הם חמודים ביחד אבל זה קצת מעצבן להתפנגרל על זוג סלבריטי כי תמיד יש את החשש שזה לא יחזיק.

זה מגניב
אם אני אזכור אני אשתמש בצבעים האלה בשנה הבאה לברכה.

זה פשוט שהצבעים של טיילור ממש מקובעים אבל לא נכון
חבל שאת לא עובדת אצלה. היית יכולה להיות כל כך שימושית עבורה בנושא התאמת מספרים לצבעים שלא מטריפים את עדי.

אז למה לא ענית על זה בעצם?
כי עניתי עכשיו :-P:
אני לא יודעת למה, אבל אני תמיד עונה על השאלון מהשאלה של הסדרות ומתעלמת ממה שלפני כן.

didalf

Well-known member
תלוי איזה סדרה. רוב הזמן אני כן נהנית שאני צופה בפרקים עצמם אבל נגיד ביורשים הרבה פעמים בזמן הצפייה רק רציתי כבר לסיים אותה ולסמן וי.
אז הבעיה היא בסדרה:-P:
למרות שלקראת סוף סדרה אני גם כבר רוצה לסיים כמו עם באפי כי אני כבר רוצה שיהיה לי מותר לחפש דברים ונמאס לי להזהר מספוילרים, במיוחד אחרי צפיה ארוכה.
זה היה ככה או סתם פשוט נמאס לך?

אני לא חושבת שזה לא עובד ככה (עונה שעברה שהם הפסידו הם כבר יצאו?)
לא. ועונה שעברה הם גם ניצחו, הם ניצחו בסופרבול שנתיים רצופות. אבל היו כמה משחקים במהלך העונה שהם הפסידו ומיד כל הבראדס צ'אדס אנד דאדס בכו טיילור הורסת את הפוטבולללללללללללללל טראוויס לא מרוכז בגללהההההההה הם מפסידים בגלללהההההההההההההה
אז אם לטענתם יש לה כזאת השפעה על המשחק כשהם מפסידים יש לה כזאת השפעה כשהם מנצחים|שפם|
אגב, עשיתי טעות וראיתי בסרטונים הקצרים ביוטיוב סרטונים שהם חוגגים ביחד ומאז הוא כל הזמן מציע לי סרטונים שלהם. הם חמודים ביחד
חחח וואי הם באמת ממש חמודים.
אבל זה קצת מעצבן להתפנגרל על זוג סלבריטי כי תמיד יש את החשש שזה לא יחזיק.
כן אה? ממש מקווה שזה כן.

זה מגניב
אם אני אזכור אני אשתמש בצבעים האלה בשנה הבאה לברכה.
חחח יאא
חבל שאת לא עובדת אצלה. היית יכולה להיות כל כך שימושית עבורה בנושא התאמת מספרים לצבעים שלא מטריפים את עדי.
וואי באמת חבל שאני לא עובדת אצלה הייתי יודעת את כל הסודות.
כי עניתי עכשיו :-P:
אני לא יודעת למה, אבל אני תמיד עונה על השאלון מהשאלה של הסדרות ומתעלמת ממה שלפני כן.
שזאת בכלל חוצפה. גם הורדנו כבר שנים מקום מגורים והשם שלך בכינוי מאד מתכמים עם הגיל אז למה בעצם?|שפם|

Reutk

Active member
אז הבעיה היא בסדרה:-P:
כן בהחלט. סוג של ספוילר ליורשים הבעיה ביורשים היא, שכל הסדרה הזאת, במשך 4 עונות שלמות, התעסקה בעיקר בדבר אחד 'מי יהיה היו"ר שיחליף את האבא בניהול החברה.' והנושא הזה ובכלל כל המועמדים לרשת את האבא התחילו להימאס עלי כבר בעונה הראשונה.
למרות שלקראת סוף סדרה אני גם כבר רוצה לסיים כמו עם באפי כי אני כבר רוצה שיהיה לי מותר לחפש דברים ונמאס לי להזהר מספוילרים, במיוחד אחרי צפיה ארוכה.
זה היה ככה או סתם פשוט נמאס לך?
את היורשים רציתי לסיים בגלל שג'ולס הזהירה אותי שיש ספוילר ענק וכדאי לי לסיים את הסדרה מהר לפני שאני אחשף אליו. אני שמחה שהקשבתי לה, היה שווה לראות את הפרק המדובר בלי לדעת שזה הולך לקרות. מצד שני בפליז לייק מי, היה ספוילר דומה בעונה האחרונה ולמרות שראיתי את העונה האחרונה רק לפני חצי שנה עדיין הצלחתי לא להיחשף אליו ולא היה לי מושג שזה הולך לקרות.
בכללי, אני גם הרבה פעמים רוצה לסיים כבר סדרה בזמן שאני לקראת סיום כי באותו הזמן כן בא לי לראות כל מיני קטעים וממים, אבל בדרך כלל אחרי שאני מסיימת לצפות כבר אין לי כזה חשק ואני עוברת לדבר הבא. הסדרה היחידה שכן חיפשתי וראיתי דברים אחרי שסיימתי הייתה הארטסטופר.

א. ועונה שעברה הם גם ניצחו, הם ניצחו בסופרבול שנתיים רצופות.
הא, נכון. ידעתי את זה ושכחתי.
אבל היו כמה משחקים במהלך העונה שהם הפסידו ומיד כל הבראדס צ'אדס אנד דאדס בכו טיילור הורסת את הפוטבולללללללללללללל טראוויס לא מרוכז בגללהההההההה הם מפסידים בגלללהההההההההההההה
אז אם לטענתם יש לה כזאת השפעה על המשחק כשהם מפסידים יש לה כזאת השפעה כשהם מנצחים|שפם|
ככה זה, אוהדים שזה נוגע לקבוצה שלהם לרמת השטויות שיכולה לצאת מהפה (מקלדת) שלהם באמת אין תחתית.

שזאת בכלל חוצפה. גם הורדנו כבר שנים מקום מגורים והשם שלך בכינוי מאד מתכמים עם הגיל אז למה בעצם?
לא יודעת. אני רגילה ככה. לא ידעתי שזה כל כך מפריע.

didalf

Well-known member
כן בהחלט. סוג של ספוילר ליורשים הבעיה ביורשים היא, שכל הסדרה הזאת, במשך 4 עונות שלמות, התעסקה בעיקר בדבר אחד 'מי יהיה היו"ר שיחליף את האבא בניהול החברה.' והנושא הזה ובכלל כל המועמדים לרשת את האבא התחילו להימאס עלי כבר בעונה הראשונה.
יופי אז הבעיה לא בך אלא בסדרה.

בכללי, אני גם הרבה פעמים רוצה לסיים כבר סדרה בזמן שאני לקראת סיום כי באותו הזמן כן בא לי לראות כל מיני קטעים וממים, אבל בדרך כלל אחרי שאני מסיימת לצפות כבר אין לי כזה חשק ואני עוברת לדבר הבא. הסדרה היחידה שכן חיפשתי וראיתי דברים אחרי שסיימתי הייתה הארטסטופר.
נכון? כאילו יש איזה קטע חמוד שבא לי לראות מיד שוב ושוב ביוטיוב אבל אסור ועד שאני מסיימת את הסדרה כבר שוכחת שרציתי.

ככה זה, אוהדים שזה נוגע לקבוצה שלהם לרמת השטויות שיכולה לצאת מהפה (מקלדת) שלהם באמת אין תחתית.
אז שלא יתעסקו עם טיילור|שפם|

לא יודעת. אני רגילה ככה. לא ידעתי שזה כל כך מפריע.
לא מפריע, סתם חבל. במיוחד שדווקא הייתה לך תשובה הפעם ותשובה לעניין להבדיל מכולם פה.

keren or5

Well-known member
|המן|שם או כינוי: מיקי
|המן|גיל בימים: חחח תעשו חשבון ב-11 לחודש הייתי בת 73
|המן|בויז באנד אהובה: בקסטריט!!!

|מסכה|סדרות החודש: אם מחשיבים את חודש שעבר, אני משערת שבאפי ואנג'ל. לא הצלחתי לראות שום סדרה מתוסרטת אחרת, אז פניתי למחוזות הטראש וראיתי 4 וחצי עונות של האהבה היא עיוורת (עונות1, 4, 5,6 וחצי מ-2)
|מסכה|סרטי החודש:
החתול של שרק: המשאלה האחרונה.
רנפילד -קומדיית אימה שבה ניקולס קייג' הוא דרקולה. דיי מעולה.
הלווייתן
Birth/Rebirth
'Blade Runner 2049
Daddy's Home
Daddy's Home 2
|מסכה|שירי החודש:
הכרתי את השיר, אבל מצאתי אותו עם עריכה של הסרט הזה ומעבר לזה שזה התאים ממש טוב, זה גרם לי להקשיב למילים וממש לאוהב את השיר בצורה שונה.
|מסכה|ספר החודש:
|מסכה|דמויות החודש:
אני אוותר על כל הדמויות האהובות עלי מבאפי ואנג'ל, כי מי שלא יודע מה הם עד עכשיו רוב הסיכויים שלא כזה אכפת לו.
צ'ארלי- הלווייתן
החתול- החתול במגפיים.
הזאב- החתול במגפיים
רנפילד - רנפילד
דרקולה - רנפילד
K - בלייד ראנר 2049

|מסכה|שחקני החודש:
ברנדון פרייז'ר -הליווייתן
ריאן גוסלינג - בלייד ראנר, ברבי

|מסכה|קראש החודש: ריאן גוסלינג, רייף פיינס (כשהוא היה צעיר מאוד).
|מסכה|ציטוט חודשי: "I dream of love as time runs through my hand"
|מסכה|סיבה למסיבה: יומולדת איי גס
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש: לא סיפור מעניין, אבל ראיתי סרטון של 3 שעות של אחת היוטיובריות האהובה עליה מנתחת את סאגת דימדומים (הספרים והסרטים) וזה היה מרתק כי היא העלתה כ"כ הרבה נקודות יפות.
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: לא בטוחה שזזה קורה במרץ, אבל ליציאה של הקול בראש 2

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים? תפוז נחשב? נראה לי שאני רשומה ל-3 (לא כולל תפוז), אבל רק לפייסבוק אני נכנסת (אבל נראה לי שיש לי גם חשבון טוויטר ואינסטגרם)
|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא? לא, אבל יש לי קטע מעניין אחר שבו השמיעה שלי עושה דברים מוזרים. בעיקר קטע של אם אני שומעת נגיד שיר, אני יכולה נגיד ממש להישבע לפעמים שרצועה מתוך השיר היא משהו נפרד שאני שומעת ממקום אחר נורא רחוק. אני לא בטוחה אם הצלחתי להסביר את זה, וזה גם כשאני על חומרים מסויימים, לא ברגיל.
|רעשן|למה דמות החודש שלכם תתחפש במסיבת פורים?
|רעשן|איזה שיר שאתם אוהבים יכול להתאים כפתיח לסדרה שאתם אוהבים?

|רעשן|לייף האק שגיליתם באינטרנט ואשכרה שווה משהו?
אולי אני אחזור לשאלות האחרונות.
|1מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:
סרטון של היקום של באפי (באפי + אנג'ל),
ספוילרים כמובן, אבל נראה לי שאני צריכה גם להזהיר על טריגרים - אלימות מינית, מוות:

didalf

Well-known member
|המן|גיל בימים: חחח תעשו חשבון ב-11 לחודש הייתי בת 73
שקרנית|שפם|
13,147 יו וולקאם.

|המן|בויז באנד אהובה: בקסטריט!!!
סופסוף מישהו פה עונה לעניין!!!!!!!!! תודה שבאת!

|מסכה|סדרות החודש: אם מחשיבים את חודש שעבר, אני משערת שבאפי ואנג'ל. לא הצלחתי לראות שום סדרה מתוסרטת אחרת, אז פניתי למחוזות הטראש וראיתי 4 וחצי עונות של האהבה היא עיוורת (עונות1, 4, 5,6 וחצי מ-2)
לפעמים זה כל מה שהמוח יכול להכיל. אני לא יכולה לסבול ריאליטי אז אני אפנה למחוזות הטראש המתוסרט אבל בהחלט.

החתול של שרק: המשאלה האחרונה.
|מאוהב||כתר|

|מסכה|שירי החודש:
הכרתי את השיר, אבל מצאתי אותו עם עריכה של הסרט הזה ומעבר לזה שזה התאים ממש טוב, זה גרם לי להקשיב למילים וממש לאוהב את השיר בצורה שונה.
אה כן זה מה שחשבתי שזה. אני אוהבת את זה.
זה סטינג נכון?
זה כיף שמשהו גורם לך לראות שיר מוכר באור חדש ולהתאהב בו.

החתול- החתול במגפיים.

הזאב- החתול במגפיים
הוא מפחיד נורא אז כמובן שאהבת:-D

|מסכה|שחקני החודש:
ברנדון פרייז'ר -הליווייתן

|מסכה|קראש החודש: ריאן גוסלינג
אובייסלי אחרי הקטע באוסקר.

|מסכה|סיבה למסיבה: יומולדת איי גס
מזל טוב|חיבוק||בלון|
|מסכה|למתקדמים: סיפור החודש: לא סיפור מעניין, אבל ראיתי סרטון של 3 שעות של אחת היוטיובריות האהובה עליה מנתחת את סאגת דימדומים (הספרים והסרטים) וזה היה מרתק כי היא העלתה כ"כ הרבה נקודות יפות.
:-0
|מסכה|למה אתם מצפים בחודש מרץ: לא בטוחה שזזה קורה במרץ, אבל ליציאה של הקול בראש 2
אני די בטוחה שזה לא במרץ8-*
כן זה ביוני חח מצטערת תצטרכי לחכות עוד קצת.

|רעשן|כמה רשתות חברתיות יש לכם ובכמה אתם פעילים? תפוז נחשב?
אני אוהבת שכולנו שאלנו את זה:-D

|רעשן|סינסתזיה היא תופעה שבה המוח מקשר בין שני חושים שונים. למשל לראות מספרים בצבעים או צלילים שגורמים להרגיש טעם מסויים. האם יש לכם את זה? איך זה מתבטא? לא, אבל יש לי קטע מעניין אחר שבו השמיעה שלי עושה דברים מוזרים. בעיקר קטע של אם אני שומעת נגיד שיר, אני יכולה נגיד ממש להישבע לפעמים שרצועה מתוך השיר היא משהו נפרד שאני שומעת ממקום אחר נורא רחוק. אני לא בטוחה אם הצלחתי להסביר את זה, וזה גם כשאני על חומרים מסויימים, לא ברגיל.
ווי מגניב:-0

ספוילרים כמובן, אבל נראה לי שאני צריכה גם להזהיר על טריגרים - אלימות מינית, מוות:
יופי על ההתחלה שני הדברים הכי קשים בסדרה;-(
טוב ממשיכה לראות באומץ.
חח אהבתי שיש קטע שהשיר אומר איימ און פייר ושמו את ספייק ליטרלי מעלה עשן.
סרטון יפה. בהתחלה חשבתי שזה רק אנג'ל וספייק אז אהבתי שזה התרחב לעוד דמויות.
רק ממחיש כמה הסיפור של ספייק נעשה הכי טוב/יפה/מעניין.

keren or5

Well-known member
שקרנית|שפם|
13,147 יו וולקאם.
:-D נו התכוונתי 37 דה. איך את יודעת את הימים. את איש הגשם.
אה כן זה מה שחשבתי שזה. אני אוהבת את זה.
זה סטינג נכון?
זה כיף שמשהו גורם לך לראות שיר מוכר באור חדש ולהתאהב בו.
כן. סטינג. וממש על השורה האחרונה!! כאילו זזה שיר שתמיד הכרתי אבל נראה לי שרק לפני איזה שבועיים קראתי את המילים שלו. וואו המילים כ"כ יפות, זה כ"כ מוזר לשים לזה לב רק עכשיו!
סופסוף מישהו פה עונה לעניין!!!!!!!!! תודה שבאת!
ברור!! יש למישהו ספק שזה הבקסטריט? אן סינק זה ג'סטין טימבריילק עם קולות ליווי, וגם עכשיו אני שונאת אותו בכל מקרה. כל השאר הם לא תחרות בכלל על המקום הראשון!
:-D
יופי על ההתחלה שני הדברים הכי קשים בסדרה;-(
ידעתי שלא תאהבי את הסרטון הזה, אבל מה לעשות אני אוהבת, שמתי לך טריגרים לפחות!
חח אהבתי שיש קטע שהשיר אומר איימ און פייר ושמו את ספייק ליטרלי מעלה עשן.
כן יש כמה קטעים כאלה שהוא אומר את השורה הזאת. פעם אחת רואה את אנג'ל מעלה עשן בעונה 2 כשדרוסילה קשרה אותו ושפכה עליו מים קדושים,
פעם אחת שווילו הערדית זורקת עליו גפרור בוער
וספייק פעם אחת כשהוא נשען על הצלב בכנסייה!
סרטון יפה. בהתחלה חשבתי שזה רק אנג'ל וספייק אז אהבתי שזה התרחב לעוד דמויות.
כן, אהבתי שזה תקף לכל מיני דמויות.
רק ממחיש כמה הסיפור של ספייק נעשה הכי טוב/יפה/מעניין.
את חושבת? לדעתי הסיפור של פיית' טוב לפחות כמו הסיפור של ספייק, אבל אני יודעת שאת לא אוהבת אותה

טוני החתול

Well-known member
מנהל
רנפילד -קומדיית אימה שבה ניקולס קייג' הוא דרקולה. דיי מעולה.
אוי, רציתי לראות את זה. בעיקר בגלל ניקולס הולט,
אבל אז הביקורות היו רעות אז נמנעתי.
אולי אני אמצא את זה עכשיו.
|מסכה|שירי החודש:
שיר מעולה. לא זיהיתי מאיזה סרט הקליפ הזה, אז נכנסתי לדף יוטיוב וראיתי שזה הenglish patient
אני לא זוכר אם בעצם ראיתי את הסרט הזה, אבל אני עדיין זוכר את זה שאיליין שנאה את הסרט הזה והיה פרק מצחיק על זה:
*אני די בטוח שהחסירו סצנה שם שבסוף היא במטוס שמחבלים משתלטים עליו ודורשים שבמקום הקומדיה שעמדו לשדר במטוס ישדרו את הסרט הזה שוב.
|מסכה|קראש החודש: ריאן גוסלינג, רייף פיינס (כשהוא היה צעיר מאוד).
ריאן גוסלינג הוא קראש החודש הנוכחי שלי רק על סמך ההופעה בטקס האוסקר
נשמע מעניין.
במיוחד כי הם מקבלים המון המון ביקורת על המון דברים.
(יש קטע מצחיק במחלקת גנים ונוף שבו מישהו רוצה להכניס את הספרים לטיים קפסול של העיר בגלל שהספרים כל כך חשובים לבת שלו וגם גורמים דתיים וגם גורמים אנטי-דתיים מתנגדים לזה בלהט.) (ולא מצאתי את זה ביו-טיוב וזה בושה)
|1מצלמה|תמונה/סרטון/מתכון לאוזן המן שתרצו לשתף עם הכיתה:
יפה ועצוב
ואני תמיד אוהב את הקטעים שאנג'ל וספייק מעונים

didalf

Well-known member
:-D נו התכוונתי 37 דה. איך את יודעת את הימים. את איש הגשם.
לקחתי מחשבון, עשיתי 36 * 365 והוספתי שבעה ימים. (והצערתי אותך בשנה מסתבר כי בלי מחשבון אני לא יודעת חשבון:-D)
13,512.

כן. סטינג.
אבא שלי פעם בכמה זמן במצברוח סטינג ואז זה נכלל כמובן.
וממש על השורה האחרונה!! כאילו זזה שיר שתמיד הכרתי אבל נראה לי שרק לפני איזה שבועיים קראתי את המילים שלו. וואו המילים כ"כ יפות, זה כ"כ מוזר לשים לזה לב רק עכשיו!
טוב הולכת לקרוא את המילים גם. כל מה שאני יודעת זה "אילהלהלהלהלהלהלהללייייללההה":-D
יפה. דרמטי.

ברור!! יש למישהו ספק שזה הבקסטריט? אן סינק זה ג'סטין טימבריילק עם קולות ליווי, וגם עכשיו אני שונאת אותו בכל מקרה. כל השאר הם לא תחרות בכלל על המקום הראשון!
לא כי כל האחרים התחכמו לי פה עם "להקות שטכנית החברים שלהן בנים" כמו הביטלס|שפם|
את היחידה שעונה כמו שצריך להגדרה של בויז באנד!!

ידעתי שלא תאהבי את הסרטון הזה, אבל מה לעשות אני אוהבת, שמתי לך טריגרים לפחות!
לא אמרתי שלא אהבתי. רק שזה כאב לי על ההתחלה חח

וספייק פעם אחת כשהוא נשען על הצלב בכנסייה!
כן זה מה שציינתי. לא שמתי לב לאחרים האמת.
היה גם משהו עם לב אפל שמישהו הניח לדרו ליטרלי לב על השולחן חח
אני אוהבת כשקליפים לוקחים מילולית דברים וזה מתאים.

את חושבת? לדעתי הסיפור של פיית' טוב לפחות כמו הסיפור של ספייק, אבל אני יודעת שאת לא אוהבת אותה
דווקא רציתי להגיד שפיית' מקום שני.

ואני תמיד אוהב את הקטעים שאנג'ל וספייק מעונים
אני לא אוהבת כשספייק מעונה;-( תעזבו את הבייבי הרצחני שלי!!

keren or5

Well-known member
אוי, רציתי לראות את זה. בעיקר בגלל ניקולס הולט,
אבל אז הביקורות היו רעות אז נמנעתי.
אולי אני אמצא את זה עכשיו.
אני אישית ממש ממליצה זה מצחיק במיוחד לחובבי הז'אנר ו-הולט חמוד שם. נראה לי שתאהב את זה.
שיר מעולה. לא זיהיתי מאיזה סרט הקליפ הזה, אז נכנסתי לדף יוטיוב וראיתי שזה הenglish patient
אני לא זוכר אם בעצם ראיתי את הסרט הזה, אבל אני עדיין זוכר את זה שאיליין שנאה את הסרט הזה והיה פרק מצחיק על זה:
אני זוכרת את הפרק הזה כמובן. איליין כזאת פיק מי!!! ראיתי אותו ממש ממזמן וזכרתי מאוד במעומם על מה זה, אבל זכרתי שאהבתי את הסיפור אהבה שם. יצא לי לראות את זה לפני כמה ימים שוב ומאז אני מאוהבת ברייף פיינס וראיתי מליון עריכות של הסרט (ואני אוהבת את זה בידיעה שהוא גם שיחק את וולדמורט וגם נאצי ברשימת שינדלר). זה מרגיש לי כאילו הם עשו בכוונה שהפרק מציג את הסרט גרוע רק כי הוא זכה באוסקר. זה מרגיש לי כמו אם סיינלפד הייתה משודרת כשטיטאניק זכה באוסקר היו עושים את אותו דבר, אבל אני לא מאמינה לאף אישה סטרייטית שתגיד לי שהיא לא אוהבת את טיטאניק!
ריאן גוסלינג הוא קראש החודש הנוכחי שלי רק על סמך ההופעה בטקס האוסקר
ההופעה שלו באמת הייתה מעולה והוא כזה חתיך וחמוד! זה נראה לי קראש שילווה אותי הרבה זמן עכשיו!
ראיתי מיליון ראיונות איתו ועם מרגו רובי והוא תמיד כזה חמוד!
נשמע מעניין.
במיוחד כי הם מקבלים המון המון ביקורת על המון דברים.
(יש קטע מצחיק במחלקת גנים ונוף שבו מישהו רוצה להכניס את הספרים לטיים קפסול של העיר בגלל שהספרים כל כך חשובים לבת שלו וגם גורמים דתיים וגם גורמים אנטי-דתיים מתנגדים לזה בלהט.) (ולא מצאתי את זה ביו-טיוב וזה בושה)
אני זוכרת את זה, ובאמת דיברו שם בסרטון על קטע שבה בלה יולדת ומתה בלידה או משהו ואז קמה לתחיה או משהו כזה, ומי שדיברה השוותה את זה לישו. אני חושבת שזה נורא מעניין, לא היה לי אכפת אף פעם מהביקורת הדתית, אבל תמיד זה הרגיש לי קצת אבסורדי שהפרנצ'ייז נחשב למאוד לא פמיניסטי בהרבה תחומים שזאת בעיקר הביקורת ששמעתי עליו, ושאדוארד הוא רעיל כי הוא מסתכל על בלה ישנה וכל מיני דברים כאלה, אבל אם זה ככה, איך זה יכול להיות שהפרנצ'ייז הזה מצליח בעיקר אצל נשים שרואים בו פנטזיה מינית ונכתב ע"י אישה? היו מלא הסברים ואני לא אזכור את כולם כי זה באמת הרצאה של 3 שעות אבל משהו שאני זוכרת שהיא דיברה על משהו שקורה בסוף הספר/סרט הראשון נראה לי שבלה ננשכת ע"י משהו ויש לה רעל בדם ואדוארד צריך למצוץ את זה ממנה אבל הוא פוחד לעשות את זה כי הוא פוחד שברגע שהוא יתחיל לשתות אותה אז הוא לא יוכל לעצור בזמן וישתה אותה עד שהיא תמות או משהו. וזה הזכיר לי קטע בבאפי שבסוף עונה 3 אנג'ל צריך לעשות משהו דומה לבאפי (הוא צריך לשתות קוטלת ובאפי מנסה להביא לו את פיית' אבל זה לא מצליחה בסוף ) אז הוא צריך לשתות את באפי אבל לא עד הסוף.

היה גם משהו עם לב אפל שמישהו הניח לדרו ליטרלי לב על השולחן חח
אני אוהבת כשקליפים לוקחים מילולית דברים וזה מתאים.
חח כן זה מגניב. לפעמים אני ממש רוצה שתהיה קיימת עריכה של משהו עם סדרה/פרנצ'ייז מסויים ואני יכולה לדמיין איך קטעים מסויימים הולכים עם קטעים אחרים אבל לפעמים זה לא קיים ואני עצובה. :-(
כן, היו שני קטעים עם לבבות אמיתיים כשאמרו את המילה heart - אחד זה שכשאנג'לוס שם לדרוסילה לב אמיתי על השולחן ואומר לספייק שהוא תמיד יודע את דרכו ללב של אישה (אתם מודעים לכך שאנג'לוס שכב עם דרוסילה כל הזמן הזה קאנונית.?!)
והשניה זה קטע מהפרק האש שאחד הג'נטלמנים מחזיק צנצנת עם לב אמיתי.
זאת אגב עריכת הספאפי האהובה עלי:
אני רציתי לענות Blue
אוי אני זוכרת את השיר הזה אבל אם לא היית אומר, אין שום סיכוי שבעולם שהייתי זוכרת מי שר את זה.
(והצערתי אותך בשנה מסתבר כי בלי מחשבון אני לא יודעת חשבון:-D)
את יכולה להצעיר אותי גם בחיים האמיתיים? :-P:
לא כי כל האחרים התחכמו לי פה עם "להקות שטכנית החברים שלהן בנים" כמו הביטלס|שפם|
אויש נו, ברור שהכוונה לא לביטלס. נו. זה לא טכנית כל להקה שיש בה רק בנים, זה ז'אנר ספציפי.
מכירים את זה שאתם כותבים הודעה ואז אתם לא יכולים לראות אותה בגלל שהיא בדיוק ההודעה ה80?
אנחנו מתקרבים לנקודה שבה זה יקרה שוב
למה אתה לא יכול לראות את הודעה 80 ו-100? זה כ"כ רנדומלי ומוזר 8-* את -90 אתה כן יכול לראות?

למעלה